Wybierz język strony

Społeczeństwo Kategoria: Społeczeństwo

Społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Fakty »

  Zdawać by się mogło, że w państwie tak konserwatywnym jak III Rzeczpospolita wszystkie massmedia muszą kłaniać się hierarchom kościelnym. Istnienie tygodnika Fakty i Mity udowadnia jednak, że posiada on swoich stałych czytelników. Istnieje wobec tego spora grupa ludzi posiadających własne zdanie - odrębne o tego prezentowanego w mediach głównego nurtu. To tak na prawdę nie tylko osoby wyznające antykatolicyzm, ale również ludzie wierzący i praktykujący, którzy dostrzegają jednak liczne negatywne strony związane z działalnością kościoła. Uprzejmie zapraszamy zarówno na serwis internetowy czasopisma (a tam niektóre artykuły, forum i dużo więcej), jak i do zakupu gazety. zdawać by się mogło, że w państwie tak konserwatywnym jak iii rzeczpospolita wszystkie massmedia muszą kłaniać się hierarchom kościelnym. istnienie tygodnika fakty i mity udowadnia jednak, że posiada on swoich stałych czytelników. istnieje wobec tego spora grupa ludzi posiadających własne zdanie - odrębne o tego prezentowanego w mediach głównego nurtu. to tak na prawdę nie tylko osoby wyznające antykatolicyzm, ale również ludzie wierzący i praktykujący, którzy dostrzegają jednak liczne negatywne strony związane z działalnością kościoła.

  Data dodania: 29 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kościół katolicki »

  Zdawać by się mogło, że w kraju tak religijnym jak Rzeczpospolita Polska wszelkie środki masowego przekazu muszą kłaniać się hierarchii kościelnej. Trwanie tygodnika Fakty i Mity udowadnia jednak, że posiada on swoich stałych czytelników. Jest w takim razie rzesza ludzi mających swoje zdanie - różne o tego przedstawianego w mediach należących do głównego nurtu. To w rzeczywistości nie tylko ludzie popierający ateizm, lecz również ludzie głęboko wierzący, którzy dostrzegają jednak pewne patologie wiążące się z instytucją kościelną. Zapraszamy zarówno na stronę internetową czasopisma (a tam teksty, multimedia i dużo więcej), jak również do kiosków i kupna gazety. zdawać by się mogło, że w kraju tak religijnym jak rzeczpospolita polska wszelkie środki masowego przekazu muszą kłaniać się hierarchii kościelnej. trwanie tygodnika fakty i mity udowadnia jednak, że posiada on swoich stałych czytelników. jest w takim razie rzesza ludzi mających swoje zdanie - różne o tego przedstawianego w mediach należących do głównego nurtu.

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • FUNDACJA EDUKACJI - Dolny Śląsk, Świdnica, Wałbrzych, Wrocław »

  Fundacja Edukacji Obywatelskiej i Rozwoju prowadzi działalność na rzecz społeczności lokalnej miasta Bielawa i innych miejscowości Powiatu Dzierżoniowskiego. Każdego roku środki otrzymane od Państwa przekazujemy dla klubów sportowych organizujących zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży oraz na zakup sprzętu sportowego. Celami Fundacji są: realizacja zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu, a w szczególności rozwój sportu dzieci i młodzieży na terenie miasta Bielawa; działalność na rzecz organizacji, których celami statutowymi jest upowszechnianie kultury fizycznej i sportu; wychowywanie dzieci i młodzieży poprzez sport uwzględniając przeciwdziałanie negatywnym zjawiskom społecznym, w szczególności narkomanii i alkoholizmowi; propagowanie i promocja sportu wśród mieszkańców Bielawy; pomoc społeczna, w tym pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób; ochrona i promocja zdrowia, w tym zapobieganie uzależnieniom oraz HIV/AIDS; upowszechnianie i ochrona praw kobiet oraz nieletnich, a także działalność na rzecz równych praw kobiet i mężczyzn; nauka, edukacja, oświata i wychowanie; upowszechnianie kultury fizycznej i sportu; porządek i bezpieczeństwo publiczne oraz przeciwdziałanie patologiom społecznym; aktywizacja obywateli w sprawach publicznych.

  Data dodania: 03 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Potrawy dla dzieci -Bytom »

  Pyszne potrawy dla dzieci – sprawdź naszą ofertę! Śniadanie, obiad, kolacja, deser dla twoich dzieci znajdziesz w naszym menu. Wszelkie posiłki przygotowywane są wnikliwie ze zdrowych produktów, dbamy tym samym o prawidłowy postęp twojego dziecka. Wejdź i zamów zdrową żywność dla twojego dziecka. Zapraszamy na www.potrawydladzieci.bytom.pl.

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dieta malucha -Katowice »

  Zdrowe żywienie dzieci jest bardzo ważne dla ich rozwoju, ale jak ułożyć dietę dla dziecka? Niektórym rodzicom coraz ciężej odpowiedzieć, gdyż w teraźniejszych czasach łatwo dostępna jest żywność niezdrowa, przykładowo. chipsy, fast food. Żywność ekologiczna ma możliwość zastąpić te niezdrowe produkty i zagwarantować dziecku niezbędne składniki odżywcze, dzięki czemu organizm twojego dziecka będzie się rozwijał prawidłowo. Sprawdź jak powinna wyglądać dieta dla twojego dziecka na www.dieta-malucha.katowice.pl.

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.dieta-pelnowartosciowa.pl »

  Dobrze zachowana dieta pełnowartościowa sprawi, że poczujesz się całkiem dobrze. Sklepy ze zdrową żywnością oferują produkty ekologiczne dzięki którym będziesz zdrowszy. Regularne posiłki, porzucenie używek, czytanie etykiet towarów to dodatkowe zasady, które pomogą ci utrzymać pełnowartościową dietę. Sprawdź jak zachować pełnowartościową dietę na www.dieta-pelnowartosciowa.pl.

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ekologiczne warzywa -dieta-lekkostrawna.pl »

  Ciężko ci z twoim organizmem? Boli cię żołądek? Z pomocą przychodzi ci dieta lekkostrawna! Ekologiczne warzywa, białko, gotowanie na parze – tego potrzebujesz! Sprawdź co możesz zrobić dla siebie, żeby poczuć się nie gorzej. Zapraszamy na www.dieta-lekkostrawna.pl. Zobacz jak zdrowa dieta wpływa pozytywnie na organizm. Sprawdź co jeść, żeby czuć się nie gorzej. Czytaj ciekawe publikacje na temat zdrowej i ekologicznej żywności na naszym portalu. Kilka ciekawostek i faktów na temat odżywiania się. Zobacz jakie są dobre nawyki żywieniowe, jak dobrze się odżywiać. Zapraszamy na naszą stronę! Znajdziesz na niej tylko przydatne informacje i poradniki!

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe produkty bezglutenowe -Katowice »

  Czy wiesz czym jest dieta bezglutenowa? Kiedy ją stosować? Czy przynosi efekty? Od czego rozpocząć taką dietę? Z pomocą przychodzą bez wątpienia gotowe produkty bezglutenowe. Sprawdź wszelkie fakty na temat diety bezglutenowej na www.dieta-bezglutenowa.katowice.pl. Zapraszamy! Zobacz jak zdrowa dieta wpływa pozytywnie na organizm. Sprawdź co jeść, ażeby czuć się dużo lepiej. Czytaj ciekawe publikacje na temat zdrowej i ekologicznej żywności na naszym portalu. Kilka ciekawostek i faktów na temat odżywiania się. Zobacz jakie są dobre nawyki żywieniowe, jak dobrze się odżywiać. Zapraszamy na naszą stronę! Znajdziesz na niej tylko przydatne informacje i poradniki!

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pełnowartościowa dieta dziecka -Katowice »

  Chcesz mieć zdrowe dziecko? Dbaj o jego rozwój! Pełnowartościowa dieta i produkty ekologiczne pomogą ci zadbać o jego dietę. Niezbędna jest także codzienna dawka ruchu dla twojego dziecka. Opieka nad dzieckiem – to nic trudnego! Zapraszamy na www.zdrowe-dzieci.katowice.pl. Zobacz jak zdrowa dieta wpływa pozytywnie na organizm. Sprawdź co jeść, ażeby czuć się dużo lepiej. Czytaj ciekawe artykuły na zagadnienie zdrowej i ekologicznej żywności na naszym portalu. Wiele ciekawostek i faktów na zagadnienie odżywiania się. Zobacz jakie są dobre nawyki żywieniowe, jak dobrze się odżywiać. Zapraszamy na naszą stronę! Znajdziesz na niej tylko przydatne informacje i poradniki!

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowa żywność dla dzieci -kaszki »

  Zapraszamy do sprawdzenia mojej oferty! Zdrowa żywność dla dzieci – obiadki, desery, kaszki, przekąski, makarony, płatki śniadaniowe. Dieta twojego dziecka posiada znaczenie! Odżywiaj je z nami i zapewnij mu prawidłowy postęp. Wejdź na www.zdrowazywnosc.slask.pl i wybierz to co najlepsze dla twojego dziecka.

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Społeczeństwo

Społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: