Wybierz język strony

Aukcje internetowe Podkategoria: Aukcje internetowe

 • MebleBartu - Producent mebli i galanterii z drewna »

  KIM JESTEŚMY?

  Jesteśmy wielopokoleniową firmą zajmującą się produkcją mebli sosnowych oraz galanterii z drewna. Produkcja w naszej firmie bazuje na łączeniu tradycji z kontrastującą nowoczesnością, młodą energią pochodzącą prosto z Podbeskidzia. Zaangażowanie, wiara we własne siły oraz wytrwałość spowodowały, iż z małego jednoosobowego zakładu stolarskiego stworzyliśmy Firmę produkującą wysokiej jakości meble oraz galanterię drewnianą.

  CO NAS WYRÓŻNIA?

  Wyróżnia nas rzetelna praca, konsekwencja, a przede wszystkim autentyczna pasja i dążenie do doskonałości. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, spełniamy ich różnorodne wymagania oraz realizujemy nietypowe, indwidualne zamówienia. Każdy klient jest dla nas ważny - zarówno pojedyncza osoba jak i firma czy instytucja. Cenimy sobie kontakt z klientem. Wszystkim staramy się udzielić fachowych wskazówek oraz pomagamy w wyborze każdego produktu, wskazując na większą praktyczność pewnych opcji nad innym.Posiadamy baze klientów, którzy docenili walory naszych produktów bednarskich. Filozofią naszej pracy jest dbanie o każdy szczegół, począwszy od wyboru sprawdzonych materiałów po profesjonalny transport.Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną, stacjonarną i wysyłkową.

  Jesteśmy firmą PROEKOLOGICZNĄ!!!

  Działalność ekologiczna jest widoczna we wszystkich obszarach funkcjonowania naszej firmy. Tworzymy z naturalnych surowców, co sprawia, iż nasze produkty są przyjazne nie tylko dla środowiska ale przedewszystkim przyjazne ludziom. Dużą uwagę skupiamy na maksymalnym wykorzystaniu odpadów, tworząc tym samym alternatywne źródła energii. W trakcie produkcji otrzymujemy odpady, które przemieniamy w pelet. Umożliwia on tanie i ekologiczne uzyskanie ciepła - wykorzystanego do osuszania drewna.

  Data dodania: 23 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Design Studio WWW - Systemy CMS »


  Tworzenie stron internetowych i systemy zarządzania treścią.
  Koszt zaprojektowania systemu zarządzania treścią waha się od siedemset pięćdziesiątzłotych w wzwyż. W zamian otrzymujemy potężne narzędzie, które możemy bez niczyjej pomocy rozbudowywać we wszystkie kierunki jakie uznamy za stosowne. Do kosztów dodatkowych należy doliczyć serwer i domenę. System zarządzania treścią są bardziej zasobożernymi aplikacjami i należy je umieszczać na serwerach zaufanych firm hostingowych. Cena hostingowania systemu CMS przez rok wynosi od 75złotych w wzwyż. Systemy zarządzania treścią są zazwyczaj łatwe w optymalizacji pod wyszukiwarki. Posiadają proste linki oraz dużą ilość podstron dzięki czemu zyskujemy wysokie i naturalne stężenie słów kluczowych. Systemy zarządzania treścią posiadają szereg dodatków, które poprawiają i zwiększają możliwości SEO witryny WWW. Systemy tagowania wpisów zwiększają stężenie słów kluczowych, poprawiają linkowanie wewnątrz strony i dodatkowo zwiększają liczbę podstron.

  Data dodania: 25 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe Warszawa »

  Rozwój widoczny jest we wszystkich dziedzinach powiązanych z internetem, projektowanie stron internetowych, tworzenie sklepów online, siecią internetową czy oprogramowaniem dla internetu. Wciąż powstają nowe technologie pisania skryptów na witryny WWW, z kolei przeglądarki internetowe uczą się ich obsługiwania. W Polsce dziedzina projektowania stron internetowych dopiero się rozwija. Strony internetowe z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Agencje reklamowe są coraz bardziej oblegane. Zaczynamy sobie zdawać sprawę z tego jak efektowna jest reklama w internecie. Większość z klientów rozumie jakie są możliwości witryn WWW, tak samo wiedzą jak ważna jest reklama nowo powstałego serwisu w internecie. Dopiero od pewnego czasu sieć stała się nowym polem bitewnym dla konkurencji. Właściciele firm zrozumieli, że w internecie mogą pozyskać nowy klientów, dlatego warto wyjść do nich z ofertą. Największy bum dla agencji interaktywnych miał miejsce w 2009 r. Kiedy wszyscy walczyliśmy z kryzysem, agencje reklamowe miały swój złoty rok w rozwoju. Często ludzie pragnący zacząć promocję swej działalności przez internet, nie koniecznie wiedzą jak się do tego zabrać. Nie zawsze wiedzą gdzie poszukiwać firmy świadczącej takie usługi. Szukając agencji reklamowej projektującej witryny internetowe warto skorzystać z internetu. To w tym miejscu prowadzone są główne działania reklamowe. Zakładając witryny WWW warto się zastanowić co nam przyniesie posiadanie takiej witryny. Strona powinna na siebie zarabiać. Stwierdzenie te powinno być mottem dla wielu firm tworzących strony WWW. Strona internetowa oprócz informowania klientów o świadczonych przez firmę usługach powinna ich pozyskiwać.

  Data dodania: 27 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aukcje internetowe

Aukcje internetowe - nowa strona:

Adres: