Wybierz język strony

Cytaty i aforyzmy Podkategoria: Cytaty i aforyzmy

 • Dmuchańce »

  Czy nie myśleliście o zorganizowaniu pikniku firmowego, na który zaprosicie gości z zaprzyjaźnionych firm/spółek/korporacji? Pewnie, że tak bo jest to wyborny metodę na zbliżenie się z ludźmi z którymi na codzień pracujemy. Nie traktujmy jednakże pikników jako wyłącznie źródła nowych prac, ale własnie sposób na dobrą zabawę. Zapewnijmy wiele atrakcji jakimi sa m.in. dmuchańce, grill z pysznym jedzenie czy wynajmijmy wodzireja. Rozgrywamy mecz nietypowej piłki nożnej. Bramka, dzięki której można sprawdzić nie tylko sokole oko, niemniej jednak też wzbudzić zazdrość siłą mięśni. Dmuchańce pozwalają sprawdzić się i ujrzeć z jaką prędkością umieścisz piłkę w naszej bramce! Urządzenie jest bardzo popularne zwłaszcza wśród Panów. By jednakże wyrównać szanse w konkurencji - Pani kopią dwukrotnie!Rozgrywamy mecz nietypowej piłki nożnej. Chociaż piłka jest okrągła, a bramki są dwie - nie będzie to standardowa rozgrywka. Ręce graczy są bowiem przymocowane do aluminiowego pręta. Możemy poru-szać się tylko na boki, co zapewnia nie tylko dodatkowe emocje, niemniej jednak też salwy śmiechu, a oprócz tego niezapo-mnianą zabawę. Dmuchance są niezbędne na każdej imprezie firmowej.Dmuchańce jak byk jest bezpieczny, a dzięki jego automatyzacji istnieje sposobność przeprowadzenia konkurencji bez obaw o preferencje ze strony operatora! Dzięki oprogramowaniu właściwie każdy z Uczestników przystąpi do zabawy i rywalizacji na tych samych ustaleniach! Załóż kapelusz (gdyż bez kapelusza - nasz byk nie rusza) i poczuj się jak zawodnik rodeo! Byk jest naturalnych rozmiarów.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eventy firmowe »

  ARK stanowi profesjonalny i doświadczony zespół, składający się z osób wyspecjalizowanych w różnych obszarach kompetencji. Posiadamy doświadczenie w zakresie szkoleń, eventy firmowe, konferencji, wyjazdów integracyjnych, sportów ekstremalnych. Nasza wspólna pasja, jaką jest chęć ciągłego rozwoju oraz doskonalenia tak ducha, jak i ciała stanowiła podstawę do zorganizowania naszej działalności.Posiadamy wieloletnie doświadczanie w zakresie eventów firmowych, a także extreme. Dzięki temu nabyliśamy wszechstronne umiejętności umożliwiające nam zapewnienie w pełni profesjonalnej oprawy nawet najbardziej wyszukanego przedsięwzięcia.
  Od wielu lat zajmujemy się również działalnością szkoleniową, co pozwala nam określić tematykę eventów firmowch w sposób przydatny dla uczestników, a same szkolenia poprowadzić w sposób interesujący, z uwzględnieniem zasady, że każde szkolenie powinno stanowić dla jego uczestnika nie tylko element rozwoju, ale przede wszystkim powinno być skutecznym narzędziem faktycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i dostarczać praktycznych umiejętności, które mogą zostać wykorzystane w bieżącej pracy. Wspólnie uzgodnione programy szkoleń dostosowujemy do oczekiwań i celów strategicznych naszych Klientów. Począwszy od badania potrzeb, opracowania misji i strategii rozwojowej, programów naprawczych, technik i metod ich realizacji na sprawach organizacyjnych kończąc.

  Data dodania: 08 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eventy firmowe Warszawa »

  ARK stanowi schludny i doświadczony zespół, składający się z ludzi wyspecjalizowanych w różnorakich obszarach kompetencji. Posiadamy wiedzę praktyczną w zakresie szkoleń, eventy firmowe, konferencji, wypadów integracyjnych, sportów ekstremalnych.  Mamy wieloletnie doświadczanie w zakresie eventów firmowych, a też extreme. Dzięki temu nabyliśamy wszechstronne umiejętności umożliwiające nam pewność w pełni profesjonalnej oprawy dosłownie najbardziej wyszukanego przedsięwzięcia.
  Od wielu lat trudnimy się też działalnością szkoleniową, co pozwala nam określić tematykę eventów firmowch w metodę przydatny dla uczestników.

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pikniki firmowe »

  ARK oferuje usługi szkoleniowe dla firm, a oprócz tego organizuje pikniki firmowe. Nasze działania cechuje profesjonalizm oraz dodatkowo indywidualne podejście do każdego projektu, który realizujemy. Życia nie mierzy się ilością oddechów, lecz ilością chwil zapierających dech w piersiach. A dodatkowo, dbamy o doskonalenie relacji międzyludzkich zarówno na płaszczyźnie zawodowej. Dzięki ARK mogą Państwo skorzystać z licznych sprzętów na pikniki firmowe - zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zapewniamy jednocześnie wykwalifikowaną kadrę instruktorów, a dodatkowo odpowiednie zabezpieczenie w postaci sprzętu i ekip medycznych, aby wydarzenie stało się niezapomnianą, ale też w pełni bezpieczną zabawą, która na długo pozostanie w Państwa pamięci.

  Data dodania: 08 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pikniki firmowe dla każdego »

  ARK świadczy usługi szkoleniowe dla firm oraz dodatkowo organizuje pikniki firmowe. Nasze działania cechuje profesjonalizm, a ponadto indywidualne podejście do każdego projektu, który realizujemy. Życia nie mierzy się ilością oddechów, lecz ilością chwil zapierających dech w piersiach.
  Dodatkowo, dbamy o doskonalenie relacji międzyludzkich zarówno na płaszczyźnie zawodowej.

  Data dodania: 07 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dmuchańce »

  Dmuchańce napędzane dwiema dmuchawami. Jedna z nich unosi ruchomą część paszczy krokodyla, która to następnie, połyka" wszelkie dzieciaki. Urządzenie powoduje dzieciom wielką frajdę, a zabawom i emocjom nie posiada końca! Dmuchańce posiadają dwie zjeżdżalnie, w gronie którymi umieszczona jest drabinka umożliwiająca uzyskanie wysokiego szczytu. Zjeżdżalnia jest całkowicie bezpieczna, a dzięki większej ilości ślizgów zapewnia zabawę dla większej grupy milusińskich! Sprzęt potrzebny w trakcie wszelkich imprez dla dzieci.  Tradycyjna gra zespołowa podczas wszystkich imprez na świeżym powietrzu. Warto przypomnieć, iż gra ta ma wieloletnią tradycję - przeciąganie liny było obecne bowiem nawet w programie igrzysk olimpijskich! Ludzie uwielbiamy grę w darty, szczególnie jeżeli już są one gigantyczne!  Zabawa polega na rzucaniu do tarczy odpowiednich rzutek, a im bliżej celu - tym lepszy wynik! Dmuchańce zjeżdzalnie  to wspaniała zabawa zarówno dla najmłodszych, jak również dla starszej młodzieży! Kontakt:  www.ark.biz.pl, info@ark.biz.pl, tel. +48 516 350 282, tel. +48 604 151 001, tel. +48 510 520 598

  Data dodania: 26 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Deska kompozytowa »

  Już na dzień dzisiejszy możesz dołączyć do setek zadowolonych kontrahentów, którzy kupili najlepszą na naszym rynku deskę kompozytową. Materiały, jakie zostały użyte do produkcji naszych desek kompozytowych, zapewniaja odporność na Polskie uwarunkowania atmosferyczne, wytrzymałość na conajmniej 25 lat.
  Nasze deski doskonale nadają się jako drzewo na taras, dzięki czemu Państwa taras nabierze nietuzinkowego wygladu, zagwarantuje komfort na długie lata.
  Metodę montażu jest niesamowicie zwyczajny. Konstrukcja fajnego materiału, pozwala montaż po kótrym nawet nie bedzie widać "śrubek". Dodatkowo, gołą stopą Państwa pociechy nie wyczują takich elementów montażu. Kompletna instrucja montażu znajduje się na mojej serwisie. Umożliwiąmy w ten metodę lesze poznanie sposobności, włąściwości i użycia naszych produktów.
  Na naszym portalu, odnajdziecie Państwo pełną propozycję skierowaną do odbiorców hutowych jak i detalicznych. Znajdziecie miejsca, gdzie już zostały zastosowane nasze materiały. W jak prestiżowych miejscach, nasi kontrahenci, zastosowali deski kompozytowe.
  Zapraszamy do fajnego stronie i współpracy!

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dmuchańce »

  Czy nie myśleliście o zorganizowaniu pikniku firmowego, na który zaprosicie gości z zaprzyjaźnionych firm/spółek/korporacji? Pewnie, że tak bo jest to wyborny sposób na zbliżenie się z ludźmi z którymi na codzień pracujemy. Nie traktujmy jednak pikników jako tylko źródła nowych prac, ale własnie metodę na dobrą zabawę. Zapewnijmy wiele atrakcji jakimi sa m.in. dmuchańce, grill z pysznym jedzenie czy wynajmijmy wodzireja. Rozgrywamy mecz nietypowej piłki nożnej. Bramka, dzięki której można sprawdzić nie tylko sokole oko, ale także wzbudzić zazdrość siłą mięśni. Dmuchańce pozwalają sprawdzić się i ujrzeć z jaką prędkością umieścisz piłkę w naszej bramce! Urządzenie jest bardzo popularne zwłaszcza w gronie Panów. Aby jednak wyrównać szanse w konkurencji - Pani kopią dwukrotnie!Rozgrywamy mecz nietypowej piłki nożnej. Chociaż piłka jest okrągła, a bramki są dwie - nie będzie to standardowa rozgrywka. Ręce graczy są bowiem przymocowane do aluminiowego pręta. Możemy poru-szać się wyłącznie na boki, co gwarantuje nie tylko dodatkowe emocje, niemniej jednak też salwy śmiechu, a ponadto niezapo-mnianą zabawę. Dmuchance są niezbędne na każdej imprezie firmowej.Dmuchańce jak byk jest bezpieczny, a dzięki jego automatyzacji istnieje sposobność przeprowadzenia konkurencji bez obaw o pragnienia ze strony operatora! Dzięki oprogramowaniu właściwie każdy z Uczestników przystąpi do zabawy i rywalizacji na tych samych postanowieniach! Załóż kapelusz (gdyż bez kapelusza - nasz byk nie rusza) i poczuj się jak zawodnik rodeo! Byk jest naturalnych rozmiarów.

  Data dodania: 25 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Eventy firmowe »

  ARK stanowi schludny i doświadczony zespół, składający się z ludzi wyspecjalizowanych w różnych obszarach kompetencji. Mamy wiedzę praktyczną w zakresie szkoleń, eventy firmowe, konferencji, wyjazdów integracyjnych, sportów ekstremalnych.  Posiadamy wieloletnie doświadczanie w zakresie eventów firmowych, a także extreme. Dzięki temu nabyliśamy wszechstronne kwalifikacji umożliwiające nam gwarancję w pełni fachowej oprawy wręcz najbardziej wyszukanego przedsięwzięcia.
  Od wielu lat trudnimy się również działalnością szkoleniową, co pozwala nam określić tematykę eventów firmowch w metodę użyteczny dla uczestników.

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dmuchańce »

  Dmuchańce napędzane dwiema dmuchawami. Jedna z nich unosi ruchomą część paszczy krokodyla, która to następnie, połyka" wszystkie dzieciaki. Urządzenie stwarza dzieciom wielką frajdę, a zabawom i emocjom nie posiada końca! Dmuchańce mają dwie zjeżdżalnie, pomiędzy którymi umieszczona jest drabinka umożliwiająca uzyskanie wysokiego szczytu. Zjeżdżalnia jest całkiem bezpieczna, a dzięki większej ilości ślizgów gwarantuje zabawę dla większej grupy milusińskich! Sprzęt niezbędny w trakcie wszelkich imprez dla dzieci.  Tradycyjna gra zespołowa w trakcie wszystkich imprez na świeżym powietrzu. Warto przypomnieć, iż gra ta ma wieloletnią tradycję - przeciąganie liny było dotychczasowe bowiem wręcz w programie igrzysk olimpijskich! Kobiety i mężczyźni uwielbiamy grę w darty, wyjątkowo jeżeli już są one gigantyczne!  Zabawa polega na rzucaniu do tarczy odpowiednich rzutek, a im bliżej celu - tym lepszy wynik! Dmuchańce zjeżdzalnie  to znakomita zabawa zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszej młodzieży! Kontakt:  www.ark.biz.pl, info@ark.biz.pl, tel. +48 516 350 282, tel. +48 604 151 001, tel. +48 510 520 598

  Data dodania: 10 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Eventy firmowe »

  ARK stanowi schludny i doświadczony zespół, składający się z osób wyspecjalizowanych w różnorakich obszarach kompetencji. Posiadamy praktykę w zakresie szkoleń, eventy firmowe, konferencji, wyjazdów integracyjnych.  Mamy wieloletnie doświadczanie w zakresie eventów firmowych, a także extreme. Dzięki temu nabyliśamy wszechstronne umiejętności umożliwiające nam pewność całkowicie specjalistycznej oprawy nawet najbardziej wyszukanego przedsięwzięcia.

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Cytaty i aforyzmy

Cytaty i aforyzmy - nowa strona:

Adres: