Wybierz język strony

Motoryzacja Kategoria: Motoryzacja

Motoryzacja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Różne strony jazdy motocyklem »

  Amatorzy motorów nie są przez wszystkich darzeni sympatią. Wiele osób jest przekonanych, że zwolennicy jednośladów bardzo często przekraczają dozwoloną prędkość i niebezpiecznie wyprzedzają samochody. Słychać głosy, że motocyklistom wydaje się, że linie ciągłe na środku jezdni to ich specjalny pas ruchu. Co niektórzy oskarżają ich o większość wypadków drogowych, chociaż statystyka pokazuje co innego. W końcu nie brakuje ludzi uważających, że motocykl jest byle jakiem pomysłem na środek transportu. Motorem trzeba poruszać się w pozycji wymuszonej, co może okazać się kłopotliwe. Następujący mankament to podróżowanie w czasie kiepskiej pogody. W aucie mamy dach nad głową, a posiadacz motoru musi czuć na sobie deszcz i śnieg. Poza tym jazda motocyklem to nie tylko sama maszyna, lecz szereg akcesoriów, jak kurtki motocyklowe. Jazda samochodem nie wymaga zaś kupowania specjalnej odzieży. Aby być bezstronnym wypada jednak powiedzieć, że ryczące jednoślady posiadają także swoje dobre strony. Jednośladem znacznie łatwiej parkować, bo taki pojazd potrzebuje dużo mniej wolnego miejsca. Motor spala sporo mniej benzyny niż samochód osobowy. Motory zazwyczaj także kosztują mniej niż samochody. Jazda motocyklem sprawia wielu ludziom olbrzymią radość, dużo większą niż jazda samochodem. Jednoślady są również szybsze i da się nimi swobodnie omijać korki. Tak więc motocykle zawsze będą mieć swoich zagorzałych zwolenników i przeciwników. Bardzo wiele zależy też od przeznaczenia maszyny - czy motor ma być wykorzystywany wyłącznie jako metoda spędzania wolnego czasu, czy mamy zamiar dojeżdżać nim do pracy itp. Częstokroć bowiem motor jest tylko drugim pojazdem, czyli dodatkiem do samochodu.

  Data dodania: 01 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Folie lustrzane Łódź »

  Firma MS Car Studio to eksperci w zakresie montażu folii okiennych. W ofercie handlowej są jedynie innowacyjne folie, które objętą są aż dwunastoletnią gwarancją. To między innymi folie przeciwłamaniowe oraz folie okienne Łódź wykonywane z wyselekcjonowanych surowców, niezwykle solidne, a jednocześnie w przystępnych cenach. Potwierdzeniem doskonałej jakości oferowanych folii są prestiżowe atesty ITB oraz ISiC, jak również rosnąca liczba usatysfakcjonowanych klientów - przede wszystkim z Łodzi. Serdecznie zapraszamy do przekonania się jak kształtują się przyciemniane szyby ceny Łódź oraz do zadawania pytań, na które z chęcią udzielimy odpowiedzi. firma ms car studio to eksperci w zakresie montażu folii okiennych. w ofercie handlowej są jedynie innowacyjne folie, które objętą są aż dwunastoletnią gwarancją. to między innymi folie przeciwłamaniowe oraz folie okienne łódź wykonywane z wyselekcjonowanych surowców, niezwykle solidne, a jednocześnie w przystępnych cenach. potwierdzeniem doskonałej jakości oferowanych folii są prestiżowe atesty itb oraz isic, jak również rosnąca liczba usatysfakcjonowanych klientów - przede wszystkim z łodzi. serdecznie zapraszamy do przekonania się jak kształtują się [url=http://www.

  Data dodania: 24 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kupujemy opony »

  Wybór opon jest na tyle duży żeby każda zainteresowana nimi osoba mogła znaleźć coś ciekawego dla siebie. Wybieramy to, co nam pasuje, ale i to, co spełnia nasze oczekiwania. Wtedy będziemy o wiele bardziej zadowoleni, jeśli parametry opon będą na tyle dobre żeby gwarantowały nam bezpieczeństwo podczas trudnych warunków na drogach. Nigdy nie wiemy, jaka będzie zima, dlatego trzeba być na wszystko bardzo dobrze przygotowanym. To jedyny sposób na bezpieczne dojechanie z jednego miejsca do drugiego. wybór opon jest na tyle duży żeby każda zainteresowana nimi osoba mogła znaleźć coś ciekawego dla siebie. wybieramy to, co nam pasuje, ale i to, co spełnia nasze oczekiwania. wtedy będziemy o wiele bardziej zadowoleni, jeśli parametry opon będą na tyle dobre żeby gwarantowały nam bezpieczeństwo podczas trudnych warunków na drogach. nigdy nie wiemy, jaka będzie zima, dlatego trzeba być na wszystko bardzo dobrze przygotowanym. to jedyny sposób na bezpieczne dojechanie z jednego miejsca do drugiego.

  Data dodania: 07 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Opony do dostawczego »

  Samochody dostawcze mają o wiele lepsze opony niż samochody osobowe. To, dlatego że przewożą ciężary i zwykła opona mogłaby tego nie wytrzymać. Czym się, zatem takie opony kalisz różnią? Przede wszystkim są mocniejsze i wykonane z kilku warstw. To oznacza, że takie opony będą wstanie wytrzymać naprawdę bardzo długo i będą dawały bezpieczeństwo. Jak widać wszystko ma znaczenie i nie tylko to, że samochód jeździ, ale również to, na jakich znajduje się oponach. Jeśli coś nie tak jest z naszymi oponami to przyda nam się serwis opon radom, który wykona wszystkie naprawy.

  Data dodania: 07 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem samochodu Kraków »

  Kraków to miasto, w którym jest zlokalizowana nasza wypożyczalnia.

  Jednak na życzenie klienta jest możliwość podstawienia pojazdu w dowolne, wskazane miejsce w Polsce (za dodatkową opłatą).

  Oferujemy wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy jak również długoterminowy. Samochody które posiadamy na stanie spełnią Państwa oczekiwania zarówno pod względem cenowym jak również bogatego wyposażenia.

  Wypożyczalnia samochodów Kraków to profesjonalna firma oraz wykwalifikowana kadra.

  Posiadamy dużo zadowolonych Klientów. Gwarantujemy atrakcyjne warunki wynajmu oraz ceny na każdą kieszeń.

  Nasze auta są w 100% sprawne, posiadają dodatkowe wyposażenie oraz ważne przeglądy, aby zapewnić bezpieczeństwo, komfort naszym klientom.

  Co nas wyróżnia naszą firmę na rynku Polskim i dlaczego tou nas warto wypożyczyć samochód:

  fachowa obsługa
  szybkość realizacji zamówień
  konkurencyjne ceny
  profesjonalizm

  Świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 26 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowieakumulatorowe i o wiele więcej. »

  Wszystko wynika z tego iż bardzo dużo osób w przypadku nagłej awarii klimatyzacji zimą, nie jest w stanie komfortowo poruszać się swoim autemw tym mroźnym okresie. Wtedy właśnie doceniamy to, jak wielkie znaczenie ma nasza klimatyzacja oraz cały układ chłodniczy pojazdu. W ostatnich latach wiele się zmienia również w przypadku właśnie układu chłodniczego. Pojawił się nowy czynnik r1234yf, który dodawany jest miedzy innymi do płynów chłodniczych zgodnie ze wskazaniami unijnymi. Niestety wieleosób z branży krytykuje ten środek, który rzeczywiście będzie zgodnie ze swoimi założeniami wpływał korzystnie na środowisko naturalne, z drugiej jednak strony może okazać się niebezpieczny dla klimatyzacji naszego pojazdu - podobnie układu chłodniczego, a w konsekwencji dla nas samych jako kierujących. W branży klimatyzacji ciąglecoś się zmienia. Z jednej strony firmy poszerzają swoją ofertę, z drugiej kolejne dyrektywy unijne mają na celu dalsze działanie na korzyść środowiska naturalnego, coczasem wywołuje spore kontrowersje oraz zaprzestanie produkcjikonkretnych części - pogotowieakumulatorowe.

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pierwszy samochód- jaki powinien być? »

  Różnych marek i rodzajów samochodów jest na rynku ogrom. Jednak jeśli do tej pory jeszcze nie mieliśmy samochodu możemy nie wiedzieć jaki kupić. Najlepiej przeanalizować co najmniej kilka czynników. Po pierwsze jego wielkość. Bardzo dużym samochodem będzie nam ciężko parkować. W takiej sytuacji lepiej będzie celować w samochody miejskie- motoryzacja. Podobnie wygląda kwestia spalania, o wiele bardziej oszdzędną wersją jest samochód z instalacją LPG. A przecież na pewno zalezy Ci na tym, aby wydawać mniej na paliwo, które i tak jest bardzo kosztowne.
    różnych marek i rodzajów samochodów jest na rynku ogrom. jednak jeśli do tej pory jeszcze nie mieliśmy samochodu możemy nie wiedzieć jaki kupić. najlepiej przeanalizować co najmniej kilka czynników. po pierwsze jego wielkość. bardzo dużym samochodem będzie nam ciężko parkować. w takiej sytuacji lepiej będzie celować w samochody miejskie- motoryzacja. podobnie wygląda kwestia spalania, o wiele bardziej oszdzędną wersją jest samochód z instalacją lpg. a przecież na pewno zalezy ci na tym, aby wydawać mniej na paliwo, które i tak jest bardzo kosztowne.

  Data dodania: 20 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna i szybka pomoc w awarii pojazdu »

  Jeśli nie znamy się na samochodach, ich naprawa to zadanie nie dla nas. Auto trzeba odholować. Oczywiście, holowanie pojazdu to także spory koszt. Jeśli jednak samochód sam nie chce ruszyć- jesteśmy w kropce. Aby zaoszczędzić zajrzyj na warsztat samochodowy. Kolejna kwestia to wybór warsztatu. Diagnostyka pojazdowa powinna być na wysokim poziomie. Im szybciej dowiemy się, co jest zepsute, tym szybciej pozbędziemy się usterki. Potrzebne mogą być też zamienne części samochodowe. To my sami będziemy w stanie je zamówić, może to też dla nas zrobić warsztat samochodowy.
    jeśli nie znamy się na samochodach, ich naprawa to zadanie nie dla nas. auto trzeba odholować. oczywiście, holowanie pojazdu to także spory koszt. jeśli jednak samochód sam nie chce ruszyć- jesteśmy w kropce. aby zaoszczędzić zajrzyj na warsztat samochodowy. kolejna kwestia to wybór warsztatu. diagnostyka pojazdowa powinna być na wysokim poziomie. im szybciej dowiemy się, co jest zepsute, tym szybciej pozbędziemy się usterki. potrzebne mogą być też zamienne części samochodowe. to my sami będziemy w stanie je zamówić, może to też dla nas zrobić warsztat samochodowy.

  Data dodania: 17 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły motoryzacyjne »

  Zadrapanie na lakierze Twojego samochodu? Niemiły widok. Aby nie doprowadzić do większych uszkodzeń postaraj się przede wszystkim we właściwy sposób określić typ igłębokość uszkodzenia. Zacznij od wyczyszczeniapowierzchni. Możesz w tym celu posłużyć się zwilżoną ściereczką. Następnie użyj odpowiedniego dla Twojegoauta lakieru, który kupisz w sklepie motoryzacyjnym. Nałóż odpowiednią ilość i zostaw dowysuszenia. Najlepiej użyć w tym celuspecjalistycznego pistoletu. Jeśli jednak nie posiadasztakiego sprzętu, posłuż się pędzelkiem dołączonym do lakieru. Sprawdź więcej pod hasłem- motoryzacja. zadrapanie na lakierze twojego samochodu? niemiły widok. aby nie doprowadzić do większych uszkodzeń postaraj się przede wszystkim we właściwy sposób określić typ igłębokość uszkodzenia. zacznij od wyczyszczeniapowierzchni. możesz w tym celu posłużyć się zwilżoną ściereczką. następnie użyj odpowiedniego dla twojegoauta lakieru, który kupisz w sklepie motoryzacyjnym. nałóż odpowiednią ilość i zostaw dowysuszenia. najlepiej użyć w tym celuspecjalistycznego pistoletu. jeśli jednak nie posiadasztakiego sprzętu, posłuż się pędzelkiem dołączonym do lakieru.

  Data dodania: 17 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetyki samochodowe - w co naprawdę warto się zaopatrzyć »

  Kosmetyki samochodowe to nie tylko gratka dla pasjonatów motoryzacji. Każdy właściciel czterech kół powinien posiadać specjalną kolecję środków, które pozwolą nacieszyć się nie tylko pięknym wyglądem, ale także sprawnością samochodu przez długi czas. Odpowiednio zadbany pojazd to przecież wizytówka każego kierowcy! Szampon do mycia karoserii, środki do czyszczenia felg, opon, tapicerki oraz preparaty do konserwacj - to podstawowe elementy każdej samochodowej kosmetyczki! Sprawdź: motoryzacja. kosmetyki samochodowe to nie tylko gratka dla pasjonatów motoryzacji. każdy właściciel czterech kół powinien posiadać specjalną kolecję środków, które pozwolą nacieszyć się nie tylko pięknym wyglądem, ale także sprawnością samochodu przez długi czas. odpowiednio zadbany pojazd to przecież wizytówka każego kierowcy! szampon do mycia karoserii, środki do czyszczenia felg, opon, tapicerki oraz preparaty do konserwacj - to podstawowe elementy każdej samochodowej kosmetyczki! sprawdź: motoryzacja. kosmetyki samochodowe to nie tylko gratka dla pasjonatów motoryzacji.

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Motoryzacja

Motoryzacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: