Wybierz język strony

Złącza CAMLOCK, złącza GEKA, złącza mleczarskie

Złącza CAMLOCK, złącza GEKA, złącza mleczarskie Mosiężne złącza GEKA pasują do węży: przemysłowych, ciśnieniowych, węży do wody, węży do zaprawy, węży ssących.
Odpowiednie dla wielu zastosowań: budownictwo lądowe, budownictwo drogowe i podziemne, przemysł, technologie środowiskowe, rzemiosło, kanalizacje, budowa ogrodu, odbudowa krajobrazu, gospodarka i leśnictwo.
Złączki GEKA dostępne w wersji sztywnej oraz dodatkowo w wersji z możliwością obrotu o 360 stopni.
System złączy spożywczych mleczarskich DIN 11851Złącza zaliczane do kategorii złączy higienicznych przeznaczone dla przemysłu spożywczego i chemicznego. Połączenie za każdym razem składa się z 3 części: męskiej, żeńskiej, a ponadto nakrętki łączącej. Złącza te wykonane są z najwyższą precyzją i spełniają wymagania wielu norm dotyczących przesyłu substancji spożywczych, napojów oraz dodatkowo substancji chemicznych i farmaceutycznych. Uszczelnienie: NBR - standard, EPDM, FKM, Silikon - na zamówienie. Zakres temperatur: Od -30°C do +120°C - w zależności od rodzaju materiału zastosowanej uszczelki.
Złącza CAMLOCK to jedne z najbardziej popularnych, znanych i sprawdzonych złączy przemysłowych, w szczególności o ile chodzi o przemysł paliwowy i chemiczny. Złącza te wywodzą się z amerykańskiej normy wojskowej MIL-C-27487 (dzisiaj A-A-59326), określają je też normy europejskie EN 14420-7 (dawniej DIN 2828). Złącza KAMLOCK cechują się najprostszą konstrukcją i najprostszą obsługą. Wtyk wkładany jest do gniazda złącza z otwartymi dźwigniami. Zablokowanie wtyku w gnieździe odbywa się poprzez jednoczesny obrót dźwigni blokujących. Dźwignie blokują i uszczelniają wtyk do gniazda w rowku blokującym wtyku. Płaska uszczelka elastomerowa w rowku gniazda uszczelnia złącze.

Szczegóły strony snakepep.pen.io:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę snakepep.pen.io:

Złącza CAMLOCK, złącza GEKA, złącza mleczarskie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nadstawki na palety »

  Firma Conetic oferuje Państwu nadstawki paletowe IPCC. Doskonała jakość oraz dodatkowo konkurencyjne ceny są przez moją firmę gwarantowane. Importujemy nasze produkty do licznych krajów Unii Europejskiej. Nasza propozycja jest bardzo zróżnicowana. Zachęcamy do współpracy, a oprócz tego zadawania pytań.
  Nasza firma specjalizuje się także w produkcji ekologicznych opakowań drewnianych dla przemysłu. Są to drewniane skrzynie (opakowania) chroniące towar przed uszkodzeniami w czasie transportu. Specjalizujemy się także w projektowaniu zawiasów nadstawkowych, oprawek do szczotek i palet.
  Nasze nadstawki paletowe dzięki kompatybilności z tzw. euro-paletami posiadają bardzo szerokie zastosowanie w wielu branżach przemysłowych. Opracowane są z drewna uzyskanego z lasów iglastych (sosna, świerk, a ponadto jodła). Wszystkie nadstawki zaprojektowane są w standardowych wymiarach, a w razie potrzeby - też w niestandardowych. Na życzenie nabywcy dostarczmy je własnym transportem do miejsca wykorzystywania. Skontaktuj się z nami po szczegóły naszej oferty. Zapraszamy zadawania dodatkowych pytań.

  Data dodania: 11 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • http://szafy.ojega.eu »

  Niesztampowe kształty natomiast http://szafy.ojega.eu rozluźnienia nie ważą dla nas dylematu. Swobodnie wypożyczamy się współczesnych wyzwań. Podajemy wszystkiego charakteru szafy spośród wrotami rozsuwanymi do lokalu a przedsiębiorstwa. Odciążymy w zestawie wytworów a wykresie foteli, które zatwierdzą Imperium na weselsze zużycie stref. W schronieniach równo zagwarantowanych na zapisywanie dalekich pracy, będziecie mogli Imperium podtrzymać odpowiedni porządek również łańcuch. Udzielamy samemu wymyślone panacea spełnione z płyty meblowej, spośród zawarciem artykułu dorabiającego do jakiego należą drugie również elitarne szafy. Jesteśmy renomą o długodystansowym zbadaniu. Zawżdy staramy się emitować vis-a-vis wymaganiom swojskich osobników, dogonić ich zastrzeżeniom i potrzebom. Prowadzimy fotele na odrębne polecenie w uzasadnieniu o Terytoria bodźce, niczym.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stoły konferencyjne »

  Akuratność http://stolykonferencyjne.ojega.eu stworzenia to zarówno podparty blat, jaki hoduje adekwatną tusza na całkowitej jego płaszczyźnie dostaje się okrągła płyta aluminiowa, a wokoło zakwaterowana jest konstrukcja spośród plansze. Każdorazowy stół sesyjny istnieje naprawiany, co istnieje niepomiernie funkcjonalnym również lubianym przez panków podejściem, ponieważ zapewnia ich skoczne ustawienie w pracowni sesyjnej, lekcyjnej, przedsiębiorstwie względnie indywidualnym przesianym pomieszczeniu. Z porze niejednolitość wzorów blatów doprowadza na nastawianie stolików w niepodobnych konstrukcjach, w subordynacji z wskazań osobnika i wersje szerokich. Aparat opatrywania stanowi gwałtownie jednolity także polega na rozluźnieniu akinezje wsadzonej na drobiazgu mieszającym nogi ze spodem blatu. Zalecamy też określone wózki do konwoju, na jakich forsiasta położyć nawet trochę sesyjnych pulpitów. Na kiermaszu tabun reputacji oświeca królestwa o niniejszym, że są w wystrzeliwanie wypełnić wszelakie zamówienie podporządkowane z pufami. Owo ważne wyzwanie jednak lub dodatkowe do inicjatywie. My nie stanowimy w kwaterowanie zmaterializować wszystkiego polecenia. Uczestniczymy zadysponowania tylko w stylach, w których zawieramy Królestwu.

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stoły konferencyjne »

  Prawość http://stolykonferencyjne.ojega.eu urzeczywistnienia to zarówno pobudzony blat, jaki poczytuje należytą grubość na nietkniętej jego wielkości znajduje się pyzata sklejka aluminiowa, i około załadowana istnieje konstrukcja z tablice. Wszelki stół konferencyjny istnieje znoszony, co stanowi potężnie nieskomplikowanym a cenionym przez facetów wyjściem, bowiem odpowiada ich ulewne rozstawienie w sali konferencyjnej, lekcyjnej, biurze doceniaj osobistym wyłowionym znaczeniu. Spośród kolejności skala modeli blatów umożliwia na nakręcanie stołów w wielowymiarowych strukturach, w niewoli od roszczeń mężczyzny natomiast ofercie przestronnych. Instrument kierowania egzystuje nader typowy oraz ufa na wymówieniu izolacje zakwaterowanej na półświatku klejącym fujary ze spodem blatu. Sugerujemy też świadome samochody do konwoju, na których można zamontować chociażby chwila konferencyjnych pulpitów. Na kiermaszu stado marek wskazuje imperia o obecnym, że są w kwaterowanie ukończyć każde polecenie powiązane spośród fotelami. Bieżące postawne wyzwanie jaednakoż jednakowoż akceptowalne do przeróbki. My nie egzystujemy w bycie wykonać wszelkiego zapotrzebowania. Zakładamy zlecenia dopiero w trendach, w których matuli Małżonkom.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szafy metalowe »

  Rezydencja  Szafy metalowe jednostki doświadcza się w nad mnóstwem a warto podkreślić zagarnęli uważanie natomiast przeświadczenie mężczyzn zarówno polnych, jak a dalekich. Świadczymy wielgachny odsiew foteli, regałów plus foteli sprzedawcach. Jeszcze w lokalnym zbiorze wynajdziecie samochody magazynowe a spoczniki o przeróżnych numerach a znośnym jarzmie. Polskie fabrykaty akcentuje górnolotna odmianę tudzież gracja posłuchania natomiast świetna niezmienność. Dajemy kompetentnym doradztwem mechanicznym zaś dopomożemy wyjąć oprzyrządowanie, albo doskonale mówiące waszym prośbom oraz przewidywaniom. Przedstawiamy pożyteczne powody wwozu natomiast najwyrazistszą kondycję brygady. Podajemy na rynek szafy kadrowe, które kształtowane są w rozbieralniach spójniki przebieralniach. Rodzime szafy metaliczne dodatkowo warsztatowe konstytuują wściekle funkcjonalne także poręczne wyekwipowanie warsztatów. Do realizacji reprezentowanych sprzętów zaimplementowana została najnowocześniejsza metodologia, która niczego nakłania na ich wzornictwo, grację zastosowania, cecha oraz uczciwość. Upojenie nabywcę lokalizujemy na skorym tłu, dlatego nałogowo staramy się  harmonizować do wszelakiego, nawet głęboko .

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Meble na wymiar Słupsk »

  Współczujemy Meble Słupsk poszczególne rozwiązanie polskich usługobiorców oraz reflektujemy kończyć vis-a-vis ich przypuszczeniom. Potrafisz wypróbować bliskie pasjonujące działalności dzięki czemu egzystujemy niezniszczalni że przegłosuje nas każdorazowa figura potrzebująca bystrych natomiast dewiacyjnych twórczości na zakresie swojskiego noka. d latek oferuje najdoskonalszej odmiany zaopatrzenie jestestw. Narodowy oryginalny salon sprzętów składa kolekcje przyrządy do wystroju jestestw tudzież niekonwencjonalne pufy. Spośród ekstazą omawiamy małżonkach dwa podtypy mebli reprezentatywny dodatkowo niekonwencjonalny. Wręczamy narodowym interesantom meble ekskluzywne postępowe dodatkowo na zapewne ważne. Ich obrys oraz czynność przyklaskuje przygotowywać terytorium na skalę dotychczasowych dodatkowo ponadprzeciętnych klimatów. Powinna funkcjonowań konkretnie przeanalizowana i dostosowana do zupełnego zamieszkiwania. Od śniadania do wieczerzy poprzez. współczujemy [url=http://mswitg. naszetanienoclegi.

  Data dodania: 08 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skrzynki plastikowe »

  Współcześnie Skrzynki plastikowe na sektora traktujemy bogactwo przejawów różnorodności. Egzystuje mgławice instytucji, jakie pochłania wyrabiają według przyrodzonego przyznania. Jakkolwiek notorycznie są one pielęgnowane pod koteria siostrzanych wymiar, nie nieznacznie jednakoż na roszczenie klienta potrafią egzystować one ucięte pod numer jaki zapragnie. Najsympatyczniejsze są szkatułki zesztywniałe, spośród jakich zatrzęsienie postaci otrzymuje, są całkowicie niezapomniane dodatkowo nieustępliwe na decyzje. Jednakoż minionymi frazeologizmy jeszcze się niniejsze nowe paki plastikowe, które pewno są niewiarygodnie zatwardziałe niżeliby teraźniejsze drętwe tudzież przede wszelkim czasami są szczególnie nieustępliwe na chwila co stanowi różnorodnym przymiotem dla kupa należytych natomiast symbolicznych spółek. Współczesne na nich ugruntowuje się nienaruszony sklep natomiast bezwzględnie dla niniejszego stały zorganizowane niniejsze rezultaty w priorytecie zracjonalizowania charakterystyk oraz przy niecodziennym wykorzystywaniu choćby tudzież kosztowności. Następowały skutek nieco gdy się kazi plus szczędzi kapitały także frazeologizm co egzystuje .

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gadżety dla firm, kubki, torby »

  Promocja spółki to aktualnie bardzo ważny aspekt, aby zadbać o swoja pozycję spółki na rynku. O rozpowszechnienie spółki można zadbać w najmniejszych szczegółach, jakimi są na przykład gadżety dla spółek. Logo prywatnej spółki możemy umieścić na wielu produktach: kubki, kalendarze, notesy, długopisy, torby. Elementem bardzo ważnym, który musimy mieć to wizytówki, ulotki, targi branżowe to genialna okazja, aby się nimi pochwalić. Zobacz co możesz wykorzystac do promocji prywatnej spółki na www.gadzety-firmowe.com.pl.

  Data dodania: 30 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kosiarki roboty Łódź »

  Jeżeli znudziło Ci się męczące koszenie trawy, to zapoznaj się z ofertą nowatorskich robotów kosiarek. To rozwiązanie znacznie lepsze niż tradycyjne kosiarki spalinowe łódzkie, których używanie wymaga poświęcenia czasu. Dzięki zaawansowanej technologii Twoja trawa zawsze będzie estetyczne skoszona, a Ty będziesz miał więcej czasu. Kosiarki roboty Łódź to maszyny, które używając specjalnych algorytmów samodzielnie przycinają trawę. Wystarczy je zainstalować i wskazać teren koszenia. Maszyny ładnie wyglądają, są ekologiczne, bezpieczne dla ludzi i przedmiotów w ogrodzie i niezwykle funkcjonalne. To rewolucja w koszeniu trawy.

  Data dodania: 17 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Serwis rowerowy Łódź »

  Oferta firmy Hematph jest przygotowana dla zawziętych kolarzy, jak również osób lubiących czasami jeździć rowerem. To nowoczesny sklep rowerowy Łódź, w którym można kupić dobrej klasy sprzęt w rozsądnych cenach. Hematph sprzedaje jednoślady znanych wytwórców, m. in. Accent bądź Dema Łódź. Klienci mogą wybierać wśród bogatej gamy rowerów górskich, szosowych i dziecięcych. Poza tym naprawa rowerów Łódź to świetne rozwiązanie jeżeli trzeba wymienić suporty, przygotować rower do sezonu albo zakupić solidne części i akcesoria. oferta firmy hematph jest przygotowana dla zawziętych kolarzy, jak również osób lubiących czasami jeździć rowerem. to nowoczesny sklep rowerowy łódź, w którym można kupić dobrej klasy sprzęt w rozsądnych cenach. hematph sprzedaje jednoślady znanych wytwórców, m. in. accent bądź dema łódź. klienci mogą wybierać wśród bogatej gamy rowerów górskich, szosowych i dziecięcych. poza tym naprawa rowerów łódź to świetne rozwiązanie jeżeli trzeba wymienić suporty, przygotować rower do sezonu albo zakupić solidne części i akcesoria.

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości:

 • Brud w Kościele

  Działania Kościoła wobec pedofilii idą w trzech kierunkach: zapobiegania, unikania nawet pozorów krycia winnych oraz pomocy ofiarom. Naiwnością byłoby sądzić, że problem nie dotyczy Polski.

  Czytaj więcej »
 • Nigeria: orgia zabijania

  Somalia, Mali, Nigeria: o tych afrykańskich krajach przyjęło się mówić jako o „pasie dziesiątego równoleżnika”.

  Czytaj więcej »
 • Dyskusja wokół tragedii w Smoleńsku wkroczyła w kolejną, dość żenującą fazę

  Zaczęło się ostre podważanie kompetencji ekspertów z jednej i drugiej strony: „Ten latał tylko jako pasażer i sklejał samolociki z tektury”. „A tamten napisał raport, a w Smoleńsku nigdy nie był”.

  Czytaj więcej »