Wybierz język strony

Fizjoterapia

Fizjoterapia W życiu każdego człowieka może zdarzyć się jakiś nieszczęśliwy wypadek, którego skutki będziemy odczuwać poprzez dłuższy czas. W tym okresie niezwykle ważna może być pomoc a także opieka kogoś kto pomoże nam wrócić do zdrowia a także odzyskać dawne siły. Zdarzenia takie przeważnie zdarzają się nieoczekiwanie, nie jesteśmy na nie przygotowani, nie wiemy gdzie szukać fachowej pomocy. Znając nasze, polskie realia a także jakość oferowanych usług poprzez państwową służbę zdrowia, warto wiedzieć gdzie szukać pomocy w zakresie rehabilitacji. Dlatego utworzyliśmy ten serwis. W tym miejscu możemy odnaleźć wykwalifikowanych specjalistów w zakresie rehabilitacji w swojej okolicy. Tu też odnajdziemy potrzebny sprzęt medyczny, który ułatwi nam powrót do zdrowia.

Szczegóły strony www.irehabilitujemy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.irehabilitujemy.pl:

Fizjoterapia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 35

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rehabilitacja Kręgosłupa Kraków »

  Pewnie niewiele osób ma świadomość, jak trudne jest leczenie kręgosłupa. Kraków jest miastem, w jakim prosperuje kilka gabinetów, jakie zajmują się tym każdego dnia. Na wyjątkową uwagę zasługuje popularny i ceniony Fizjoterapia-Fiejdasz. Z powodzeniem od kilku lat pomaga ludziom z rozmaitymi schorzeniami, nie tylko kręgosłupa. Więcej na jego temat da się przeczytać na witrynie internetowej fizojterapia-fiejdasz.pl. Opisane są tam poszczególne terapie, a wśród nich między innymi rehabilitacja kręgosłupa. Kraków jest miastem, w którym zamieszkuje mnóstwo chorowitych osób. Mają ten fart, że w razie potrzeby mogą błyskawicznie umówić wizytę u specjalisty, dzwoniąc na nr tel. 664-987-737. Jakub Fiejdasz to niezwykle doświadczony fizjoterapeuta, jaki jak do tej pory skończył wiele cenionych szkoleń i kursów.pewnie niewiele osób ma świadomość, jak trudne jest leczenie kręgosłupa. kraków jest miastem, w jakim prosperuje kilka gabinetów, jakie zajmują się tym każdego dnia. na wyjątkową uwagę zasługuje popularny i ceniony fizjoterapia-fiejdasz.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Warszawa »

  Nasza firma oferuje zaawansowane usługi rehabilitacji domowej w mieszkania pacjenta. Jeśli choroba uniemożliwia Ci zdobycie się do ośrodka rehabilitacyjnego to zapraszamy Cię na stronę "Fizjoterapeuta Katowice". Możesz na niej zamówić rehabilitanta dla siebie. Za nim jednakże się zdecydujesz masz okazje ujrzeć na witrynie internetowej WWW  kwalifikacje jakie mają nasi rehabilitant. Leczymy pacjętów neurologicznych, ortopedycznych, po udarów, wylewach, z SM, porażeniem mózgowym, po kontuzjach, z bólami kręgosłupa, korygujemy wady postawy. Nasi Rehabilitanci są przeszkoleni w różnych skutecznych metodach terapeutycznych. Używając wyszukiwarki internetowej szukaj nas wpisując fracy: masażysta Warszawa, fizjoterapeuta Warszawa.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praktyka lekarska w Kaliszu »

  Stanowiący spore obciążenie ból pleców, leczenie którego niekiedy jest czasochłonne, może okazać się zdecydowanie efektywniejsze dzięki pomocy odpowiedniego specjalisty. Takim właśnie jest lek med. Andrzej Kroszczyński, który zachęca do odwiedzin w swoim gabinecie medycznym ludzi, których męczą przewlekłe bóle pleców. Dzięki ogromnemu doświadczenia i wiedzy zdobytej podczas nauki w USA oraz wysokiej klasy wyposażeniu jest on teraz w stanie przyspieszyć rehabilitację cierpiących ludzi w Polsce. Wykonywane zabiegi charakteryzują się minimalną inwazyjnością i maksymalnym bezpieczeństwem, dzięki czemu cieszą się coraz większą popularnością. W przypadku borykania się z bólami pleców lub rwy kulszowej, warto zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy oferowanej prze z lek med. Andrzeja Kroszczyńskiego.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Integracji Sensorycznej Sentidos »

  Sentidos jest pracownią Integacji Sensorycznej (SI), Wrocław.
  Celem mojej pracy jest odszukiwanie we wszystkich dzieciach ich mocnych stron oraz porady w przezwyciężaniu trudności związanych z zaburzeniami rozwoju. Jak również wspieranie opiekunów, którzy pragną towarzyszyć dzieciom w rozwijaniu ich pełnego potencjału.
  W pracowni trudnimy się przede wszystkim diagnozą oraz terapią dzieci z problemami SI, obejmującą:

  kompleksową diagnozę procesów SI,
  terapię zaburzeń integracji sensorycznej,
  diagnozę bazującą na PEP-R (Profil Psychoedukacyjny) dla dzieci do dwunastu lat,
  tworzenie programów terapeutycznych dla dzieci z zaburzeniami rozwoju, w oparciu o strefę najbliższego rozwoju (na podstawie wyników testu PEP-R),
  porady dla rodziców małych dzieci.

  Terapia Integracji sensoryczna (SI) polega na poprawie procesów neurologicznych, co prowadzi do poprawy zachowania dziecka.
  TerapiaIntegracji sensorycznej powstała na bazie teorii spełniającej kryteria naukowe. Jej skuteczność zostałapoparta kilkoma testamiklinicznymi.
  Terapia Integracji Sensorycznej jest szeroko stosowana u dzieci z trudnościami w uczeniu się a także w zaburzeniami koncentracji uwagi.
  Ponadto zajmujemy się wsparciem, a dodatkowo konsultacjami dla rodziców i opiekunów dzieci szkolnych i przedszkolnych ,a także terapią dysleksji.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • łóżko rehabilitacyjne bielsko »

  Firma Handlowo-Usługowa Rekon świadczy usługi sprzedaży i wynajmu profesjonanego sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego w Bielsku-Białej i okolicach. W ofercie wypożyczalni znajdują się: łóżko rehabilitacyjne, wózek inwalidzki i kule inwalidzkie. Sklep ponadto dysponuje rollatorami, skuterami inwalidzkimi, wózkami toaletowymi i podnośnikami pacjenta. Firma ponadto prowadzi również komis wyżej wymienionych sprzętów medycznych.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia medyczne »

  Jeżeli potrzebują Państwo na pewien czas urządzenia medyczne zapraszamy do wypożyczalnia sprzętu medycznego Bielsko, gdzie mogą Państwo dokonać wypożyczenia na przykład łózko rehabilitacyjne Bielsko. Posiadamy wiele rodzai sprzętu które może ułatwić Państwu chodzenie czy inne czynności powypadkowe. Dużym powodzeniem w obecnych czasach cieszą się haluksy. Jeżeli potrzebujesz haluksy czy inne urządzenia medyczne serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego gdzie możesz dokonać zakupu niezbędnych ci urządzeń. Wypożyczalnia sprzętu medycznego Bielsko ułatwi ci wypożyczenie łóżko rehabilitacyjne Bielsko. Urządzenia medyczne są potrzebne zarówno osobą które mają urazy długo terminowe jak i krótko terminowe. Wypożyczalnia sprzętu medycznego Bielsko zaprasza wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Przy długoterminowych wypożyczeniach urządzenia medycznego gwarantujemy rabaty sklep medyczny Bielsko - Biała. U nas znajdą Państwo zarówno łózko rehabilitacyjne Bielsko jak i haluksy. Nasze wszystkie urządzenia są trwałe, a ponadto dajemy na nie gwarancję, by mieli Państwo gwarancję bezpieczeństwa.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • fizjoterapia Kraków »

  Człowiek jest istotą stadn nie potrzeba tego ukrywać. Podążamy za grupą, nawet jeśli głośno temu nie dajemy wiary. Podążamy za modą - diety, taniec, koszula w kratę, masaż Kraków itd. W każdym razie moda ma 1 interesującą cechę - przemija. Dlatego nierzadko ludzkie plany są takimi małymi rewolucjami, co coraz częściej swój kres ma w gabinecie fizjoteraipa Kraków. Robimy wszystko, by w trakcie czterech tygodni zyskać kondycję do półmaratonu, każdego dnia biegamy i może nawet uda nam się ukończyć ten wielokilometrowy dystans. Jednak nierzadko przebywamy potem na rehabilitacji pourazowej, bo mój organizm nie został przyzwyczajony do dużych wysiłków, czego następstwem jest bolesna kontuzja. W przypadku klasycznie sportowych urazów, nierzadko szybką ulgę daje rehabilitacja sportowa Kraków. Nie mam pojęcia, z czego to szczegółowo wynika. Może nie posiadamy odpowiedniej wiedzy. Może wierzymy, że po wysiłku wystarczy godzinna terapia manualna Kraków i poczujemy się jak nowo narodzeni. Może na wyraz często usiłujemy ignorować głos intuicji - "albo zaprzestaniesz się tak walczyć, albo za miesiąc zostaniesz stałym petentem na fizjoterapii pourazowej, a na opuchliznę zadziała tylko drenaż limfatyczny Kraków". Najwyższy czas zacząć słuchać bardziej obytych ze sportem od siebie i priorytetowo wsłuchać się w ludzki, własny organizm. Prawda jest okrutna, Niestety, nie jeden próbujący pokonać na własną rękę własne ograniczenia fizyczne,dwa godziny w tygodniu gości w swoim mieszkaniu rehabilitanta i jest wdzięczny, że jest coś takiego jak rehabilitacja domowa Kraków.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZOL Łódzkie »

  Dom Opieki w Wardzynie jest w stanie zapewnić pacjentom całodobową opiekę pielęgniarską, a oprócz tego regularną pieczę lekarską która obejmuje również konsultacje u lekarzy specjalistów. Profesjonalne oprzyrządowanie, a dodatkowo komfortowo wyposażone lokale (z własnymi łazienkami i instalacją przyzywową) zapewniają najwyższy standard przebywania.
  Budynek jest bardzo dobrze dostrzegalny z drogi prowadzącej z Brójec do Czarnocina. Miejsce zapewnia naszym klientom komfort poprawy stanu zdrowia w ciszy i spokoju. W słoneczne dni zapewniamy ewentualność spędzenia czasu na otwartej przestrzeni wśród zielonej architektury okolicy. Najwyższej jakości oprzyrządowanie, a oprócz tego wygodnie zaprojektowane pokoje umożliwiają bardzo wysoki standard wypoczynku. Cały budynek i otoczenie wykluczone są z ograniczeń architektonicznych, a przestronna winda umożliwia intuicyjną podróż pomiedzy wszystkimi kondygnacjami.  Zapraszamy do zapoznania się naocznie z udostępnionymi przez nas możliwościami i dbałością jaką udostępniamy wszystkim z Państwa.
  Wszystkim pacjentom udostępniamy standard deklarowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia w zakresie troski lekarskiej, fizjoterapeutycznej i pielęgniarskiej.

  Data dodania: 02 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Rehabilitacji dla Tuszyn Rzgow Andrespol Lodz Wola Rakowa na NFZ »

  Nazywam się mgr inż. Jarosław Owidzki. To jest strona firmowa NZOZ ALIUS-MED Przychodnia Rehabilitacji dla Tuszyn Rzgow Andrespol Lodz Wola Rakowa na NFZ i prywatnie: www.alius-med.pl . Firma działa w miejscowości Wola Rakowa.
  Andrespol - Wola-Rakowa tylko 7 km I Lodz - Wola-Rakowa 12 km Tuszyn - Wola-Rakowa tylko 12 km I Rzgow - Wola-Rakowa 9 km Trasa Lodz - Tomaszów Mazowiecki

  Data dodania: 23 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • skolioza »

  NZOZ Fizjomed to placówka fizjoterapeutyczna, podająca posługi najlepszych fachmanów spośród ograniczenia rehabilitacji, którzy utrzymywani stanowią współczesnym instrumentem rehabilitacyjnym zaś sportowym.
  Obeznana kadra fizjoterapeutów to lokalny nasza największa plus.Fizjoterapeuci, jacy bezustannie stawiają osobiste umiejętności na krzyż wkład w licznych szkoleniach, naukach i radach istnieją żyrantem najwyższej próby zdradzania usług. Wieczne zwiększanie niekrajowej informacje i zniewalanie eksperymenty profesjonalnego pozwala na zapewnienie fizjoterapii na najważniejszym pułapie zgodnie z najświeższymi światowymi normami, a nam sycić się z satysfakcji krajowych pacjentów.

  Data dodania: 05 10 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości:

 • Brud w Kościele

  Działania Kościoła wobec pedofilii idą w trzech kierunkach: zapobiegania, unikania nawet pozorów krycia winnych oraz pomocy ofiarom. Naiwnością byłoby sądzić, że problem nie dotyczy Polski.

  Czytaj więcej »
 • Nigeria: orgia zabijania

  Somalia, Mali, Nigeria: o tych afrykańskich krajach przyjęło się mówić jako o „pasie dziesiątego równoleżnika”.

  Czytaj więcej »
 • Dyskusja wokół tragedii w Smoleńsku wkroczyła w kolejną, dość żenującą fazę

  Zaczęło się ostre podważanie kompetencji ekspertów z jednej i drugiej strony: „Ten latał tylko jako pasażer i sklejał samolociki z tektury”. „A tamten napisał raport, a w Smoleńsku nigdy nie był”.

  Czytaj więcej »