Wybierz język strony

Psy Podkategoria: Psy

 • Antyodor- neutralizuje nieprzyjemne zapachy »

  Biologiczny środek usuwający źródła przykrego zapachu moczu.Wystarczy spryskać zanieczyszczone, najlepiej wilgotne jeszcze powierzchnie  np. wykładzinę, dywan, legowisko, kuwetę, kanapę, fotel, ścianę, podłogę itd. i odczekać aż bakterie zrobią swoje i przetrawią mocz na mineralne bezwonne składowe. Fundamentem funkcjonowania AntyOdoru są pożyteczne bakterie dlatego nie należy w żadnym wypadku mieszać AntyOdoru, ze środkami bakteriobójczymi przykładowo zawierającymi chlor. Środek jest w 100% biodegradowalny, bezpieczny zarówno dla ludzi i dla zwierząt. Nie degraduje i nie zanieczyszcza środowiska naturalnego,po zastosowaniu pozostawia przyjemny zapach. Środek ma możliwość być niezmiernie wartościowy przy uczeniu szczeniaków lub małych kociaków czystości, gdy szczeniak albo mały kotek jeszcze załatwia się w domu. Oczywiście przydaje się również przy wszelkich "przykrych" wpadkach dorosłych psów albo kotów. Pomocny też dla osób mających problemy z trzymaniem moczu. O ile czujesz, że mieszkanie pachnie kocim albo psim moczem, to preparat właśnie dla ciebie. Populacja bakterii wymiera gdy skończy się pożywienie albo powierzchnia na której je użyto wyschnie, dlatego nie wolno dezynfekować zanieczyszczonych powierzchni po zastosowaniu AntyOdoru. AntyOdor jest przydatny także przy usuwaniu wielu innych zapachów pochodzenia organicznego.

  Data dodania: 21 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Działanie zwierzaków domowych na progres podopiecznego »

  O ile masz więcej podopiecznych w mieszkaniu, zapewne ciężko Ci zagospodarować czas, ażeby realizować wszystkie ich zapotrzebowania. Przede wszystkim w takim przypadku jak całe dnie spędzasz w robocie. Po ciężkim dniu w robocie, czasami potrzebujesz odprężyć się a także się zregenerować by dotrwać do soboty. Natomiast kiedy weekend nadciąga masz możliwość spędzić trochę czasu na odpoczynku z bliskimi. Lecz mając na uwadze, iż masz bez wątpienia wiele myśli na głowie, chcesz zająć tych najmłodszych czynnością, która odwróci ich uwagę na kilka chwil. Należałoby więc wziąć pod uwagę zakup zwierzęcia hodowanego w domu. Zważywszy na na rozległy wybór zwierząt domowych należałoby znać wielorakie możliwości. Mam nadzieję, iż ta niedługa klasyfikacja ułatwi Tobie poczynić stosownego wyboru zwierza domowego. Są to zaledwie poniektóre zwierzęta domowe, ale wyjaśni Ci to kwestię zwierzaków w domu..
  Które zwierzęta domowe uczestniczą w wychowaniu dziecka?
  Pies - To całkiem standardowy wybór, i wielce cieszący się popularnością. Te ssaki udomowione są w stanie dostarczać niemało ciepła oraz dodatkowo uśmiechu hodowcy. Masz do wyboru rozmaite odmiany do wyłonienia. Mają wielorakie rozmiary z tej przyczyny ani chybi odnajdziesz taką, która jest właściwa z Waszymi upodobaniami i dopasuje się do metrażu Twego gniazdka bądź rezydencji. Bezsprzecznie, wskazane jest dodatkowo wziąć pod uwagę charakter czworonoga, szczególnie, że każda rasa psa ma różny charakter i dodatkowo inaczej odpowiada w różnorakich sytuacjach. Beagle, retrievery a także owczarki niemieckie będą zawsze trafnymi rasami dla pociech.
  Warto zainteresować się również takimi zwierzętami domowymi jak: kot, gryzonie i akwarium.
   

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Właściwe zwierzę domowe dla małego malucha »

  Pod warunkiem, że masz kilkoro dzieci w mieszkaniu, prawdopodobnie niełatwo Ci znaleźć czas, aby spełniać wszystkie ich potrzeby. Zwłaszcza w owym czasie podczas gdy całe dni przebywasz w robocie. Po trudnym dniu pracy, czasami pragniesz wypocząć oraz dodatkowo się zregenerować aby dotrwać do niedzieli. I gdy koniec tygodnia nadciąga możesz spędzić trochę czasu na zabawie z bliskimi. Aczkolwiek mając na uwadze, że masz niewątpliwie multum spraw na karku, chcesz zająć tych rozrabiaków czynnością, która skupi ich uwagę na kilka chwil. Pożądane jest w takim razie uwzględnić nabycie zwierzaka hodowanego w domu. Przez wzgląd na kolosalny wybór zwierzaków domowych należałoby znać bogate możliwości. Wierzę, że poniższa krótka lista ułatwi Tobie dokonać słusznego wyboru zwierzęcia udomowionego. Są to tylko i wyłącznie co niektóre zwierzęta domowe, jednak naświetli Ci to kwestię zwierzaków w domu..
  Które ssaki udomowione wspierają w wychowaniu człowieka?
  Pies - Jest to dosyć oklepany wybór, oraz dodatkowo wybitnie atrakcyjny. Owe zwierzątka domowe są w stanie dostarczać bezlik ciepła oraz dodatkowo radości domownikom. Masz do wyboru różne gatunki do wyboru. Cechują je wielorakie wielkości dlatego bez wątpliwości odnajdziesz takową, która okaże się zgodna z Twoimi preferencjami oraz przypasuje się do metrażu Twego domu bądź rezydencji. Oczywiście, warto także wziąć w rachubę temperament psiaka, szczególnie, że każda odmiana psa posiada różny temperament jak również inaczej reaguje w określonych sytuacjach. Beagle, retrievery oraz dodatkowo owczarki niemieckie będą stale właściwymi odmianami dla podopiecznych.
  Warto zainteresować się również takimi zwierzętami domowymi jak: kot, gryzonie i akwarium.
   

  Data dodania: 11 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Znaczenie zwierząt domowych na postęp malucha »

  Jeżeli masz kilkoro pociech w mieszkaniu, pewnie trudno Ci wygospodarować czas, ażeby spełniać wszystkie ich potrzeby. Szczególnie w takim przypadku podczas gdy całe dni siedzisz w pracy. Po wyczerpującym dniu w firmie, od czasu do czasu chciałbyś wypocząć i się zregenerować ażeby przeżyć do piątku. Natomiast gdy koniec tygodnia nadchodzi możesz spędzić trochę czasu na zabawie z bliskimi. Ale biorąc pod uwagę, iż dzierżysz na pewno niemało spraw na głowie, pragniesz zająć tych rozrabiaków czymś, co skupi ich atencję na kilka chwil. Pożądane jest wtedy uwzględnić zakup zwierzaka hodowanego w domu. Z uwagi na na szeroki wybór zwierząt domowych wskazane jest znać rozmaite opcje. Mam nadzieję, iż ta niedługa lista pomoże Ci dokonać stosownego wyboru zwierzaka hodowanego w domu. Są to raptem poniektóre zwierzęta domowe, pomimo tego wyjaśni Tobie to sprawę zwierzaków w domu..
  Które zwierzątka udomowione asystują w wychowaniu dziecka?
  Pies - Jest to właściwie zwyczajny wybór, oraz dodatkowo nadzwyczaj popularny. Owe zwierzaki domowe są w stanie przynosić sporo ciepła jak i również uśmiechu małym hodowcom. Mamy do wyboru różnorodne odmiany do wyboru. Cechują je różne rozmiary wobec tego na pewno znajdziesz takową, która jest właściwa z Waszymi upodobaniami i dodatkowo przypasuje się do wielkości Twojego gniazdka lub rezydencji. Jak najbardziej, należy także wziąć pod uwagę temperament psiaka, zwłaszcza, że każda rasa psiaka posiada odmienny charakter oraz dodatkowo w inny sposób reaguje w różnorakich sytuacjach. Beagle, retrievery a także owczarki niemieckie pozostaną stale trafnymi odmianami dla podopiecznych.
  Warto zainteresować się również takimi zwierzętami domowymi jak: kot, gryzonie i akwarium.
   

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najciekawsze zwierzak hodowlane dla mojego dziecka »

  Jeśli posiadasz wiele pociech w domu, chyba ciężko Ci znaleźć czas, ażeby spełniać wszelkie ich potrzeby. Przede wszystkim w takim przypadku gdy całe dni spędzasz w pracy. Po bolesnym dniu w firmie, czasem potrzebujesz odpocząć i dodatkowo się zregenerować by dożyć do piątku. Natomiast kiedy weekend przychodzi masz możliwość spędzić trochę czasu na zabawie z koleżankami. Ale mając na uwadze, że masz oczywiście dużo rzeczy na karku, potrzebujesz zainteresować tychże rozrabiaków czymś, co odciągnie ich atencję na dłuższy czas. Wskazane jest wobec tego przemyśleć kupno zwierzęcia domowego. Ze względu na szeroki asortyment zwierząt domowych należałoby znać różnorakie opcje. Mam nadzieję, iż ta niedługa klasyfikacja ułatwi Ci poczynić prawidłowego wyłonienia zwierzaka domowego. Są to ledwo co niektóre zwierzęta domowe, jednak wyjaśni Ci to sprawę zwierząt w domu..
  Które zwierzęta udomowione wspierają w wychowaniu dziecka?
  Psina - Jest to raczej typowy wybór, i bardzo modny. Te zwierzaki udomowione mogą dostarczać niemało ciepła i dodatkowo szczęścia hodowcom. Mamy do wyboru różne gatunki do wyboru. Mają przeróżne rozmiary dlatego bez wątpliwości wynajdziesz takową, która okaże się zgodna z Waszymi upodobaniami oraz dodatkowo dopasuje się do metrażu Twego gniazdka czy willi. Rzecz jasna, warto także przemyśleć temperament pieska, szczególnie, że każda rasa psa posiada inny charakter oraz dodatkowo odmiennie odpowiada w różnorakich sytuacjach. Beagle, retrievery tudzież owczarki niemieckie pozostają stale dobrymi odmianami dla dzieci.
  Warto zainteresować się również takimi zwierzętami domowymi jak: kot, gryzonie i akwarium.
   

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Znaczenie zwierząt hodowanych w domu na postęp podopiecznego »

  Pod warunkiem, iż masz więcej podopiecznych w mieszkaniu, pewnie niełatwo Ci wygospodarować czas, aby realizować wszelkie ich potrzeby. Głównie wtenczas jak całe dnie przebywasz w robocie. Po żmudnym dniu pracy, nieraz chcesz wypocząć i dodatkowo się zregenerować ażeby przeżyć aż do weekendu. Natomiast gdy weekend nadchodzi masz możliwość spędzić trochę czasu na zabawie z koleżankami. Jednakowoż biorąc pod uwagę, iż posiadasz naturalnie wiele kwestii na głowie, pragniesz zainteresować tychże najmłodszych czynnością, która skupi ich atencję na troche dłużej. Należałoby wtedy wziąć pod uwagę kupno zwierzaka udomowionego. Przez wzgląd na znaczny asortyment zwierzaków hodowanych w domu warto znać inne wariacje. Wierzę, że ta niedługa lista pomoże Ci dokonać trafnego wyboru zwierzątka udomowionego. To ledwo niektóre zwierzęta domowe, pomimo tego rozjaśni Ci to sprawę zwierzaków w mieszkaniu..
  Jakie ssaki domowe wspomagają w wychowaniu człowieka?
  Pies - To dość prosty wybór, oraz dodatkowo wielce znany. Te zwierzątka hodowlane są w stanie dawać niemało ciepła tudzież uśmiechu właścicielom. Mamy do wyboru przeróżne rasy psów do wybrania. Mają odmienne wielkości w związku z tym oczywiście wypatrzysz taką, która będzie zgodna z Waszymi preferencjami jak również przypasuje się do powierzchni Twego domu bądź mieszkania. Na pewno, należałoby również uwzględnić charakter pieska, szczególnie, że każda rasa psa ma różny temperament jak również odmiennie odpowiada w różnorakich sytuacjach. Beagle, retrievery jak i również owczarki niemieckie są stale trafnymi rasami dla dzieci.
  Warto zainteresować się również takimi zwierzętami domowymi jak: kot, gryzonie i akwarium.
   

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tresura psów warszawa »

  Jeśli postanawiamy się przygarnąć szczeniaczka, tresurę powinno się zapoczątkować jak najwcześniej, najlepiej między drugim a szóstym miesiącem życia, gdy pies nie jest jeszcze obarczony niedobrymi nawykami, przyzwyczajeniami, działaniami instynktownymi, te bowiem zdecydowanie trudniej jest korygować, choć nie jest to bezsprzecznie niemożliwe. Nauka szczeniąt – tak bardzo chętnych do nauki i chłonących wszelkie bodźce – odbywa się w większości wypadków w formie zajęć grupowych, swoistego psiego przedszkola, a w przyszłości szkoły, dzięki czemu psiaki poznają się z drugimi osobnikami w podobnym wieku – choć czasem bardzo różnymi, o odmiennym temperamencie – i nauczą się, jak z nimi współżyć, jak unikać konfliktów. Po prostu rozumieją psi świat, w którym przyjdzie im się odtąd obracać. Naturalnie tresurze oddawane mogą być podobnie psy starsze, przy czym w tym przypadku częściej sugeruje się szkolenie indywidualne (choć grupowe absolutnie nie jest wykluczone), dojrzały pies ma bowiem już swoje zachowania i niekiedy początkowo trudniej mu odnaleźć się w grupie wychowawczej.
  Profesjonalnie ukończone szkolenie pod okiem doświadczonego i wykwalifikowanego tresera to prosta droga do poczucia bezpieczeństwa zarówno dla nas jako właścicieli, jak i dla samego psiaka. Młodziutki czy nieco senior, w nowym miejscu pies nagle styka się z obcym środowiskiem, obcymi ludźmi i musi sobie z tym jakoś radzić.

  Data dodania: 24 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psi fryzjer w Wodzisławiu Śląskim »

  Zapraszamy wszystkich klientów ze swoimi pieskami do salonu psiej urody CZYŚCIOCH :-)
  Zostałyśmy groomerami, ponieważ kochamy psy i uwielbiamy z nimi pracować. Do każdego psa podchodzimy indywidualnie i z cierpliwością.
  Psi fryzjer w Wodzisławiu Śląskim oferuje:

  strzyżenie,
  kąpiele pielęgnacyjne,
  rozczesywanie kołtunów,
  trymowanie,
  obcinanie pazurków,
  czyszczenie uszu i okolic oczu.

  Pracujemy na sprzęcie i używamy kosmetyków renomowanych firm. W trosce o zdrowie naszych klientów wszelkie narzędzia sterylizujemy a w salonie zapewniamy odpowiednie okoliczności sanitarne.
  Wobec zwierząt NIE używamy środków uspokajających oraz dodatkowo NIE stosujemy agresji a tym bardziej ich NIE usypiamy! ! !
  Nasz salon jest otwarty 7 dni w tygodniu w godzinach dogodnych dla nabywcy :-)
  Jedną z wielu usług jaką oferujemy w naszym salonie psiej urody jest strzyżenie. Uwzględniając czystość, zdrowie, a dodatkowo dobre samopoczucie pupila, wykonujemy

  strzyżenie piesków rasowych i wielorasowych
  strzyżenie według wzorców FCI
  strzyżenie na życzenie klienta

  Strzyżenie według wzorca FCI - to stylizacja według ściśle określonego standardu, która ma na celu przybliżenie wyglądu psów które są na wystawach.
  Jako psi fryzjer w Wodzisławiu Śląskim korzystamy z profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji zwierząt a też pracujemy na bardzo sprzęcie groomerskim.
  Kołtuny, filc stanowią utrapienie prawie że wszystkich właścicieli czworonogów. Miejsca priorytetowo narażone na skołtunienie u psa to pachwiny, podbrzusze, okolice uszu i szyja. Im dłużej i w wielu wypadkach włos ma kontakt z obrożą, tym większe prawdopodobieństwo na problem z kołtunami. O ile zwierzak ma włos długi albo średni, trzeba się liczyć z opcją powstania kołtunów.

  Data dodania: 01 08 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psy

Psy - nowa strona:

Adres: