Wybierz język strony

Strony związane z hasłem 'mieszkanie':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Nieruchomości Poznań, Blog o nieruchomościach »

  Można powiedzieć iż w każdym mieście, bez względu na to czy jest ono duże czy małe, znajdują się biura nieruchomości. Można by się zastanawiać, czy rzeczywiście są one wszystkim niezbędne i czy znajdują odbiorców na świadczone przez siebie usługi. Jednak jak twierdzą właściciele tych przedsiębiorstw, mają oni bardzo dużo klientów, a oni na brak pracy nie mogą narzekać. Biura nieruchomości w większości przypadków pośredniczą w sprzedaży, kupowaniu czy wynajmowaniu wszelkiego rodzaju nieruchomości. Właśnie do takich biur zwracają się osoby, które chcą sprzedać dom, mieszkanie, a ponieważ mają one w swoich bazach danych ludzi, którzy wymienione mieszkania chcą wynająć, w łatwy i szybki sposób mogą skojarzyć obydwie strony i doprowadzić do zawarcia transakcji. Oczywiście biura nieruchomości nie pracują za darmo. Za swoją usługę pobierają opłatę, która zazwyczaj wynosi kilka procent od wartości całej transakcji. Ludzie jednak zgadzają się na to, gdyż wiedzą, że dzięki pomocy biura, o wiele szybciej mogą sprzedać, lub kupić nieruchomość.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o wielkopolskich nieruchomościach »

  Dużo anonsów pojawiających się w gazetach odnoszą się do nieruchomości. Przeglądają je na równo ludzie pozbywający się domu, jak i osoby chcący nabyć mieszkanie. Z tego powodu zadowoleni są ci, którzy chcą błyskawicznie zawrzeć kontrakt, bo zależy im na szybkości. Nieruchomości w wielu miejscach zmieniają właścicieli błyskawicznie, co powoduje że można powiększyć majątek bardzo szybko. Z tego powodu wiele osób, kiedyś biednych dzisiaj są zamożni. Ale nie często odnosi się zwycięstwo i należy podczas całego procesu być uważnym.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o Poznańskich nieruchomościach »

  Czy jest uniwersalna metoda, na pomnażanie swoich oszczędności? Oczywiście że nie. Jeżeli by taki istniał, każdy by go stosował więc na pewno straciło by to sens. Każdy musi więc szukać swojego własnego sposobu, który okaże się najlepszy. Część osób, chce zarabiać na nieruchomościach. To właśnie oni dają często ogłoszenia: kupię mieszkanie, lub kupię dom. Mają oni nadzieję, że po jakimś okresie wartość nieruchomości wzrośnie, a poza tym, mogą oni czerpać dochody z wynajęcia lokalu. Inni wolą inwestować w grunt, gdyż podobno jest to bardziej bezpieczna forma pomnażania swoich oszczędności. Te osoby, w przeciwieństwie do tych, którzy mówią: kupię mieszkanie godzą się na trochę mniejszy zysk, jednak za to nie muszą troszczyć się o stan techniczny lokalu, który z upływem czasu staje się coraz słabszy. Jednak i te inwestycje nie zawsze przynoszą odpowiednie zyski. Nikt bowiem nie da nam gwarancji, że ceny mieszkań, domów, czy działek będą szły do góry i co się z tym wiąże, będą przynosiły zyski inwestorom.

  Data dodania: 13 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ceny mieszkań wynajem »

  Bardzo dużo osób obawia się w tych trudnych czasach brać kredyt, tym bardziej, że warunki przyznawania kredytów przez banki, są wysokie. Ta grupa osób z reguły decyduje się na wynajem mieszkania. Jest to dobra alternatywa, nie wiążące rodziny na długoterminowe zobowiązanie. Jednakże nie zapewnia bezpieczeństwa i komfortu.
  Rodziny mające mieszkanie, na którym jest kredyt, decyduje się na wynajem. Wtedy chociaż część kosztów kredytów pokrywana jest z pieniędzy otrzymywanych z wynajmu.
  Sprawdź co warto dowiedzieć się o nieruchomościach. Jak wygląda rynek domu, czy w dalszym ciągu popularny jest wynajem mieszkań. Zapraszamy!

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o warszawskich apartamentach »

  Kolejni deweloperzy oferują swym klientom nowe mieszkania warszawa, tyle że tego typu oferta jest przeznaczona jedynie do małego grona odbiorców, bo na nowe mieszkania warszawa stać tylko najbogatsze osoby. By móc nabyć mieszkanie w Warszawie powinno się mieć tyle gotówki, co na mieszkanie w niektórych krajach zachodu, a rzadko kto zarabia tyle, co w tych krajach. Stad też nieraz te oferty przez dłuższy czas nie znajdują żadnego klienta, którego mogłoby na nie stać.

  Data dodania: 22 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o Śląsku »

  Bunclok to wspaniały blog na temat Górnego Śląska. Poruszamy ważne tematy związane z przeszłością i teraźniejszością Śląska. U nas każdy, zarówno turysta, przyjezdny oraz mieszkaniec znajdzie ciekawe informacje dla siebie. W szczególności opisujemy miasto Katowice, które jest stolicą Górnego Śląska. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fototapety ścienne »

  Prawdopodobnie każdy z nas choć raz w życiu marzył o tym,ażeby odjechać hen hen aż do cieplejszych krajów i całkowicie nie szczypać siępogodą na zewnątrz. Takie chwile pojawiają sięprzede wszystkim, gdy za oknem pada śnieżek, a nachodnikach zalega nieczyste błoto pośniegowe, albopodczas gdy trzeszczący chłód zniechęca nawet donajkrótszych spacerów. Jednak, ilekroć nadchodzi upalnelato, wszyscy naokoło zaczynają kwękać naduże temperatury i wspominać tęsknie czas,podczas gdy panował chłód. Zamiast ciągle narzekać, można sobie zafundować taki wystrój domu, jaki mimo pogody panującej za oknem, będzie nampasował. Najlepszym sposobem jest przyklejenie na ścianę fototapety o konkretnych rozmiarach, ukazującejukochaną porę roku. W takim wypadku nawet zimą jest dozwolone ile się chce obserwować wiosnęczy też lato, a w następnej kolejności podczas wakacyjnych gorączek wyszukać ochłody w widokuzaśnieżonych górskich zboczy bądź zlodowaciałychjezior. Starcza odpowiedni pomyślunek i trochę wyobraźni,aby fototapety na ścianę sprawiły, iż każdy wybierze panująca naobszarze jego mieszkania porę roku sam. Idealnajakość zdjęć zamieszczonych na fototapetach powodujekolejną zachętę. Realność kolorów, dokładność w oddaniudrobnych nawet detali i ciekawe ujęcia to czasami prawdziwe perełki godne ręki najlepszegofotografika. Kiedy taka ścienna fototapeta wisi na ścianachdanego mieszkania, możemy odpoczywając wwygodnym fotelu zmienić miejsce zamieszkaniachociaż na chwilę w wyśnione miejsce.Kuszące jest przede wszystkim to, iż anomaliepogody nie zaburzą relaksującego momentu.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oklejanie wnętrz interesującymi fototapetami ze zdjęć »

  Mieszkanie musi mieć charakter, bo bez tego charakteru nikt nie będzie czuł się w nimpoprawnie. Charakter każdegodomostwa zależy przede wszystkim do jego mieszkańców.Istotne jedna, żeby w każdym domu można było wyczuć nutkę miłości i rodzinnego ciepła. Co poniektóre rodziny przywiązują dużą wagę do rodzinnych pamiątek, kolekcjonują zdjęcia, wystawiają je na meblach. Nowe rodziny podchodzą często inaczej do tego rodzaju rzeczy i twierdzą, że wystawianie mnóstwa zdjęć na komodzie jest zagracaniem mieszkania czy domu. Dla takich rodzinsolidnym rozwiązaniem są fototapety z rodzinną fotografią. Taką fototapetę można powiesić w salonie na jednej ścianie oraz cieszyć się widokiem ukochanej rodziny przez długie lata. Każdą fototapetę można kupić na wymiar, dlatego też może ona zajmować dowolną ścianęlub też część ściany w danym pokoju. Należy jednak uważać, aby fototapety na wymiar były przystosowane do rozmiaru zdjęcia. Często zdarza się bowiem tak, że zdjęcie jestwybitnie słabej jakości oraz nie nadaje się na wykorzystania go na fototapetę.Najporządniej pomyśleć wcześniej o fotografii na fototapetę oraz wybrać się w tym celu do fotografa lub ewentualnie poprosić znajomego znależytym aparatem ozrobienie rodzinnej sesji. To nie tylko pamiątka na całe życie, ale i frajdadla całej rodziny, wskutek tego warto o tym pomyśleć. Wiele osób decyduje się na kolorowe fototapety do salonu drukowane na zamówienie, ponieważ pasują niemal do wszystkiego. To prawda, bowiem kolorowe też dość przytłaczająpomieszczenia, zwłaszcza jeśli zajmują całą dużą ścianę orazsprawiają, że nawet duży salon wydaje się być mały.

  Data dodania: 01 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Salwator »

  Serwis internetowy mdmsalwator.pl, pod patronatem firmy Salwator, to nieograniczone kompendium wiedzy na temat zakupu lokalu na własność. Prezentujemy w nim najistotniejsze informacje, opinie i porady, jak dobrać optymalne mieszkanie do własnych potrzeb, jak dostać pożyczkę i jakie dokumenty będą do tego potrzebne. Nasza witryna to także forum dyskusyjne, na którym każdy może umieścić własne opinie na temat poruszanych kwestii, a także podzielić się doświadczeniem odnośnie procesu zakupu mieszkania na rynku wtórnym lub pierwotnym. Przedstawiamy Państwu wiele cennych wskazówek, jak dokonać dobrego wyboru, aby nie popełnić życiowego błędu. Zapraszamy do lektury!

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fototapety na wymiar »

  Prawdopodobnie każdy człowiek choć raz w życiu marzył o tym,żeby wyjechać daleko aż do ciepłych krajów i całkowicie nie szczypać siępogodą za oknem. Takie chwile pojawiają sięszczególnie, gdy za oknem sypie śnieżek, a nachodniku zalega nieczyste błoto pośniegowe, bądźkiedy trzaskający chłód zniechęca nawet donajkrótszych spacerów. Jednak, ilekroć nadchodzi gorącelatko, wszyscy dookoła zaczynają narzekać naduże temperatury i przypominać sobie tęsknie okres,kiedy panował chłód. Zamiast ciągle narzekać, jest dozwolone sobie fundnąć taki wystrój domu, jaki z wyjątkiem pogody panującej za oknem, będzie namodpowiadał. Najprostszym sposobem jest naklejenie na ścianę fototapety o odpowiednich rozmiarach, ukazującejukochaną porę roku. Wtedy nawet zimą wolno ile się chce oglądać wiosnęczy też lato, a później w toku wakacyjnych gorączek wyszukać ochłody w widokuzaśnieżonych górskich zboczy czy też zlodowaciałychjezior. Wystarczy dobry pomysł i trochę wyobraźni,by fototapety na ścianę sprawiły, iż każdy wybierze panująca naobszarze jego domu porę roku samodzielnie. Idealnajakość zdjęć umieszczanych na fototapetach stanowikolejną zachętę. Realizm kolorów, precyzja w oddaniunajdrobniejszych detali i ciekawe ujęcia to od czasu do czasu prawdziwe perełki warte ręki najlepszegofotografa. Kiedy taka ścienna fototapeta znajduje się na ścianachdanego domu, możemy odpoczywając wwygodnym fotelu wymienić miejsce mieszkaniachociaż na chwilę w wymarzone położenie.Zachęcające jest przede wszystkim to, iż anomaliepogody nie zaburzą relaksującego momentu.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Wrocław »

  Murapol S.A to lider rynku deweloperskiego. Firma posiada długoletnie doświadczenie w realizacji kompleksu osiedli w zabudowie jedno i wielorodzinnej. Na ten moment,  w ofercie firmy znajduje się 1400 lokali w dziewięciu miastach Polski: Bielsku, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Tychy, Warszawie, Wrocławiu i Wieliczce.  Murapol S.A  od zawsze stawia na jakość i solidność realizowanych inwestycji. Do realizacji tego celu używa zawsze wysokiej klasy materiałów budowlanych i nowoczesnych technologii.  Dba o detale i wykonuje z niesamowitą precyzją wszelkie prace, dzięki czemu każdy wybudowany dom czy mieszkanie, zapewnia klientom wysoki komfort życia i pracy. To, co wyróżnia firmę na tle innych, to przede wszystkim atrakcyjne ceny i  skuteczna kontrola jakości i terminowości. Firma została wielokrotnie nagradzana i wyróżniana między innymi za jakość, profesjonalizm i zaangażowanie.  Na ten moment, firma prowadzi we Wrocławiu aż trzy inwestycje - budowę Osiedla "Różana Dolina",  "Mała Toskania" i Osiedla "Zielony Zakątek". Więcej informacji znajdziesz na stronie dewelopera - www.murapol.pl albo po wpisaniu w wyszukiwarkę: mieszkania Wrocław.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o domach »

  Wiadomo, że morze, plaże, piękne widoki, przyciągają każdego roku turystów, którzy właśnie w tych warunkach pragną spędzić swój urlop. A muszą oni mieć do tego właściwie przygotowane warunki, czyli zaplecze noclegowe i gastronomiczne. Stale więc rośnie ilość inwestycji, związanych z rozwojem takiej infrastruktury. Buduje się więc apartamenty nad morzem, hotele, restauracje, bary czy inne atrakcje, które mają umilić turystom czas spędzany w tym regionie. W budowanie, zaangażowane są zarówno duże firmy budowlane, jak i niewielkie przedsiębiorstwa, które budują mniejsze obiekty. Ale oglądając place budowy, widać, że turyści, najchętniej wynajmują apartamenty nad morzem, bo właśnie takich obiektów powstaje najwięcej. Świadczy to o tym, że urlopowicz woli zapłacić więcej, ale chce swój wolny czas spędzić w komfortowych warunkach, gdzie naprawdę może odpocząć. Wynajmując ten apartament, może być pewnym, że znajdzie w nim wszystko to, co do takiego wypoczynku jest mu niezbędne i co sprawi, że urlop będzie na pewno udany.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Partner Nieruchomości Gdańsk – codziennie nowe oferty »

  Biuro Partner powstało na bazie kilkunastoletniego doświadczenia osób pracujących wcześniej w różnych biurach pragnących w ciężkich czasach dla biur nieruchomości zachować odpowiednią jakość usług i profesjonalizm zawodu.Aby pomóc prężnie się rozwijać uzupełniliśmy zespół młodymi osobami, których inwencję i zaangażowanie uzupełniamy profesjonalnym kształceniem tak aby reprezentowali poziom zawodowstwa godny prawdziwego pośrednika.Nie obiecujemy cudów - obiecujemy naszą ciężką pracę.Każdy klient traktowany jest indywidualnie i na jak najwyższym poziomie. Podstawą naszego działania jest dostosowanie rozwiązań zgodnie z indywidualnymi potrzebami, oczekiwaniami i możliwościami.Wynagrodzenie również ustalane jest dla każdej nieruchomości oddzielnie biorąc pod uwagę stropień złożoności i zakresu obowiązków. Ponadto w interesie klienta uwzględniamy w prowizji współpracę z innymi biurami nieruchomości.Współpracujemy z bankami, kancelariami prawnymi, instytucjami finansowymi, deweloperami, a także z portalami internetowymi by zapewnić rzetelną i skrupulatną obsługę. Obszar działania obejmuje Trójmiasto oraz jego okolice.Świadczymy usługi z zakresu obrotu nieruchomościami. Doświadczony zespół, rozległa wiedza i gruntowana znajomość lokalnego rynku nieruchomości to filary naszego Biura oraz gwarancja profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie.Naszym klientom oferujemy współpracę, obejmującą zarówno pośrednictwo w kupnie i sprzedaży mieszkania, domu w Trójmieście, jak i profesjonalną wycenę lokalu. Oprócz osób chcących sprzedać albo kupić nieruchomość, działkę czy lokal użytkowy w Gdańsku, Sopocie lub Gdyni, obsługujemy także klientów zainteresowanych dzierżawą lub najmem.Zaufaj nam gdyż stanowimy nową jakość na rynku nieruchomości i mamy odwagę wskazywać innym właściwą drogę w sektorze nieruchomości, a potwierdzeniem tego jest posiadane liczne grono zadowolonych klientów. biuro-partner.com

  Data dodania: 23 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Gdańsk »

  Murapol S.A to jeden z liderów na rynku deweloperskim. Firma posiada jedenastoletnie doświadczenie w realizacji kompleksu osiedli w zabudowie jedno i wielorodzinnej. Obecnie,  w ofercie firmy znajduje się 1400 lokali w dziewięciu miastach Polski: Bielsku, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Tychy, Warszawie, Wrocławiu i Wieliczce.  Murapol S.A  od początku stawiał na jakość i solidność realizowanych inwestycji. Do realizacji tego celu wybiera zawsze wysokiej klasy materiały budowlane i nowoczesne technologie.  Dba o detale i wykonuje z wielką precyzją wszystkie prace, dzięki czemu każdy wybudowany dom czy mieszkanie, zapewnia klientom wysoki komfort życia i pracy. To, co wyróżnia firmę na tle innych, to przede wszystkim atrakcyjne ceny i  skuteczna kontrola jakości i terminowości. Firma została wielokrotnie nagradzana i wyróżniana między innymi za jakość, profesjonalizm i zaangażowanie.  Na ten moment, firma prowadzi w Gdańsku dwie inwestycje - Osiedle  "Orle Gniazdo" przy ul. Jabłoniowej i  Osiedle "Vivaldiego" przy ul. Niepołomickiej. Budynki przy Jabłoniowej zostały stworzone dla osób, które cenią sobie spokój i ciszę. Drugie osiedle charakteryzuje się połączeniem funkcjonalnej, wyważonej architektury z dużą ilością terenów zielonych.  Więcej informacji znajdziesz po wpisaniu w wyszukiwarkę : mieszkania Gdańsk albo na stronie www.murapol.pl

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oklejanie salonu foto tapetami »

  Dom musi mieć charakter, bowiem bez tego niego nikt nie będzie czuł się w nim porządnie. Charakter każdego domostwa zależny jest przede wszystkim do jego domowników. Ważne jedna, by w każdym domu można było wyczuć nutkę miłości i rodzinnego ciepła. Co poniektóre rodziny przywiązują dużą wagę do rodzinnych pamiątek, kolekcjonują zdjęcia, wystawiają je na meblach. Nowe rodziny podchodzą często inaczej do tego rodzaju rzeczy oraz twierdzą, że wystawianie mnóstwa fotografii na komodzie jest zagracaniem mieszkania czy domu. Dla takich rodzin dobrym rozwiązaniem są fototapety z rodzinną fotografią. Taką fototapetę można powiesić w salonie na jednej ścianie oraz cieszyć się widokiem szczęśliwej rodziny przez długie lata. Każdą fototapetę można kupić na wymiar, dlatego też może ona zajmować dowolną ścianę lub część ściany w danym pomieszczeniu. Należy jednakże uważać, żeby fototapety na wymiar były przystosowane do wielkości zdjęcia. Nieraz zdarza się bowiem tak, że zdjęcie jest niesłychanie słabej jakości i nie nadaje się na wykorzystania go na fototapetę. Najprzyzwoiciej pomyśleć wcześniej o zdjęciu na fototapetę i wybrać się w tym celu do fotografa bądź też poprosić znajomego z właściwym aparatem o zrobienie rodzinnej sesji. To nie tylko pamiątka na całe życie, ale oraz frajda dla całej rodziny, dlatego warto o tym pomyśleć. Wiele osób decyduje się na biało-czarne fototapety na ścianę, albowiem pasują niemal do wszystkiego. To prawda, albowiem barwne też dość przytłaczają pomieszczenia, szczególnie jeśli zajmują całą dużą ścianę i powodują, że nawet duży salon wydaje się być mikroskopijny.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fototapety do sypialni »

  Prawdopodobnie każdy z nas choć raz w życiu śnił o tym,ażeby odjechać daleko aż do ciepłych krajów i całkowicie nie niepokoić sięwarunkami atmosferycznymi za oknem. Takie nastroje pojawiają sięprzede wszystkim, gdy za oknem sypie śnieg, a nachodnikach zalega nieczyste błoto pośniegowe, czy teżgdy trzaskający ziąb zniechęca nawet donajkrótszych spacerów. Jednak, kiedy tylko nadchodzi upalnelatko, wszyscy wokół zaczynają narzekać naduże temperatury i przypominać sobie tęsknie okres,kiedy panował chłód. Zamiast ciągle uskarżać się, wolno sobie fundnąć taki wystrój domu, jaki mimo pogody panującej za oknem, będzie namodpowiadał. Najprostszym sposobem jest naklejenie na ścianę fototapety o konkretnych rozmiarach, przedstawiającejukochaną porę roku. W takim wypadku nawet zimą jest dozwolone ile się chce obserwować wiosnębądź lato, a potem w toku wakacyjnych gorączek poszukać ochłody w widokuzaśnieżonych górskich zboczy czy też skutych lodemjezior. Starcza dobry pomyślunek i odrobina wyobraźni,by fototapety na ścianę sprawiły, iż każdy wybierze panująca naobszarze jego mieszkania porę roku sam. Idealnaforma zdjęć umieszczanych na fototapetach stanowikolejną zachętę. Realizm kolorów, dokładność w oddaniunajdrobniejszych detali i ciekawe ujęcia to czasami prawdziwe perełki warte ręki bardzo dobregofotografika. Kiedy taka ścienna fototapeta znajduje się na ścianachnaszego mieszkania, możemy odpoczywając wkomfortowym fotelu wymienić miejsce zamieszkaniachociaż na chwilę w wyśnione położenie.Zachęcające jest szczególnie to, iż anomaliepogodowe nie zaburzą relaksującego momentu.

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog o Siedlcach »

  Kiedy nabywamy dom w celach inwestycyjnych, najlepszym rozwiązaniem, które jeszcze bardziej podnosi zyski uzyskane z tego przedsięwzięcia, jest jego wynajęcie. Dzięki temu, osiągamy stałe miesięczne dochody, dzięki którym możemy na przykład spłacać miesięczną ratę w banku. A wartość mieszkania w tym czasie stale rośnie. Ale co zrobić, gdy nie znamy nikogo, kto chciałby zamieszkać w naszym lokalu? Jeżeli mieszkamy w stolicy, możemy opublikować w Internecie lub miejscowej gazecie ogłoszenie: mieszkanie do wynajęcia Warszawa. I nie pozostanie nam teraz nic innego, jak tylko czekać na odzew osób, które szukają lukom. Możemy być pewni, że po dodaniu ogłoszenia mieszkanie do wynajęcia Warszawa, znajdzie się bardzo wielu chętnych. Tym bardziej, jeżeli jest ono położone w atrakcyjnej dzielnicy, albo gdy czynsz nie jest zbyt wysoki. Należy wtedy wybrać tylko najbardziej wiarygodną osobę, która będzie płacić czynsz w terminie oraz nie zdemoluje nam lokalu, a później cieszyć się rosnącą sumką na naszym koncie.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Poznań »

  UWI Inwestycje S.A. znane swoim klientom także pod wcześniejszą nazwą Unia Wspólnego Inwestowania to jeden z najstarszych deweloperów mieszczących się w Poznaniu. Zajmuje się budownictwem mieszkaniowym i ogólnym. Troszczymy się przed wszystkim o jakość wykonania i dobrą lokalizację inwestycji. Firma UWI pracuje z myślą o codziennym komforcie życia jego mieszkańców. Podstawa działalności to realizacja obiektów budownictwa mieszkaniowego i ogólnego , obrót nieruchomościami i gruntami, usługi w zakresie realizacji procesów inwestycyjnych, wykonawstwa budowlanego, eksploatacji mieszkań, działalność w zakresie projektowania budowlanego, oraz zarządzanie nieruchomościami.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Toruń »

  Nim sprzedamy nieruchomości powinniśmy zadać sobie kilka istotnych pytań. Główne pytanie to w jakie nieruchomości należy inwestować w Toruniu? także w jakim punkcie najlepiej kupić toruńskie nieruchomości. Wybór typu nieruchomości jest indywidualną decyzją, która wynika z zapotrzebowania kontrahenta. Dla niektórych będzie to niewielkie mieszkanie w centrum Torunia, a dla innych będzie to budynek na peryferiach miasta bądź biuro w idealnej lokalizacji. Istotne jest również to, aby orientować się w jakie nieruchomości wskazane jest inwestować w Toruniu bo, wszelkie poważne decyzje niosą za sobą poważna decyzja olbrzymie ryzyko. Sprzedaż nieruchomości w Toruniu . Ze względu na to, że jestem doradcą mieszkaniowym z dużym stażem pracy na terenie Torunia mam okazję przedstawić Państwu kilka praktycznych porad na temat wynajmu mieszkań w Toruniu. nim sprzedamy nieruchomości powinniśmy zadać sobie kilka istotnych pytań. główne pytanie to w jakie nieruchomości należy inwestować w toruniu? także w jakim punkcie najlepiej kupić toruńskie nieruchomości. wybór typu nieruchomości jest indywidualną decyzją, która wynika z zapotrzebowania kontrahenta.

  Data dodania: 29 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domy na Maślicach »

  Osiedle Wille przy Potokowej to grupa ciekawych i niewysokich domków szeregowych, umiejscowionych w Maślicach we Wrocławiu. Ze względu na oddalenie od centrum aglomeracje pozwalają na zrelaksowanie się i odpoczynek pozbawiony wielkomiejskiego zgiełku i chaosu, jednocześnie zapewniając sposobnośćszybkiego dostania się do głównych części Wrocławia. Takie umieszczenie umożliwia zarówno na dynamiczne spędzanie czasu na rowerach i spacerując, jak i bardziej statycznie - w przydomowym ogródku.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »