Wybierz język strony

Gabinet medycyny estetycznej J.J. Wichlińscy Gorlice

Gabinet medycyny estetycznej J.J. Wichlińscy Gorlice Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Wichlińscy, dedykujemy osobom ceniącym zdrowie, estetykę jak również fachowość. Najwyższy poziom naszych usług gwarantujemy dzięki praktyce i dyscyplinie, którą pozyskiwaliśmy przez lata. W naszych Centrach staramy, się aby nasze gabinety były miejscem pełnym energii. Doświadczenie i zaplecze naukowe zdobyte w Krakowie, oraz wspaniałe krajobrazy Gorlic, budują atmosferę.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na naszej stronie internetowej.

Szczegóły strony www.stomatologiawichlinscy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.stomatologiawichlinscy.pl:

Gabinet medycyny estetycznej J.J. Wichlińscy Gorlice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Warszawa, terapia par - InTeGral »

  Naszą specjalizacją jest terapia par, terapia poznawczo behawioralna, jak i psychoterapia dzieci. Współpracujący z nami psycholog Warszawa uważnie wsłuchując się Wasze problemy, gwarantując zarazem całkowitą dyskrecję. Jeśli interesuje Was psychoterapia Warszawa, jesteście w dobrym miejscu. Oferowana u nas terapia par oraz poznawczo behawioralna ma w zamyśle pomóc pacjentom w zrozumieniu własnego postępowania tak, by potrafili oni w sposób zdrowy żyć. Zapewniamy zarówno pomoc psychoterapeuty, jak i seksuologa. Realizujemy psychoterapie indywidualną oraz grupową. Głębokie kryzysy wpływają na psychikę człowieka, będąc powodem lęków. Nie z każdym problemem człowiek może sobie poradzić na własną rękę. Dlatego kiedy nie można dostrzec celu warto zwrócić się o specjalistyczną pomoc.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog Katowice »

  Gabinet Neurologiczny Sosnowiec zaprasza wszystkich pacjentów w każdy wtorek i czwartek od godz. 17.00 do 19.00, w każdą środę od godz. 10.00 do 12.00 Zapraszam na wizytę lekarską również osoby z pobliskich miast: Katowice, Sosnowiec, Mysłowice
  Gabinet neurologiczny Katowice oferuje zakres usług neurologicznych: diagnostyka, leczenie, wizyty domowe, porady dla pacjentów i rodziny, konsultacje, interpretacja zapisów EEG, EMG, zdjęc RTG, wyników badania TK, MR, Angio-TK, pomoc w załatwieniu sprzętu ortopedycznego oraz wiele innych.Prywatny Gabinet Neurologiczny Jaworzno Alicja Zgrzebnicka funkcjonuje od 1990 r. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm, pozwoliły zbudować bazę około 3000 pacjentów Wyjątkowa dbałość o jakość porad neurologicznych, troska o każdego pacjenta, zrozumiały przekaz informacji - to podstawowe zasady działalności gabinetu.
  Wiele schorzeń neurologicznych to choroby nieuleczalne, ale wczesna diagnoza i fachowe leczenie pozwalają nie tylko zminimalizować następstwa choroby - powikłania, kalectwo, konieczność opieki nad chorym, ale przede wszystkim - bardzo często im zapobiec. Neurolog Sosnowiec zaprasza wszystkich zainteresowanych.Prywatny Gabinet Neurologiczny Jaworzno Alicja Zgrzebnicka funkcjonuje od 1990 r. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm, pozwoliły zbudować bazę około 3000 pacjentów Wyjątkowa dbałość o jakość porad neurologicznych, troska o każdego pacjenta, zrozumiały przekaz informacji - to podstawowe zasady działalności gabinetu.
  Gabinet Neurologiczny Sosnowiec zaprasza wszystkich pacjentów w każdy wtorek i czwartek od godz. 17.00 do 19.00, w każdą środę od godz. 10.00 do 12.00 Zapraszam na wizytę lekarską również osoby z pobliskich miast: Katowice, Sosnowiec, Mysłowice

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy stomatologiczne - dentisto.eu »

  Niekiedy mamy problemy z własnymi zębami, których rozwiązanie jest niemożliwe bez wsparcia dentysty. Jeżeli potrzebujemy dobrego dentysty, sprawdźmy jego kompetencje. Dobry dentysta bowiem nieustannie je rozwija. Na tej stronie odnajdziemy niewątpliwie sposób na rozwój kompetencji. Odnajdziemy tutaj wzmianki o zbliżających się konferencjach naukowych. Dla wygody strona podzielona jest na kilka zakładek. Każda z nich poświęcona jest innej kategorii osób pracujących w tej branży. Dlatego też łatwo jest odnaleźć wiadomości, które rzeczywiście będą nas interesowały. Jeśli ktoś ciągle się spieszy, może wykorzystać opcję kalendarza. Tam wszelkie wstawione na stronie konferencje są umieszczone pod konkretna datą. Portal ma przejrzystą strukturę i łatwo samemu dołączyć zapowiedź konferencji, która do tej pory na stronie nie była umieszczona.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szpital prywatny Poznań »

  Jeżeli szukasz dobrego szpitala to powinieneś brać pod uwagę ofertę prywatnego szpitala MedPolonia. Owa placówka jest jedną z największych jednostek medycznych w okolicy Poznania. Nasz blok operacyjny oraz wszystkie inne sale i gabinety wyekwipowane są w najnowocześniejsze wyposażenie medyczne. W naszej ofercie idzie wyszukać bardzo bez liku zabiegów takich jak urolog poznań, jakie nie potrzebują hospitalizacji również nazbyt długiego pobytu w szpitalu po operacji. Dzięki temu, że pracują u nas najlepsi specjaliści z każdej dziedziny medycyny, zdołamy zapewnić naszym klientom dobrą opiekę medyczną. Udzielamy usługi na najwyższym poziomie dodatkowo nad wyraz dbamy o komfort naszych klientów.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polski bank komórek macierzystych »

  DBKM.pl to skrót od Diagnostyki- Banku Komórek Macierzystych założonej przez Bank krwi pępowinowej „Macierzyństwo” powstałego w roku 2002. W roku 2012 Polski bank komórek macierzystych dołączył do Grupy Diagnostyka. Celem DBKM jest świadczenie w Polsce najnowszych osiągnięć światowej medycyny w dziedzinie związanej z zastosowaniem komórek macierzystych i ich przechowywaniem. Pobieranie krwi pępowinowej ma na celu przechowanie komórki macierzystej wykorzystywanej w medycynie do odbudowywania i zastępowania uszkodzonych komórek.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Seplenienie wrocław »

  Leczenie jąkania i seplenienia, terapia wad wymowy, neurologopedia to tylko nieliczne usługi jakie ma w swojej ofercie logopedia Wrocław. Wprawdzie może się wydawać, że kłopoty z właściwą mową dotyczą wyłącznie dzieci to tak niej jest. Coraz to więcej osób dorosłych cierpi na wady wymowy spowodowane m.in. dużym stresem przed wystąpieniami publicznymi co objawia się jąkaniem czy seplenieniem. Istotne w takich wypadkach jest zasięgnięcie rady eksperta. Pomoc logopedyczna Wrocław to zbiór najlepszych specjalistów w sferze logopedii w Polsce. Prowadzą oni terapie wad wymowy. Starają się pozyskać zaufanie pacjenta, dzięki temu osiągają najlepsze efekty w leczeniu wad mowy, a pacjenci cieszą się z terapii i działają zgodnie z otrzymanymi zasadami. Sposób leczenia ustalany jest indywidualnie dla każdego pacjenta. Wobec tego nie zwlekaj dłużej i jeszcze dzisiaj zapoznaj się z szczegółową ofertą - logopedia Wrocław- znajdującą się na stronie internetowej logopedawroclawski.pl

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka medyczna Toruń »

  Opieka medyczna Kraków to branża lecznictwa, zapewniająca usługi wielu doświadczonym centrom medycznym, z którymi podpisano umowę, a jest ich strasznie mnogo. Pozwala to na dostęp do kompentnej opieki lekarskiej, odwiedziny domowe, kupno pomocy leczniczych, jak np. aparaty prostujące uzębienie albo okulary lecznicze. Co więcej uskuteczniamy takie diagnozowanie, jak choćby rezonans magnetyczny czy hospitalizacja.
  Gwarantujemy usługi w wielu punktach w naszym kraju, jak choćby w Poznaniu czy Toruniu oraz wielu innych.
  Serdecznie zachęcamy, zobacz co skrywa się pod tytułem opieka medyczna dla firm.

  Data dodania: 29 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poznańska stomatologia »

   
  Gabinetówoferujących posługi zzasięgu protetyki, leczenia kanałowego czybielenia zębów jest sporo. Tojednak nie wszelkie zabiegi, którezrobi dla nas stomatolog Poznań. Wielkopolskaponieważ to rejon, wktórym moglibyśmy poddać się scalingowi, atakże umieścić licówki porcelanowe. Którejeszcze wartości ma stomatologia Poznań?Dzięki znieczuleniu komputerowemu nie będziemy czućbólu podczas leczenia. Ponadtowiększość jednostekmedycznych gwarantujekomfort, bowiem gabinetyzaopatrzone są winnowacyjny sprzęt.

  Data dodania: 03 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poznańskie Badania USG »

  Gdzie można wykonać badanie USG Poznań ? Stolica wielkopolski jest jednym z wielu miast proponujących możność zrealizowania owej usługi diagnostycznej. Badania USG Poznań poważają się dużą sławą, zezwalają gdyż otrzymać obraz prezentujący przekrój wiadomej częściorganizmu lub organu wewnętrznego. W stolicy Wielkopolski pracownie ultrasonograficzne wspomagają leczenie zachorowań narządu ruchu, tarczycy, jamy brzusznej lub szyi. Coraz bardziej atrakcyjne stają się także badania USG przeprowadzane procedurą Dopplera, służące do monitorowania naczyń krwionośnych.

  Data dodania: 15 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • leczenie nietrzymania moczu rzeszów »

  Gabinet kosmetyczny MoJa Estetyka, to gabinet medycyny estetycznej specjalizujący się leczeniu takich przypadłości jak nietrzymanie moczu czy chrapanie, oraz w poprawie estetycznej żeńskich części ciała. Wykorzystujemy do tego laser FOTONA, dzięki któremu możliwe jest przeprowadzenie wielu nowoczesnych zabiegów, niemożliwych wcześniej do wykonania. Gwarantujemy że zarówno Panie jak i Panowie będą zadowoleni z naszych ofert oraz z rezultatów zabiegów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu uzyskania konkretnych informacji bądź do kontaktu z nami.

  Data dodania: 06 10 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości:

 • Brud w Kościele

  Działania Kościoła wobec pedofilii idą w trzech kierunkach: zapobiegania, unikania nawet pozorów krycia winnych oraz pomocy ofiarom. Naiwnością byłoby sądzić, że problem nie dotyczy Polski.

  Czytaj więcej »
 • Nigeria: orgia zabijania

  Somalia, Mali, Nigeria: o tych afrykańskich krajach przyjęło się mówić jako o „pasie dziesiątego równoleżnika”.

  Czytaj więcej »
 • Dyskusja wokół tragedii w Smoleńsku wkroczyła w kolejną, dość żenującą fazę

  Zaczęło się ostre podważanie kompetencji ekspertów z jednej i drugiej strony: „Ten latał tylko jako pasażer i sklejał samolociki z tektury”. „A tamten napisał raport, a w Smoleńsku nigdy nie był”.

  Czytaj więcej »