Wybierz język strony

Fotomodelki Podkategoria: Fotomodelki

 • Panoramy 360 »

  Jeśli chcesz być na topie i przyciągnąć nowych klientów- zapraszamy do zainteresowania się ofertą mojej korporacji. Znajduje się w niej fotografia panoramiczna, w tym panorama 360. Jest to sekwencja obrazków wykonywanych po okręgu,pokrywających się nawzajem w małej części, które następnie są łączone w jedno duże zdjęcie nazywane panoramą. Tworzona jest w najwyższej rozdzielczości, pozwalającej na wydruk na billboardach czy citylight. Produkujemy również sesje reklamowe. Wejdź na naszą stronę i zobacz jakie projekty przygotowaliśmy do tej pory. Zadzwoń albo napisz a dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • panoramy 360 »

  Aby zwiększyć kunszt indywidualnej strony internetowej, a tym samym zatrzymać klienta na niej na dłużej, czy też chcąc przedstawić najdokładniej własną ofertę, oferujemy wirtualne wycieczki. Jest to kilka, do kilkudziesięciu połączonych ze sobą panoram sferycznych, które dają wrażenie realnego poruszania się po pomieszczeniach czy na zewnątrz obiektu. Klient może „rozglądać” się we wszystkich kierunkach, z zasięgiem oczu 360 stopni. Wejdź na naszą stronę i sprawdź propozycję. Produkujemy też sesje reklamowe. Wejdź na naszą stronę i zobacz jakie schematy zrealizowaliśmy do tej pory. Zadzwoń lub napisz a dostosujemy propozycję do Twoich wymagań.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obiekty 3D »

  Pokaż klientom, że jesteś nowoczesną firmą, która idąc z duchem czasu, chce ułatwić kontrahentowi poruszanie się po witrynie, a oprócz tego jak najlepszą prezentację produktu. Pomożemy Tobie to zagwarantować. Robimy panoramy 360 i wirtualne spacery, dzięki którym nabywca posiada sposobność poruszania się po obiekcie, jakby sam po nim spacerował. Kamera posiada obrót 360 stopni, co oznacza, że możemy wprost na witrynie www oglądać niebo, ziemię, a oprócz tego wszystko naokoło jako obraz statyczny, jak wyglądało w momencie robienia panoramy. Nie wahaj się, zajrzyj na naszą stronę już dziś!

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ślub »

  Fotograf ślubny jest jak czarodziej, który sprawia, że świat wokół wydaje się piękniejszy. Priorytetem fotografa na ślub jest uchwycić niezapomniane i ulotne momenty. Potrzebny jest do tego zmysł fotograficzny i brak rutyny. Najlepiej, jeżeli fotografia jest jego pasją. Wówczas pracuje z zamiłowaniem i wykonuje obrazy piękne i oryginalne, wyczuwając gusta nabywców i dyskretnie patrzy ich oczyma. Specjalistyczna fotografia ślubna uwiecznia wszystko o czym warto być świadomym po latach. Fotografik na ślub potrafi w niezwykły metodę uwiecznić najpiękniejsze wspomnienia, niezapomniane emocje, a w dodatku wielkie wzruszenia. Jest to doskonała pamiątka na wiele lat. Dlatego warto zatrudnić profesjonalistę- zajrzyj na naszą stronę!

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia panoramiczna, panoramy 360 »

  Mówią, że obraz sprzedaje najlepiej- przekonaj się o tym i wejdź na naszą stronę- Fooz wirtualne wycieczki. Fotografia panoramiczna obiektów, to przyszłościowe podejście do reklamy- wirtualne wycieczki, spacery, panoramy 360, sferyczne to usługi, w których się specjalizujemy. Zapraszamy do przejrzenia naszych obecnych realizacji. Zainwestuj w nowoczesną reklamę- pozwól się zauważyć! Możliwości zdjęć panoramicznej są de fakto imponujące- od „zwiedzania” zabytków, poprzez wydobycie piękna parków krajobrazowych, czy fotografie reklamowe, na przykład. hoteli czy restauracji. Wirtualne wycieczki opracowujemy specjalistycznym sprzętem, który daje zapewnienie wrażenia, że zwiedza się miejsce de fakto.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fotomodelki

Fotomodelki - nowa strona:

Adres: