Wybierz język strony

Agencje ochrony Podkategoria: Agencje ochrony

 • kancelaria prawna prawa pracy »

  Kancelaria prawna prawa pracy zostala założona przez Radcę Prawnego Szczepana Wrońskiego. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie specjalizował się w prawie podatkowym, a następnie ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Ponadto ukończył Podyplomowe Studium w zakresie rachunkowości i finansów przedsiębiorstw w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
  Zdobywał doświadczenie prowadząc działalność jako kancelaria prawna prawa pracy zajmując się obsługą prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych, a także pracując w organach administracji publicznej.
  W Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych kierował Działem Egzekucji, zajmując się windykacją należności oraz pracował na stanowisku Dyrektora odpowiedzialnego za udzielanie dofinansowań do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych, a także kierował dużym projektem informatycznym znanym jako System Obsługi Dofinansowań. Następnie jako Dyrektor Działu Prawnego organizacji pracodawców udzielał pomocy prawnej zrzeszonym przedsiębiorcom.

  Data dodania: 01 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porada prawna »

  Założycielem Kancelarii prawnej jest Radca Prawny Szczepan Wroński. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie specjalizował się w prawie podatkowym, a następnie ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Ponadto ukończył Podyplomowe Studium w zakresie rachunkowości i finansów przedsiębiorstw w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Specjalizuje się w usługach takich jak:porada prawna, itp.
  Autor licznych publikacji prasowych ("Gazeta Prawna", "Rzeczpospolita", pisma branżowe) oraz książkowych. Wykładowca na wielu szkoleniach oraz kursach dla pracodawców. Ekspert w dziedzinie pomocy publicznej na zatrudnianie.
  Zdobywał doświadczenie kancelarii prawnej zajmując się obsługą prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych, a także pracując w organach administracji publicznej gdzie porada prawna była niezbedna. W Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych kierował Działem Egzekucji, zajmując się windykacją należności oraz pracował na stanowisku Dyrektora odpowiedzialnego za udzielanie dofinansowań do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych, a także kierował dużym projektem informatycznym znanym jako System Obsługi Dofinansowań. Następnie jako Dyrektor Działu Prawnego organizacji pracodawców udzielał pomocy prawnej zrzeszonym przedsiębiorcom.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Kielce »

  Podczas wieloletniej działalności Odszkodowania Kielce obejmującej obsługę kontrahentów regionalnych, ale również pochodzących z terenu całego państwie i zagranicy, Kancelaria Waluszewska, Molenda nabyła praktykę i odniosła sukcesy w zakresie: zypełnej obsługi spraw firmowych firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) prawa handlowego obejmującej m. in. opracowywanie umów i statutów firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, a dodatkowo ich zmian, powoływanie organów firm ich prokurentów, podwyższanie i obniżanie kapitału firm, umarzanie udziałów i akcji oraz dodatkowo pełną obsługę zgromadzeń i posiedzeń organów firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, zakładania firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw prawa handlowego oraz dodatkowo ich łączenia, podziałów, przekształcania zakupu, a dodatkowo sprzedaży spółek i przedsiębiorstw, a ponadto ich majątku, obsługi prawnej procesów prywatyzacji, komercjalizacji i restrukturyzacji przedsiębiorstw państwowych, doradztwo w procesach inwestycyjnych, w tym opracowywania analiz prawnych firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, przedsiębiorstw i nieruchomości oraz wsparcie w zakresie finansowania procesów finansowych i tworzenia konsorcjów dla ich realizacji prawa pracy, a priorytetowo opracowywania regulaminów organizacyjnych, pracy i wynagrodzenia. Odszkodowania Kielce - Zarejestrowana w dniu 9 października 2001 r. Wcześniej działała jako spółka cywilna, a poprzednio jako Biuro Prawne "POLIAS". Dzisiaj partnerami korporacji są Anna Waluszewska i Elżbieta Molenda. Prokurentem firmy jest dr Jan Waluszewski. Wszyscy ludzie mają wiedzę praktyczną w zakresie procesów prywatyzacyjnych, a dodatkowo w zakresie prawa gospodarczego.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poszwa »

  Sypialnia jest jednym z bardziej niebagatelnych, jeżeli nie najistotniejszym pomieszczeniem naszego lokalu mieszkalnego, jest oazą wypoczynku, a oprócz tego ładowania wyczerpanych akumulatorów. Pokój sypialny to miejsce w którym spędzamy większą część naszej doby, wg różnorakich źródeł jest to dosłownie jedna trzecia całego życia. Sypialnia jest jednym z istotniejszych, jeżeli nie najbardziej istotnym pomieszczeniem naszego lokalu mieszkalnego, jest oazą wypoczynku, a oprócz tego ładowania wyczerpanych baterii. Pokój sypialny to miejsce w którym spędzamy większą część naszej doby, wg różnorakich źródeł jest to dosłownie jedna trzecia całego życia. Biorąc te czynniki pod uwagę warto przeznaczyć naszemu miejscu sypialnemu nieco więcej wątpliwości z punktu widzenia wystroju wnętrza, ze szczególnym uwzględnieniem komfortu, a oprócz tego odczuć estetycznych. Oczywistą sprawą i centralnym punktem każdej sypialni jest łóżko z odpowiednio dobranym materacem plus pozostałe meble pomieszczenia, umiejscowione w współzależności od spersonalizowanych upodobań. Natomiast dopełnieniem całości, przysłowiowa kropką nad i jest poszwa, która jest dopełnieniem tworzonego klimatu sypialni.

  Data dodania: 26 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prześcieradło »

  Bezpiecznym rozstrzygnięciem jest zakup publikacji do zwyczajnego użytku, których w mieszkaniu potrzeba w większej ilości, jak przykładowo. prześcieradło. Wręczenie kompletu eleganckiej pościeli jest bardzo taktowym i dobrze widzianym gestem. Bieżące zestawy ekskluzywnej pościeli mogą kosztować wręcz kilkaset PLN ponieważ są zrealizowane z sprowadzanej z Egiptu bawełny. Prawdopodobieństwo, że młodzi mają już taki gadżet w domu o wybranym przez moją firmę wzorze jest nikłe. Także możemy wręczyć zestaw ręczników, w skład którego może ich wchodzić dosłownie 8 sztuk.

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny »

  Założycielem Kancelarii prawnej jest Radca Prawny Szczepan Wroński. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie specjalizował się w prawie podatkowym, a następnie ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Ponadto ukończył Podyplomowe Studium w zakresie rachunkowości i finansów przedsiębiorstw w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
  Autor licznych publikacji prasowych ("Gazeta Prawna", "Rzeczpospolita", pisma branżowe) oraz książkowych. Wykładowca na wielu szkoleniach oraz kursach dla pracodawców. Ekspert w dziedzinie pomocy publicznej na zatrudnianie.
  Zdobywał doświadczenie radca prawny zajmue się obsługą prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych, a także pracując w organach administracji publicznej. W Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych kierował Działem Egzekucji, zajmując się windykacją należności oraz pracował na stanowisku Dyrektora odpowiedzialnego za udzielanie dofinansowań do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych, a także kierował dużym projektem informatycznym znanym jako System Obsługi Dofinansowań. Następnie jako Dyrektor Działu Prawnego organizacji pracodawców udzielał pomocy prawnej zrzeszonym przedsiębiorcom.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porada prawna »

  Założycielem Kancelarii prawnej jest Radca Prawny Szczepan Wroński. Specjalizował się w omal podatkowym, a następnie ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Ustawowych w Szczecinie. Dodatkowo ukończył Podyplomowe Studium w zakresie rachunkowości i finansów przedsiębiorstw w Szkole Głównej Handlowej w Łodzi. Specjalizuje się w usługach takich jak:porada prawna.
  Zdobywał doświadczenie kancelarii prawnej zajmując się obsługą prawną przedsiębiorców oraz dodatkowo osób fizycznych, a również pracując w organach administracji publicznej gdzie porada prawna była niezbedna. W Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych kierował Działem Egzekucji. założycielem kancelarii prawnej jest radca prawny szczepan wroński. specjalizował się w omal podatkowym, a następnie ukończył aplikację radcowską w okręgowej izbie radców ustawowych w szczecinie. dodatkowo ukończył podyplomowe studium w zakresie rachunkowości i finansów przedsiębiorstw w szkole głównej handlowej w łodzi.

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • kancelaria prawna warszawa »

  Kancelaria prawna jest prowadona poprzez Szczepana Wrońskiego. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie specjalizował się w nieomalże podatkowym, a następnie ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Ustawowych w Wrocławiu.   Kancelaria prawna zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców, a ponadto osób fizycznych, a też pracując w organach administracji publicznej. W Państwowym Funduszu Rehabilitacji Ludzi Niepełnosprawnych kierował Działem Egzekucji, zajmując się windykacją należności, a dodatkowo pracował na stanowisku Dyrektora odpowiedzialnego za udzielanie dofinansowań do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych, a także kierował dużym projektem informatycznym znanym jako System Obsługi Dofinansowań. Kancelaria prawna jest prowadona przez Szczepana Wrońskiego. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie specjalizował się w prawie podatkowym, a następnie ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Ponadto ukończył Podyplomowe Studium w zakresie rachunkowości i finansów przedsiębiorstw w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
  Autor licznych publikacji prasowych ("Gazeta Prawna", "Rzeczpospolita", pisma branżowe) oraz książkowych. Wykładowca na wielu szkoleniach oraz kursach dla pracodawców. Ekspert w dziedzinie pomocy publicznej na zatrudnianie.
  Kancelaria prawna zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych, a także pracując w organach administracji publicznej.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Kielce »

  Odszkodowania Kielce - Zarejestrowana w dniu 9 października 2001 r. Przedtem działała jako spółka cywilna, a poprzednio jako Biuro Prawne "POLIAS". Obecnie partnerami firmy są Anna Waluszewska i Elżbieta Molenda. Prokurentem spółki jest dr Jan Waluszewski. Wszyscy ludzie mają praktykę w zakresie procesów prywatyzacyjnych oraz dodatkowo w zakresie prawa gospodarczego. Jako jedyna w Kielcach Kancelaria odszkodowania Kielce, na wzór dużych, warszawskich firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) prawniczych, Kancelaria Prawnicza Waluszewska, Molenda stanowi jeden podmiot i poza partnerkami, Ci pozostali prawnicy są w niej zatrudnieni na umowach o pracę albo zlecenia. Podczas wieloletniej działalności Odszkodowania Kielce obejmującej obsługę nabywców regionalnych, niemniej jednak również pochodzących z terenu całego kraju i zagranicy, Kancelaria Waluszewska, Molenda nabyła praktykę i odniosła sukcesy w zakresie: całkowitej obsługi spraw korporacyjnych korporacji prawa handlowego obejmującej m. in.

  Data dodania: 16 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Kielce »

  W trakcie wieloletniej działalności Odszkodowania Kielce obejmującej obsługę klientów regionalnych, ale także pochodzących z terenu całego państwie i zagranicy, Kancelaria Waluszewska, Molenda nabyła doświadczenie i odniosła sukcesy w zakresie: całkowitej obsługi spraw korporacyjnych firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw prawa handlowego obejmującej m. in. opracowywanie umów i statutów spółek oraz ich konwersji, powoływanie organów firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) ich prokurentów, podwyższanie i obniżanie kapitału firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek), umarzanie udziałów i akcji oraz pełną obsługę zgromadzeń i posiedzeń organów firm, zakładania firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw prawa handlowego oraz dodatkowo ich łączenia, podziałów, przekształcania zakupu oraz dystrybucji firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw i przedsiębiorstw oraz dodatkowo ich majątku, obsługi prawnej procesów prywatyzacji, komercjalizacji i restrukturyzacji przedsiębiorstw państwowych, doradztwo w procesach finansowych, w tym opracowywania analiz prawnych spółek, przedsiębiorstw i nieruchomości oraz dodatkowo doradztwo w zakresie finansowania procesów majątkowych i tworzenia konsorcjów dla ich realizacji prawa pracy, a priorytetowo opracowywania regulaminów organizacyjnych, pracy i wynagrodzenia. Odszkodowania Kielce - Zarejestrowana w dniu 9 października 2001 r. Wcześniej działała jako spółka cywilna, a przedtem jako Biuro Prawne "POLIAS". Współcześnie partnerami korporacji są Anna Waluszewska i Elżbieta Molenda. Prokurentem korporacji jest dr Jan Waluszewski. Wszyscy mają doświadczenie w zakresie procesów prywatyzacyjnych oraz dodatkowo w zakresie prawa gospodarczego.

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poszwa »

  Sypialnia jest jednym z bardziej niebagatelnych, jeżeli już nie najbardziej istotnym pomieszczeniem naszego lokalu mieszkalnego, jest oazą wypoczynku, a oprócz tego ładowania wyczerpanych akumulatorów. Pokój sypialny to miejsce w którym spędzamy większą część naszej doby, wg różnorakich źródeł jest to dosłownie jedna trzecia całego życia. Sypialnia jest jednym z poważniejszych, jeżeli już nie najbardziej istotnym pomieszczeniem naszego mieszkania, jest oazą wypoczynku, a oprócz tego ładowania wyczerpanych baterii. Pokój sypialny to miejsce w którym spędzamy większą część naszej doby, wg różnorakich źródeł jest to dosłownie jedna trzecia całego życia. Biorąc te czynniki pod uwagę warto przeznaczyć naszemu miejscu sypialnemu nieco więcej wątpliwości z punktu widzenia wystroju wnętrza, ze szczególnym uwzględnieniem komfortu, a dodatkowo odczuć estetycznych. Oczywistą sprawą i centralnym punktem każdej sypialni jest łóżko z odpowiednio dobranym materacem plus pozostałe meble pomieszczenia, umiejscowione w współzależności od spersonalizowanych upodobań. Natomiast dopełnieniem całości, przysłowiowa kropką nad i jest poszwa, która jest dopełnieniem tworzonego klimatu sypialni.

  Data dodania: 22 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • kancelaria prawna »

  Kancelaria prawna jest prowadona przez Szczepana Wrońskiego. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie specjalizował się w prawie podatkowym, a następnie ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Ponadto ukończył Podyplomowe Studium w zakresie rachunkowości i finansów przedsiębiorstw w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
  Autor licznych publikacji prasowych ("Gazeta Prawna", "Rzeczpospolita", pisma branżowe) oraz książkowych. Wykładowca na wielu szkoleniach oraz kursach dla pracodawców. Ekspert w dziedzinie pomocy publicznej na zatrudnianie.
  Kancelaria prawna zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych, a także pracując w organach administracji publicznej. W Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych kierował Działem Egzekucji, zajmując się windykacją należności oraz pracował na stanowisku Dyrektora odpowiedzialnego za udzielanie dofinansowań do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych, a także kierował dużym projektem informatycznym znanym jako System Obsługi Dofinansowań. Następnie jako Dyrektor Działu Prawnego organizacji pracodawców udzielał pomocy prawnej zrzeszonym przedsiębiorcom.

  Data dodania: 05 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pościel satynowa 3d »

  Bezpiecznym wyjściem jest zakup artykułów do codziennego użytku, których w mieszkaniu potrzeba w większej ilości, jak na przykład pościel satynowa 3d. Wręczenie kompletu eleganckiej pościeli jest bardzo taktowym i dobrze widzianym gestem. Obowiązujące zestawy ekskluzywnej pościeli mogą kosztować dosłownie kilkaset zł ponieważ są zrobione z sprowadzanej z Egiptu bawełny. Prawdopodobieństwo, że młodzi posiadają już taki gadżet w domu o wybranym przez moją firmę wzorze jest nikłe. Także możemy wręczyć zestaw ręczników, w skład którego może ich wchodzić dosłownie 8 egzemplarzy.

  Data dodania: 28 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sklep detektywistyczny »

  Sklep detektywistyczny Delta Toruń atrakcyjne ceny na doskonałej i najwyższej klasy sprzęt detektywistyczny.Oferujemy przyszłościowe podsłuchy GSP, lokalizatory GPS, wykrywacze podsłuchów, a ponadto mikrokamery. Nasz sklep detektywistyczny dostarcza najnowocześniejszy rozwiązania  zarówno dla amatorów jak i agencji detektywistycznych, służb mundurowych, a dodatkowo agencji ochrony. Głownym zadaniem naszego sklepu jest sprzedaż sprzętu szpiegowskiego w bajecznie atrakcyjnych cenach. Nasza firma mieści się w Toruniu ul.Warszawska 4 ale sprzedaż internetową swiadczymy na terenie całego kraju. Jesteśmy jednym z wiodących dystrybutorów sprzętu detektywistycznego i współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami urzadzeń detektywistycznych. Ceny w naszym sklepie są niewyobrażalnie interesujące a dzięki profesjonalizmowi i zatrudnianiu najlepszych fachowców sprzet zakupiony w mojej spółce idealnie dobrany do potrzeb nabywców.Nasza firma świadczy również usługi z zakresu bezpieczeństwa biznesu (firmy, przedsiębiorstwa). Na zyczenie klienta możemy sprawdzić pomieszczenia biurowe i lokalu pod względem różnego rodzaju kamer szpiegowskich, podsłuchów a następnie możemy zabezpieczyć daną powierzchnię przed ich działaniem.


   

  Data dodania: 14 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pościel flanelowa »

  Bezpiecznym rozwiązaniem jest zakup artykułów do zwykłego użytku, których w mieszkaniu wymaganie w większej ilości, jak na przykład pościel flanelowa. Wręczenie kompletu eleganckiej pościeli jest bardzo taktowym i dobrze widzianym gestem. Aktualne zestawy ekskluzywnej pościeli mogą kosztować dosłownie kilkaset złotych ponieważ są wykonane z najwyższej jakości sprowadzanej z Egiptu bawełny. Prawdopodobieństwo, że młodzi mają już taki gadżet w mieszkania o wybranym przez moją firmę wzorze jest nikłe. Też możemy wręczyć zestaw ręczników, w skład którego ma możliwość ich wchodzić nawet 8 egzemplarzy.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Agencje ochrony

Agencje ochrony - nowa strona:

Adres: