Wybierz język strony

Strony z województwa Łódzkie:

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Skup weksli Tel.535-867-180 »

  Kupię przejmę zadłużone spółki, Likwidacja-Upadłość, Pomoc prawna, Zarząd kryzysowy. Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm i firm Zainwestujemy albo kupimy korporację , korporację jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Mamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują lub Kupią spółki, firmy które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, licencji, patentów, zamówień lub posiada potencjał który ma możliwość po dofinansowaniu przerobić sytuacje w firmie/firmie ) Spółka, firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw może być zadłużona lecz nie ma możliwość być w trakcie upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA O ile Twoja Firma-Spółka ma zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, kontrahentów, kooperantów i tak dalej. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna jedynie dla korporacji i firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) . FINANSOWANIE DLA

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kupimy Zadłużoną spółke Tel.601-676-619 »

  Kupię przejmę zadłużone spółki, Likwidacja - Upadłość, Pomoc prawna, Zarząd kryzysowy . Tel.601-676-619 KUPIMY  WEKSLE Tel.535-867-180 www.bcgi.eu Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm/spółek/korporacji i firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) Zainwestujemy albo kupimy firmę, korporację jednoosobową ZAINWESTUJEMY Spółka zajmująca się pośrednictwem w obrocie udziałami spółek prawa handlowego, Proponuje swoje usługi w zakresie: Pośrednictwa w kupnie sprzedaży spółek Przeprowadzenie postępowania likwidacyjnego. Przygotowanie do postępowania upadłościowego z możliwością zawarcia układu bądź obejmującej likwidacje spółki. Przejecie zarządzania kryzysowego w sytuacjach, kiedy obecny zarząd nie widzi możliwości dalszego funkcjonowania spółki lub dalsze funkcjonowanie może spowodować zagrożenia cywilno-karne dla członków zarządu.  Tworzenie na bazie likwidowanej spółki nowego podmiotu, który może wykorzystać wartości niematerialne i doświadczenie likwidowanej spółki. Pełną pomoc prawną w zagadnieniach kodeksu spółek handlowych. Nasze Usługi

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Unikanie odpowiedzialności członków Zarządu tel.535-867-180. »

  Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw Zainwestujemy lub kupimy spółkę, firmę jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Mamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują lub Kupią firmy, firmy które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, certyfikatów, patentów, zleceń albo posiada potencjał który ma możliwość po dofinansowaniu przerobić sytuacje w spółce/korporacji ) Spółka, korporacji może być zadłużona lecz nie może być w trakcie upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeśli Twoja Firma-Spółka ma zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, klientów, kooperantów itp. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - oferta jest dostępna tylko dla firm i firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) . FINANSOWANIE DLA Firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw I Firm Propozycja dofinansowania skierowana jest

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opony »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu opony.net. Niestety w Polsce nie ma obowiązku przemiany opon letnich na opony zimowe. Toteż nie musisz się obawiać, że otrzymasz grzywną. Psy mają związane ręce. Aczkolwiek opony zimowe zaadaptowane są do ruszania na oblodzonej ulicy. Opony zimowe firmy Durun posiadają bardziej efektywne atrybuty jezdne. Przykładowo opony zimowe mają lepszą przyczepność do podłoża okrytej śnieżkiem.Gdy jedziemy na oponach letnich dystans hamowania wydłuża się o około trzydzieści procent. Przyuważmy tą zdarzenie, że gablota porusza się na oponach zimowych z prędkością osiemdziesiąt km na H i hamuje bo na pasy wybiegło dziecko bez problemu wychamuje bezpiecznie. Na oponach letnich doszłoby do kolizji gdyż opony zimowe posiadają lepsze odprowadzanie wody i przyczepność na lodzie. W Polsce sezon zmiany na opony zimowe to przełom miesiąca listopada i grudnia. W serwisach oponiarskich tworzą wielkie kolejki pojazdów nasza firma jest tego przykładem. W listopadzie moi mechanicy są w pracy od 7 do dwudziestej. Codziennie obsługujemy 200 samochodów, sprzedajemy także opony zimowe wszystkich marek aut to jest Diplomat. Są to prestiżowi producenci trudniący się produkcją najwyższej jakości opon zimowych. Na placu firmy mam 10000 opon zimowych, które sprzedajemy po najniższych cenach. Opony zimowe przynoszą dochód bowiem kupujemy je prosto od producentów. Usługa wymiany opon zimowych to koszt dla 13 calowych kół około piędziesiąt dziewięć złotych. Wymień i kup opony zimowe u nas nie zawiedziesz się.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie komputerowe - ELESET »

  Masz problem z komputerem ?? To wezwij Nasze pogotowie komputerowe i napraw komputer już dzisiaj. Gwarantujemy specjalistyczne podejście do tematu oraz szybką realizaję usług. Działamy też w zakresie: domofony, telewizja przemysłowa, anteny, sieci komputerowe.
   
  Funkcjonujemy na terenie: Łódź i okolice (Andrespol, Stróża, Brójce, Kurowice, Rzgów, Bedoń, itd.)
   
   Obszarem działalności Naszej firmy są usługi powiązane z komputerami, telewizją, domofonami, kamerami przemysłowymi (monitoringiem). Masz problem z komputerem ?? A zatem wezwij Nasze pogotowie komputerowe i śpiesznie napraw komputer. Obsługujemy zarówno firmy jak również kontrahentów indywidualnych. Prowadzimy także sprzedaż lokalnie i przez sklep on-line. W swojej ofercie posiadamy materiały eksploatacyjne do drukarek (tusze i tonery), a dodatkowo zajmujemy się regeneracją kartridży. Również łatwo możesz u Nas rozwiązać inne kwestie ze swoją drukarką.
  Masz problem z konfiguracją sieci, a może chcesz tworzyć nową - to także dobrze trafiłeś. Trudnimy się sieciami komputerowymi przewodowymi oraz bezprzewodowymi WiFi.
  Działamy na terenie: Łódź i okolice (Andrespol, Stróża, Brójce, Kurowice, Rzgów, Bedoń, itd.)
   

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kapela na wesele »

  Ażeby pomóc odszukać ten oryginalny zespół na wesele, który zagwarantuje Wam odpowiednią oprawę muzyczną na przyjęciu, lub też innej imprezie okolicznościowej, stworzyliśmy zespół muzyczny Haliśka Band - zespół na wesele, ale nie tylko.
  Zespół weselny Haliśka Band to skład stworzony z specjalistów z bardzo dużym doświadczeniem scenicznym.
  Do Państwa dyspozycji jest również obfity w wiele modnych, a do tego niebanalnych kawałków repertuar z którego możecie Państwo sobie wyłowić co ciekawsze kawałki które pragnęlibyście usłyszeć w wykonaniu zespołu weselnego, w trakcie przyjęcia weselnego, czy innej imprezie którą organizujecie.
  W ten sposób wytyczy to pewny styl jakim zespół na wesele Haliśka Band będzie się kierował podczas wyboru utworów w trakcie przyjęcia weselnego.
  Oferujemy zawodowe i indywidualne podejście do każdej uroczystości. Czy to jest studniówka, wesele, czy okazały bankiet to tylko dzięki doświadczeniu nabranemu w czasie kilku lat i na zagranych setkach przyjęć, Zespół muzyczny Haliśka Band bezproblemowo sprawdzi się podczas zabawy i swoją grą sprowadzi każdego obecnego gościa do tańca.

  Data dodania: 06 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spółkę zadłużoną kupimy Tel.535-867-180 »

  Kupujemy weksle i wierzytelności - długi, Windykacja, Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 http://egdi-limited.com/  Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm Zainwestujemy lub kupimy firmę, firmę jednoosobową ZAINWESTUJEMY Posiadamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują albo Kupią spółki, firmy które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, licencji, patentów, zamówień albo posiada potencjał który może po dofinansowaniu wyedytować sytuacje w firmie/korporacji ) Spółka, spółek może być zadłużona lecz nie ma możliwość być podczas upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeżeli już Twoja Firma-Spółka ma zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, klientów, kooperantów itp. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna jedynie dla firm i spółek . FINANSOWANIE DLA Firm I Firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) Oferta dofinansowania skierowana jest jedynie do Spółek z ograniczoną odpowiedzialnością albo innych podmiotów które przekształcą się w sp z o.o . Spółka ma możliwość mieć zadłużenie lecz nie może być podczas likwidacji . Spółka otrzymuje środki inwestycyjne poprzez marketing udziałów poprzez Udziałowca/Udziałowców lecz w takiej ilości aby nadal sprawowali realną kontrole nad korporacją .

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spółkę zadłużoną kupimy Tel.535-867-180 »

  Kupujemy weksle i wierzytelności - długi, Windykacja, Pomoc  Prawna. Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw i spółek Zainwestujemy lub kupimy korporację, korporację jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Mamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują albo Kupią korporacji, firmy które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, zezwoleń, patentów, prac albo posiada potencjał który ma możliwość po dofinansowaniu przemienić sytuacje w firmie/korporacji ) Spółka, korporacji ma możliwość być zadłużona lecz nie może być podczas upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeśli Twoja Firma-Spółka posiada zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, nabywców, kooperantów i tym podobne. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna wyłącznie dla firm/spółek/korporacji i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw . FINANSOWANIE DLA

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łódzkie Zespoły Muzyczne »

  Jesteśmy zespołem muzycznym z długoletnim stażem.Skład zespołu to:”Dwóch muzyków wokalistów”{instrumenty klawisze,akordeon,gitara elektryczna,akustyczna}. Na życzenie klienta można poszerzyć zespół o Wokalistkę lub {saksofon,perkusję}. Nasz repertuar sięga lat 60-tych aż po lata współczesne. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie klienta. Zespół wykonuje utwory też w innych językach. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy oraz światła. Na życzenie prowadzimy zabawę biesiadną {przy stołach}. Nasz obszerny repertuar sprawdził się pozytywnie na wielu imprezach. Obsługujemy imprezy typu:Wesela,bale,bankiety,urodziny imprezy plenerowe,sylwestry i inne.Zapraszamy!

  Data dodania: 13 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • mBank Bytom »

  Decydując się na wirtualne konto bankowe, należy wziąć pod uwagę wszystkie zalety i przeciwwskazania takiego przedsięwzięcia. Albowiem co jeden bank, to różna propozycja promocyjna, a co za tym idzie, również inny regulamin. Należałoby toteż, wnikliwie poczytać wszelkie załączniki, o ile już decydujemy się na stworzenie konta on-line, aby w przyszłości nie być srogo rozczarowanym. Inną sprawą tymczasem jest, dokonanie kształtu karty. Może to być wszakże karta oparta albo o konto firmowe, albo o konto internetowe oszczędnościowe. Wybór należy jedynie do nas samych, a przed dokonaniem umowy, najpewniej wówczas sięgnąć opinii ludzi już mających to za sobą. W tym właśnie celu zapraszam wszystkich do odwiedzenia strony Mbank Czeladź. Wyłącznie tam zapoznacie się, jak w mgnieniu oka oraz bez uszczerbku dla kieszeni, ufundować sobie osobiste konto online.decydując się na wirtualne konto bankowe, należy wziąć pod uwagę wszystkie zalety i przeciwwskazania takiego przedsięwzięcia. albowiem co jeden bank, to różna propozycja promocyjna, a co za tym idzie, również inny regulamin. należałoby toteż, wnikliwie poczytać wszelkie załączniki, o ile już decydujemy się na stworzenie konta on-line, aby w przyszłości nie być srogo rozczarowanym.

  Data dodania: 24 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • mBank Bydgoszcz »

  Na dzień dzisiejszy w Polsce już kilkanaście milionów Polaków ma dostęp do konta bankowego. Jednakże nadal, nie wszyscy korzystają z wygody płacenia, internetową kartą firmową. Prawdopodobnie u niektórych z nich, do dzisiaj zakorzeniona w głowach jest obawa, że ów rozwiązanie może być z jakiś względów niebezpieczne i ryzykowne. Stąd, wszyscy Ci mający jakieś rozterki w tej kwestii, winni skorzystać ze wskazówek umieszczonych na portalu internetowym Bytom. W jasny i merytoryczny sposób tłumaczy się tam rozmaite niuanse, jakie są związane z założeniem i jednocześnie z utrzymaniem wirtualnego konta bankowego. Bez żadnej zbędnej filozofii, przedstawia się tam wszelkie procesy postępowań, by w końcu zostać szczęśliwym właścicielem konta bankowego. Na dzień dzisiejszy w Polsce już kilkanaście milionów polaków ma dostęp do konta bankowego. Jednakże nadal, nie wszyscy korzystają z wygody płacenia, internetową kartą firmową. prawdopodobnie u niektórych z nich, do dzisiaj zakorzeniona w głowach jest obawa, że ów rozwiązanie może być z jakiś względów niebezpieczne i ryzykowne. stąd, wszyscy ci mający jakieś rozterki w tej kwestii, winni skorzystać ze wskazówek umieszczonych na portalu internetowym Bytom

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • mBank Bielsko-biala »

  Na dzień obecny w Polsce już kilkanaście milionów Polaków posiada dostęp do konta w banku. Jednak nadal, nie wszyscy korzystają z wygody płacenia, internetową kartą debetową. Całkiem możliwe, że u poniektórych z nich, do dnia dzisiejszego zakorzeniona w głowach jest obawa, że ów zastosowanie może być z jakiś względów groźne oraz nie opłacalne. Przeto, wszyscy Ci mający jakieś obawy w tej materii, powinni skorzystać ze wskazówek umieszczonych na serwisie internetowym Mbank Legnica. W przejrzysty i jednocześnie rzeczowy sposób tłumaczy się tam wielorakie niuanse, jakie są związane z założeniem i jednocześnie z utrzymaniem internetowego konta bankowego. Bez żadnej ściemy, prezentuje się tam wszelakie procesy postępowań, żeby nareszcie zostać radosnym posiadaczem konta bankowego.na dzień obecny w polsce już kilkanaście milionów polaków posiada dostęp do konta w banku. jednak nadal, nie wszyscy korzystają z wygody płacenia, internetową kartą debetową. całkiem możliwe, że u poniektórych z nich, do dnia dzisiejszego zakorzeniona w głowach jest obawa, że ów zastosowanie może być z jakiś względów groźne oraz nie opłacalne.

  Data dodania: 24 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem mieszkań Łódź »

  Jeżeli zamierzają Państwo nabyć albo wynająć kwaterę, to z pewnością poszukują Państwo jak najkorzystniejszej oferty. Wyszukać korzystne rozwiązanie pomoże Wam Aura, czyli biuro nieruchomości Łódź. To solidna agencja aktywna na rynku już od 1998 roku, wytrwale tworząc swoją reputację. Biuro proponuje ofertę o wiele bogatszą niż inne, typowe biura funkcjonujące na rynku. To nie tylko wynajem mieszkań Łódź, ale także wsparcie w spadkach i darowiznach, w zamianie mieszkań czy administrowanie budynkami. Agencja Aura zachęca do zaznajomienia się z ofertami sprzedaży i wynajmu lokali na witrynie internetowej, jak też do osobistego spotkania w biurze.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Graficzne szablony do stron WWW »

  Szablony stron www dostarczane w różnorakich tematach i stylach. Wykonane także przy użyciu Flasha i SWiSH. Gotowe szablony graficzne dla sklepów online, szablony do stron www do for dyskusyjnych i sklepów ecommerce – wystarczy wstawić swoją treść i logo, aby otrzymać wysokiej jakości serwis internetowy. Gotowe szablony graficzne dostarczane w różnorakich tematach i stylach. Stworzone także przy użyciu Flasha, SWiSH, CSS. Szablony stron internetowych dla sklepów on-line, szablony do stron internetowych do for dyskusyjnych i systemów zarządzania treścią - wystarczy, że wstawisz indywidualne teksty i logo spółki, żeby otrzymać najwyższej jakości portal internetowy. Profesjonalne gotowe projekty graficzne po najniższych cenach. W serwisie znajdziesz ponad 12 tysięcy wzorów graficznych w postaci gotowych gotowych szablonów graficznych do tworzenia. Efektowne animacje flash, profesjonalne zdjęcia i dopracowanie każdego szczegółu to cechy wyróżniające całą ofertę sklepu. Poza tym szablony stron do systemów CMS (Joomla, Mambo, Nuke), blogów, for dyskusyjnych, projekty graficzne sklepów e-commerce (osCommerce, CRE Loaded, Zen Cart) i wiele innych. 

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spółkę zadłużoną kupimy Tel.535-867-180. »

  Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 http://egdi-limited.com/  Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw i korporacji Zainwestujemy lub kupimy korporację, spółkę jednoosobową ZAINWESTUJEMY Posiadamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują lub Kupią firmy, korporacji które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, zezwoleń, patentów, zleceń lub posiada potencjał który może po dofinansowaniu zmienić sytuacje w firmie/spółce ) Spółka, firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw ma możliwość być zadłużona lecz nie może być podczas upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA O ile Twoja Firma-Spółka posiada zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, klientów, kooperantów itd. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - oferta jest dostępna tylko dla firm/spółek/korporacji i firm . FINANSOWANIE DLA Firm I Spółek Oferta dofinansowania skierowana jest jedynie do Spółek z ograniczoną odpowiedzialnością lub innych podmiotów które przekształcą się w sp z o.o . Spółka może mieć zadłużenie lecz nie może być w trakcie likwidacji . Spółka otrzymuje środki finansowe przez sprzedaż udziałów przez Udziałowca/Udziałowców lecz w takiej ilości ażeby cały czas sprawowali realną kontrole nad firmą .

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Postępowanie upadłościowe 535-867-180. »

  Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 www.egdi.pl    Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw Zainwestujemy albo kupimy spółkę, spółkę jednoosobową ZAINWESTUJEMY Posiadamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują albo Kupią korporacji, spółki które mają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, zezwoleń, patentów, prac albo ma potencjał który ma możliwość po dofinansowaniu przerobić sytuacje w firmie/firmie ) Spółka, firm/spółek/korporacji może być zadłużona lecz nie może być podczas upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeżeli już Twoja Firma-Spółka ma zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, klientów, kooperantów itp. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna wyłącznie dla korporacji i spółek . FINANSOWANIE DLA Korporacji I Korporacji Oferta dofinansowania skierowana jest tylko do Firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) z ograniczoną odpowiedzialnością lub innych podmiotów które przekształcą się w sp z o.o . Spółka ma możliwość posiadać zadłużenie lecz nie może być podczas likwidacji . Spółka otrzymuje środki inwestycyjne przez sprzedaż udziałów przez Udziałowca/Udziałowców lecz w takiej ilości żeby wciąż sprawowali realną kontrole nad spółką .

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przejęcia spółek tel.535-867-180. »

  Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw Zainwestujemy albo kupimy spółkę, firmę jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Mamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują albo Kupią spółki, spółki które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, certyfikatów, patentów, zamówień lub ma potencjał który ma możliwość po dofinansowaniu przerobić sytuacje w korporacji/firmie ) Spółka, firm może być zadłużona lecz nie może być w trakcie upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeżeli Twoja Firma-Spółka posiada zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, klientów, kooperantów itd. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna wyłącznie dla firm i spółek . FINANSOWANIE DLA Spółek I Firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) Propozycja dofinansowania skierowana jest

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z bielizną »

  Wśród prezentów uniwersalnych, dominują komplety bielizny. Kupowane na osiemnaste urodziny, na dzień kobiet, imieniny, pod choinkę. Głównie poprzez panów, przyjaciół, chłopaków, narzeczonych. Przed większymi uroczystościami sklep z bielizną jest oblegany przez chętnych i chętne w różnym wieku. Kupuje się zarówno bieliznę codzienną, jak i na różnorodne okazje, czy to romantyczna kolacja, czy ślub, czy świętowanie sukcesów. Panie pragną się podobać, czuć kobieco. A znakomita bielizna im to pozwala. Zarówno pod kątem odzieży, którą widać, jak i bielizny. Wiele kupuje biustonosze na każdą okazję, do każdej bluzki. Nie dziwi zatem, że bielizna bardzo ich interesuje. W dobie kryzysu, braku funduszy na cokolwiek, też zakup bielizny staje się usługę luksusową.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog »


  Nieświeży oddech - zwany fachowo halitozą - jest przypadłością, na którą cierpi prawie 80% dorosłych. Dolegliwość ta - aczkolwiek nie jest chorobą - utrudnia kontakty z innymi ludźmi i prowadzi do wielu niezręcznych sytuacji.
  żeby z ogromnym skutkiem pozbyć się halitozy, trzeba prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej oraz stosować odpowiednią dietę.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przejęcia spółek tel.535-867-180. »

  Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw i firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) Zainwestujemy lub kupimy korporację, spółkę jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Posiadamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują albo Kupią korporacji, firmy które mają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, licencji, patentów, zleceń lub posiada potencjał który może po dofinansowaniu wyedytować sytuacje w korporacji/firmie ) Spółka, spółek może być zadłużona lecz nie może być podczas upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeśli Twoja Firma-Spółka ma zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, nabywców, kooperantów i tym podobne. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - oferta jest dostępna jedynie dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw . FINANSOWANIE DLA Firm/spółek/korporacji I Korporacji Propozycja dofinansowania skierowana jest

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Mapa województw: