Wybierz język strony

Ciąża Podkategoria: Ciąża

 • Antykoncepcja »

  Liczba niechcianych zapłodnień w skali całego świata wynosi 4/10 rozmiar problemu jest niedoceniany. Strona WWW Antykoncepcja.biz stanowi aktualną kopalnię informacji w tej problematyce. Na stronie opisano sposoby planowania rodziny jak przykładowo Cerazette, metody chemiczne, spirala hormonalna, tabletka po stosunku. W serwisie przeczytasz jak należy się przygotować do konsultacji u lekarza specjalisty. Powinnaś na przykład przygotować ksero wykonywanych badań z ostatnich lat. Najczęściej odwiedzane zagadnienia ze wspomnianej witryny on-line: Wybór metody antykoncepcyjnej, Sterylizacja - czy warto, Przyczyny stosowania antykoncepcji, Złudny czar niebieskiej pigułki, Podstawy płodności, Kryzys dopadł prezerwatywy. Wyjątkowo informatywne jest podsumowanie technik antykoncepcyjnych sporządzone na podstawie wskaźnika Pearla. Dowiedz się odnośnie przyczyn korzystania z technik antykoncepcji jak np. niewłaściwy wiek kobiety lub mężczyzny, poważne prawdopodobieństwo pogorszenia stanu zdrowia potencjalnej matki, nieplanowanie posiadania dzieci. Z całą pewnością warto jest tutaj zajrzeć.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik dla mam »

  Fachowe rady dotyczące kobiet w ciąży oraz chwil bezpośrednio po urodzeniu dziecka, to podstawowe tematy jakie są poruszane na witrynie internetowej mamazone.pl. Dzięki możliwości dzielenia się wszelkimi wątpliwościami, jakie daje dostępne forum - objawy ciąży, poród naturalny i późniejsze etapy wychowywania nie będą stanowiły problemu. Profesjonaliści jacy współpracują z serwisem doradzą Ci w sprawach związanych z położnictwem czy dietetyką. W dodatku na stronie znajdują się przeróżne psychotesty i konkursy oraz filmy wideo.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Macierzyństwo »

  Przedstawiamy witrynę internetową poświęconą w całości kobietom w ciąży oraz matkom. Odnajdziesz tutaj informacje dotyczące diety, zdrowego odżywiania się, badań w ciąży i samego porodu. Każda matka może również wymienić się swoimi doświadczeniami i odczuciami w dyskusjach z innymi kobietami. Dzięki temu serwisowi czas ciąży i wychowanie dziecka staną się o wiele prostsze. Wszelkie informacje znajdują się pod adresem e-mamazklasa.pl.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dni niepłodne »

  Każda kobieta, która pragnie doświadczyć macierzyństwa i stara się o to, powinna mieć pojęcie, w jakim czasie jej organizm jest gotowy na przyjecie dziecka. Informacje tego dotyczące uzyskać można poprzez kalkulację tak zwanych dni płodnych. Na przygotowanej przez nas witrynie zostało opublikowane narzędzie, jakie najlepiej w tym sprawdzi się. Dni płodne liczone z wykorzystaniem naszego kalkulatora mogą dać niemal 100% pewność, że w określonych dniach staniesz się płodna. Prócz tego na witrynie są opublikowane artykuły na temat macierzyństwa. Dowiesz się też tego, czym jest jajeczkowanie. Dzięki przygotowanym przez nas materiałom dużo pań otrzymało rzeczową wiedzę dotyczącą reakcji zachodzących w ich organizmach.

  Data dodania: 15 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf dzieci Kraków »

  Isakiewicz.com oferuje organizowaniem profesjonalnych zdjęć w najpiękniejszym mieście Polski - Kraków. Fotografia Isakiewicz to znakomity fotograf dzieci Kraków. Isakiewicz Kamila zajmuje się też zdjęciami korporacyjnymi. Świetny fotograf dla firm Kraków.
  Mam duże doświadczenie w korporacyjnych oraz wizerunkowych. Dzięki efektywnej praktyce robię zdjęcia wnętrz dla firm, restauracji, a także hoteli. Bardzo chętnie towarzyszę podczas najważniejszych rodzinnych imprez: chrzest, urodziny i imprezy panieńskie i kawalerskie. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty!
   

  Data dodania: 02 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Antykoncepcja »

  Odsetek nieplanowanych zapłodnień w skali globu wynosi 40%, dlatego warto wybrać antykoncepcję. Serwis WWW Antykoncepcja.biz stanowi bogate źródło informacji o tej problematyce. Witryna opisuje sposoby planowania rodziny: na przyklad iniekcje hormonalne, iomplanon hormonalny jednoskładnikowy P, spirala hormonalna, złożone tabletki antykoncepcyjne. Z Antykoncepcja.biz dowiesz się jakie dokumenty należy przygotować do konsultacji lekarską. Dobrze jest przykładowo zrobić listę symptomów mogących sugerować chorobę. Na prawdę warto zwrócić uwagę na błyskotliwe publikacje: Wybór metody antykoncepcyjnej, Pigułka przedłuża życie, Przyczyny stosowania antykoncepcji, Złudny czar niebieskiej pigułki, Metody mechaniczne, Leczenie doustne trądziku. Wyjątkowo pomocne jest zestawienie metod antykoncepcyjnych sporządzone na podstawie wskaźnika Pearla. Zdobądź wiedzę przyczynach korzystania z antykoncepcji takich jak niewłaściwy wiek partnerki lub partnera, istotne prawdopodobieństwo obciążenia dziecka ciężką wadą na tle dziedzicznym, stosunek poza małżeństwem. Na prawdę warto jest tutaj zajrzeć.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Antykoncepcja »

  Powodem nieplanowanych ciąży jest niewystarczające używanie skutecznej metody antykoncepcyjnej. Strona www Antykoncepcja.biz stanowi ekscentryczne źródło wiadomości w tym zagadnieniu. Witryna przedstawia techniki planowania rodziny takich jak na przyklad dwuskładnikowa tabletka antykoncepcyjna, metoda niepłodności poporodowej, naturalne planowanie rodziny, tabletka hormonalna dwuskładnikowa. Z Antykoncepcja.biz dowiesz się jak należy się przygotować do konsultacji u lekarza specjalisty. Dobrze jest np. przemyśleć zapytania do doktora. Bez wahania rekomenduję znaleźć czas na ekscentryczne zagadnienia: Wybór metody antykoncepcyjnej, Sterylizacja - czy warto, Jak w 5 minut wykryć wczesną ciążę, Złudny czar niebieskiej pigułki, Podstawy płodności, Pierścień antykoncepcyjny. Wyjątkowo informatywne jest podsumowanie sposobów antykoncepcyjnych przygotowanena podstawie wskaźnika Pearla. Poznaj medyczne uwarunkowania odnośnie powodów używania antykoncepcji takich jak niewystarczające środki do utrzymania akceptowalnego statusu materialnego rodziny, znaczne prawdopodobieństwo załamania stanu zdrowia potencjalnej matki, stosunek poza małżeństwem. Kliknij w ten link celem przejścia do serwisu.

  Data dodania: 28 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarzyk dni płodnych »

  Dzisiejsze panie znają przeróżne sposoby antykoncepcji. Jednakże wszystkie one opierają się przede wszystkim na zażywaniu tabletek, stosowaniu plasterków antykoncepcyjnych, bądź prezerwatyw. Na naszej stronie pokazujemy informacje odnośnie metod używanych od stuleci. Przedstawimy ci, w jaki sposób możesz naturalnie planować rodzinę. Nasz serwis dostarczy ci wiedzy na temat kalendarzyka, który rekomendowany jest przez kościół, a także przez wiele kobiet, jakie z jego wsparciem zdołały zatroszczyć się o własną rodzinę. My idziemy o krok na przód i dajemy ci łatwe w obsłudze narzędzie, z którym łatwo obliczysz, kiedy wypadają twoje dni płodne. Dzięki tej wiedzy zyskujesz pewność, iż w danym czasie poczniesz dziecko. Dzięki naszej witrynie internetowej dostaniesz wartościowe informacje na temat menstruacji. Pomimo tego, że jest to temat wiadomy kobietom, to często nie potrafią one tej wiedzy zastosować w praktyce. My w tym wesprzemy cię.

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ciąża

Ciąża - nowa strona:

Adres: