Wybierz język strony

Dla dzieci Podkategoria: Dla dzieci

 • Krzesełko do karmienia »

  Krzesełko składane dla dziecka Fem* One2Stay waży jedynie 2 kg. Przydatne podczas wizyt, zwiedzania, w restauracjach, na balkonie, podczas dłuższych wyjazdów urlopowych, w domu, a także w hotelach, przedszkolach.
  Krzesełko do karmienia dla każdej rodziny z dziećmi w przedziale wiekowym od 6 do 36 miesięcy albo o wadze do 15 kg. Krzesełko One2Stay jest wyjątkowo proste do złożenia, a po złożeniu zajmuje bardzo niewiele miejsca.
  Krzesełko składane dla dzieci przeznaczone jest dla mobilnych rodziców. Można je wygodnie przenosić w przemyślanej torbie, zajmuje niewiele miejsca.
  Krzesełko turystyczne dla dziecka Fem* One2Stay wyposażone jest w wygodne siedzisko. Siedzisko jest uszyte z poliestru i jest nieprzemakalne. Można je szybko wyczyścić wilgotną ścierką. Siedzisko można również ściągnąć z ramy krzesełka i umyć w wodzie przy użyciu delikatnej szcozteczki.
  Krzesełko składane dla dziecka jest zgodne z normami EN 14988-1:2006 (E), EN 14988-2:2006 (E), ASTM 404. Jest niezwykle bezpieczne. Dziecko jest przypięte pasami bezpieczeństwa. Mechanizmy blokujące zapobiegają złożeniu się krzesełka.

  Data dodania: 29 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • http://robotyispolka.pl »

  Roboty i spółka to nietypowe atrakcje i zajęcia dla dzieci. Organizujemy warsztaty edukacyjne, zabawy dla przedszkolaków, urodziny dla dzieci- eksperymenty z robotyki, doświadczenia chemiczne, dmuchańce- to wyłącznie niektóre atrakcje dla dzieci. Wszystkie eventy bazują na zasadzie zdobywania wiedzy poprzez naukę. Nasz zespół składa się z doświadczonych pasjonatów: inżynierów oraz studentów nauk ścisłych, z idealnym podejściem do dzieci. Obszar naszego funkcjonowania to Warszawa, Gdańsk oraz Śląsk. Zapoznaj się z pełną ofertą na: http://robotyispolka.pl/.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki edukacyjne »

  W obecnych czasach branża zabawek dla dzieci przedstawia dużą liczbę różnorodnego typu wyrobów. W zależności od predyspozycji bądź ilości lat dziecka, znaleźć można zabawki dla każdego. Kluczowe jest jednakże, by w trakcie tych poszukiwań mieć na uwadze nie wyłącznie wygląd danej zabawki. Zabawki dla dzieci winny bowiem spełniać stosowne warunki, dzięki którym dzieci będą miały możliwość ciekawie jak również bezpiecznie się nimi bawić. Oferta sklepu internetowego Maxizabawa.pl oferuje właśnie wyłącznie takiego rodzaju zabawki jak i instrumenty dla dzieci. Dzięki zabawkom zakupionym w tym sklepie, dziecko otrzyma wyjątkową jak i bezpieczną rozrywkę. Dla przykładu dostępne tam zabawki drewniane jak układanki lub też domki, to rewelacyjnej jakości produkty marek w rodzaju Goki. Na szczególne zainteresowanie zasługują także instrumenty oraz zabawki edukacyjne, oferowane przez Maxizabawa.pl. Poprzez rozrywkę, rozwijają one w dzieciach ich umiejętności. Kupując zabawki dla dzieci, dobrze jest stawiać na jakość. Dzięki Maxizabawa.pl jakość ta będzie zapewniona każdego rodzaju zabawce oferowanej przez ten sklep.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dieta malucha -Katowice »

  Zdrowe żywienie dzieci jest bardzo ważne dla ich rozwoju, ale jak ułożyć dietę dla dziecka? Niektórym rodzicom coraz ciężej odpowiedzieć, gdyż w teraźniejszych czasach łatwo dostępna jest żywność niezdrowa, przykładowo. chipsy, fast food. Żywność ekologiczna ma możliwość zastąpić te niezdrowe produkty i zagwarantować dziecku niezbędne składniki odżywcze, dzięki czemu organizm twojego dziecka będzie się rozwijał prawidłowo. Sprawdź jak powinna wyglądać dieta dla twojego dziecka na www.dieta-malucha.katowice.pl.

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Posiłki dla niemowląt -Katowice »

  Dobre nawyki żywieniowe są najistotniejsze dla prawidłowego rozwoju niemowlaka. Posiłki niemowląt muszą zawierać niezbędne witaminy. A na jakie mleko się zdecydować? Mleko przerabiane czy karmienie piersią? Zobacz jak powinna wyglądać dieta niemowlaka na www.dobre-zywienie.katowice.pl. Zobacz jak zdrowa dieta wpływa pozytywnie na organizm. Sprawdź co jeść, by czuć się dużo lepiej. Czytaj ciekawe artykuły na zagadnienie zdrowej i ekologicznej żywności na naszym portalu. Wiele ciekawostek i faktów na zagadnienie odżywiania się. Zobacz jakie są dobre nawyki żywieniowe, jak dobrze się odżywiać. Zapraszamy na naszą stronę! Znajdziesz na niej tylko przydatne informacje i poradniki!

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Porady dotyczące rozwoju Twojego dziecka »

  Masz małe dziecko? A może niedługo chciałabyś być mamą? Tak więc na pewno zaciekawi Cię serwis odberbecia.pl. Zobaczysz na nim wszelkie informacje, które są niezbędne dla młodych mam. Piszemy o zdrowiu, pielęgnacji, pomocnych przedmiotach i wielu innych kwestiach. Porady, nowości, felietony, galerie fotografii, konkursy, zestawienia – to nasza specjalność. Zajrzysz do nas, a nie będziesz mógł przestać czytać przez długi czas!

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie dziecka Śląsk »

  Jak powinien wyglądać jadłospis niemowlaka? Zdrowa żywność dla niemowląt to towary ekologiczne, towary najwyższej klasy. Dieta twojego dziecka ma ogromny wpływ na jego postęp. Dbaj o zdrowie dziecka! Sprawdź co powinno jeść twoje dziecko. Zapraszamy na www.zdrowiedziecka.slask.pl. Zobacz jak zdrowa dieta wpływa pozytywnie na organizm. Sprawdź co jeść, ażeby czuć się dużo lepiej. Czytaj ciekawe artykuły na zagadnienie zdrowej i ekologicznej żywności na naszym portalu. Wiele ciekawostek i faktów na zagadnienie odżywiania się. Zobacz jakie są dobre nawyki żywieniowe, jak dobrze się odżywiać. Zapraszamy na naszą stronę!

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mleko modyfikowane dla niemowląt »

  Dieta niemowlaka – powinno się podejść do niej bardzo restrykcyjnie. Niemowlę ma możliwość spożywać określoną grupę produktów. Jak się w tym połapać? Od czego zacząć? Może od wyboru mleka – edytowane czy karmienie piersią? Odpowiedzi znajdziesz na www.dieta-niemowlaka.pl. Zobacz jak zdrowa dieta wpływa pozytywnie na organizm. Sprawdź co jeść, żeby czuć się nie gorzej. Czytaj ciekawe publikacje na zagadnienie zdrowej i ekologicznej żywności na naszym portalu. Wiele ciekawostek i faktów na zagadnienie odżywiania się. Zobacz jakie są dobre nawyki żywieniowe, jak dobrze się odżywiać. Zapraszamy na naszą stronę! Znajdziesz na niej tylko przydatne informacje i poradniki!

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.dieta-pelnowartosciowa.pl »

  Dobrze zachowana dieta pełnowartościowa sprawi, że poczujesz się całkiem dobrze. Sklepy ze zdrową żywnością oferują produkty ekologiczne dzięki którym będziesz zdrowszy. Regularne posiłki, porzucenie używek, czytanie etykiet towarów to dodatkowe zasady, które pomogą ci utrzymać pełnowartościową dietę. Sprawdź jak zachować pełnowartościową dietę na www.dieta-pelnowartosciowa.pl.

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ekologiczne warzywa -dieta-lekkostrawna.pl »

  Ciężko ci z twoim organizmem? Boli cię żołądek? Z pomocą przychodzi ci dieta lekkostrawna! Ekologiczne warzywa, białko, gotowanie na parze – tego potrzebujesz! Sprawdź co możesz zrobić dla siebie, żeby poczuć się nie gorzej. Zapraszamy na www.dieta-lekkostrawna.pl. Zobacz jak zdrowa dieta wpływa pozytywnie na organizm. Sprawdź co jeść, żeby czuć się nie gorzej. Czytaj ciekawe publikacje na temat zdrowej i ekologicznej żywności na naszym portalu. Kilka ciekawostek i faktów na temat odżywiania się. Zobacz jakie są dobre nawyki żywieniowe, jak dobrze się odżywiać. Zapraszamy na naszą stronę! Znajdziesz na niej tylko przydatne informacje i poradniki!

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Usypianie niemowlaka »

  Opieka nad niemowlakiem wymaga kilka troski, sił, a zdarza się, że także cierpliwości. Przewijanie, usypianie, karmienie, zabawa to wszystko czego niemowlę potrzebuje. Kiedy dziecko płacze powinno się je uspokoić, rozbawić, a w przypadkach gorszych odkryć przyczynę tego płaczu, ma możliwość być to na przykład. ból. Wiele praktycznych wskazówek dotyczących opieki nad niemowlakiem znajdziesz na www.mam-niemowle.pl. Zobacz praktyczne porady, które są niezbędne przy opiece nad niemowlakiem. Ciekawe artykuły dla mam i nie tylko. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Krzesełko składane do karmienia »

  Krzesełko turystyczne dla dzieci Fem* One2Stay waży jedynie 2 kg. Przydatne podczas wizyt, zwiedzania, w restauracjach, na balkonie, podczas podróży, w domu, a także w hotelach, przedszkolach.
  Krzesełko do karmienia dla każdej rodziny z dzieckiem w przedziale wiekowym od 6 do 36 miesięcy albo o wadze do 15 kg. Krzesełko One2Stay jest niezywkle proste do składania, a po złożeniu zajmuje bardzo niewiele miejsca.
  Krzesełko turystyczne dziecięce wymyślone zostało dla aktywnych rodziców. Można je wygodnie przewozić w poręcznej torbie, zajmuje niewiele miejsca.
  Krzesełko składane dziecięce Fem* One2Stay wyposażone jest w komfortowe siedzisko. Siedzisko jest wykonane z poliestru i jest nieprzemakalne. Można je bez kłopotu wyczyścić wilgotną ściereczką. Siedzisko można także ściągnąć ze stelażu krzesełka i umyć w wodzie przy pomocy delikatnej szcozteczki.
  Krzesełko turystyczne dla dziecka jest zgodne z normami EN 14988-1:2006 (E), EN 14988-2:2006 (E), ASTM 404. Jest niezwykle bezpieczne. Dziecko pozostaje przypięte pasami bezpieczeństwa. Elementy blokujące zapobiegają złożeniu się krzesełka.

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wsparcie podmiotów pożytku publicznego »

  Pomoc charytatywna bardzo często mylnie uważana jest jak wielkie sumy pieniężne, które wypłacane są systematycznie na konta rozmaitych fundacji pomocy dzieciom, młodzieży czy osobom suchszym i mającym. Na zbytu nie brakuje dziś bowiem wielorakich organizacji, jakie cierpią na planie przede wszystkim niesienie gruntownego wsparcia wszystkim potrzebującymi troskliwej opieki, zwłaszcza psychologicznej oraz medycznej i socjalnej. W analizie nie chodzi jednak o to, aby regularnie tworzyć z budżetu domowego czy firmowego potężne kwoty. W rzeczywistości przyczyni się każdy grosz, więc w wartości nawet drobna cena jest niczym daleko mile widziana. Samym ze pewnych i łatwo dziś preferowanych sposobów pomocy gospodarczej jest dostarczanie jednego procenta podatku na sprawa wybranej firm, i tymże tymże wsparcie konkretnego malucha tracącego na grające lub nieuleczalne schorzenia i dokładnie potrzebującego kosztownego leczenia, na jakie rodziców zwyczajnie nie stać. Jeden procent podatku daje się, że to pełne nic, ale jeśli zajrzymy na ostatnie z możliwości całej szacującej się Polski, uzyskane sumy pieniężne potrafią być rzeczywiście duże. Wszyscy kandydaci do udzielenia pomocy muszą tylko zaznaczyć konkretną, wybraną przez nich firmę na liście PIT. Wskazać należy tylko nazwę organizacji, na sprawa której zdecydowaliśmy się przekazać środki tudzież numer KRS danej jednostek. Z wielu lat w współczesny forma można zasilać także konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przepisy dotyczące przekazywania symbolicznego jednego procentu podatku, które już obowiązują, zdobyły w przebywanie w roku 2007. Dzięki temu [url=http://www. niemowle. prawoisprawiedliwosc. net. pl/inne/www-hospicjum-podkarpackie-pl.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki wodne »

  Sklep dla dzieci Planeta Puchatka to idealne miejsce do zakupów produktów dla najmłodszych. Pomysły na prezenty, upominki na urodziny, Dzień Dziecka oraz inne okazje. Znaleźć tu można obuwie dla maluchów, zestawy klocków Lego, zabawki AQUA PLAY, zabawki do wanny, zestawy przenośne dla najmłodszych i starszych dzieci. Produkty w atrakcyjnych cenach i w szerokim wyborze – zapraszamy na zakupy!

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pełnowartościowa dieta dziecka -Katowice »

  Chcesz mieć zdrowe dziecko? Dbaj o jego rozwój! Pełnowartościowa dieta i produkty ekologiczne pomogą ci zadbać o jego dietę. Niezbędna jest także codzienna dawka ruchu dla twojego dziecka. Opieka nad dzieckiem – to nic trudnego! Zapraszamy na www.zdrowe-dzieci.katowice.pl. Zobacz jak zdrowa dieta wpływa pozytywnie na organizm. Sprawdź co jeść, ażeby czuć się dużo lepiej. Czytaj ciekawe artykuły na zagadnienie zdrowej i ekologicznej żywności na naszym portalu. Wiele ciekawostek i faktów na zagadnienie odżywiania się. Zobacz jakie są dobre nawyki żywieniowe, jak dobrze się odżywiać. Zapraszamy na naszą stronę! Znajdziesz na niej tylko przydatne informacje i poradniki!

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe produkty bezglutenowe -Katowice »

  Czy wiesz czym jest dieta bezglutenowa? Kiedy ją stosować? Czy przynosi efekty? Od czego rozpocząć taką dietę? Z pomocą przychodzą bez wątpienia gotowe produkty bezglutenowe. Sprawdź wszelkie fakty na temat diety bezglutenowej na www.dieta-bezglutenowa.katowice.pl. Zapraszamy! Zobacz jak zdrowa dieta wpływa pozytywnie na organizm. Sprawdź co jeść, ażeby czuć się dużo lepiej. Czytaj ciekawe publikacje na temat zdrowej i ekologicznej żywności na naszym portalu. Kilka ciekawostek i faktów na temat odżywiania się. Zobacz jakie są dobre nawyki żywieniowe, jak dobrze się odżywiać. Zapraszamy na naszą stronę! Znajdziesz na niej tylko przydatne informacje i poradniki!

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia ruchowe »

  Istnieje sposobność wynajęcia animatora do zabaw z dziećmi na Państwa przyjęcia lub inne imprezy okolicznościowe. Nasz animator Sosnowiec zapewni świetną zabawę przez kilka godzin dla wszystkich dzieci. Organizujemy kilka gier i zabaw, zajęcia plastyczne czy ruchowe.
  Poranki wycinanki - to godzina podczas, której dzieci rozwijają swoje umiejętności manualne, pobudzają kreatywność,wyobraźnie i twórcze działanie, a przy okazji spędzając czas w dziale świetnie się bawią; (zapraszamy dzieci od 3 do 10 lat). Zapraszamy na rodzinne warsztaty Sosnowiec.Urodziny dla dzieci Sosnowiec - 2,5 h zabaw z animatorem: zabawy ruchowe, zagadki, konkursy, łamigłówki, zabawy plastyczne - wszelkie materiały zapewnia Piaskownica Kulturalna, na każdych urodzinach realizujemy kolorowe prace plastyczne na przykład. urodzinową gąsienicę, pingwina, które dzieci zabierają do mieszkania.
  Istnieje sposobność wynajęcia animatora do zabaw z dziećmi na Państwa przyjęcia lub inne imprezy okolicznościowe. Nasz animator Sosnowiec zagwarantuje świetną zabawę poprzez wiele godzin dla wszystkich dzieci. Organizujemy kilka gier i zabaw, zajęcia plastyczne czy ruchowe.W niedzielne, słoneczne popołudnia, zapraszamy też na podwórko kamienicy Piaskownicy Kulturalnej na spektakle teatralne. Spektakle dla dzieci Sosnowiec tylko z nami. My zaopiekujemy się państwa dzieckiem i damy mu kilka radości i okazji do zabawy z rówieśnikami.
  Urodziny dla dzieci Sosnowiec - 2,pięć h zabaw z animatorem: zabawy ruchowe, zagadki, konkursy, łamigłówki, zabawy plastyczne - wszystkie materiały zapewnia Piaskownica Kulturalna, na każdych urodzinach realizujemy kolorowe prace plastyczne na przykład. urodzinową gąsienicę, pingwina, które dzieci zabierają do lokalu.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Potrawy dla dzieci -Bytom »

  Pyszne potrawy dla dzieci – sprawdź naszą ofertę! Śniadanie, obiad, kolacja, deser dla twoich dzieci znajdziesz w naszym menu. Wszelkie posiłki przygotowywane są wnikliwie ze zdrowych produktów, dbamy tym samym o prawidłowy postęp twojego dziecka. Wejdź i zamów zdrową żywność dla twojego dziecka. Zapraszamy na www.potrawydladzieci.bytom.pl.

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowa żywność dla dzieci -kaszki »

  Zapraszamy do sprawdzenia mojej oferty! Zdrowa żywność dla dzieci – obiadki, desery, kaszki, przekąski, makarony, płatki śniadaniowe. Dieta twojego dziecka posiada znaczenie! Odżywiaj je z nami i zapewnij mu prawidłowy postęp. Wejdź na www.zdrowazywnosc.slask.pl i wybierz to co najlepsze dla twojego dziecka.

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dla dzieci

Dla dzieci - nowa strona:

Adres: