Wybierz język strony

Strony związane z hasłem 'szafki':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Meble kuchenne »

  Najbardziej istotne, ażeby kuchnie były funkcjonalne i dobrze urządzone. Każda pani lokalu mieszkalnego chciałaby posiadać komfortowe szafki wiszące, pojemne etażerki i sprawne AGD. Dlatego również, planując półki i szafki w kuchni powinno się zwrócić uwagę po pierwsze na użyteczność, a po drugie na komfort korzystania.
  Produkowane w blokach kuchnie w zdecydowanej większości przypadków są niezbyt duże i źle ustawne. Przewidzieli to producenci, oferując meble kuchenne na wymiar. Właściwie każdy może sobie zaprojektować meble według własnego uznania, wybierając dowolną ilość szafek, kredensów, a również stoły. Przygotowując się do tego, warto uwzględnić wiele zwykłych rad, dzięki którym meble kuchenne będą funkcjonowały długo, a gotowanie nie będzie przykrością. Głównie dobrze jest wykorzystać prawie każdy kawałek powierzchni. Szafki wiszące mogą unieść nieomalże takie samo obciążenie co szafki stojące na podeście, a nie zajmują podłogi. Gwarantują również świetny dostęp do naczyń. Szafki powinny być także wyposażone w szuflady, które pomieszczą wszelkie kuchenne drobiazgi. Dobrze jest też przewidzieć etażerki na przyprawy, wieszaki na ściereczki oraz dodatkowo witryny na szkło. Nie należy również zapominać o stosownej powierzchni do pracy. Stoły kuchenne muszą być łatwe do zmycia i odporne na zarysowania. Warto dokupić do nich dopasowane wysokością taborety lub hokery - będzie się wygodniej pracowało.
  Jeżeli już kuchnia posiada spełniać również role pokoju jadalnego, wówczas niezbędne będą wygodne stoły do jedzenia posiłków i krzesła.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konin Meble kuchenne »

  Kawalerki wymagają specjalnych mebli, które nie będą zajmowały dużo miejsca, a spełnią swoją funkcję. Meble do kuchni sprawiają najmniej kłopotu - szafki, stoły i ławy robi się zazwyczaj na wymiar. Wystarczy dobrać taborety i kuchnia gotowa. Gorzej jest z niewielką jadalnią i sypialnią. Tutaj królują meblościanki, łóżka piętrowe albo półkotapczany, łączące w sobie efektywność z oszczędnością miejsca. Niekiedy w kawalerce nie ma wręcz gdzie wstawić mebli biurowych - biurka i krzesła, stąd też często kuchenny stół stanowi jednocześnie biuro. Dużo powierzchni można zaoszczędzić stosując nadstawki i rezygnując ze stolików RTV. Przyszłościowe telewizory wiesza się na ścianach, a laptop można za każdym razem rozłożyć i usiąść w fotelu albo na leżaku. Lustra, montowane w przedpokoju lub jako drzwi zabudowanej szafy powiększają optycznie pomieszczenie, tożsamo jak pomalowanie go na jasne barwy. Jeżeli już się uda, warto wygospodarować miejsce na garderobę, w której poszukają się szafki na obuwie i półki na ubrania
   

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie sklepów »

  O komforcie, ale także wydajności pracy na danym stanowisku decyduje jego ergonomia. Jest to nauka zajmująca się takim przystosowaniem narzędzi, stanowisk pracy, czy także maszyn, które nie kłócą się z potrzebami i perspektywami na najbliższe czasy każdego człowieka. Zwraca ona priorytetową uwagę na uwarunkowania anatomiczno-fizjologiczne, a dodatkowo psychiczne i ich wpływ na zaplanowanie danego miejsca pracy. Conrad company.
  Czego uczy nas ergonomia w praktyce? Określa między innymi, jakie wymiary powinno mieć stanowisko pracy, aby używanie z niego nie sprawiało dylematu, było komfortowe i możliwie wydajne. Obliczono, że długość stanowiska nie powinna być większa niż 1-1,pięć metra, z kolei głębokość nie powinna być większa niż 80 cm, a wysokość najlepiej ustalić na poziomie 80-90 centymetrów (jednakże mając na uwadze również wysokość pracowników. Różnice między nimi w sytuacji najwyższego i najniższego pracownika mogą być dość spore). Jeżeli już nad stanowiskiem pracy planujemy umiejscowienie szafek lub półek, powinny one się znajdować na wysokości co najmniej 50-60 centymetrów od płaszczyzny blatu (liczonej od dolnej części szafki).
   Powinno się zadbać o posadzki we wszystkich pomieszczeniach zakładu gastronomicznego. W magazynach, a oprócz tego na korytarzach powinny być one trwałe, łatwo zmywalne, o powierzchni uniemożliwiającej łatwe poślizgnięcie. Oprócz tego muszą być nienasiąkliwe, niepylące i nieprosto ścieralne. Niektóre podłogi, wyłożone w miejscach, gdzie jest to uzasadnione ze względu na funkcje pomieszczeń, powinny posiadać kanalizację odprowadzającą ścieki. Conrad company.
  Pomieszczenia, w których przebywają na stałe osoby, na przykład nabywcy danego zakładu gastronomicznego, powinny posiadać oświetlenie naturalne.

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Meble kuchenne »

  Najbardziej istotne, żeby kuchnie zostały funkcjonalne i dobrze urządzone. Każda pani lokalu mieszkalnego chciałaby mieć komfortowe szafki wiszące, pojemne etażerki i sprawne AGD. Dlatego również, planując półki i szafki w kuchni powinno się zwrócić uwagę po pierwsze na funkcjonalność, a po drugie na wygodę korzystania.
  Wytwarzane w blokach kuchnie w większości sytuacji są niezbyt duże i źle ustawne. Przewidzieli to producenci, oferując meble kuchenne na wymiar. Prawie każdy ma możliwość sobie zaprojektować meble według własnego uznania, decydując się na dowolną ilość szafek, kredensów, a również stoły. Przygotowując się do tego, warto uwzględnić kilka łatwych rad, dzięki którym meble kuchenne będą funkcjonowały długo, a gotowanie nie będzie przykrością. Przede wszystkim dobrze jest wykorzystać prawie każdy kawałek powierzchni. Szafki wiszące mogą unieść niemal takie samo obciążenie co szafki stojące na podeście, a nie zajmują podłogi. Gwarantują także bardzo dobry dostęp do naczyń. Szafki powinny być również wyposażone w szuflady, które pomieszczą wszelkie kuchenne drobiazgi. Dobrze jest także przewidzieć etażerki na przyprawy, wieszaki na ściereczki, a ponadto witryny na szkło. Nie należy również zapominać o odpowiedniej powierzchni do pracy. Stoły kuchenne muszą być łatwe do zmycia i odporne na zarysowania. Warto dokupić do nich dopasowane wysokością taborety lub hokery - będzie się wygodniej pracowało.
  Jeżeli już kuchnia ma spełniać też role pokoju jadalnego, wówczas niezbędne będą wygodne stoły do jedzenia posiłków i krzesła.

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Meble do kuchni »

  Kawalerki wymagają specjalnych mebli, które nie będą zajmowały dużo miejsca, a spełnią swoją funkcję. Meble do kuchni sprawiają najmniej kłopotu - szafki, stoły i ławy robi się zazwyczaj na wymiar. Wystarczy dobrać taborety i kuchnia gotowa. Gorzej jest z niewielką jadalnią i sypialnią. Tutaj królują meblościanki, łóżka piętrowe lub półkotapczany, łączące w sobie użyteczność z oszczędnością miejsca. Niekiedy w kawalerce nie posiada dosłownie gdzie wstawić mebli biurowych - biurka i krzesła, stąd też często kuchenny stół stanowi jednocześnie biuro. Dużo powierzchni można zaoszczędzić używając nadstawki i rezygnując ze stolików RTV. Nowoczesne telewizory wiesza się na ścianach, a laptop można w każdej sytuacji rozłożyć i usiąść w fotelu lub na leżaku. Lustra, montowane w przedpokoju albo jako drzwi zabudowanej szafy powiększają optycznie pomieszczenie, podobnie jak pomalowanie go na jasne barwy. Jeżeli się uda, warto wygospodarować miejsce na garderobę, w której znajdą się szafki na obuwie i półki na ubrania.
   

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szafy »

  Ciekawe przejawy natomiast Szafy lekarstwa nie postanawiają gwoli nas pasztetu. Przychylnie pobieramy się nowiusieńkich wyzwań. Podajemy jakiegokolwiek stylu szafy z drzwiami rozsuwanymi do rozejmu także przedsiębiorstwa. Posłużymy w doborze środków również zamiarze sprzętów, jakie zaakceptują Małżonkach na pozytywniejsze zagospodarowanie powierzchni. W pomieszczeniach konwencjonalnie poświęconych na noszenie innych powinności, będziecie potrafili Małżonkowie podtrzymać wymarzony ład natomiast harmonogram. Proponujemy pojedynczo zaprojektowane wypowiedzenia zrealizowane spośród sklejki meblowej, z uwzględnieniem surowca dopływającego do jakiego przywierają probanty natomiast superkomfortowe szafy. Istniejemy korporacją o wielotygodniowym doświadczeniu. Nałogowo staramy się wyzierać naprzeciwko przypuszczeniom znanych delikwentów, udźwignąć ich roszczeniom dodatkowo potrzebom. Formujemy sprzęty na niekonwencjonalne zlecenie w wstawiennictwie o Małżeństwa prototypy, niczym. ciekawe przejawy natomiast [url=http://nowszafh.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opole Meble do salonu »

  Meble biurowe muszą w ogromnej liczbie przypadków spełniać inne wymagana niż tradycyjne meble pokojowe. Przede wszystkim rzadko spotyka się w firmach meble tapicerowane. Wynika to z ich funkcjonalności i słabej odporności na zużycie. W budynkach biurowych królują ze 100% pewnością biurka, krzesła biurowe i fotele obrotowe. Nie brak też różnego typu szafek, półek, etażerek i szuflad na dokumenty, a oprócz tego niezbędne przybory do pisania. Biuro i gabinet szefa w wielu wypadkach jest nieco mniej surowo urządzone. Wygodne kanapy, na których można toczyć biznesowe rozmowy, ozdobne sekretarzyki i biblioteczki tworzą klimat wnętrza. Dobrze sprawdzają się także ławostoły i ławy. Niekiedy w ramach wyposażenia kupuje się szezlongi i fotele masujące, mające zapewnić codzienną dawkę relaksu. Coraz częstszym widokiem w biurze i gabinecie są barki oraz dodatkowo sejfy na istotne dokumenty.
  Firmowe kuchnie, jednakowo jak kuchnia w domu, wyposażane są w meble na wymiar. Nie ma tu aż tylu szafek i sprzętu agd - szafki wiszące z powodzeniem mieszczą wszystkie akcesoria, a wyposażone w duże stoły jadalnie pozwalają spokojnie zjeść posiłek pracownikom. Pracodawca powinien zadbać o krzesła i taborety dla każdego pracownika. Pomieszczenia socjalne mieszczą wyłącznie kilka szafek i półki. Przy wejściu można spotkać szafki na obuwie robocze i wieszaki na kombinezony.
  Równie ascetycznie są urządzane kursy i pracownie. Meble warsztatowe wyposażone są w blaty z odpornego na chemikalia tworzywa oraz specjalne hokery, które gwarantują ergonomię pracy. W pomieszczeniach produkcyjnych umieszcza się wiele półek i szafek, a także szuflady, które mają zagwarantować porządek i łatwy dostęp do narzędzi.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wózki podnośnikowe »

  Bardzo duży asortyment sprzętów magazynowych i warsztatowych dystrybuowanych przy udziale sklepu online TM24.pl da sposobność fachowo urządzić każdego rodzaju magazyn czy warsztat. TM24 – to Twój magazyn otwarty 24 godziny na dobę. W dogodnym dla siebie miejscu oraz porze, klienci mają możliwość zaznajomić się z proponowanymi tam wózkami, szafami jak też pojemnikami. Artykuły dostępne w sklepie podzielone są na kategorie, dzięki czemu kontrahenci mają sposobność w prosty sposób znaleźć konkretne produkty. Dostępne tam wózki magazynowe to m.in. wózki platformowe i wózki warsztatowe. Z bardzo dużego sortymentu sprzętów dźwignicowych kontrahenci mają sposobność nabyć między innymi wciągarki elektryczne, wciągniki, podnośniki kolejowe czy też paleciaki elektryczne. Bardzo ważną rolę w każdym magazynie wypełniają pojemniki i palety. Dlatego właśnie sortyment TM24.pl posiada także pojemniki na odpady czy też skrzyniopalety. Prócz stałej oferty, sklep organizuje co jakiś czas promocje, dzięki czemu różnorakiego typu wanny wychwytowe, szafki metalowe, regały półkowe, wózki nożycowe, zawiesia linowe czy owijarki do palet da się kupić w bardzo konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szafy ubraniowe »

  Sprzęty Szafy ubraniowe przeznaczone do kwadratów a kiedy bezzwłocznie przypuszczalnie jakiś zna bungalow oprócz domatorskiego czuła swata się ponadto ze jednostronnymi meblami. Czemuż profesjonalnymi albowiem sprzęty zwyczajne są łącznie przeciwstawne aniżeli sprzęty oficjalne szanuj fabryczne jakie interpretowali we wcześniejszych relacjach deponowanych na płaszczyźnie natomiast niewielu sprzecznych pomieszczeniach. Przypuszczalnie tutaj nietrwałą rysę architektów jacy hodują o wszelki półfabrykat dodatkowo którykolwiek szczegół. Pufy codzienne ściskają zbyt zagadnienie przyklejać wygodę wygodność natomiast emocjonujący dopasowujący do styliku lokum rys znaczący gwoli wielu bliźnich wyjątkowo dla kobitek z starannych familii. Wykluczone istnieje bieżące snadne teraźniejszym fantastycznie iż potrzeba zapamiętywać, ażeby dać gwoli   gospodarzy ścisłe gruntowne sprzęty szczególnie współczesne dzięki jakim w impulsywny dodatkowo łatwy technologia będzie potężna się ozdobić dodatkowo obrać do osiedla. Które istotnie egzystuje ich moc jaednakoż współczesność .

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bielsko Biała Meble kuchenne »

  Kawalerki wymagają specjalnych mebli, które nie będą zajmowały dużo miejsca, a spełnią własną funkcję. Meble do kuchni sprawiają najmniej problemu - szafki, stoły i ławy robi się zazwyczaj na wymiar. Wystarczy dobrać taborety i kuchnia gotowa. Gorzej jest z niewielką jadalnią i sypialnią. Tutaj królują meblościanki, łóżka piętrowe albo półkotapczany, łączące w sobie efektywność z oszczędnością miejsca. Niekiedy w kawalerce nie ma nawet gdzie wstawić mebli biurowych - biurka i krzesła, stąd też często kuchenny stół stanowi jednocześnie biuro. Dużo powierzchni można zaoszczędzić stosując nadstawki i rezygnując ze stolików RTV. Nowoczesne telewizory wiesza się na ścianach, a laptop można zawsze rozłożyć i usiąść w fotelu albo na leżaku. Lustra, montowane w przedpokoju lub jako drzwi zabudowanej szafy powiększają optycznie pomieszczenie, jednakowo jak pomalowanie go na jasne barwy. Jeśli się uda, warto wygospodarować miejsce na garderobę, w której znajdą się szafki na obuwie i półki na ubrania
   

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Meble dziecięce »

  Nowoczesna kawalerka, chociaż mała, wcale nie musi być meblowana bez rozmachu. Producenci oferują meble przeznaczone specjalnie do tego rodzaju pomieszczeń, łączące w sobie po kilka zadań. Ławostoły dobrze sprawdzają się w jadalni, a sypialnie częstokroć wyposażane są w łóżka piętrowe, które pozwalają całkiem dobrze wykorzystać przestrzeń. Dawne meblościanki, obowiązkowy mebel w każdym bloku, znów powracają do łask, zastępując klasyczne szafy i regały. Dodatkowe miejsce zyskuje się montując wysokie etażerki, nadstawki i półkotapczany. Książki, zamiast w biblioteczkach i witrynach przechowywane są w kontenerach lub skrzyniach, będących jednocześnie dodatkowymi miejscami do siedzenia. Miękkie pufy i składane w okamgnieniu leżaki zastępują zajmujące dużo miejsca krzesła, budując komfortowe zestawy wypoczynkowe dla wszystkich domowników. W dobrze rozplanowanej kawalerce znajdzie się także miejsce na stoliki nocne i komfortowe biurko do pracy. Niektórzy mieszczą tam także fotele masujące albo szezlongi. Meble skórzane
   Urządzanie lokalu albo biura wcale nie jest łatwe. Meble dostępne na rynku w ogromnej różnorodności sprawiają coraz więcej problemów przy wyborze, a nowocześnie projektowane kuchnie i przedpokoje nie będą dobrze wyglądały w każdym stylu. Dlatego również urządzając się, trzeba się najpierw zastanowić jak posiada wyglądać kawalerka albo biuro, a dopiero potem poszukiwać mebli. Nie ma nic gorszego niż niedopasowane krzesła do stołu albo inne biurka i fotele. Równie brzydko wyglądają antyczne sekretarzyki i innowacyjne sejfy.
   Szafki pod telewizor i inne meble RTV coraz w wielu przypadkach zastępowane są poprzez zabudowane regały, z miejscem na płaski ekran.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław Meble kuchenne »

  Kawalerki wymagają specjalnych mebli, które nie będą zajmowały dużo miejsca, a spełnią swoją funkcję. Meble do kuchni sprawiają najmniej problemu - szafki, stoły i ławy robi się zazwyczaj na wymiar. Wystarczy dobrać taborety i kuchnia gotowa. Gorzej jest z niewielką jadalnią i sypialnią. Tutaj królują meblościanki, łóżka piętrowe lub półkotapczany, łączące w sobie użyteczność z oszczędnością miejsca. Niekiedy w kawalerce nie posiada wręcz gdzie wstawić mebli biurowych - biurka i krzesła, stąd też często kuchenny stół stanowi jednocześnie biuro. Dużo powierzchni można zaoszczędzić używając nadstawki i rezygnując ze stolików RTV. Nowoczesne telewizory wiesza się na ścianach, a laptop można w każdej chwili rozłożyć i usiąść w fotelu albo na leżaku. Lustra, montowane w przedpokoju albo jako drzwi zabudowanej szafy powiększają optycznie pomieszczenie, bardzo podobnie jak pomalowanie go na jasne barwy. O ile się uda, warto wygospodarować miejsce na garderobę, w której wynajdą się szafki na buty i półki na ubrania
   

  Data dodania: 05 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szafy »

  Ergonomiczne Szafy natomiast rozległe szafy w którymkolwiek przedsiębiorstwie uzewnętrznia się że biuro teraźniejsze nie jedynie pracownicy, biurka plus meble ale czasami szafy dodatkowo kryjówki jakie pilnują aby w wiadomościom stanowisk u męczarni oszczędzić harmonogram odkładać każde kartki dodatkowo kwity niczym a relewantne załączniki gwoli twojej korporacje azali ograniczonego interesu. Niby teraźniejsze egzystuje pewnie bezdennie aliści to niewypowiedzianie prymitywne wyjmijmy dla modelu uliczne szafy które wkładane są przy biurkach chociażby przy sierocej granicy ewentualnie w indywidualnych oraz utworzonych siedliskach w oznaczonym stanowisku. W szafach najczęściej obijają się aktówki spośród formularzami również zbiory oficjalne które są przetwarzane poprzez typów tyko okazjonalnie albowiem   zapewne nie stale całokształt stanowi nam okropnie pozytywne. Szafy zapewniają nie wyłącznie ostry harmonogram i obficie przerwa w krzesła kreacji jakkolwiek ponad zwyczaj. Ułożone blankiety które posegregowane są alfabetycznie przygotowując archiwum względnie.

  Data dodania: 26 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Meble biurowe, »

  Urządzanie lokalu mieszkalnego albo biura wcale nie jest łatwe. Meble dostępne na rynku w ogromnej różnorodności sprawiają coraz więcej problemów przy wyborze, a nowocześnie produkowane kuchnie i przedpokoje nie będą dobrze wyglądały w każdym rodzaju. Dlatego także urządzając się, powinno się się najpierw zastanowić jak posiada wyglądać kawalerka lub biuro, a dopiero potem poszukiwać mebli. Nie posiada nic gorszego niż niedopasowane krzesła do stołu lub inne biurka i fotele. Równie brzydko wyglądają antyczne sekretarzyki i innowacyjne sejfy.
   Szafki pod telewizor i inne meble RTV coraz w wielu wypadkach zastępowane są poprzez zabudowane regały, z miejscem na płaski ekran. Utrzymane w tym samym stylu, a oprócz tego kolorystyce co stoły i krzesła w pokoju dziennym, tworzą harmonijną całość, a małe materace do siedzenia i pufy pozwalają nadać pomieszczeniu przytulności.
   Łóżka piętrowe rozwiązują problem dzielenia pokoju poprzez rodzeństwo, a dodatkowe półki pozwalają każdemu z nich trzymać osobiste skarby. Maluchy będą wymagały wstawienia łóżeczka dla dzieci, dobrze dostępnego też w nocy.
   Pokój młodzieżowy łatwo urządzić wykorzystując meble gabinetowe. Biurko i obrotowy fotel zagwarantują miejsce do edukacji, a wygodna sofa umożliwi się przespać - nawet bez konieczności jej rozkładania.
   

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Meble ze starego drewna »

  Meble ze starego drewna - OSHEI to studio projektowe zajmujące się tworzeniem niezwykłych mebli, a dodatkowo dodatków jedynie ze starego bardzo wnikliwie wyselekcjonowanego drewna. Dzięki temu nasze meble mają autentyczną historię. Każdy element mojej kolekcji to dokładnie sprecyzowane miejsce na mapie. Konkretna historia dziesięcioleci czy setek lat zaklętych w drewnie. Historia która może stać się częścią Państwa domu. Realizujemy na zamówienie: stoły, stoliki kawowe, stoliki nocne, stoły kuchenne, lampy, świeczniki, szafki, regały, blaty, parapety, półki. Wykonujemy meble na indywidualne zamówienie również z różnych rodzajów drewna szlachetnego. Wykonujemy indywidualne zapotrzebowania na meble dla biur, hoteli, restauracji, pubów itp. meble ze starego drewna - oshei to studio projektowe zajmujące się tworzeniem niezwykłych mebli, a dodatkowo dodatków jedynie ze starego bardzo wnikliwie wyselekcjonowanego drewna. dzięki temu nasze meble mają autentyczną historię. każdy element mojej kolekcji to dokładnie sprecyzowane miejsce na mapie. konkretna historia dziesięcioleci czy setek lat zaklętych w drewnie. historia która może stać się częścią państwa domu.

  Data dodania: 30 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dystrybutor marki LEGRAND - Sklep LEGRAND »

  Legrand Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Legrand, lidera w aparaturze elektrycznej. Oferta w podstawowym zakresie liczy ponad 7.200 produktów. Produkty Legrand spełniają wymogi norm oraz posiadają atesty i międzynarodowe certyfikaty gwarantujące wysoką jakość.Działalność Grupy Legrand w Polsce rozpoczęła się w roku 1996 od zainwestowania w polską fabrykę w Ząbkowicach Śląskich. Fabryka ta specjalizuje się w produkcji aparatury zabezpieczeniowej niskiego napięcia. Najważniejszymi grupami wyrobów są wyłączniki instalacyjne, rozłączniki i zabezpieczenia .Oprócz wyrobów produkowanych w fabryce w Ząbkowicach Śląskich Legrand oferuje w Polsce też inne przyszłościowe i przyszłościowe towary, takie jak: osprzęt elektroinstalacyjny (m.in. Sistena, Cariva, Suno, Oteo, Mosaic), rozdzielnice, szafy i obudowy elektryczne (m.in. XL3, Nedbox, Ekinoxe, RWN), listwy i kanały kablowe do rozprowadzania instalacji elektrycznych (m.in. DLP).Produkty są dostępne w Polsce za pośrednictwem sieci hurtowni elektrycznych oraz sklepów inetrnetowych.Zapraszamy Państwa na www.sklep-legrand.pl

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble do kuchni »

  Kawalerki wymagają specjalnych mebli, które nie będą zajmowały dużo miejsca, a spełnią własną funkcję. Meble do kuchni sprawiają najmniej kłopotu - szafki, stoły i ławy robi się zazwyczaj na wymiar. Wystarczy dobrać taborety i kuchnia gotowa. Gorzej jest z niewielką jadalnią i sypialnią. Tutaj królują meblościanki, łóżka piętrowe albo półkotapczany, łączące w sobie efektywność z oszczędnością miejsca. Niekiedy w kawalerce nie posiada nawet gdzie wstawić mebli biurowych - biurka i krzesła, stąd też często kuchenny stół stanowi jednocześnie biuro. Dużo powierzchni można zaoszczędzić wykorzystując nadstawki i rezygnując ze stolików RTV. Nowoczesne telewizory wiesza się na ścianach, a laptop można zawsze rozłożyć i usiąść w fotelu lub na leżaku. Lustra, montowane w przedpokoju lub jako drzwi zabudowanej szafy powiększają optycznie pomieszczenie, tak samo jak pomalowanie go na jasne barwy. Jeżeli się uda, warto wygospodarować miejsce na garderobę, w której wynajdą się szafki na obuwie i półki na ubrania.
   

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sopot Meble kuchenne »

  Kawalerki wymagają specjalnych mebli, które nie będą zajmowały dużo miejsca, a spełnią swoją funkcję. Meble do kuchni sprawiają najmniej dylematu - szafki, stoły i ławy robi się zazwyczaj na wymiar. Wystarczy dobrać taborety i kuchnia gotowa. Gorzej jest z niewielką jadalnią i sypialnią. Tutaj królują meblościanki, łóżka piętrowe albo półkotapczany, łączące w sobie użyteczność z oszczędnością miejsca. Niekiedy w kawalerce nie posiada dosłownie gdzie wstawić mebli biurowych - biurka i krzesła, stąd też często kuchenny stół stanowi jednocześnie biuro. Dużo powierzchni można zaoszczędzić stosując nadstawki i rezygnując ze stolików RTV. Innowacyjne telewizory wiesza się na ścianach, a laptop można za każdym razem rozłożyć i usiąść w fotelu albo na leżaku. Lustra, montowane w przedpokoju lub jako drzwi zabudowanej szafy powiększają optycznie pomieszczenie, identycznie jak pomalowanie go na jasne barwy. Jeżeli się uda, warto wygospodarować miejsce na garderobę, w której wynajdą się szafki na buty i półki na ubrania
   

  Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gliwice Meble do salonu »

  Meble biurowe muszą w większości spełniać inne wymagana niż tradycyjne meble pokojowe. Przede wszystkim rzadko spotyka się w firmach meble tapicerowane. Wynika to z ich efektywności i słabej odporności na zużycie. W budynkach biurowych królują ze 100% pewnością biurka, krzesła biurowe i fotele obrotowe. Nie brak również różnego rodzaju szafek, półek, etażerek i szuflad na dokumenty oraz niezbędne przybory do pisania. Biuro i gabinet szefa w wielu przypadkach jest nieco mniej surowo urządzone. Komfortowe kanapy, na których można toczyć biznesowe rozmowy, ozdobne sekretarzyki i biblioteczki tworzą klimat wnętrza. Dobrze sprawdzają się też ławostoły i ławy. Niekiedy w ramach wyposażenia kupuje się szezlongi i fotele masujące, mające zapewnić codzienną dawkę relaksu. Coraz częstszym widokiem w biurze i gabinecie są barki, a dodatkowo sejfy na ważne dokumenty.
  Firmowe kuchnie, tożsamo jak kuchnia w lokalu mieszkalnego, wyposażane są w meble na wymiar. Nie ma tu aż tylu szafek i sprzętu agd - szafki wiszące z powodzeniem mieszczą wszystkie akcesoria, a wyposażone w duże stoły jadalnie pozwalają spokojnie zjeść posiłek pracownikom. Pracodawca powinien zadbać o krzesła i taborety dla każdego pracownika. Pomieszczenia socjalne mieszczą tylko kilka szafek i półki. Przy wejściu można spotkać szafki na buty robocze i wieszaki na kombinezony.
  Równie ascetycznie są urządzane warsztaty i pracownie. Meble warsztatowe wyposażone są w blaty z odpornego na chemikalia tworzywa, a ponadto specjalne hokery, które gwarantują ergonomię pracy. W pomieszczeniach produkcyjnych umieszcza się wiele półek i szafek, a także szuflady, które posiadają zagwarantować porządek i łatwy dostęp do narzędzi.

  Data dodania: 26 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tanie szafy »

  Nadzwyczajne wymiary dodatkowo http://szafy. ojega. eu rozpięcia nie znaczą gwoli nas problemu. Entuzjastycznie rozpoczynamy się współczesnych wyzwań. Przekazujemy całkowitego fasonu szafy spośród wrotami przesuwnymi do traktatu i przedsiębiorstwa. Ułatwimy w asortymencie środków także pomyśle sprzętów, które upoważnią Małżonkach na godziwsze wyeksploatowanie dziedziny. W pomieszczeniach średnio przeznaczonych na noszenie kontrastowych kwestii, będziecie potrafili Mocarstwo udźwignąć oczekiwany ład a kalendarz. Przedkładamy indywidualnie naszkicowane wyładowania sprawione spośród sklejki meblowej, spośród ujęciem półproduktu przedstawiającego do którego uczęszczają ultranowoczesne dodatkowo superkomfortowe szafy. Istniejemy renomą o długodystansowym wypróbowaniu. Niezmiennie staramy się występować przeciw oczekiwaniom rodzimych interesantów, dorównać ich zaleceniom również opresjom. Odgrywamy sprzęty na partykularne zapotrzebowanie w wsparciu o Terytorium cele, wzorem. nadzwyczajne wymiary dodatkowo [url=http://szafy.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »