Wybierz język strony

Ekologia Podkategoria: Ekologia

 • Wózki do sprzątania »

  Od 1993 r Firma JUST-POL Sprzęt i środki czystości propaguje najnowsze technikisprzątania oferując najwyższej jakości odkurzacze biurowe, hotelowe, dla mieszkania, specjalistyczne i przemysłowe, odkurzacze piorące - ekstraktory, maszyny czyszcząco sprzątające kablowe i bateryjne, szorowarki jednotarczowe, polerki wysokoobrotowe, wózki do spzątania systemowe, dozamiany bielizny i hotelowe, ręczny i mechaniczny sprzęt czyszczący     korporacji NUMATIC, TTS, INTERMOP, Vermop. Oferujemy także pady czyszczące i polerujące ETC (tarcze ścierne do szorowarek i polerek), chemia profesjonalna i środki czystości KLEEN, VOIGT VC, czyściwa przemysłowe, ręczniki papierowe, mydło w płynie, jak również   mopy.
  Sklep on-linewww.aleczysto.pl - gwarantujemy pomoc w doborze sprzętu i środków czyszczących , a ponadto szkolenie personelu. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 27 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zmiękczanie wody w przemyśle »

  Firma Energos-Pro oferuje kompleksowe rozwiązania dotyczące zmiękczania wody w przemyśle oraz instalacjach domowych. Twarda woda stosowana w procesie może skutkować osadami (kamieniem kotłowym), czego skutkiem są olbrzymie straty finansowe. 1 mm kamienia kotłowego przyczynia się do 10% straty energetycznej!
  Nasza firma od wielu lat zajmuje się systemami uzdatniania wody. Posiadamy szeroką gamę urządzeń do zmiękczania wody dla zakładów przemysłowych oraz na cele socjalno bytowe.
  Zakres naszej działalności obejmuje: projektowanie, dobór, sprzedaż i serwis systemów uzdatniania wody. Zajmujemy się produkcją stacji odwróconej osmozy (systemy RO).
  Nasza firma w swojej ofercie posiada pełen zakres dostawy i doboru urządzeń do zmiękczania i demineralizacji wody metodą wymiany jonowej, popularny zmiękczacz (zmiękczacz wody, wymiennik jonowy).Głowice sterujące, które montujemy w stacjach to miedzy innymi FLECK I CLACK, AUTOTROL.Żywice jonowymienne stosowane w naszych urządzeniach to: LANXESS.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badanie wody - EKOLAB »

  Nasza spółka od wielu lat świadczy usługi z zakresu badań oraz pomiarów z zakresu ochrony środowiska, wentylacji, kwalifikacji pomieszczeń czystych oraz BHP. Badania realizowane są akredytowane laboratoria co zaświadcza o wysokiej jakości usługach a realizowany przez naszą firmę system kontrolowania otrzymał certyfikat akredytacji nr AB 869.
  Do naszych zasadniczych usług należą:

  - badania środowiskowe
  - audyt środowiskowy
  - badania geotechniczne
  - analiza akustyczna

  - badanie gleby
  - pomiary hałasu
  - decyzja środowiskowa
  - badanie wody

  - zgłoszenie instalacji
  - operat wodnoprawny
  - opłaty za korzystanie ze środowiska
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej WWW http://ekolab.pl

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • oczyszczalnie ścieków »

  Głównym zadaniem procesu oczyszczania ścieków jest: usunięcie zawiesin, obniżenie stężenia związków organicznych i mineralnych, usunięcie trucizn i związków genotoksycznych oraz substancji kumulujących się w tkankach, itp. Wszystkie te procesy wykonują coraz nowocześniejsze oczyszczalnie ścieków.
  Firma Prox to sprzedaż i dostawa zbiorników, oczyszczalni oraz rozwiązań technologii oczyszczania ścieków i instalacji przemysłowych. Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych i spersonalizowanych produktów. Zapewniamy pomoc w doborze urządzenia, oraz kompleksowy montaż (także w problematycznych warunkach).

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sortowanie odpadów »

  Vileda Professional jest producentem profesjonalnych pojemników do sortowania i segregacji odpadów i śmieci komunalnych i przemysłowych. Produkujemy pojemniki różnej wielkości, a wykonane są z wytrzymałych na mechaniczne uszkodzenia materiałów przez co doskonale nadają się jako pojemniki na odpady przemysłowe. Do łatwiejszego sortowania odpadów pojemniki zostały pomalowane na różne kolory. Dzięki kolorom koszy lub użyciu kolorowych pokryw na pojemniki na odpady nie wyglądają jak szare kosze na śmieci jakich używaliśmy jeszcze jakiś czas temu.

  Segregacja odpadów z pojemnikami Vileda.

  Pojemniki do segregacji i sortowania odpadów, a także kosze do segregacji odpadów oraz pojemniki na odpady medyczne bez wątpienia mają wpływ na utrzymanie higieny i czystości naszego środowiska. Jednak nic to nie przyniesie jeśli ludzie nie będą właściwie ich używać. Kosze na śmieci powinny na stałe pojawić się w naszym otoczeniu, wtedy będziemy bardziej dbali o czystsze środowisko. Sortowanie odpadów przyczyni się do mniejszego degradowania środowiska gdyż wiele odpadów trafi jako surowce wtórne.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Viessmann »

  Pompa ciepła uzyskuje największe skuteczności energetyczne w połączeniu z ogrzewaniem niskotemperaturowym (ogrzewanie podłogowe). Nowo budowany obiekt powinien mieć świadectwo energetyczne, z którego można korzystać przy doborze mocy pompy ciepła. Moc pompy ciepła dobiera się w oparciu o projektowe obciążenie cieplne budynku. Klimat Bartycka Zapotrzebowanie na ciepło dla domu zależy od wielu czynników jak powierzchnia budynku, budowa ścian, ilość i rozmieszczenie otworów okiennych i drzwiowych i wiele innych.
   Kolektor słoneczny jest to urządzenie do pozyskiwania energii słonecznej, która jako ciepło przechodzi przez układ solarny do zasobnika z wodą użytkową. Przeciwnie mówiąc jest to urządzenie do przeróbek energii słonecznej na ciepło. Energia docierająca do kolektora zamieniana jest na energię cieplną nośnika ciepła, którym może być ciecz (glikol, woda) albo gaz (na przykład. powietrze). Klimat Bartycka - Wydajność kolektorów słonecznych uzależnona jest przede wszystkim od ich budowy. Ze względu na zastosowaną konstrukcję wśród kolektorów wyróżniamy dwa rodzaje: płaskie i próżniowe.
   Pompa ciepła jest urządzeniem działającym na tej samej zasadzie, jak lodówka czy klimatyzator. Jej misją nie jest natomiast odebranie ciepła od owoców czy jogurtów schowanych w lodówce niemniej jednak dostarczenie ciepła, czyli to, co lodówka robi na wymienniku umieszczonym z tyłu obudowy. solary
   Pompa ciepła jest urządzenie, które przepompowuje ciepło z gruntu o niskich temperaturach (tzw. dolne źródło pompy ciepła) do domowej instalacji grzewczej, w której temperatura czynnika jest wyższa. Nazwa jest tożsama do zwykłej pompy wodnej, która pobiera wodę z miejsca na niskiej wysokości i przetłacza ją wyżej, albo podnosi jej ciśnienie.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • zdrowa żywność »

  Zajrzyj na stronę prezentującą dane na tematy tj. ochrona środowiska, ekologia, zdrowa żywność. Sprawdź, jakie wytyczne na przedsiębiorców nakłada prawo o ekologii, a jak Ty możesz chronić środowisko w lokalu mieszkalnego. Na stronie znajdziesz szereg przydatnych, przystępnie napisanych artykułów, zawierających najistotniejsze dane dla zachowania ekosystemu w dobrym stanie. Nie wiesz jak rozpoznać produkt ekologiczny? Jakie wytyczne musi spełniać restauracja, jeśli chodzi o ekologiczną żywność? Albo jak rozpocząć dbać o środowisko we własnym domu? Wszystkiego dowiesz się z naszego portalu- zapraszamy!

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przenośniki ślimakowe produkcji Ekofinn »

  Przedsiębiorstwo Ekofinn-POl od wielu lat trudni się wytwórstwem i wyposażaniem oczyszczalni ścieków. Produkowany przez nas osprzęt znajduje się w dużej liczbie takiego typu obiektach w Polsce zarówno w oczyszczalniach mechanicznych jak też biologicznych, ponieważ każdy proces oczyszczania ścieków wymaga na pewnym etapie wykorzystania urządzeń oczyszczania mechanicznego. Jako przewodzący w branży stawiamy zawsze na jakość dlatego, że urządzenia które wykonujemy będą działać bez usterki przez wiele lat. Wśród urządzeń usprawniających oczyszczanie ścieków dostępnych w naszej ofercie są: sita, separatory, piaskowniki, przenośniki ślimakowe, flotatory oraz filtry. Odpowiednio wyposażone oczyszczalnie ścieków to gwarancja czystej wody odprowadzanej do wód powierzchniowych. Cała oferta urządzeń dostępna jest na naszej stronie internetowej - serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • AZ-EKO - Ochrona Środowiska »

  Nasza firma od długiego czasu z profesjonalnym podejściem zajmuje się sprawami ochrony środowiska. Począwszy od wykonywania opinii po pomoc przy zdobywaniu decyzji środowiskowych. Możemy przejąć obowiązki ochrony środowiska w firmach, służymy radą w temacie ochrony środowiska. Wyróżnia nas szybkość realizacji zleceń zapewniamy kompleksowe i indywidualne podejście.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Si Power S.A. - nowy wymiar energetyki słonecznej »

  Grupa Si Power S. A. jako firma międzynarodowa posiada dostęp do szerokiego wachlarza najwyższej jakości produktów obecnych w całej branży energetyki odnawialnej. Proponowane przez naszą grupę SiPower instalacje łączą w sobie przede wszystkim perfekcyjną jakość wykonania, co pozwala na bardzo długi czas ekspoloatacjiNiezależnie od wielkości projektu, w każdym przypadku oddajemy do Państwa dyspozycji doświadczonych ekspertów oraz najlepszą metodologię i najbardziej zaawansowane technologicznie produkty. Doświadczenie grupy w projektach realizowanych na całym świecie pozwala nam oferować systemy fotowoltaiczne, instalacje naziemne, instalacje dachowe zarówno kompletne jak i w postaci produktów gotowych do montażu. grupa si power s. a. jako firma międzynarodowa posiada dostęp do szerokiego wachlarza najwyższej jakości produktów obecnych w całej branży energetyki odnawialnej. proponowane przez naszą grupę sipower instalacje łączą w sobie przede wszystkim perfekcyjną jakość wykonania, co pozwala na bardzo długi czas ekspoloatacjiniezależnie od wielkości projektu, w każdym przypadku oddajemy do państwa dyspozycji doświadczonych ekspertów oraz najlepszą metodologię i najbardziej zaawansowane technologicznie produkty.

  Data dodania: 15 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • kosze uliczne »

  Wszystko czego mogłeś chcieć wiedzieć na temat koszy na śmieci. Szeroki kolekcja treści dla każdego kto chciał aby zgłębić temat sortowania odpadów. Nie warto tracić czasu skoro na tej stronie można w bardzo intuicyjny sposób nauczyć się zgodnego z wszelkimi obecnymi przepisami w tym temacie. Nie oferujemy żadnych produktów - cel strony to jedynie chęć informowania społeczeństwa o problemie i skutkach sortowania odpadów. Z nami dzielenie nieczystości będzie jeszcze prostrze i udowodnimy że właściwie każdy ma możliwość to robić prawidłowo, warto wspomnieć że ekologia to nasza przyszłe miesiące - a odpowiednie kosze na śmieci mają nam jedynie ułatwić życie.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • SiPower S.A. - energia w harmonii z naturą »

  Wielu specjalistów, wspólny cel Firmę Si Power S.A. tworzą światowi liderzy z branży fotowoltaicznej, których wspólnym celem jest kompleksowa obsługa projektów, przygotowanie dokumentacji i budowa najwyższej jakości elektrowni słonecznych na terenie całego świata, obsługa, a oprócz tego produkcja elementów do ich konstrukcji. Misja Si Power S.A. Misją grupy Si Power S.A. jest wkład w kreowanie świata zielonej energii. Nasza wiedza i doświadczenie Słońce to najjaśniejszy obiekt planetarny i główne źródło energii docierającej do naszej planety. Moc płynąca ze Słońca jest ogromna, łatwo dostępna i praktycznie niograniczona, a elektrownie słoneczne bazujące na pozyskiwaniu tej energii przynoszą realne korzyści finansowe i chronią środowisko naturalneSi Power S.A. jako międzynarodowa grupa ma dostęp do szerokiej gamy najwyższej jakości produktów obecnych w całym sektorze energetyki odnawialnej.Oferowane przez naszą grupę instalacje odznaczają się przede wszystkim wzorową jakością wykonania, dzięki czemu posiadają bardzo długą żywotność.Niezależnie od wielkości przedsięwzięcia, za każdym razem oddajemy do Państwa dyspozycji doświadczonych ekspertów a także najlepszą metodologię i najbardziej zaawansowane technologicznie produkty.
  SiPower

  Data dodania: 09 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pasieka Pucer - najlepszy mazurski miód akacjowy z poziomkami »

  Tradycyjne wędliny, chleby, ciasta, miody, wyroby mleczarskie, przetwory i napoje można było obejrzeć podczas VIII Wystawy Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Polskie Smaki - zorganizowanej 21 września b.r. na Praskiej Giełdzie Spożywczej w Ząbkach.
  Kilkaset produktów stanowiących polskie dziedzictwo kulinarne, wytwarzanych w oparciu o tradycyjne metody i ze składników pochodzących z upraw ekologicznych zaprezentowało blisko sześćdziesięciu producentów z całego kraju.
  Spośród wielu zaproszonych gości najbardziej wyczekiwana była Magda Gessler. Restauratorka podeszła do każdego z ponad 50 stoisk. Degustowała premierowo pokazany miód z poziomkami. Powiedziała -, pięknie wygląda"
  Pani Magda Gessler przedstawiając wyniki obrad jury zachwycała się "jadłam cudowne miody...., w maleńkim słoiczku gęsto utkane, jedna przy drugiej pachnące poziomki z odrobiną miodu na dnie, z urzekającą słodyczą. Rarytas, zapachem przywodzi poziomkową polanę znaną z dzieciństwa... który powinien być wizytówką Polski na całym świecie. Każdy cudzoziemiec opuszczając Polskę powinien otrzymać taki cudowny prezent będący smakiem naszego kraju".
  Jury wybrało pięć produktów wśród których znalazł się Mazurski miód akacjowy z poziomkami z Pasieki PUCER. Laureaci otrzymali statuetki, Polski Smak 2012" i nominację do prestiżowego godła promocyjnego, Teraz Polska".
  Pasieka Pucer serdecznie zaprasza!

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tanie paliwa »

  Nieszkodliwy stan istnienia jest niesłychanie znaczący dla ludzi żyjących teraz, ale też dla następnych pokoleń. Teraźniejszy świat zbudowany jest na energii dostarczanej z paliw między innymi na węglu, ropie, gazie. Najbardziej ważkim rozwikłaniem problemu z energią jest istotnie zastosowanie siła alternatywna gdy mowa jest o auta, aczkolwiek niestety dopóki dostępna jest ropa to wielkie koncerny naftowe skrupulatnie hamują szerzenie alternatywnych źródeł paliwa. Benzyna jest najpowszechniejszym rozwiązaniem dla samochodów, tańszym paliwem jest podłączenie gazowe, który staje się coraz bardziej modny. Co zrobić ażeby zaoszczędzić podczas poruszania się autem? Po pierwsze ustabilizowana jazda, nie zbyt szybko oraz na kompatybilnym biegu, najlepiej jest nie wychodzić poza 2 tyś obrotów.

  Data dodania: 25 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zima w Polsce »

  W takim klimacie, w jakim ulokowana jest Polska ogrzewanie domu to duży problem. Poprzez znakomita większość roku musimy się zastanawiać jak rozwiązywać kwestie ogrzewania lokalu, ponieważ jest chłodno i deszczowo, zima jest długa, zaś lato szybko się kończy. Niestety paliwo grzewcze jest z roku na rok coraz droższe, co znacznie zwiększa koszty życia w Polsce. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad taką kwestią, jaką jest oszczędzanie energii. Różnorakie nowoczesne i alternatywne metody na oszczędzanie energii pomogą nam ograniczyć budżet przeznaczony na ogrzewanie lokalu mieszkalnego. Warto zatem poszukiwać takich informacji.

  Data dodania: 13 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOPART: najlepsze szamba betonowe w Polsce! »

  Zapraszamy do kontaktu kontrahentów zainteresowanych zakupem szczelnego szamba betonowego. Mogą to być osoby, które budują sobie dom i chcą rozwiązać problem usuwania ścieków, jak również nabywcy, którzy remontują wymieniają szambo w starszym budynku. Dostarczymy także zbiorniki dla rolników na nawóz, a dodatkowo do przedsiębiorstw, zapewniając prawidłowy odbiór ścieków.
   Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Lubelskie, Podkarpackie: tu dostarczamy nasze szamba betonowe w wielu wypadkach. Natomiast mamy bazę w centrum Polski i wypad w nawet odległe rejony nie jest dla nas kłopotem.
   Nasze zbiorniki są zbrojone stalą odpowiedniej jakości i według projektu wykonanego przez projektantów z praktyką. Stosujemy stosowny beton nawet B25 w zimie i kruszywa dolomitowe. Nasi dostawcy betonu i stali są sprawdzeni, działamy razem już od wielu lat.
   W zgodzie z przepisami prawa budowlanego, na nasze szczelne zbiorniki betonowe możemy zaprezentować następujące dokumenty - są one dostępne dla osób, które kupiły od nas zbiorniki: Atest Państwowego Zakładu Higieny, deklaracja zgodności producenta.

  Data dodania: 25 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ecostyle.info.pl – wszystko o ekologicznym życiu »

  Na portalu ecostyle.info.pl znajdziesz najświeższe wiadomości odnoszące się do tematu zdrowia, urody, ekologicznych trendów oraz urządzeń. Wszystko w temacie ekotechnologii i dodatków. Z porad zamieszczonych na portalu odkryjesz w jaki sposób żyć w zgodzie z przyrodą, przerwać zanieczyszczanie i zaśmiecanie naszej planety. Porównania pokażą najświeższe ekologiczne urządzenia. Zestawy produktowe pokażą jak dopasować zestawy, które umożliwią bycie bardziej eko. Odwiedź ecostyle.info.pl i zdobądź informacje w łatwy oraz ciekawy sposób.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowa ekologiczna żywność dla dzieci, dla niemowląt - Biosmyk.pl »

  Biosmyk.pl to zdrowa, ekologiczna żywność dla dzieci i dla niemowląt. Biorąc pod uwagę prawidłowy postęp dziecka, nie możesz zapominać o diecie bogatej w składniki odżywcze, a oprócz tego zawierającej produkty . Produkty, które oferujemy: obiadki, kaszki, płatki śniadaniowe, mleko modyfikowane, desery czy makarony robione są jedynie z naturalnych składników. Sprawdź naszą ofertę juz dzisiaj. Przekonaj się sam jak wielkie znaczenie ma zdrowa i ekologiczna żywność w rozwoju twojego dziecka. Zdrowa żywność dla dzieci i dla niemowląt, zapraszamy na http://www.biosmyk.pl/.

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szambo z betonu poradnik. »


  samochód;">
  Zajmujemy się produkcją zaś dystrybucją ekologicznych szamb pożarowych tudzież retencyjnych zaś przeznaczonych na wodę deszczową. Polecamy modele o pojemności od 3 tys. litrów. Wszelki jednostka ludzka do pomyślenia odlany w formie monolitycznej (jedynka odlew betonowy) niczym oraz wieloczęściowej. Wszystkie rozwiązania dostosowujemy dlatego że do indywidualnych potrzeb klienta. W naszej ofercie wydobyć można też studnie wodomierzowe zaś instalacje techniczno-sanitarne wobec postacią przydomowych zbiorników z betonu. Świadczymy także profesjonalne usługi montażowe. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą natomiast montażem ekologicznych szamb żelbetowych przeznaczonych na zbiornika przydomowe, zbiorniki do oczyszczalni ścieków przydomowych natomiast przemysłowych, gnojówkę, gnojowicę, wodę deszczową, zbiorniki retencyjne, pożarowe, studnie wodomierzowe.
  Przez naszemu długoletniemu doświadczeniu w dziedzinie logistyki, zapewniamy stosunkowo niskie koszty ich transportu, dosłownie na dystans do 600 km od siedziby naszej firmy. Ponadto gwarantujemy wielce krótkie terminy realizacji zamówień.
  Klientom dostarczamy ostatnim tchem wysezonowane oraz sprawdzone co do szczelności zbiorniki, w jakich osiągnięta została pełna uporczywość betonu.

  Data dodania: 25 02 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ekologia

Ekologia - nowa strona:

Adres: