Wybierz język strony

Agroturystyka Podkategoria: Agroturystyka

1 · 2 · następna strona »
 • noclegi »

  Polska jest bardzo ciekawym i atrakcyjnym krajem. Stare przysłowie mówi: "Cudze chwalicie - swego nie znacie" - zapraszamy zatem do poznania naszego pięknego kraju. Zapraszamy do odkrywania na nowo ciekawych atrakcji turystycznych oraz życzymy miłego i przyjemnego spędzania urlopu w nieodkrytych zakątkach Polski. Zapraszamy do przeglądania bazy noclegowej skumulowanej na naszym portalu turystycznym.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o Śląsku »

  Bunclok to wspaniały blog na temat Górnego Śląska. Poruszamy ważne tematy związane z przeszłością i teraźniejszością Śląska. U nas każdy, zarówno turysta, przyjezdny oraz mieszkaniec znajdzie ciekawe informacje dla siebie. W szczególności opisujemy miasto Katowice, które jest stolicą Górnego Śląska. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ABC Ukraina »

  Jeśli chcesz znaleźć praktycznego przewodnika po Ukrainie, świetnie trafiłeś!Znajdziesz u nas rzeczowe informacjie o miastach najchętniej odwiedzanych przez turystów na Ukrainie. Dowiesz się z czego znany jest Chocim, miasto położone w południowo zachodniej części kraju. Jaką ma historię, czy warto zwiedzić połozony tam XVIII wieczny zamek.
  Poznasz korzystniej Krym, półwysep położony w południowej części Ukrainy, nazywany również półwyspem Tauryckim. Zwiedzisz z nami stolicę, Kijow. Czyli największe miasteczko, leżące nad Dnieprem, w kraju. Przeczytasz z czego słynie to najstarsze w Europie miasto. Następnie zwiedzisz z nami Lwów, czyli największe miejscowość położone w zachodniej części Ukrainy. Dowiesz się czym może pochwalić się to wspaniałe, slynące z niesamowitej architektury miejscowość.
  Ale aby wyjazd udał się, koniecznie należy przed wyjazdem sprawdzić pogodę na Ukrainie. Na naszej serwisie możesz zapoznać się z pięcio dniową prognozą pogody.
  Zapraszamy do wspólnego zwiedzania i wypoczynku.

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Sopot »

  Zachwycające miasto nad zatoką Gdańską, Sopot, jest wymarzonym miejscem na zakupienie lub wynajęcie apartamentu. Przechadzki po najdłuższym w Europie drewnianym molo, obejrzenie Krzywego Domku jak również zwiedzanie latarni morskiej jest możliwe w ciągu całego roku, mądrze jest dlatego zainwestować w apartament w Sopocie. Kolejnym pozytywem takiej inwestycji jest funkcja uzdrowiskowa Sopotu-miasto uzyskało odznaczenie najczęściej wizytowanych uzdrowisk europejskich. Następną zaletą posiadania apartamentu w Sopocie są atrakcje środowiska przyrodniczego: ponad połowa powierzni miasta wypełniają lasy, parki i zieleńce, a niestromy brzeg polskiego morza jest jednym z powodów utytułowania Spotu, letnią stolicą Polski". Apartamenty w Sopocie są więc sposobem na spędzenie owocnego urlopu o każdej porze dnia, wiążą się z odpoczynkiem jak również dobrym samopoczuciem nie tylko poprzez odwiedzenie popularnego uzdrowiska, lecz również w czasie spacerów nieopodal piaszczystej plaży jak również pośród zieleni, na fragmencie powierzchni Sopotu jest położony również Trójmiejski Park Narodowy .
   

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Palcem po mapie. »

  Wyjazd z biuro podróży Lublin z wyznaczonego miejsca godz. 7.00. Przejazd do Zamościa, miasta wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO zwiedzanie min. Rynek Wielki - jeden z najwspanialszych XVI wiecznych placów Europy, Katedra Zamojska, Kamienica "Pod Aniołem", Ratusz, Wystawa Plenerowa, Zagroda Guciów - gospodarstwo z XIX wieku, spacer ścieżką archeologiczno - przyrodniczą. Przejazd  z biuro podróży Lublin do Zwierzyńca, zwiedzanie: Kościółek Św. Jana Nepomucena, Stawy Echo - wieża widokowa, Pomnik Szarańczy, Obiad.
  Wyjazd z biuro podróży Lublin z wyznaczonego miejsca godz. 7.00. Przejazd do Zamościa, miasta wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO zwiedzanie min. Rynek Wielki - jeden z najwspanialszych XVI wiecznych placów Europy, Katedra Zamojska, Kamienica "Pod Aniołem", Ratusz, Wystawa Plenerowa, Zagroda Guciów - gospodarstwo z XIX wieku, spacer ścieżką archeologiczno - przyrodniczą.Wyjazd w drogę powrotną z biuro podróży Lublin, przyjazd w godzinach popołudniowo-wieczornych.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • noclegi bukowina tatrzanska »

  oferujemy noclegi w bukowinie tatrzanskiej, dom nasz leży blisko wyciągów narciarskich oraz term w Bukowinie.
  Pokoje z łazienkami, tv, oraz bezprzewodowym dostępem do internetu, z pokoi roztaczają się przepiękne widoki na cale Tatry. Cisza, spokój bliskosć wyciągow narciarskich, basenów termalnych, najciekawszych miejsc skalneo Podhala, Spiszu i Pienin oraz przyjaźnie nastawieni goście i gospodarze to nasze atuty

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sopot Apartamenty »

  Portal Sopot. pl  to największa cenowa porównywarka noclegów. Odszukaja tutaj Państwo najatrakcyjniejsze za każdym razem aktualne oferty  dotyczące hasła Sopot . Przedstawiamy dla was anonse tyczące równierz tych najbardziej ekskluzywnych apartamentów w najciekawszych lokalizacjach a także tych mniej ekskluzywnych.   Zajmujemy się wynajmem lokali w mieście Sopot przez wszystkie miesiące na czas od jednego do 8 dni. Apartamenty w Sopocie wynajmujemy w naprawdę niskich cenach z atrakcyjnym wachlarzem upustowania,rabatów. portal sopot. pl  to największa cenowa porównywarka noclegów. odszukaja tutaj państwo najatrakcyjniejsze za każdym razem aktualne oferty  dotyczące hasła sopot . przedstawiamy dla was anonse tyczące równierz tych najbardziej ekskluzywnych apartamentów w najciekawszych lokalizacjach a także tych mniej ekskluzywnych.   zajmujemy się wynajmem lokali w mieście sopot przez wszystkie miesiące na czas od jednego do 8 dni. apartamenty w sopocie wynajmujemy w naprawdę niskich cenach z atrakcyjnym wachlarzem upustowania,rabatów.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Chorwacja Apartamenty »

  Chorwacja tam apartamenty są podobno najdroższe nad Bałtykiem, nie tylko na polskim wybrzeżu. Nikt nie jest w stanie pojąć tego faktu, bo przecież w sąsiadującej Chorwacja apartamenty są dużo droższe. Branża apartamentowców na sprzedaż rządzi się jednak własnymi zasadami. A ja miałam ostatnio po dziesięciu latach sposobność odwiedzić to ciekawe miasto. Zawsze gdy jechałam ze znajomymi na nadmorskie wakacje to zwiedzałam Apartamenty Chorwacja
    chorwacja tam apartamenty są podobno najdroższe nad bałtykiem, nie tylko na polskim wybrzeżu. nikt nie jest w stanie pojąć tego faktu, bo przecież w sąsiadującej chorwacja apartamenty są dużo droższe. branża apartamentowców na sprzedaż rządzi się jednak własnymi zasadami. a ja miałam ostatnio po dziesięciu latach sposobność odwiedzić to ciekawe miasto. zawsze gdy jechałam ze znajomymi na nadmorskie wakacje to zwiedzałam apartamenty chorwacja
    chorwacja tam apartamenty są podobno najdroższe nad bałtykiem, nie tylko na polskim wybrzeżu. nikt nie jest w stanie pojąć tego faktu, bo przecież w sąsiadującej chorwacja apartamenty są dużo droższe.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sopot »

  Witryna Apartamenty.pl  to niezwykle popularna strona do porównania cen apartamentów w mieście Sopot. Odnajdą tutaj Państwo najciekawsze za każdym razem aktualne oferty  odpowiadające na hasło Sopot Apartamenty . Przedstawiamy dla was ofery dotyczące równierz tych bardzo prestiżowych apartamentów w najbardziej atrakcyjnych miejscach jak i tych mniej ekskluzywnych.  Paramy się wynajmem apartamentów w Sopocie przez wszystkie miesiące na czas od jednego do 4 dni. Apartamenty Sopot oferujemy w bardzo konkurencyjnych cenach z atrakcyjnym pakietem upustowania,rabatów.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tani hostel w Poznaniu »

  Poznań to miejsce, w którym nie będziesz się nudzić. Niemal każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Niewątpliwą atrakcją są historyczne pałace, odrodzeniowy Ratusz, Starówka i urocze przyległe do rynku kamieniczki. Bogata oferta kulturalna oraz atrakcje życia wieczornego - kluby, puby, restauracje nie pozwolą na nudę. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla Waszych dzieci niewątpliwą atrakcją będzie Zoo (stare i nowe), palmiarnia, ośrodki rekreacyjne i sportowe (Malta) i niezliczona ilość stałych placów zabaw i rozrywki. Zapraszamy do Poznania i na nocleg w naszym hostelu - Hill Hostel.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty w Sopocie »

  Apartamenty w mieście Sopot są chyba największe nad naszym morzem, na całym bałtyckim wybrzeżu. Nikt nie rozumie tego faktu, bo przecież w pobliskiej Gdyni apartamenty są dużo tańsze. Podaż apartamentów nadmorskich kieruje się jednak własnymi prawami. Widzicie ja miałam ostatnio po kilkunastu latach okazję zobaczyć to ciekawe miasto. Zazwyczaj gdy wyjeżdżałam z rodziną nad nasze polskie morze to zwiedzałam Apartamenty Sopot
    apartamenty w mieście sopot są chyba największe nad naszym morzem, na całym bałtyckim wybrzeżu. nikt nie rozumie tego faktu, bo przecież w pobliskiej gdyni apartamenty są dużo tańsze. podaż apartamentów nadmorskich kieruje się jednak własnymi prawami. widzicie ja miałam ostatnio po kilkunastu latach okazję zobaczyć to ciekawe miasto. zazwyczaj gdy wyjeżdżałam z rodziną nad nasze polskie morze to zwiedzałam apartamenty sopot
    apartamenty w mieście sopot są chyba największe nad naszym morzem, na całym bałtyckim wybrzeżu. nikt nie rozumie tego faktu, bo przecież w pobliskiej gdyni apartamenty są dużo tańsze.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kołobrzeg »

  Oferujemy wortal www.kolobrzeg.nadbaltykiem.pl posiadający w spersonalizowanej ofercie sprawdzone pokoje w Kołobrzegu. Nasze prezentacje posiadają podstawowy i poszerzony opis, obrazki, informacje graficzne, oraz ceny. Kołobrzeg to cudowne miasto dla wczasowiczów, jedno z najszybciej rozwijających się na Wybrzeżu. Z każdym rokiem miasto dostarcza coraz więcej atrakcji.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gospodarstwa agroturystyczne »

  Agroturystyka nad możem. Oferty agroturystyczne z wyżywieniem jak i samo wyżywienie. Ofery obejmują polskie góry: Sudety, Karpaty, Tatry, Karkonosze i Beszczady. Właściciele zadbają o Państwa miły pobyt i zadowolenie. Dokładne dane jakie warunki oferuje Agroturystyka góry znajdą Państwo po kliknięciu na poszczególne oferty. Funkcjonalność pokazywania obiektu na mapie ułatwi Ci odszukanie interesującej oferty.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ferie w górach »

  Tatry góry przeznaczone są w celu turystów, którzy własny urlop traktują jako okazję do wypoczynku tudzież przeżycia wspaniałej przygody. Przemierzając górskie ścieżki możemy admirować niepowtarzalne widoki (malownicze wodospady, charakterystyczne dla danego rejonu gór skały a grupy skalne), rozkoszować się ciszą i czystością przyrody. Góry dają także wybór uprawiania różnych sportów podobnie jak latem jak oraz zimą. Pasma górskie znajdują się na południu Polski oraz ciągną się z wykorzystaniem całą jej szerokość. Stanowiące naturalną przeszkodę pasma górskie, notorycznie stanowiły granicę państwa - naprawdę jest także w tym przypadku. Ferie zimowe to okres, podczas którego kadry chcą odpocząć, nabyć świeżego powietrza, nigdzie się nie śpieszyć, odłączyć się odkąd problemów dnia codziennego, ażeby po urlopie wrócić aż do pracy zaś natłoku obowiązków, ewentualnie aż do szkoły tudzież ciągłej nauki i sprawdzianów, kartkówek oraz odpytywania. Wakacje są symbolem wolności zaś beztroskiego czasu. Dlatego tak ważne jest znalezienie odpowiedniego noclegu w Tatrach.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • MarWin »

  Gospodarstwo agroturystyczne, MarWin", położone jest bezpośrednio nad malowniczym jeziorem Kleszczyńskim. Na półwyspie jeziora zlokalizowane jest grodzisko średniowieczne, gdzie według legendy, miał ukrywać się Władysław Łokietek przed czeskimi najemnikami króla Wacława. Do dziś dzień znaleźć tam można pozostałości glinianych naczyń oraz szczątki średniowiecznych cegieł. W odległości już około 400 metrów od gospodarstwa znajduje się Studzianka - drewniana kaplica z cudownym źródełkiem z 1704 roku zbudowana przez Franciszka Działowskiego. W gospodarstwie znajduje się mała galeria rękodzieła artystycznego składająca się, między innymi, z obrazów, rzeźb, haftów, papierowej wikliny oraz przedmiotów ozdabianych metodą decoupage. Gospodarstwo agroturystyczne, MarWin", położone jest bezpośrednio nad malowniczym jeziorem Kleszczyńskim. Na półwyspie jeziora zlokalizowane jest grodzisko średniowieczne, gdzie według legendy, miał ukrywać się Władysław Łokietek przed czeskimi najemnikami króla Wacława. Do dziś dzień znaleźć tam można pozostałości glinianych naczyń oraz szczątki średniowiecznych cegieł. Jezioro Kleszczyńskie jest jednym z 15 jezior gminy Brzuze, co czyni z niej wspaniałą miejscowość turystyczną oraz stwarza bardzo dobre warunki dla osób wędkujących czy też uprawiających sporty wodne. Ciekawe okolice z licznymi zabytkami, zachęcają do wycieczek pieszych i rowerowych. W odległości już około 400 metrów od gospodarstwa znajduje się Studzianka - drewniana kaplica z cudownym źródełkiem z 1704 roku zbudowana przez Franciszka Działowskiego. W gospodarstwie znajduje się mała galeria rękodzieła artystycznego składająca się, między innymi, z obrazów, rzeźb, haftów, papierowej wikliny oraz przedmiotów ozdabianych metodą decoupage.

  Data dodania: 07 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Sopot »

  Jednym z najczęściej wpisywanych wyrażeniem w Sieci dotyczących Sopotu jest wyrażenie apartamenty Sopot i zapewne nikogo to nie zdziwi. Niemal każdy w swoim życiu prowadził poszukiwania noclegu w regionie w którym planował weekend tego to powodu sopoccy hotelarze bardzo chętnie publikują swoje ogłoszenia pod wyrażeniem APARTAMENTY Sopot. Pod tym wyrażeniem odszukają Państwo bardzo szeroką ofertę apartamentów Sopot praktycznie zadowalajacą każdego, są to międzyinnymi małe hoteliki ale i największe apartamenty Sopot będące własnością międzynarodowych sieci tj, np. znajdujący się przy nad samym morzem hotel Mariot. Już od kilkunastu lat rozwija się zarówno internetowa oferta ukazujaca apartamenty Sopot w sposób najnowocześniejszy i bardzo atrakcyjny dla czytelnika. Pokazywane są w taki sposób jedynie najbardziej wartościowe i najatrakcyjniejsze apartamenty w Sopocie, co zapewnia całkowitą satysfakcje z wyświetlonych w wyszukiwarce odnośników.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wycieczki z Alanyi »

  Metin Tour to nowoczesne biuro podróży organizujące różnego typu wycieczki, nurkowanie i zwiedzanie krajobrazów w Turcji. Oferta firmy jest niesłychanie bogata i elastyczna. Metin Tour spełni praktycznie każde życzenie turystów tyczące się organizacji wolnego czasu na obszarze Turcji. Polskie biuro w Alanyi zapewni transfer do dowolnego hotelu, szczegółowo zaprojektuje optymalne trasy po najpiękniejszych zakątkach państwa, w niskiej cenie załatwi wszelkie formalności. Wycieczka z Side do Kapadocji czy do dowolnego innego miejsca to niezapomniane wrażenia. Firma zaprasza do współpracy również zorganizowane grupy turystów.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dominikana »

  Zbliża się sezon urlopowy. Dużo osób poszukuje wiadomości gdzie można i warto pojechać na wymarzony relaks. Testuje promocje i przewdoniki, przegląda wiadomości.
  Jeśli wybierasz się na Karaiby, zapraszamy do naszego portalu. Odnajdziesz tu praktyczne informacje gdzie dobrze by było wyjechać na zwiedzanie. Z nami zwiedzisz Dominikanę, największy po Kubie kraj położony nad morzem Karaibskim. Najchętniej odwiedzanym przez turystów z całego świata. Przeczytasz co przyciąga urlopowiczów w to miejsce. Z czego słyną i są znani mieszkańcy wyspy. Jakie atrakcje turystyczne czekają na gości przyjeżdżających do Dominikany. Wspólnie poznamy historię tego kraju, ustrój polityczny, położenie i inne informacje geograficzne.
  Następnie przejdziemy do zwiedzania Santo Domingo, stolicę Dominikany, zarazem najstarszego miasta świata. Następnie udając się w podróż zobaczysz co warto zwiedzić na karaibach.
  Pojedziemy nad jezioro Enriquillo, zwiedzimy parki i rezerwaty, Los Haitises i pozostałe praktyczne miejsca.
  Pojedziemy na wybrzeże północne, gdzie położona jest Las Terrenas - główna miejscowość tej części wybrzeża.
  ABC Dominikana.waw.pl - przewodnik po Dominikanie. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kajakiem po Świdrze »

  Zapraszamy na spływy kajakowe po rzece Świder. Nasze kajaki wykonane są z mocnego polietylenu. Składane, wygodne siedziska (z uchwytem na napój) ułatwiają wsiadanie, wysiadanie a także zapakowanie bagażu. Aluminiowe wiosła powleczone są antypoślizgową osłoną zapewniającą pewny uchwyt. Dla zapewnienia bezpieczeństwa oferujemy atestowane kamizelki asekuracyjne.Nasza wypożyczalnia znajduje się w odległości 25 km od Warszawy, przy trasie Warszawa – Lublin w miejscowości Otwock – Wólka Mlądzka.Rzeka Świder znajduje się na Mazowszu, to prawy dopływ Wisły o długości około 89 km.  Powstaje z dwóch strug źródłowych: jedna o nazwie Świder wypływa na południe od Stoczka Łukowskiego pod wsią Ciechomin, druga nazywana Świdrem lub Różanką – na wschód od miasta Stoczka, pod wsią Róża Podgórna. Rzeka ta uchodzi do Wisły w jej 490. km, na granicy miasta Józefów i dzielnicy Świdry Wielkie należącej do Otwocka.  Nazwa rzeki pochodzi od prasłowiańskiego wyrazu swid lub świd, który oznacza woda, błyszczeć, lśnić.  Bieg rzeki jest kręty, charakterystyczne są liczne zakola np. w okolicy wsi Wola Karczewska. W niektórych miejscach brzeg jest stromy, okolice Rudzienka. Nurt jest miejscami bystry, woda stosunkowo czysta. Na niektórych odcinkach znajdują się charakterystyczne łachy – piaszczyste wysepki. Piaszczyste dno, niewielka głębokość i ciekawe otoczenie sprawiają, że jest to dobre miejsce na spływy kajakowe i wycieczki.  41-kilometrowy odcinek Świdra od wsi Dłużew do ujścia ze względu na walory przyrodnicze i krajobrazowe został w roku 1978 uznany za rezerwat przyrody i zajmuje obszar 238 ha.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • grota solna gniezno »

  GROTA SOLNA to sposób na przybliżenie Państwu dobroczynnego działania powietrza morskiego zawierającego duże ilości jodu, potasu, magnezu, żelaza oraz innych pierwiastków śladowych. Nasza grota solna wykonana jest z soli himalajskiej, pochodzącej z Pakistanu. Swoje różowawe zabarwienie zawdzięcza podwyższonej zawartości żelaza. Przyjemna temperatura, kojące przyciemnione światła, relaksacyjna muzyka oraz przykuwająca uwagę tężnia pozwoli Państwu odprężyć się i zapomnieć przez pewien czas o stresie dnia codziennego.

  Data dodania: 14 06 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Agroturystyka

Agroturystyka - nowa strona:

Adres: