Wybierz język strony

Strony z województwa Małopolskie:

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Chirurgia stomatologiczna kraków nfz »

  W przypadku braku kości uniemożliwiającego wprowadzenie implanty kraków i wykorzystania regeneracji  podłoża projektuje się przeszczepy bloczków kostnych. Najczęstszym miejscem wewnątrzustnym jest żuchwa w okolicy bródkowej lub (za ostatnim zębem). Jednak zewnątrzustnym w wypadku dużych ubytków kostnych jest talerz kości biodrowej. Pobrane fragmenty kości umiejscawia się w miejscach uprzednio zaplanowanych mocując je  do podłoża kostnego za poradą śrub tytanowych używanych do stabilizowania złamań twarzoczaszki. Po okresie 4-6 m-cy wgajania przeszczepu można przeprowadzić zabieg implantacji.
   
   Leczenie impantologiczne podzielić można na 2 części: chirurgiczną i protetyczną.
  Po wstawieniu implantów  rana jest zaszywana i implanty stomatologiczne pozostawia się od 3 do 6 miesięcy, całkiem przykryte dziąsłem. To czas potrzebny na proces  zespolenia się kości z powierzchnią. Dzięki Chirurgia stomatologiczna Kraków NFZ uzyskuje się siłę mocowania nawet wielokrotnie większą niż w sytuacji naturalnego zęba. W czasie w którym implanty zrastają się z kością, pacjent korzysta z tymczasowego, konwencjonalnego wypełnienia protetycznego.
   Podniesienie dna zatoki szczękowej jest zabiegiem przygotowawczym do leczenia implantologicznego i tyczy się ludzi, u których zbyt niskie położenie dna zatoki szczękowej uniemożliwia wprowadzenie implantów. W sytuacji utraty zębów kość wyrostka zębodołowego zanika, a dno zatoki obniża się. Dochodzi wówczas do sytuacji, w której grubość kości jest zbyt mała, aby wprowadzić implanty - ich końce znalazłyby się świetle zatoki szczękowej, co jest niedopuszczalne. W takim wypadku zaleca się Implanty Kraków wykonanie zabiegu podnoszenia dna zatoki szczękowej przez spłycenie zatoki.
   

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hostel krakow »

  Hostel Deco to jeden z najlepszych hosteli jakie do tej pory widziałem. Atmosfera Hostel krakow jest bardzo przytulna, wnętrza są piękna, rzeczywiście dobrze produkowane i urządzone-trudno to opisać to w jednym słowem, to trzeba zobaczyć sami! Personel jest bardzo przyjazny, wesoły i zawsze pomocny. Zlokalizowanie jest raczej dogodna (15 minut spacerem od Rynku Głównego), świetny dostęp do dworca, autobus, przystanek autobusowy jest jedynie 2 min spacerem od tam, i jest dwa autobusy z tam bezpośrednio na lotnisko.
  I loved the style Cheap hostel krakow. Uroczy i niepowtarzalny! Mieszkaliśmy w pokoju Tamara na pierwszym piętrze. Był nieduży balkon! Pokój był ładny, czysty, niemniej jednak mogłoby być garderoba z wieszakami (jest jednym, ale z shelfs). Śniadanie było wystarczające: kanapka, platki kukurydziane, herbata. Co do lokalizacji, nie jest z dokładnością w centrum, ale można dojść spacerem w 10-15 minut. W większości wypadków wolę próbować nowych rzeczy stale, niemniej jednak jeśli wrócę do Krakowa jeden dzień później chcielibyśmy zdecydowanie wybierz hostel Deco ponownie.
  Spedzilismy wspaniale nasze krotkie wakacje w Hostelu Deco. Bardzo nam sie podobalo. Atmosfera super, obsluga bardzo mila, codziennie swieze buleczki, herbatka i kawka. Pokoik bardzo sliczny i wygodny z widokiem na ogrodek (Charlie). Jak bedziemy mieli jeszcze kiedys powrocic do Krakowa to bez wątpienia wrocimy do Deco.
  Jest tam nieznaczny supermarket po drugiej stronie ulicy. Hostel ma swój "własny serwis pralniczy, bardzo komfortowe wspólnej room/lounge i dobrze wyposażoną kuchnia. Jednym słowem, hostel Art Deco to wszystko czego można prosić! Kategorycznie polecam, o ile jesteś odwiedzają Kraków w dniu albo w miesiącu, nie mogę się doczekać, by zatrzymać się tam ponownie, następnym razem gdy jestem w mieście!

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja-Flow.pl »

  Gdy tylko nadciąga wiosna, większa część spośród nas zabiera swoje dzieciaki na pikniki. Kraków jest miastem, w jakim sporo osób praktykuje tego typu rozrywkę. Ostatnimi czasy rosłą popularnością cieszą się duże imprezy plenerowe. Pośród nich prym wiodą oczywiście pikniki. Warszawa jest miastem, gdzie na tego typu spotkania przybywają tłumy. Duża w tym zasługa Agencji artystycznej FLOW, która wie, jak zorganizować udany festyn. Na witrynie internetowej agencja-flow.pl można przeczytać nieco wiadomości na ich temat. W razie konieczności wymieniono tam numer telefonu 723-596-204, za pomocą jakiego da się uzgodnić szczegóły z kierownictwem. Jest to jedna spośród niewielu firm w województwie, jaka aranżuje ponadto urodziny dla dzieci. Kraków to miasto, w jakim tego typu hulanki są dość częstokroć organizowane od dawna.gdy tylko nadciąga wiosna, większa część spośród nas zabiera swoje dzieciaki na pikniki. kraków jest miastem, w jakim sporo osób praktykuje tego typu rozrywkę. ostatnimi czasy rosłą popularnością cieszą się duże imprezy plenerowe. pośród nich prym wiodą oczywiście pikniki.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi elektryczne Kraków tel.500-837-898 »

  Zakres usług elektrycznych: www.krakow.elektryk.wizytowka.pl Elektryk Kraków Tel. 500-837-898 Mamy Uprawnienia SEP ELEKTRYKA Usługi Elektryczne Tel. 500-837898 na terenie Krakowa i okolic w zakresie:, Elektryk Kraków ELEKTRYKA Kraków drobne naprawy, awarie obieg instalacji i urządzeń elektrycznychremonty istniejącej instalacji Instalacje, bezpieczniki, zwarcia, zamiany, oświetlenie Zakres usług elektrycznych: www.krakow.elektryk.wizytowka.pl Elektryk Kraków Tel. 500-837-898 Posiadamy Uprawnienia SEP ELEKTRYKA Usługi Elektryczne Tel. 500-837898 na terenie Krakowa i okolic w zakresie:, Elektryk Kraków ELEKTRYKA Kraków drobne naprawy, awarie przepływ instalacji i urządzeń elektrycznychremonty istniejącej instalacji Instalacje, bezpieczniki, zwarcia, podmiany, oświetlenie, przeglądy okresowe, naprawy i modernizacje aparatura elektryczna, elektroenergetyka. montaż/obieg przewodów wraz z osprzętem montaż rozdzielnic i licznikówodbiór instalacji pod przyłącze lub licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład i inne prace elektryczneUsługi Elektryczne Pogotowie Elektryczne Mamy ubezpieczenie OC w zakresie prowadzonej działalności. Zakres usług elektrycznych: www.krakow.elektryk.wizytowka.pl Elektryk Kraków Tel. 500-837-898 Posiadamy Uprawnienia SEP ELEKTRYKA Usługi Elektryczne Tel. 500-837898 na terenie Krakowa i okolic w zakresie:, Elektryk Kraków ELEKTRYKA Kraków drobne naprawy, awarie przepływ instalacji i urządzeń elektrycznychremonty istniejącej instalacji Instalacje, bezpieczniki, zwarcia, zamiany, oświetlenie Zakres usług elektrycznych: www.sgiw.com Elektryk Kraków Tel. 500-837-898 Posiadamy Uprawnienia SEP ELEKTRYKA Usługi Elektryczne Tel. 500-837898 na terenie Krakowa i okolic w

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis zmywarek Kraków tel. 508-803-962 »

  Naprawiamy sprzęt następujących marek 508-803-962 www.agd-krakow.pl Profesjonalny serwis wytwarza naprawy pralek w Krakowie a także inne usługi dotyczące urządzeń AGD. Robimy naprawy pralek, naprawy zmywarek w praktyce wszystkich producentów sprzętu AGD.Nasz serwis pralek dysponuje szerokim dostępem do części zamiennych. W przypadku braku danej części zamiennej na stanie, mamy możliwość szybkiego jej sprowadzenia. Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę, która gwarantuje wykonanie usług na bardzo wysokim poziomie. Dysponujemy najwyższej klasy aparaturą pomiarową potrzebną do naprawy pralek. Posiadamy również szerokie zaplecze techniczne. Naprawy wykonujemy w lokalu mieszkalnego u nabywcy. Przykładamy dużą wagę do terminowej realizacji wszystkich zamówień jak również rzetelnego i starannego ich wytworzania.Naprawiamy sprzęt następujących marek www.agd-krakow.pl Schludny serwis projektuje naprawy pralek w Krakowie a również inne usługi dotyczące urządzeń AGD. Wykonujemy naprawy pralek, naprawy zmywarek w praktyce wszystkich producentów sprzętu AGD.Nasz serwis pralek dysponuje szerokim dostępem do części zamiennych. W przypadku braku danej części zamiennej na stanie, posiadamy sposobność szybkiego jej sprowadzenia. Mamy wysoce wykwalifikowaną kadrę, która gwarantuje wykonanie usług na bardzo wysokim poziomie. Dysponujemy najwyższej klasy aparaturą pomiarową potrzebną do naprawy pralek. Posiadamy także szerokie zaplecze techniczne. Naprawy wykonujemy w lokalu u nabywcy. Przykładamy dużą wagę do terminowej realizacji wszystkich zleceń jak i rzetelnego i starannego ich zaprojektowania.
   

  Data dodania: 13 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep turystyczny »

  Internetowy Sklep Sportowy - posiada bogatą ofertę wielu produktów z wielu kategorii: plecaki szkolne, namioty, śpiwory, bielizna termoaktywna, polary, gogle narciarskie, okulary,  akcesoria kempingowe, odzież, kije trekkingowe, kije nordic walking, sakwy, t-shirty, skarpety, Firmy- Blizzard, 4Fun, Outhorn, Zeppelin.
  Sklep Presto od 2004 roku pojawił się w sieci Internet. Jedyną receptą na pomyślność jest pełne otwarcie na potrzeby i oczekiwania Klientów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, każdego dnia przekonuje się, iż wybrana droga okazała się słuszna. Wsłuchuje się starannie w każdą sugestię i opinię, analizuje działania i wyciąga wnioski. Dzięki opiniom Klientów systematycznie i harmonijnie rozwija działalność.
  Stawiamy na jakość oferowanych usług
  Reputację i uznanie, w tak wymagającej dziedzinie jak handel, rozwija się bazując o najwyższą wartość oferowanych usług. Starania sklepu Presto uzyskały cenne wyróżnienia. Szczególnym powodem do radości jest wydany przez Krajowy Rejestr Długów certyfikat, Rzetelna Firma". To wskazuje, jak dumnie są traktowane zagadnienia etyki w działalności. Sklep turystyczny prowadzi działalność, która jest klarowna i odpowiedzialna, rzetelnie reguluje swoje zobowiązania finansowe.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Higiena osobista - Acerin »

  Kremy Acerin odznaczają się niepowtarzalnymi recepturami, o niepodważalnej skuteczności. Higiena osobista ciała powinna być łatwa, aby każdy zwykły człowiek zdołał poradzić sobie z pielęgnującym płynem. Jesteśmy świadomi, że debiutanci na rynku kosmetyków mogą natrafić na początkowe trudności tyczące się nakładania płynów do higieny osobistej. Szerokie doświadczenie pracowników z firmy Scan Anida to znak rozpoznawczy naszej wysokiej jakości. Ludzie z całej Polski gratulują nam regularnie łagodnych dla skóry kremów. Międzynarodowa ekspansja kosmetyków Acerin to indykator fachowej pracy małopolskich chemików. Odkryj zalety polskich kosmetyków. Ta marka to prawdziwa higiena osobista w Europie.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Krawiecka Kraków »

  Zakład Krawiecki w Krakowie oferuje : www.krakmoda.pl Miarówka - Szyjemy Garnitury męskie, Koszule męskie, Płaszcze, kurtki, Kostiumy damskie, Sukienki, suknie ślubne, suknie wieczorowe, Bluzki, Spódnice, spodnie, Artystyczne układanie firan, zasłon na podszewce, wszystkie nietypowe zlecenia, ubrania dla puszystych, szycia strojów komunijnych, stroje komunijne, suknie ślubne suknie dla druhen welony ślubne tkaniny ślubne garnitury ślubne i kamizelki Przeróbki Poprawki Wszywanie zamków, Skracanie, zwężanie odzieży, Dopasowywanie ubrań do sylwetki, Nabijanie guzików, nap i oczek, Odzież skórzana wymiana elementów skórzanych, naszywanie emblematów, Suknie Ślubne Kraków www.krakmoda.pl, naprawa kombinezonów motocyklowych .Zakład Krawiecki w Krakowie oferuje : www.krakmoda.pl Miarówka - Szyjemy Garnitury męskie, Koszule męskie, Płaszcze, kurtki, Kostiumy damskie, Sukienki, suknie ślubne, suknie wieczorowe, Bluzki, Spódnice, spodnie, Artystyczne układanie firan, zasłon na podszewce, wszelkie nietypowe zapotrzebowania, ubrania dla puszystych, szycia strojów komunijnych, stroje komunijne, suknie ślubne suknie dla druhen welony ślubne tkaniny ślubne garnitury ślubne i kamizelki Przeróbki Poprawki Wszywanie zamków, Skracanie, zwężanie odzieży, Dopasowywanie ubrań do sylwetki, Nabijanie guzików, nap i oczek, Odzież skórzana wymiana elementów skórzanych, naszywanie emblematów, Suknie Ślubne Kraków www.krakmoda.pl, naprawa kombinezonów motocyklowych .

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pizzerie Kraków »

  O ile jesteś zainteresowany dobrym i tanim jadłem w Podwawelskim grodzie, pewnie interesować może Cię fascynujący lokal na ulicy Czarnowiejskiej w Krakowie. Ściśle mówiąc, to tutaj mieści się pizzeria Capri New, jaka swoim zachwycającym smakiem prześciga pozostałe pizzerie. Kraków jest miastem, w jakim znajdziesz ich naprawdę mnóstwo, lecz by sprzedawać pizzę nie wystarczy mieszać składniki, wysmażyć ciasto i udekorować składnikami. W naszej firmie pizza wyrabiana jest z polotem, tak aby każdorazowo smakowała całkowicie w ten sam sposób. Jednak dostępna u nas pizza to nie wszystko. W naszym asortymencie odszukasz także smakowite obiady domowe i generalnie dobre jedzenie. Kraków to miejscowość żaków, dlatego nasze wyjątkowe promocje i ceny dostosowane są do ich kieszeni. Potrzebujesz spożyć coś tanio i dobrze - złóż zamówienie w Capri New bądź zjedz w naszej firmie pyszny obiadek. Z pewnością wrócisz do nas jeszcze nie raz i nie dwa!o ile jesteś zainteresowany dobrym i tanim jadłem w podwawelskim grodzie, pewnie interesować może cię fascynujący lokal na ulicy czarnowiejskiej w krakowie. ściśle mówiąc, to tutaj mieści się pizzeria capri new, jaka swoim zachwycającym smakiem prześciga pozostałe pizzerie.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Croatia Journey and Serbia Holiday »

  General facts of Adriatic Vacation proposed by Discovery Travel Agency
  Montenegro is filled with both historical and modern institutions that will give each curious tourist the sense of what Montenegro was before, what Montenegro is now and what Montenegro will be in the coming future. Countless questions still are about to be answered about this quiet little country, but in the course of one's travel will surely shed light to those questions.
  When in Montenegro, make sure to visit the Ostrog Monastery: a wondrous site that will even make you think if this was really created my man. This magnificent piece of rock carved architecture is retained above the Bjelopavlic Valley, giving it a sense of secrecy within its walls. It was founded by the Metropolitan Vasilije in the late 17th century. Clearly, the most magnificent part of Ostrog is the Upper monastery. The monastery also holds two buildings. The upper church is dedicated to the Holy Cross and the lower church in the Upper monastery is for Vavedenje of the Holy Mary. Inhabits of unambiguous religions frequent this monastery and is one of the most visited in the Christian world.
   

  Data dodania: 21 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOMBINEZONY MOTOCYKLOWE NAPRAWA, RENOWACJA »

  KOMBINEZONY MOTOCYKLOWE - SKÓRZANE I TEKSTYLNE  NAPRAWA - RENOWACJAwww.krakmoda.pl, Naprawa, Skracanie, Dopasowywanie Wymiana uszkodzonych elementów na nowe Naszywanie liter i emblematów Zwężanie lub poszerzanie Dzielenie kombinezonów jednoczęściowych Naprawa rękawic Wymiana podszewek, zamków,zatrzasków Dziurkowanie -dodatkowa wentylacja KOMBINEZONY MOTOCYKLOWE - SKÓRZANE I TEKSTYLNE  NAPRAWA - RENOWACJAwww.krakmoda.pl, Naprawa, Skracanie, Dopasowywanie Wymiana uszkodzonych elementów na nowe Naszywanie liter i emblematów Zwężanie lub poszerzanie Dzielenie kombinezonów jednoczęściowych Naprawa rękawic Wymiana podszewek, zamków,zatrzasków Dziurkowanie -dodatkowa wentylacja ODZIEŻ MOTOCYKLOWA, KURTKI MOTOCYKLOWE, UBRANIA MOTOCYKLOWE, KOMBINEZONY MOTOCYKLOWE - SKÓRZANE I TEKSTYLNE  NAPRAWA - RENOWACJAwww.krakmoda.pl, Naprawa, Skracanie, Dopasowywanie Wymiana uszkodzonych elementów na nowe Naszywanie liter i emblematów Zwężanie lub poszerzanie Dzielenie kombinezonów jednoczęściowych Naprawa rękawic Wymiana podszewek, zamków,zatrzasków Dziurkowanie -dodatkowa wentylacja ODZIEŻ MOTOCYKLOWA, KURTKI MOTOCYKLOWE, UBRANIA MOTOCYKLOWE, KOMBINEZONY MOTOCYKLOWE, PRZERÓBKA ODZIEŻY MOTOCYKLOWEJ, KOMBINEZONY MOTOCYKLOWE - SKÓRZANE I TEKSTYLNE  NAPRAWA - RENOWACJAwww.krakmoda.pl, Naprawa, Skracanie, Dopasowywanie Wymiana uszkodzonych elementów na nowe Naszywanie liter i emblematów Zwężanie lub poszerzanie Dzielenie kombinezonów jednoczęściowych Naprawa rękawic Wymiana podszewek, zamków,zatrzasków Dziurkowanie -dodatkowa wentylacja ODZIEŻ MOTOCYKLOWA, KURTKI MOTOCYKLOWE, UBRANIA MOTOCYKLOWE, KOMBINEZONY MOTOCYKLOWE, PRZERÓBKA ODZIEŻY MOTOCYKLOWEJ, NAPRAWA ODZIEŻY MOTOCYKLOWEJ, RENOWACJA ODZIEŻY

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Serwis AGD Wieliczka tel.508-803-962 »

  Naprawiamy sprzęt następujących marek www.agd-krakow.pl Specjalistyczny serwis wytwarza naprawy pralek w Krakowie a też inne usługi dotyczące urządzeń AGD. Robimy naprawy pralek, naprawy zmywarek w praktyce wszystkich producentów sprzętu AGD.
   Serwis AGD Kraków Naprawiamy sprzęt następujących marek www.agd-krakow.pl Fachowy serwis tworzy naprawy pralek w Krakowie a też inne usługi dotyczące urządzeń AGD. Opracowujemy naprawy pralek, naprawy zmywarek praktycznie wszystkich producentów sprzętu AGD.Nasz serwis pralek dysponuje szerokim dostępem do części zamiennych. W przypadku braku danej części zamiennej na stanie, mamy możliwość szybkiego jej sprowadzenia. Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę, która zapewnia wykonanie usług na bardzo wysokim poziomie. Dysponujemy najwyższej jakości aparaturą pomiarową potrzebną do naprawy pralek. Mamy także szerokie zapleczeNaprawiamy sprzęt następujących marek www.agd-krakow.pl Profesjonalny serwis wytwarza naprawy pralek w Krakowie a również inne usługi dotyczące urządzeń AGD. Robimy naprawy pralek, naprawy zmywarek praktycznie wszystkich producentów sprzętu AGD.Nasz serwis pralek dysponuje szerokim dostępem do części zamiennych. W przypadku braku danej części zamiennej na stanie, mamy sposobność szybkiego jej sprowadzenia. Mamy wysoce wykwalifikowaną kadrę, która zapewnia wykonanie usług na najwyższym poziomie. Dysponujemy wysokiej jakości aparaturą pomiarową potrzebną do naprawy pralek. Mamy również szerokie zaplecze techniczne. Naprawy robimy w domu u klienta. Przykładamy dużą wagę do terminowej realizacji wszystkich prac jak i rzetelnego i starannego ich utworzenia.
   

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi na Słowacji »

  Fatrapark oferuje nie tylko wyjątkowo ekskluzywne apartamenty z udogodnieniami, lecz również restaurację jak również wiele innych rozrywek. Dzięki doskonałej lokalizacji i fachowemu nastawieniu do kwestii obsługi klienta, Fatrapark jest jednym z najlepszych w branży hotelarsko-gastronomicznej obiektów. Magię takich miejsc jak Fatrapark tworzą nie tylko ludzie i właściwy komfort wypoczynku. To także czarodziejskie miejsca, w których przyjemnie można spędzić dzień. Należą do nich baseny z wodą termalną oraz geotermalną wliczające się w skład kompleksu Thermal Park Basenowa. To także piękne słowackie wioski okalające Fatrapark, a do których jest możliwość się wybrać choćby w tym celu, żeby posmakować najprawdziwszych słowackich, regionalnych rarytasów a także trunków. Fatrapark to nie tylko miejsce, w którym można wypocząć. Tutaj również można dobrze zjeść. Jednostki zainteresowane dokonaniem rezerwacji Fatrapark zachęca się do wykorzystania specjalnego formularza zamieszczonego na stronie internetowej www.fatrapark.pl. Na wszelkie pytania związane z terminami rezerwacji lub pobytem załoga udziela odpowiedzi mailowo tudzież telefonicznie. Zachęcamy do rezerwowania miejsc oraz życzymy przyjemnego wypoczynku w Fatraparku!

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Matki Teresy »

  Nazwa Fundacja im. Matki Teresy z Kalkuty w Krakowie wywodzi się znanej na całym świecie Matki Teresy z Kalkuty. Ponieważ Matka Teresa w prywatnej działalności kierowała sią tzw. metodami ubogimi (bez promocji, reklamy, i tym podobne.), to Fundacja również opiera się o takie środki. Działalność członków Fundacja im. Matki Teresy z Kalkuty w Krakowie jest zupełnie bezpłatna (godziny pracy, sekretariat, kserowanie, drukowanie, telefony, dojazdy, praca fizyczna na budowie, projekt architektoniczny, nadzór budowlany, i tym podobne.).Fundacja im. Matki Teresy z Kalkuty w Krakowie stanowi kontynuację i dopełnienie działań w Polsce w który członkowie Dom Opieki Dożywotniej zaangażowani są od lat 80-tych. Dom Opieki Dożywotniej to grupy 10-40 ludzi (upośledzone umysłowo dzieci, młodzież i dorośli, ich rodzice, a dodatkowo przyjaciele czyli opiekunowie upośledzonych) spotykające się przynajmniej raz na 4 tygodnie na przyjacielskich spotkaniach, dzieleniu się przeżyciami, zabawie, nauce i świętowaniu.Dom Dom Opieki Dożywotniej
  Od momentu powołania FMTK podjęła starania o wybudowanie Domu architektonicznie dostosowanego dla wymagań niepełnosprawnych. Po uzyskaniu prawa własności do parceli w Krakowie oraz zezwolenia na budowę w roku 1998, rozpoczęła pracę. Od tego czasu Fundacja wybudowała Lokal Fundacja im. Matki Teresy z Kalkuty w Krakowie o powierzchni użytkowej dużej 1880 m2Fundacja im. Matki Teresy z Kalkuty w Krakowie to charytatywna organizacja pozarządowa (Fundacja Kraków non profit) zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy (KRS: 0000067177). Znajduje się ona na liście organizacja pożytku publicznego, co pozwala przekazanie 1% podatku. Formalnie Fundacja im.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeglądy urządzeń medycznych Ostrołęka tel.607-657-448. »

  Tel.607-657-448  www.med-egdi.com html Nie tylko z powodu wymagań NFZ czy uzyskania , a dodatkowo w dodatku utrzymania certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO 9001 w zakresie potwierdzenia że dany aparat jest sprawny technicznie i może być dalej eksploatowany. www.med-egdi.com Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Podczas przeglądu w pierwszym rzędzie sprawdzane są parametry które decydują o bezpiecznej eksploatacjiurządzenia: - kontrola ciągłości przewodu ochronnego (jeżeli  występuje), - pomiar prądu upływu, - sprawdzenie stanu izolacji przewodów zasilających, obudowy,  powłoki ochronnej klawiatury. Następnie sprawdzane są parametry eksploatacyjne urządzenia pod względem zgodności z jego specyfikacją techniczną. Wszystkie aparaty ekg, pulsoksymetry czy pompy infuzyjne mają wbudowane akumulatory umożliwiające pracę bez zasilania sieciowego. Podczas pracy z sieci awaria akumulatora jest niezauważalna lecz jej następstwem może być uszkodzenie zasilacza wewnętrznego lubrównież w przypadku wydostania się elektrolitu uszkodzenie obwodu drukowanego co oznacza duże koszty naprawy.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwis pralek Kraków tel.500-837-898 »

  Naprawiamy sprzęt następujących marek http://agd-krakow.pl/kontakt.html/uprawnienia.htmlProfesjonalny serwis projektuje naprawy pralek w Krakowie a także inne usługi dotyczące urządzeń AGD. Przygotowujemy naprawy pralek, naprawy zmywarek w praktyce wszystkich producentów sprzętu AGD.Nasz serwis pralek dysponuje szerokim dostępem do części zamiennych. W przypadku braku danej części zamiennej na stanie, posiadamy sposobność szybkiego jej sprowadzenia. Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę, która gwarantuje wykonanie usług na bardzo wysokim poziomie.
   Naprawiamy sprzęt następujących marek http://agd-krakow.pl/kontakt.htmll/uprawnienia.htmlFachowy serwis projektuje naprawy pralek w Krakowie a też inne usługi dotyczące urządzeń AGD. Wykonujemy naprawy pralek, naprawy zmywarek w praktyce wszystkich producentów sprzętu AGD.Nasz serwis pralek dysponuje szerokim dostępem do części zamiennych. W przypadku braku danej części zamiennej na stanie, mamy sposobność szybkiego jej sprowadzenia. Mamy wysoce wykwalifikowaną kadrę, która zapewnia wykonanie usług na bardzo wysokim poziomie. Dysponujemy wysokiej jakości aparaturą pomiarową potrzebną do naprawy pralek. Mamy też szerokie zaplecze techniczne. Naprawy przygotowujemy w lokalu u nabywcy. Przykładamy dużą wagę do terminowej realizacji wszystkich zleceń jak również rzetelnego i starannego ich wytworzania.
   Naprawiamy sprzęt następujących marek http://agd-krakow.pl/kontakt.html/uprawnienia.htmlSpecjalistyczny serwis tworzy naprawy pralek w Krakowie a też inne usługi dotyczące urządzeń AGD. Przygotowujemy naprawy pralek, naprawy zmywarek praktycznie wszystkich producentów sprzętu AGD.
   

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elewacje Podłęże, Igołomia »

  Po schyłku komunizmu ludzie zaczęli na swoich domach masowo odnawiać dotychczasowe elewacje. Igołomia to wieś zlokalizowana w województwie małopolskim, w której nie brak przepięknych domków. Część z nich miała sposobność odnawiać znana i ceniona firma MAZBUD. Trzeba przyznać, że prezentują się one idealnie. Efekty prac da się zobaczyć na zdjęciach umieszczonych na witrynie internetowej mazbud-elewacje.pl. Wypada przyznać, że doskonale wychodzą im te elewacje. Staniątki to wioska położona obok grodu podwawelskiego i Wieliczki. Te rejony to niezwykle malownicza okolica, w której można spotkać domy, które wyróżniają interesujące elewacje. Podłęże to analogicznie jak Staniątki mała mieścina, w jakiej firma Mazbud miała okazję ostatnio prowadzić nieco prac budowlanych przy okolicznych domach.po schyłku komunizmu ludzie zaczęli na swoich domach masowo odnawiać dotychczasowe elewacje. igołomia to wieś zlokalizowana w województwie małopolskim, w której nie brak przepięknych domków. część z nich miała sposobność odnawiać znana i ceniona firma mazbud.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeglądy urządzeń medycznych tel.607-657-448. »

  Tel.607-657-448  www.med-egdi.com html Nie tylko z powodu wymagań NFZ czy uzyskania , a dodatkowo co więcej utrzymania certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO 9001 w zakresie potwierdzenia że dany aparat jest sprawny technicznie i może być dalej eksploatowany. www.med-egdi.com Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Podczas przeglądu w pierwszym rzędzie sprawdzane są parametry które decydują o bezpiecznej eksploatacjiurządzenia: - kontrola ciągłości przewodu ochronnego (jeżeli  występuje), - pomiar prądu upływu, - sprawdzenie stanu izolacji przewodów zasilających, obudowy,  powłoki ochronnej klawiatury. Następnie sprawdzane są parametry eksploatacyjne urządzenia pod względem zgodności z jego specyfikacją techniczną. Wszystkie aparaty ekg, pulsoksymetry czy pompy infuzyjne mają wbudowane akumulatory umożliwiające pracę bez zasilania sieciowego. Podczas pracy z sieci awaria akumulatora jest niezauważalna lecz jej następstwem może być uszkodzenie zasilacza wewnętrznego lubrównież w przypadku wydostania się elektrolitu uszkodzenie obwodu drukowanego co oznacza duże koszty naprawy.

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Koncentratory tlenu »

  Firma TLENMED specjalizuje się w urządzeniach do tlenoterapii domowej. Prowadzimy sprzedaż, wypożyczalnię oraz serwis naprawczy koncentratorów tlenu. Działamy na terenie całej Polski. Koncentratory tlenu są urządzeniami które wzbogacają powietrze atmosferyczne w większą zawartość tlenu, często powyżej 90 %. Stosowane są głównie w medycynie przy chorobach wymagających podawania tlenu takich jak: POCHP, rak płuca, astma, włóknienie płuc. Koncentratory tlenu zastępują ciężkie i niebezpieczne butle tlenowe, nie wymagają uzupełniania tlenem, mogą pracować stale przez 24h na dobę. Często używane są przy tlenoterapii domowej. Osoby wymagające podawania tlenu nie muszą przebywać w szpitalu, mogą przebywać w domu mając nieograniczony dostęp do tlenu i używając go zgodnie z wymogami lekarza. Nasza firma para się sprzedażą nowych jak i używanych koncentratorów tlenu. Prowadzimy wypożyczalnię koncentratorów tlenu które dostarczamy na terenie całego kraju. Trudnimy się też fachowym serwisem większości modeli koncentratorów tlenu występujących na rynku. Naprawiamy oraz robimy przeglądy techniczne. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą na mojej stronie www.Trudnimy się urządzeniami wykorzystywanymi w domowej terapii tlenowej - koncentratorami tlenu. Urządzenia mają użycie przy schorzeniach związanych z niedotlenieniem organizmu, takich jak POCHP, rak płuc, astma, niewydolność krążeniowa. Koncentratory tlenu są alternatywą dla butli tlenowych. Nie potrzebują uzupełniania, są bezpieczne w użytkowaniu, do działania potrzebują tylko zasilania prądem. Zasada działania polega na oddzielaniu tlenu od azotu za radą tzw. sit molekularnych. Standardowe modele umożliwiają regulację przepływu tlenu od 1 do 5 litrów na minutę.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Krawiecka Kraków »

  Zakład Krawiecki w Krakowie oferuje : www.krakmoda.pl Miarówka - Szyjemy Garnitury męskie, Koszule męskie, Płaszcze, kurtki, Kostiumy damskie, Sukienki, suknie ślubne, suknie wieczorowe, Bluzki, Spódnice, spodnie, Artystyczne układanie firan, zasłon na podszewce, wszelkie nietypowe zamówienia, ubrania dla puszystych, szycia strojów komunijnych, stroje komunijne, suknie ślubne suknie dla druhen welony ślubne tkaniny ślubne garnitury ślubne i kamizelki Przeróbki Poprawki Wszywanie zamków, Skracanie, zwężanie odzieży, Dopasowywanie ubrań do sylwetki, Nabijanie guzików, nap i oczek, Odzież skórzana wymiana elementów skórzanych, naszywanie emblematów, Suknie Ślubne Kraków www.krakmoda.pl, naprawa kombinezonów motocyklowych .Zakład Krawiecki w Krakowie oferuje : www.krakmoda.pl Miarówka - Szyjemy Garnitury męskie, Koszule męskie, Płaszcze, kurtki, Kostiumy damskie, Sukienki, suknie ślubne, suknie wieczorowe, Bluzki, Spódnice, spodnie, Artystyczne układanie firan, zasłon na podszewce, wszystkie nietypowe zapotrzebowania, ubrania dla puszystych, szycia strojów komunijnych, stroje komunijne, suknie ślubne suknie dla druhen welony ślubne tkaniny ślubne garnitury ślubne i kamizelki Przeróbki Poprawki Wszywanie zamków, Skracanie, zwężanie odzieży, Dopasowywanie ubrań do sylwetki, Nabijanie guzików, nap i oczek, Odzież skórzana wymiana elementów skórzanych, naszywanie emblematów, Suknie Ślubne Kraków www.krakmoda.pl, naprawa kombinezonów motocyklowych .

  Data dodania: 14 09 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Mapa województw: