Wybierz język strony

Grafika Podkategoria: Grafika

 • (Katalog stron|Katalog WWW|Moderowany katalog stron|Moderowany katalog WWW) »

  Bezkonkurencyjne.pl to perfekcyjny, darmowy, polski, moderowany katalog stron internetowych polskiego internetu. Odkryjesz w nim tylko dobre strony internetowe, które przeszły postępowanie selekcji jak również zdobyły aprobatę użytkowników. Liczymy na to, iż katalog stron będzie miejscem przez Was niejednokrotnie odwiedzanym, dlatego też przykładamy największą wagę do tego, ażeby było to miejsce unikalne. Zapraszamy wszystkich posiadaczy stron internetowych do kooperacji. Najlepsze witryny internetowe zostaną nagrodzone wpisami wariantu premium!

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grafik freelancer »

  Pragnę zaprezentować stronę internetową WWW Pana Artura Marciniak. Jest to młody grafik z ciekawym podejściem do rozwiązań z branży. Jesli potrzebują Państwo nowatorskiego, fachowego szablonu do strony www czy to strony czy to identyfikacji wizualnej, to aktualnie jest to osoba odpowiednia. Od 2006r. zajmuje się kreowaniem wizerunku w sieci i w swoim portfolio może pochwalić się ciekawymi projektami dla różnych nabywców z całej Polski jak i Europy. Dodatkowym atutem prezentowanego grafika komputerowego jest elastyczne podejście do nabywcy, którego w teraźniejszych czasach tak bardzo potrzebujemy. Zachęcam i polecam do odwiedzenia prywatnego portfolio grafika pod adresem www.arturmarciniak.pl

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • tworzenie stron internetowych toruń »

  Wiedzieć powinno się, że oferując tworzenie stron internetowych toruń, powinnaś w jakimkolwiek stopniu opanować język HTML. Wszystkie serwisy www pisane są właśnie w tym języku i każdy programista wie, że koniecznością jest posługiwanie się tym jerzykiem aby stworzyć strony www w szybkim tempie. Jednakże powstaje jeszcze dylemat związany z tym w jakim środowisku powinno się pisać strony www. Na rynku istnieje co niemiara różnych edytorów, w których mogą powstawać nasze strony internetowe toruń, dlatego warto wiedzieć, które są najlepsze. w obecnych czasach standardowo stosuje się języka HTML w piątej wersji i w tej chwili z tej wersji korzysta najwięcej programistów. Nie znaczy to z pewnością, że HTML w piątej wersji wyparł już zupełnie XHTML, niemniej jednak jest to innego rodzaju język, w którym można posługiwać się innymi znacznikami i atrybutami. Warto przeanalizować te zmiany i wybrać najlepszą dla siebie wersję aby być zadowolonym. Jak wytworzyć strony www za poradą języka HTML? Najprostsza metoda to wklepanie kodu w notatniku, który znajduje się w każdym systemie operacyjnym. Jeżeli już natomiast chcesz robić wszystko w notatniku, powinieneś wiedzieć, że nie jest to przejrzysta forma na tworzenie stron www toruń, prowokuje ona tworzenie wielu błędów. Warto skorzystać z takiego kodu, w którym możliwe jest powstawanie sobie kodu za radą najróżniejszych barw, dzięki temu w razie potrzeby zawsze będziemy mogli wracać sobie do określonego fragmentu i modyfikować sobie treść kodu. Dzięki temu praca ma znacznie wyższe tempo i strony internetowe WWW powstają szybciej. Istnieją takie notatniki, które posiadają znacznie specjalistyczne funkcje, w których to można wpisywać sobie kody na różnorakich poziomach i gdzie wszystko jest przejrzyste.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Warszawa »

  Userbar - mała grafika w kształcie wydłużonego poziomo prostokąta, przeznaczona do użycia jako sygnaturka na forach dyskusyjnych, zwykle określająca zainteresowania użytkownika.
  Grafika ma możliwość przedstawiać, co dana osoba lubi, w jakie gry gra czy jakich aplikacji stosuje.
  Upowszechnienie userbarów i skryptów do ich generacji spowodowało ujednolicenie parametrów szaty graficznej. Logo Zwykle userbar ma rozmiar 350 × 19 pikseli lub (rzadziej) 150 × 19 pikseli i czarną obwódkę o szerokości 1 piksela. Składa się z grafiki związanej z zainteresowaniami (przykładowo. prezentującej logo kodu czy postać z gry, tekstu rozbudowanego czcionką pikselową (standardem tutaj jest Visitor TT2 BRK, w kolorze białym o rozmiarze 13 pikseli z czarną obwódką o grubości 1 piksela) określającego zainteresowania i rozświetlenia górnego brzegu userbara półelipsą tworzącą efekt szkła. Agencja.
   Zasadniczym misją agencja jest wstępne nakierowanie chłopcy i dziewczęta na symbolizowany podmiot poprzez:
  przyciągnięcie uwagi oglądającego formą graficzną wyróżniającą to agencja z otoczenia, a następnie
  powiązanie emocjonalne danej chłopcy i dziewczęta z symbolizowanym podmiotem poprzez formę graficzną odpowiadającą charakterem danemu podmiotowi.
  Logo w każdej sytuacji nawiązuje w jakiś sposób do przedstawianego tematu. W wielu wypadkach konstruowane jest ze stylizowanych i pomysłowo zaaranżowanych pierwszych liter nazwy symbolizowanego podmiotu, lub również zawiera charakterystyczne dla danego podmiotu szczegóły graficzne. Ma możliwość jednak symbolizować jakąś ideę jedynie swoim kształtem albo wywoływanym nastrojem (np. zawierać linie łagodne lub łamane, albo również zawierać kolorystykę jaskrawą albo stonowaną).

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja interaktywna Katowice »

  Agencja interaktywna w Sosnowcu - Triso.pl - zespółprofesjonalistów znających się na rzeczy i kochających projektowanie stron. W swojej interesującej, dopasowanej do każdego klienta można znaleźć m.in tworzenie stron www oraz sklepów internetowych. Zdecydowanie polecamy do przejrzenia pełnej oferty na stronie internetowej agencji interaktywnej z Katowic, która z pewnością zaskoczy każdego swoim podejściem do kreowania wizerunku w sieci jak i poza nią - wkońcu znalazła się agencja reklamowa, która pomoże wyprzedzić konkurencję! Zapraszamy!

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Graficzne szablony do stron WWW »

  Szablony stron www dostarczane w różnorakich tematach i stylach. Wykonane także przy użyciu Flasha i SWiSH. Gotowe szablony graficzne dla sklepów online, szablony do stron www do for dyskusyjnych i sklepów ecommerce – wystarczy wstawić swoją treść i logo, aby otrzymać wysokiej jakości serwis internetowy. Gotowe szablony graficzne dostarczane w różnorakich tematach i stylach. Stworzone także przy użyciu Flasha, SWiSH, CSS. Szablony stron internetowych dla sklepów on-line, szablony do stron internetowych do for dyskusyjnych i systemów zarządzania treścią - wystarczy, że wstawisz indywidualne teksty i logo spółki, żeby otrzymać najwyższej jakości portal internetowy. Profesjonalne gotowe projekty graficzne po najniższych cenach. W serwisie znajdziesz ponad 12 tysięcy wzorów graficznych w postaci gotowych gotowych szablonów graficznych do tworzenia. Efektowne animacje flash, profesjonalne zdjęcia i dopracowanie każdego szczegółu to cechy wyróżniające całą ofertę sklepu. Poza tym szablony stron do systemów CMS (Joomla, Mambo, Nuke), blogów, for dyskusyjnych, projekty graficzne sklepów e-commerce (osCommerce, CRE Loaded, Zen Cart) i wiele innych. 

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • kalendarze książkowe »

  Proponujemy usługi z zakresu reklamy. Jeśli poszukujesz swoich klientów za pośrednictwem takich artykułów jak reklama świetlna, banery, druk uv, to nasza spółka ma do zaoferowania jedne z najlepszych na rynku towary. Nasze kubki z wpisem przygotujemy specjalnie dla każdego kontrahenta. Wydajemy okazjonalnie przygotowywane wzorce i wypalamy je na kubkach, które w następnej kolejności stanowią znakomitą pamiątkę dla klientów, kupujących czy też samych pracowników. Gadżety naszej firmy to zachwycające połączenie przyjemności z funkcjonalną reklamą. Od teraz twój kontrahent pijąc rankiem kawę w kubku z wpisem nazwy twojej firmy będzie pamietać o twojej ofercie, produktach oraz usługach. Koniecznie zobacz co proponujemy na naszej stronie internetowej giftkonfekcja

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje internetowe »

  Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą witryną WWW firmy Poliman. Jesteśmy żywiołowo rozwijającą się firmą informatyczną tworzącą głównie strony internetowe i aplikacje internetowe. Kraków to siedziba naszej firmy, funkcjonujemy pomimo tego także poza granicami tego pięknego miasta jak i kraju. Na naszej witrynie dowiesz się między innymi czym detalicznie się zajmujemy oraz ile planów już dokonaliśmy. Strony internetowe i aplikacje to jedynie nasza specjalność, zajmujemy się w podobny sposób wieloma innymi domenami informatyki w czym również jesteśmy właściwi. O ile jesteś zaciekawiony współpracą z nami zapraszamy na naszą stronę gdzie w zakładce kontakt odszukasz wszystkie potrzebne informacje.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szablony graficzne stron »

  Doskonałej jakości szablony stron internetowych przeznaczone do natychmiastowego użycia. Dzięki szablonom z naszej oferty oszczędzisz czas i pieniądze w procesie budowy serwisu WWW. Proponujemy szablony z najróżniejszych kategorii, wykonane w najnowszych stylistykach i technologiach. Oprócz gotowych grafik mamy również szablony do systemów CMS, sklepów internetowych, for dyskusyjnych i wiele innych rozwiązań. Ostatnio dodaliśmy do naszej szerokiej oferty dodatkowo szablony prezentacji PowerPoint oraz szablony premium o podwyższonej jakości wykonania. Zapraszamy do zapoznania się do naszej najnowszej oferty gotowych projektów graficznych.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Programy graficzne »

  Nie zaliczasz się do grafików a mimo to, pragniesz, by swoje fotki lepiej wyglądały? Nie miałeś nic wspólnego z grafika komputerowa a zamierzasz zacząć obrabiać własne fotografie? Na blogu przeczytasz jak zacząć. Większość słyszało o Adobe Photoshop, który jest kosztownym programem. A jakie są półgarmowe alternatywy? Ten temat poznasz z bloga prowadzonego przez laika uczącego się i poszukującego dobrych i nietuzinkowych rozwiązań graficznych. Grafika komputerowa nie musi być trudna, kosztowna i pracochłonna - przekonaj się o tym sam.
   

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron internetowych - Agencja Interaktywna Lublin »

  Agencja Reklamowa Lublin - tworzenie sklepów internetowych, Warszawa. Opracowujemy systemy identyfikacji wizualnej oraz księgi znaku a także ich elementy: projekty logotypów, wizytówek, papieru firmowego, kopert firmowych i innych. Realizujemy projekty komunikacji marketingowej, a także przygotowujemy spoty na telebimy, spoty reklamowe, grafikę, Oferujemy usługi projektowania materiałów poligraficznych. Budowanie wizerunku przedsiębiorstwa w internecie, Kreowanie marki. Kampanie reklamowe, marketing szeptany, social media, e-marketing, budowanie społeczności internetowych, animacje komputerowe, wizualizacje 3d. Przygotowujemy strony wizytówki, strony korporacyjne, strony produktowe.Specjalizujemy się także we wdrażaniu systemów zarządzania treścią CMS a także w przygotowywaniu aplikacji dedykowanych. Projektujemy ulotki, foldery, gazetki, plakaty, teczki, standy, banery, rollupy i wiele innych akcydensów biurowych oraz galanterii biurowej.

  Data dodania: 09 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcie »

  Grafika odgrywa coraz szersze znaczenie. Z jej pomocą jak również udziałem możemy realizować przedsięwzięcia o których wcześniej mogliśmy tylko pomarzyć. Wdarła się ona do naszego życia przebojem jak również ze stuprocentową pewnością tak już pozostanie. Najbardziej poszukiwane są W dzisiejszych czasach grafika wektorowa, trójwymiarowa a także, rastrowa. Grafika bywa także stosunkowo ściśle powiązana z kodowaniem. Oba te zagadnienia przenikają się wzajemnie pozwalając w efekcie finalnym zdobyć zaskakująco dobre rozwiązania i efekty. Jeżeli szukasz rzetelnych informacji dotyczących kodowania programowego jak również szaty graficznej komputerowej zapraszamy Cię na naszą stronę. Staramy się na niej zamieszczać ciekawe dane z tych dziedzin jak również rozwiązania i spostrzeżenia. Nie ma bowiem nic lepszego jak sposobność skorzystania z doświadczeń innych co umożliwia na dalsze skuteczne rozwijanie swoich własnych  możliwości jak również realizowanie indywidualnych pasji jak również zamiarów.
   

  Data dodania: 28 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szablon allegro »

  Zwiększ własną sprzedaż i zaprojektuj szablon allegro. Nie od dzisiaj wiadomo, że zewnętrzna estetyka i fachowość zwiększają szansę dystrybucji. Żyjąc w XXIw sprzedaż przeniosła się do wirtualnego świata zwanego Internetem. Zadbaj o ten świat - zaprojektuj, albo kup profesjonalny, a zarazem tani szablon allegro. Szablony allegro są ogólnie dostępne w świecie w którym prowadzisz własną sprzedaż. Oprócz skórką allegro warto zadbać jeszcze o profesjonalny opis aukcji oraz dodatkowo ilustracje sprzedawanego przedmiotu.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe dzwonki mp3 »

  Gdzie pozyskać dzwonki mp3 i darmowe tapety na telefon? Pomimo, że wiele osób obecnie ściąga z sieci różne mp3 również filmy czy też seriale, również inne pliki czy programy. Dodatkowo dostępne w internecie mp3 dzwonki darmowe jak również tapety na tablety, które pochodzą z ogólnodostępnych źródeł internetu, a dzwonki mp3 nie mają większej wielkości niż 1mb czyli maksymalna długość dzwonka waha się do jednej minuty. Darmowe dzwonki i tapety na telefon możecie ściągnąć w naszym serwisie Dzwoni.pl, gdzie są dwie kategorie jak: DZWONKI i TAPETY, które również zostały podzielone na wiele najpopularniejszych tematycznie podkategorii. Portal tworzony jest przez naszych użytkowników dla wszystkich użytkowników, serdecznie zapraszamy i polecamy!

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna strona internetowa Twoim sprzymierzeńcem »

  Uznane na rynku polskim kilkukrotnie nagradzane szablony stron. O ile szukasz wyjątkowego designu, który będzie co przyciągnie wzrok odbiorcy to w chwili obecnej znalazłeś. Szeroka świadomość w tematach biznesu, marketingi, public relations i social networking daje gwarancją dotarcia do celu, czyli nabywcy.Profesjonalnie produkowane serwisy www w oparciu o najnowsze rozwiązania. Funkcjonujemy wyłącznie na legalnym oprogramowaniu. Używamy legalnych źródeł kodu, fotografii i elementów dla stron internetowych WWW.Strony internetowe WWW z kodem dostosowującym się  do zaleceń współczesnych przeglądarek. Nie wiesz o co chodzi to obejrzyj stronę na telefonie. Zobaczysz jak strony zmieniają swój wygląd na różnych urządzeniach.Szybka strona to kompletny, zwyczajny, a co bardzo istotne darmowy skrypt strony internetowej HTML5 CSS3. Strona zawiera zaplecze admina do zarządzania tekstem strony oraz dodatkowo administrowania galerią obrazów.
  Skrypt wystarczy skopiować na serwer. Strona działa bez żadnych skomplikowanych ustawień.Darmowa witryna internetowa WWW oparta na plikach. Strona napisana obiektowo w PHP5 z wyizolowanym szablonem strony CSS3. Archiwum do ściągnięcia zawiera dwa szablony. Jeden w barwach ciemnych, a drugi jasny.
  Wypróbuj już dzisiaj za darmo. Skrypt jest do użytku komercyjnego i prywatnego.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Olsztyn projektowanie stron internetowych »

  „To czego nie ma w Internecie, nie istnieje” – w obecnych czasach własna strona internetowa jest kluczowym elementem prowadzenia biznesu. Zajmuję się świadczeniem profesjonalnych usług tworzenia stron internetowych. Projektowanie stron internetowych jest moją pasją, której poświęcam bardzo dużo uwagi oraz czasu. Wykonane przeze mnie projekty charakteryzują się wysoką jakością. W projektowaniu stron www kieruje się aktualnymi trendami. Należy pamiętać także, że wyjątkową rolę w Internecie odgrywa pozycjonowanie strony. Dzięki temu Twoja strona znajdzie się wysoko w wynikach wyszukiwarek. Głównym obszarem mojej bezpośredniej działalności w tworzeniu stron internetowych jest Olsztyn oraz Brodnica - w tych miastach chętnie spotkam się na rozmowę wstępną - przygotowawczą do projektu

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabriela Bojko, Gabi Bojko, Gabriela Bojko Amazonki, Gabriela Bojko CKM, Amazonki, Gabi, »

  Styl dla jednych: skomplikowany sposób powiedzenia rzeczy prostych; dla innych - prosty sposób powiedzenia rzeczy skomplikowanych.Jean Cacteau
  Nie wierzysz tym, którzy mówią, że wizerunek nie jest ważny. Imago Style, też im nie ufa, ale wie jedno - własnego stylu nie da się kupić, można go tylko wykreować. Spróbujmy zrobić to wspólnie.
  Pozwól się poznać, a Imago Style stworzy szkic Twojego nowego wizerunku. Porozmawiajmy o Tobie i o tym, co dla Ciebie ważne. Zastanówmy się nad tym, kim chcesz być. Imago Style będzie Twoim doradcą, kimś na kogo zawsze możesz liczyć.
  Wszystko mnie inspiruje. Jest tylko jedna zasada: mieć oczy otwarte.Karl Lagerfeld
  Odkryj w sobie pasję tworzenia stylizacji, dowiedz się jak łączyć kreacje, które już posiadasz z tymi, które dopiero nabędziesz. Zyskaj pełną kontrolę nad swoim wizerunkiem. Nagły wyjazd służbowy? Niespodziewane tete-a-tete czy może wydarzenie, które planujesz od dawna? Imago Style to Twoje stylistyczne pogotowie. Zadba o wszystkie detale Twojej prezencji.
   
  Gabriela Bojko

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kiwi Gifts, drukarnia, reklama, Katowice, Sosnowiec »

  Jesteśmy drukarnią zajmującą się materiałami reklamowymi. Proponujemy między innymi litery ze styrodruku i kasetony reklamowe, nadruki na balonach i torbach reklamowych, samochodowe folie samoprzylepne, billboardy i wiele więcej. Zapewniamy wysoką jakość i szybki termin realizacji zamówienia. Aby zapoznać się z naszą ofertą - zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 18 04 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Grafika

Grafika - nowa strona:

Adres: