Wybierz język strony

Hodowle Podkategoria: Hodowle

 • beczjakowca.pl »

  Wielu osobom ekologiczny wypas owiec może przypominać bezczynne wylegiwanie się słońcu na pachnącej łące w towarzystwie wspaniałego widoku. Prawda jest natomiast kompletnie inna. Praca wymaga natomiast sporo wyrzeczeń, często od świtu do nocy. Jest to niezwykle odpowiedzialne stanowisko, które wymaga przyswojenia niezliczonej ilości rozporządzeń, zagwarantowania właściwych warunków zwierzętom, a również prawidłowe traktowanie. Co to znaczy?

  Potrzebne jest przygotowanie schronienia, w razie trudnych warunków atmosferycznych, a także właściwego jedzenia, więc wybór pastwiska najwyższej klasy. Owce zasługują na dobre traktowanie, gdyż ich robota skutkuje wieloma korzyściami.

  Data dodania: 03 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • bezkregowce.eu »

  Strona prowadzona jest przez pasjonatę mikroogranizmów i opisuje organizmy bezkręgowe, inaczej bezkręgowce. Jest to zespół wszystkich grup zwierzęcych o różnym pochodzeniu i rozmaitych planach budowy. Co ciekawe, do tej mało znanej przeciętnemu czytelnikowi, grupy organizmów należy nawet 99 procent wszystkich współcześnie występujących zwierząt, a liczba opisanych gatunków przekracza 990 tysięcy. Autor strony skupia się na przedstawieniu takich jednostek systematycznych, jak: żebropławy, i niesporczaki, dżdżownice, gąbki, pijawki, wieloszczety, wirki i wiele innych.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hodowle

bezkręgowce (1), gabka (1), beczjakowca.pl (1), pijawka (1), niesporczak (1), wirek (1)

Hodowle - nowa strona:

Adres: