Wybierz język strony

Fora motoryzacyjne Podkategoria: Fora motoryzacyjne

 • Auto dziewczyny »

  Serwis motodziewczyny.pl poświęcony jest tylko i wyłącznie tym, co wszyscy prawdziwi męszczyźni lubią najbardziej, czyli piękne dziewczyny i samochody sportowe, które jadą z zawrotną prędkością. Pragniemy przedstawić wam wszystkie szczegółowe informacje na temat supersamochodów z całego globu, a wszystko to w towarzystwie zdjęć pięknych i półnagich kobiet. Piękne dziewczyny i samochody będą towarzyszyć wam podczas każdej chwili spędzonej na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Forum - części samochodowe »

  Masz mnóstwo pytań odnośnie elementów w swoim aucie i nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, którym jest nasze nowe forum motoryzacyjne forum-czesci.pl. Tematem rozmów na jego łamach będą oczywiście wszystkie elementy, jakie znajdują się w naszych samochodach, między innymi klimatyzacja, oświetlenie, zawieszenie samochodu i inne. Rejestracja oraz użytkowanie jest zupełnie darmowe, dlatego zachęcamy do zakładania kont na naszym forum samochodowym!

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog miłośników Mazdy »

  Strona Mazda-blog.pl powstała specjalnie z myślą o pasjonatach azjatyckiego producenta samochodów. Na niej umieszczone są wszystkie podstawowe informacje o tej marce, zaczynając od aktualności, a kończąc na praktycznych poradach eksploatacyjnych. Wszystkie publikowane teksty można komentować i wziąć udział w dyskusji.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Diagnostyka elektronika pojazdowa »


  Diagnostyka elektronika pojazdowa - taka fraza powinna być wpisana, co pozwoli na odnalezienie poprawnego punktu. Niestety, czasem zdarza się tak, że trzeba być cały czas na bieżąco z informacjami ze świata w kwestii najświeższych nawigacji. Jak się okazuje, nawigacje gps nie są aż tak istotnym punktem naszego życia. Niekiedy wystarczy, że będziemy w stanie zakupić jakąś starą nawigację, ale istotne jest, by mapy, które ma ona wgrane były w miarę nowe, inaczej, może być tak, że pozostaniemy skierowani w całkowicie odmienne obszar, jakiego nie życzylibyśmy znać, Im więcej czasu spędzimy nad najświeższymi danymi, gdzie jest prawdopodobne umiejscowienie i wybranie najbardziej odpowiadającej nam nawigacji, tym bezpieczniej będziemy poruszać się na nieznanym nam terenie. Jak wybierzemy nawigację, znaczące, ażeby upewnić się, czy jest dostępne w niej polskie menu. Dzięki temu, można bardzo szybko odnaleźć interesujące funkcje, i w bardzo łatwy i szybki sposób dostosować do prywatnych potrzeb. Jeżeli natomiast nie będziemy mieli instrukcji w naszym rodowitym języku, wówczas może się okazać, że nie będziemy w stanie dostosować naszych wymagań do bieżących możliwości. A szkoda. Każdy wolałby, jeśli wykonywalne byłoby wyświetlanie naszych polskich poleceń.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozruszniki, alternatory Ełk »

  Dla wszystkich użytkowników samochodów z Ełku albo okolicy  szukających fachowców działających wokół tematu rozruszniki Ełk albo alternatory Ełk zamieściliśmy sporo danych na  portalu www bib.com.pl, gdzie łatwo znajdą wykaz specjalistycznych zakładów.Jeżeli mamy kłopoty z odpaleniem samochodu  i przyczyną na pewno nie okazał się brak paliwa, to może to być popsuty rozrusznik lub kłopoty z zasilaniem poprzez zawodność niesprawnego alternatora. Wówczas  należy koniecznie sprawdzić, czy awaria tyczy się może tylko akumulatora, czy całego systemu rozruchu. Aby przeprowadzić taką próbę powinno się włączyć światła drogowe lub mijania i sprawdzić ich moc. Jeśli jest ona zadawalająca, można dowolnym metalowym przedmiotem uderzyć  rozrusznik, aby w ten sposób uruchomić szczotki rozrusznika, bo może po prostu zawiesiły się. O ile i to nie pomogło, to należy wtedy skierować kroki wprost do specjalisty elektromechanika. Ten z pewnością wykona kompletną diagnostykę  i oceni z jakim typem awarii mamy do czynienia. W sytuacji, kiedy problem okaże się poważny, nie uda nam się poradzić sobie raczej własną pracą. Chyba, że to nadszedł kres używania naszego starego akumulatora  i należy zakupić nowy, zwłaszcza przed zbliżającą się zimą.
   

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fora motoryzacyjne

Fora motoryzacyjne - nowa strona:

Adres: