Wybierz język strony

Gabinet medycyny estetycznej J.J. Wichlińscy Gorlice

Gabinet medycyny estetycznej J.J. Wichlińscy Gorlice Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Wichlińscy, dedykujemy osobom ceniącym zdrowie, estetykę jak również fachowość. Najwyższy poziom naszych usług gwarantujemy dzięki praktyce i dyscyplinie, którą pozyskiwaliśmy przez lata. W naszych Centrach staramy, się aby nasze gabinety były miejscem pełnym energii. Doświadczenie i zaplecze naukowe zdobyte w Krakowie, oraz wspaniałe krajobrazy Gorlic, budują atmosferę.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na naszej stronie internetowej.

Szczegóły strony www.stomatologiawichlinscy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.stomatologiawichlinscy.pl:

Gabinet medycyny estetycznej J.J. Wichlińscy Gorlice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Borelioza, terapia boreliozy »

  Gdy inni lekarze nie dają Ci szans na wyleczenie, zgłoś się do nas. Z doskonałymi efektami leczymy naprawdę trudne choroby. Zajmujemy się nieprawidłowościami wszystkich układów i narządów. Mamy również sposób na problemy natury emocjonalnej – są nim esencję kwiatowe Edwarda Bacha. Zgłoś się do nas po ulgę! Leczenie falami elektromagnetycznymi to Twoja droga do zdrowia!

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szpital prywatny Poznań »

  Jeżeli szukasz dobrego szpitala to powinieneś brać pod uwagę ofertę prywatnego szpitala MedPolonia. Owa placówka jest jedną z największych jednostek medycznych w okolicy Poznania. Nasz blok operacyjny oraz wszystkie inne sale i gabinety wyekwipowane są w najnowocześniejsze wyposażenie medyczne. W naszej ofercie idzie wyszukać bardzo bez liku zabiegów takich jak urolog poznań, jakie nie potrzebują hospitalizacji również nazbyt długiego pobytu w szpitalu po operacji. Dzięki temu, że pracują u nas najlepsi specjaliści z każdej dziedziny medycyny, zdołamy zapewnić naszym klientom dobrą opiekę medyczną. Udzielamy usługi na najwyższym poziomie dodatkowo nad wyraz dbamy o komfort naszych klientów.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Poznań »

  Ciepło inwitujemy do wejścia na witrynę gabinetu stomatologicznego - Ortodonta Poznań. W okazywanej ofercie znajduje się całościowa opieka stomatologiczna. Naszą kompetencję czerpiemy z licznych sympozjów stomatologicznych, w jakich asystują lekarze działający w prezentowanym. W naszej pracy stosujemy najnowsze kierunki użytkowane w stomatologii. Zaliczamy się do Polskiej Akademii stomatologii Estetycznej, która wchodzi w skład internacjonalnej federacji stomatologii estetycznej. Podejmujemy współpracę zarówno z czołowymi laboratoriami technicznymi, tym sposobem ulepszamy własną wprawę stomatologiczną. Prezentowane gabinety stomatologiczne rozportarły swoje skrzydła ze względu kooperacji z Polskim Towarzystwem Endodontycznym, w obrębie powiązanej z leczeniem kanałowym. Wejdź na prezentowaną witrynę już dziś i sprawdź pokazane fotki w dziale usługi. Należy pamiętać o tym, że ładny i promienny uśmiech to wizytówka sukcesu, aby go utrzymać wymagana jest najlepsza stomatologia.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • dentysta Wrocław »

  Nasz gabinet zapewnia opiekę stomatologiczną od pierwszej wizyty, poprzez leczenie, wizyty kontrolne i późniejszy system gwarancji na wykonane usługi. Pragnąc zaoferować Państwu profesjonalne i najnowocześniejsze usługi nasi pracownicy stale kształcą się na specjalistycznych kursach. Chcąc zapewnić Państwu usługi i diagnostykę na najwyższym poziomie dysponujemy:
  pracownią RTG
  doskonale wyposażonym laboratorium protetycznym
  mikroskopem endodontycznym
  nowoczesnym sprzętem do zabiegów chirurgicznych i endodontycznych

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Kraków PLUS-DENT »

  Ból zęba, strach czy to zawsze musi się wiązać z dentystą ?? Otóż niekoniecznie !? Dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą gabinetu stomatologicznego PLUS-DENT gdzie wszelkie zabiegi prowadzone są profesjonalnie a co najbardziej istotne bezboleśnie !!! Nowoczesna technika jak widać wkroczyła także do gabinetów stomatologicznych tutaj również komputerowe metody leczenia zaczynają wspomagać lekarzy dentystów. Ta technika która weszła do gabinetów jest naprawdę bardzo skuteczna przykładowo.:

  The Wand urządzenie sterowane komputerowo do bezbolesnego podawania znieczuleń.
  Mikroskop stomatologiczny (Endodoncja)
  Ortodoncja - komputerowe systemy do obliczania i wspomagania leczenia wad zgryzu

  To nie wszelkie innowacyjne systemy gdyż lista jest dość niemała.
  Gabinet Stomatologiczny PLUS-DENT zatrudnia lekarzy profesjonalistów z różnorakich dziedzin stomatologii: chirurdzy, ortodonci, endodoncji itp. Ta wykwalifikowana kadra lekarzy dla których wykonywany zawód jest pasją non stop podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach w Polsce i zagranicą.
  Każdy problem pacjenta traktujemy indywidualnie i poważnie, rutyna jest nam obca. Dlatego cieszymy się nienaganną opinią.
  Zabiegi jakie opracowujemy:

  Ortodoncja
  Endodoncja (leczenie kanałowe pod mikroskopem stomatologicznym)
  wybielanie zębów
  stomatologia zachowawcza
  stomatologia estetyczna
  stomatologia dziecięca
  bezbolesne leczenie i usuwanie zębów
  implanty zębów
  higienizacja
  protetyka
  chirurgia stomatologiczna

  Gabinet Stomatologiczny PLUS DENT Dentysta Kraków zaprasza
  tel.+48 12 659 59 79 kom. +48 785 198 986
   

  Data dodania: 12 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Poznań »

  Dzisiaj gabinet stomatologiczny, aby realizować efektywne leczenie bruksizmu czy tworzyć najwyższej jakości korony porcelanowe, powinien posiadać kilka cech. W szczególności, stomatolodzy działający w danym gabinecie, winni być fachowcami, posiadającymi stosowne doświadczenie oraz umiejętności. Kolejnym kluczowym czynnikiem, za pośrednictwem którego świadczenia leczenie kanałowe bądź stomatologia zachowawcza, będą na bardzo wysokim poziomie, jest stosowny sprzęt wykorzystywany do leczenia. Tylko najnowsze technologie, jak też profesjonalny sprzęt, dadzą sposobność efektywnie służyć pomocą pacjentom. Dla sporej ilości osób, nie tylko dla tych, które borykają się z strachem przed dentystą, jakim jest dentofobia, wyjątkowo ważne jest również dobre podejście dentysty. Nie wyłącznie fachowa, ale także przyjazna obsługa stomatologiczna, da możliwość aby każdego rodzaju leczenie stomatologiczne sprawić bardziej przyjaznym. W ramach świadczeń, oferowanych przez ORIDENT Stomatolog Poznań, wszystkie powyższe cechy posiadają swe prawdziwe odzwierciedlenie.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka medyczna Toruń »

  Opieka medyczna Kraków to branża lecznictwa, zapewniająca usługi wielu doświadczonym centrom medycznym, z którymi podpisano umowę, a jest ich strasznie mnogo. Pozwala to na dostęp do kompentnej opieki lekarskiej, odwiedziny domowe, kupno pomocy leczniczych, jak np. aparaty prostujące uzębienie albo okulary lecznicze. Co więcej uskuteczniamy takie diagnozowanie, jak choćby rezonans magnetyczny czy hospitalizacja.
  Gwarantujemy usługi w wielu punktach w naszym kraju, jak choćby w Poznaniu czy Toruniu oraz wielu innych.
  Serdecznie zachęcamy, zobacz co skrywa się pod tytułem opieka medyczna dla firm.

  Data dodania: 29 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poznańska stomatologia »

   
  Gabinetówoferujących posługi zzasięgu protetyki, leczenia kanałowego czybielenia zębów jest sporo. Tojednak nie wszelkie zabiegi, którezrobi dla nas stomatolog Poznań. Wielkopolskaponieważ to rejon, wktórym moglibyśmy poddać się scalingowi, atakże umieścić licówki porcelanowe. Którejeszcze wartości ma stomatologia Poznań?Dzięki znieczuleniu komputerowemu nie będziemy czućbólu podczas leczenia. Ponadtowiększość jednostekmedycznych gwarantujekomfort, bowiem gabinetyzaopatrzone są winnowacyjny sprzęt.

  Data dodania: 03 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • wizyty domowe »

  Wizyty w domu Chorego na gruncie Stolice i przestrzeni, CAŁODOBOWO, CODZIENNIE, Lekarze różnych branże, Wizyty w budynku Pacjenta o odpowiedniej porze dnia a w wszystek dzień tygodnia, Wystawiamy zaświadczenia i zrezygnowania lekarskie ZUS-ZLA (tzw.“L4”)Przepisujemy również recepty refundowane przez NFZ.

  Data dodania: 07 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psycholog Poznań »

  Bez względu na nasz status materialny, na wiek, doświadczenie, każdy z nas spotyka się w życiu z sytuacjami, które nas przerastają. Zrozumienie pobudek, które nami kierują jest podstawą do w pełni świadomego korzystania z naszego potencjału. Pomóc w tym może psycholog poznań. Podstawowym narzędziem psychoterapii jest rozmowa. Nawiązanie relacji i dialogu z psychoterapeutą, świadomym procesów kierujących ludzkim umysłem,uczuciami i emocjami to początek fascynującej drogi. Psycholog Poznań pomoże Tobie przejść drogą, której nie musimy przechodzić sami, błądząc i szukając rozwiązań samemu. Zrozumienie siebie jest kluczem. Rozwój jest motorem naszego życia, siłą napędową do kreowania najkorzystniejszej dla nas rozwiązań. Psycholog Poznań oferuję diagnozę psychologiczną, a ponadto terapię (także seksuologiczną). Oferta skierowana jest dla dzieci, młodzieży, dorosłych i par. Współpracuję z lekarzem psychiatrą, a dodatkowo logopedą, też w razie potrzeby Pacjent objęty jest kompleksową opieką specjalistów. Terapia opiera się na nurcie poznawczo-behawioralnym. Gabinet oferuje wysokie standardy merytoryczne i etyczne.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości:

 • Brud w Kościele

  Działania Kościoła wobec pedofilii idą w trzech kierunkach: zapobiegania, unikania nawet pozorów krycia winnych oraz pomocy ofiarom. Naiwnością byłoby sądzić, że problem nie dotyczy Polski.

  Czytaj więcej »
 • Nigeria: orgia zabijania

  Somalia, Mali, Nigeria: o tych afrykańskich krajach przyjęło się mówić jako o „pasie dziesiątego równoleżnika”.

  Czytaj więcej »
 • Dyskusja wokół tragedii w Smoleńsku wkroczyła w kolejną, dość żenującą fazę

  Zaczęło się ostre podważanie kompetencji ekspertów z jednej i drugiej strony: „Ten latał tylko jako pasażer i sklejał samolociki z tektury”. „A tamten napisał raport, a w Smoleńsku nigdy nie był”.

  Czytaj więcej »