Wybierz język strony

Golf Podkategoria: Golf

 • golf »

  Klubów golfowych w Polsce powstaje coraz więcej i coraz większa ich ilość organizuje zajęcia również dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia, które mają na celu rozpropagowanie tego sportu. Dlatego właśnie każdy, kto ma ochotę zobaczyć czym tak naprawdę golf jest, może spędzić wakacje na polu golfowym, będąc otoczonym przez instruktorów oraz osoby, które żyją tym sportem.

  Jest to sport fascynujący w każdym calu, nie warto więc skazywać go na zatracenie, dlatego, że przypięta została do niego metka sportu dla bogatych czy też co gorsza sportu dla bufonów. Dlatego właśnie warto, aby spędzić swój dzień golfowy w wakacje, wówczas nie tylko nauczymy się gry, ale także być może zarazimy się bakcylem golfowym, co jest niezwykle atrakcyjne z punktu widzenia praktycznie każdego, kto sport kocha.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Społeczność golfistów »

  Pole golfowe składa się szereg otworów, każdy składający się z ziemi teeing, wodnych, szorstki i innych zagrożeń, a zielone z chorągiewki (pin) i kielich, wszystkie przeznaczone do gry w golfa. Standard golfowy składają się z 18 dołków, co najbardziej pola golfowe to szereg otworów. Niektóre jednak tylko dziewięć otworów i oczywiście jest odtwarzany dwa razy na rundę, a inni 27 lub 36 i wybrać dwie grupy po dziewięć otworów w czasie, za nowością i konserwacji powodów. Dodatkowo, kursy par-3 występują również, składający się z dziewięciu lub 18 otworów, z których wszystkie są Par 3. Wiele starszych pól golfowych, często przybrzeżnych, są linki golf, innego stylu dla innych. W przypadku kursów niż komunalne, jest zwykle Golf Club z siedzibą w każdym kursie, i może obejmować sklep golfowy.
   Kij golfowy jest stosowany w gry w golfa, by uderzyć piłkę gdzieś na pole golfowe. Każdy klub składa się z wału z włócznią (grip) i clubhead. Drzewa są używane głównie na długich dystansach toru lub tee strzały, żelazka, najbardziej wszechstronną klasą, są wykorzystywane do różnych ujęć; putters wykorzystywane są głównie na zielonym toczyć piłkę do filiżanki. Ważne zmiany w różnych kijach golfowych jest strych, lub kąt między kątem twarzy i płaszczyźnie pionowej. Jest to poddasze sprawia, że golf piłka opuszcza tee na trajektorii rosnąco nie, kąt wychylenia, wszystkie huśtawki kontakt z piłką ruchu poziomego. Wpływ klub kompresuje piłkę, podczas gdy rowki na clubface dać backspina piłki (który pojawi się jako spin w prawo w piłkę, patrząc z punktu widzenia prawa golfowe kołysanie lub jako spin w lewo, patrząc z punktu widzenia golfa lewej obrotowe). Razem, kompresji i backspina utworzyć windy.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Golf

Golf - nowa strona:

Adres: