Wybierz język strony

Chłodnictwo Podkategoria: Chłodnictwo

 • Klimatyzacja - klimatyzatory LG i Daikin »

  W swojej ofercie mamy różnorodne urządzenia klimatyzacyjne znakomicie nadające się do tworzenia różnych systemów klimatyzacyjnych i chłodniczych. Klimatyzatory LG czy też klimatyzatory Whirlpool perfekcyjnie nadają się do zastosowania w domowej czy tez niewielkiej biurowej klimatyzacji. Jeśli chodzi o bardziej złożone i wydajne struktury chłodnicze tu polecamy klimatyzatory Daikin, klimatyzatory Mitsubishi oraz klimatyzatory Samsung.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperatory »

  FreshHouse jest młodą i śpiesznie rozwijającą się spółką z ogromnym potencjałem. Dobrzy jesteśmy w sprzedaży przywożonych rekuperatorów jednych z światowych marek znajdujsących się na krajowym rynku. Dzięki długiej współpracy z dostawcami zagranicznymi daje nam możliwość sprzedawać Państwu bardzo interesujące ceny. Wykonujemy także rozbudowane projekty instalacji, montaż oraz gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jakość usług oferowanych przez moją firmęzą firmę jest w każdej chwili wykonywana na najwyższym poziomie. Rekuperacja to doskonałe rozwiązanie do utrzymania prawidłowych warunków w lokalu, dzięki czemu żyje się zdrowo i przyjemnie.

  Data dodania: 04 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Qfiltr- Owata »

  W przypadku pomieszczeń takich jak lakiernia zastosowanie odpowiedniej wentylacji jest bardzo ważne, dlatego warto zadbać, by funkcjonowała ona na odpowiednim poziomie. W tym momencie mamy bardzo wiele doskonałych systemów wentylacyjnych, które swoim działaniem mogą przynieść naprawdę wiele efektów. Jednocześnie trzeba pamiętać o tym, że w wielu systemach bardzo ważne są zastosowane filtry i to o nie przede wszystkim trzeba dbać. Nasza firma QFiltr stara się Wam oferować atrakcyjne i skuteczne Filtr stropowy, które sprawią, że cały system wentylacyjny stanie się w takim pomieszczeniu dużo skuteczniejszy. Jeśli zdecydujecie się na naszą ofertę możecie być pewni, że nasze filtry przyniosą takie efekty działania jakich rzeczywiście oczekujecie. W ofercie jest również filtr absolutny czy też atrakcyjny produkt jakim są Filtr stropowy. Qfiltr to firma, która na polu wentylacyjnym daje Wam naprawdę bardzo wiele możliwości i między innymi dlatego warto korzystać z naszej oferty. Zachęcamy również do kontaktu z nami jeśli nie wiecie, które rozwiązanie będzie dla Was najlepsze. Nasi pracownicy służą poradą i pomocą wybrać skuteczne filtry dla Was.

  Data dodania: 03 03 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Chłodnictwo

Chłodnictwo - nowa strona:

Adres: