Wybierz język strony

Angielski Podkategoria: Angielski

 • Blog językowy wszystko o angielskim »

  Serdecznie zapraszamy nowych użytkowników na bloga „Blog językowy wszystko o angielskim” którego znajdziesz na stronie www http://blogjezykowy.waw.pl . U nas na blogu dowiesz się jak poprawnie używać angielskiego oraz parę ciekawostek. Tematykaą na tym blogu są: Ciekawe wyrażenia – package, 10 najpopularniejszych błędów, Although, though, Despite vs. Although, (a) few vs. (a) little, Besides vs. Beside, Oprócz, Słowotwórstwo, On time, in time, Między innymi. Nie zapominaj o używaniu wyszukiwarki w celu usprawnienia blogowego doświadczenia. Jeśli widzisz jakieś niejasności i masz pytania to z całą pewnościąpowinieneś wysłać maila formularzem mailowym. Blog jest aktualizowany i odnawiany. Nie zapomnij też o odwiedzaniu codziennym naszego bloga http://blogjezykowy.waw.pl pod tym prostym adresem!

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kielce »

  Zapraszamy na szkolenia albo korepetycje angielski Kielce i okolica, realizowane indywidualnie, a dodatkowo według wymagań kursantów. Pomagamy uczniom szkół głównych, gimnazjów i szkół średnich, a także osobom dorosłym. Prowadzimy zajęcia w niedużych grupach, co sprzyja szybkiej i efektywnej nauce. Zatrudniamy wykwalifikowanych lektorów, dzięki którym poznawanie tajników języka angielskiego jest czystą przyjemnością. Z nami osiągniesz znakomite rezultaty w niedługim czasie, a język angielski stanie się Twoim hobby!Angielski Kielce - z Best4you - Prowadzimy szkołę językową z dojazdem do nabywcy pod wskazany adres, a naszą specjalnością są warsztaty i korepetycje z języka angielskiego. Wykorzystujemy autorskie programy nauczania, oryginalną metodykę, a ponadto multimedia. Kładziemy szczególny nacisk na umiejętność komunikowania się w języku angielskim. Zapraszamy na warsztaty albo korepetycje Angielski Kielce i okolica, realizowane osobiście oraz według wymagań kursantów. Pomagamy uczniom, a też osobom dorosłym. Prowadzimy zajęcia w małych grupach, co sprzyja szybkiej i efektywnej nauce. angielski Kielce z Best4you - Prowadzimy szkołę językową z dojazdem do nabywcy pod wskazany adres, a naszą specjalnością są warsztaty i korepetycje z języka angielskiego. Własną propozycję kierujemy zarówno do firm/spółek/korporacji, jak i kontrahentów prywatnych - każdego, kto pragnie z ogromnym skutkiem poznać język brytyjski lub podszlifować prywatne umiejętności. Wykorzystujemy autorskie programy nauczania, oryginalną metodykę oraz dodatkowo multimedia. Kładziemy szczególny nacisk na umiejętność komunikowania się w języku angielskim.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Full-time part-time nanny Trójmiasto »

  Ostatnio wspólnie z żoną mieliśmy nie lada problem, jaki mają kilkukrotnie młode małżeństwa, mianowicie spotkało nasz olbrzymie szczęście w postaci dziecka. Full-time part-time housemaid Trójmiasto - Dotychczas wspólnie pracowaliśmy, ale razem z nową sytuacją przez dłuższy czas moja małżonka zajęła się macierzyństwem. Jednak jest to osoba ambitna i ze 100% pewnością opieka nad dzieckiem daje jej dużo radości to chciałaby się spełniać zawodowo. Nie zaskakuję mnie to zwłaszcza, toteż zaczęliśmy szukać konsensusu dla tej sytuacji. Z wszelkich pomysłów uznaliśmy ze niania do dziecka będzie optymalnym rozwiązaniem. Zaczęliśmy, zatem szukać mężczyźni i kobiety, której moglibyśmy powierzyć nasz najcenniejszy skarb. Udało nam się odszukać wiele ofert i pomówić z nie małą rzeszą osób. Pełno z nich poza opieką nad dzieckiem proponowało nadto sprzątanie mieszkań czy radę domową. Opiekunka do dziecka Trójmiasto - Pokaźna część posiadała też bogate wiedzę praktyczną przy opiecze nad dzieckiem czy innych wymagających osób jak opieka do osoby starszej. Dlatego wyselekcjonowanie najlepszego kandydata nie było wcale intuicyjne. Po długiej dyskusji postanowiliśmy wyselekcjonować panią Dagmarę. Osoba ta zaskoczyła nas swoim wigorem i nieokreślonym ciepłem ponadto mieszka niedaleko nas mianowicie niania z Gdyni. Sprzątanie domu Trójmiasto - Także najęliśmy ją w formie pani do sprzątania. Jak na razie pracuję dla nas od przeszło dwóch miesięcy i jesteśmy naprawdę usatysfakcjonowani.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański Kraków »

  Nauka języka obcego u dzieci
  Nauka języka to jedno z najtrudniejszych zadań, z jakimi przychodzi nam się zmierzyć w naszym życiu. Jest to skomplikowane zadanie poznawcze, które jednym przychodzi realizować łatwiej, innym znacznie trudniej. Żaden program komputerowy nie jest w stanie stworzyć ludzkiego języka, dlatego zadanie to jest tym trudniejsze dla ludzkiego mózgu. Jeśli przedmiotem naszej nauki jest język hiszpański Kraków, wówczas możemy być pewni, że pełna nauka może trwać przez pełne życie. Warto również pamiętać, że język, który został przyswojony w całości, może zostać zapomniany w ciągu pięciu lat od zakończenia nauki i od zakończenia czynnego wykorzystywania. Dlatego każda szkoła językowa Kraków, w której naucza się języka, powinna przypominać kursantom, że proces nauki nie kończy się wraz z otrzymaniem certyfikatu językowego - języka musimy się uczyć przez cale życie, a przynajmniej stale go używać, ażeby nie zapomnieć i aby cała nauka nie poszła na marne.
  To, że nauka języka sama nie przychodzi, jest dość proste do zrozumienia. Równie łatwo  jest zrozumieć fakt, że wraz z nauką kolejnego języka obcego, szybciej rozwija się nasz mózg. Dziecko, które pobiera nauki do szóstego roku życia, jest w wielu sytuacjach w dorosłym życiu znacznie bardziej rozwinięte umysłowo od swoich rówieśników. Jest to jedna z przyczyn, dla których warto zapisać dziecko na naukę języków obcych jak najwcześniej. Prawie że każda szkoła języków obcych Kraków udostępnia kursy dla najmłodszych. Nauka języka obcego ma możliwość zostać rozpoczęta juz w momencie gdy dziecko kończy trzy lata. Początkowe etapy edukacji nie muszą być intensywne - dziecko najszybciej uczy się przez zabawę i nie warto rezygnować z konwencji zabawy w trakcie nauczania dziecka języka obcego.

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Proofreading »

  poszukujesz profesjonalnego biura tłumaczeniowego, które zajmie się nie tylko tłumaczeniem, ale również sprawdzeniem obcojęzycznego tekstu? Jeżeli tak, to na pewno powinna cię zainteresować oferta agencji engworks.pl, która oferuje fachowe usługi w zakresie języka angielskiego. Zlecenie przekazywane przez każdego klienta jest traktowane indywidualnie, dzięki czemu każda osoba zgłaszająca się do biura może liczyć na pełen profesjonalizm oraz na zaangażowanie pracowników. Przedsiębiorstwo engworks.pl świadczy usługi weryfikacji treści, które wykonywane są przez rodzimych użytkowników języka angielskiego. Oferta przedsiębiorstwa skierowana jest zarówno do odbiorców biznesowych, jak i do klientów indywidualnych.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lingua - kursy językowe Grudziądz »

  Grudziądz to miast, które oferuje państwu niezwykle szeroki zakres usług z zakresu nauki języków obcych. Jedna z najlepszych szkół w naszym regionie to LINGUA – a więc bardzo skuteczna metoda Callana, dzięki której państwa język angielski w mieście Grudziądz spełniać będzie wszelkie wymogi, niezbędne do podjęcia pracy za granicami naszego kraju. Kursy językowe to w mieście Grudziądz wyzwanie dla odważnych! Więc jeśli jesteście państwo zdecydowani na poszerzenie swoich horyzontów – zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Dla Firm Warszawa »

  Obecnie mając firmę trzeba być przygotowanym na kontakty z całym globem ziemskim. W innym wypadku rozwój posiadanego przedsiębiorstwa nie będzie parł aż tak prędko do przodu. Warto podszkolić w tej sprawie znajomość języków obcych, bo angielski dla firm okazuje się być niesłychanie istotny. Przywożąc bądź eksportując materiał, względnie trudno będzie porozumieć się ze specjalistą pochodzącym z drugiej strony świata w naszym rodzimym języku. Akademie językowe takie jak Lingua House dobrze wiedzą, jak ogromne znaczenie obecnie w kontaktach handlowych ma angielski dla firm. Warszawa od paru lat jest miejscem, w jakim da się spotkać dosyć sporą grupę biznesmenów wywodzących się z dowolnego zakątka kuli ziemskiej. W tej grupie przeważają przede wszystkim obywatele Rosji i Chińskiej Republiki Ludowej.obecnie mając firmę trzeba być przygotowanym na kontakty z całym globem ziemskim. w innym wypadku rozwój posiadanego przedsiębiorstwa nie będzie parł aż tak prędko do przodu. warto podszkolić w tej sprawie znajomość języków obcych, bo angielski dla firm okazuje się być niesłychanie istotny. przywożąc bądź eksportując materiał, względnie trudno będzie porozumieć się ze specjalistą pochodzącym z drugiej strony świata w naszym rodzimym języku.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje angielski z Best4you »

  Szkoła językowa kielce z Best4you - Prowadzimy szkołę językową z dojazdem do nabywcy pod wskazany adres, a naszą specjalnością są warsztaty i korepetycje z języka angielskiego. Swoją propozycję kierujemy zarówno do spółek, jak również klientów indywidualnych - każdego, kto preferuje skutecznie poznać język angielski lub podszlifować spersonalizowane kwalifikacji. Wykorzystujemy autorskie skrypty nauczania, oryginalną metodykę, a dodatkowo multimedia. Kładziemy szczególny nacisk na umiejętność komunikowania się w języku angielskim.

  Data dodania: 19 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • nauka angielskiego kościan »

  Nowatorska metoda oparta na praktyce w nauczaniu zagranicą - uczymy się tego, co jest naprawdę stosowane w mowie angielskiej na codzień-żadnych niepraktycznych zwrotów, ćwiczeń czy czytanek. Już po kilku lekcjach uczący się umie tworzyć konstrukcje językowe stosowane przez rodowitych Brytyjczyków i będzie przez nich zrozumiany. Nowoczesne materiały.

  Data dodania: 31 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • edi szkoła szczecin »

  Warsztaty językowe proponowane w mojej szkole przygotowane są dla dorosłych, młodzieży, dzieci, gimnazjalistów, maturzystów i studentów. Prowadzimy również fachowe kursy dla korporacji i nabywcy indywidualnego. Organizujemy warsztaty certyfikatowe FCE, CAE i TOEIC, kursy maturalne, przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, konwersacje własne angielski dla dzieci szczecin to specjalna propozycja dla maluchów. Latem zapraszamy na intensywne warsztaty wakacyjne, a dzieci na półkolonie z angielskim.   Szkoła Językowa Wrocław, al. Piastów 8 to szkoła o dobrej renomie, dobrej lokalizacji, dobrej atmosferze i co bardzo ważne dobrej i sprawdzonej kadrze lektorów. Oferujemy najpopularniejsze języki obce - język brytyjski i niemiecki, jak również te mniej popularne - rosyjski, norweski, włoski, hiszpański i francuski. Kursy językowe Poznań - ścisłe centrum.
    warsztaty językowe proponowane w mojej szkole przygotowane są dla dorosłych, młodzieży, dzieci, gimnazjalistów, maturzystów i studentów. prowadzimy również fachowe kursy dla korporacji i nabywcy indywidualnego.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kielce »

  Angielski Kielce - z Best4you - Prowadzimy szkołę językową z dojazdem do klienta pod wskazany adres, a naszą specjalnością są szkolenia i korepetycje z języka angielskiego. Wykorzystujemy autorskie skrypty nauczania, oryginalną metodykę, a dodatkowo multimedia. Kładziemy szczególny nacisk na umiejętność komunikowania się w języku angielskim. Zapraszamy na szkolenia lub korepetycje angielski Kielce i okolica, realizowane indywidualnie oraz dodatkowo według wymagań kursantów. Pomagamy uczniom szkół kluczowych, gimnazjów i szkół średnich, a również osobom dorosłym. Prowadzimy zajęcia w małych grupach, co sprzyja szybkiej i efektywnej nauce. Zatrudniamy wykwalifikowanych lektorów, dzięki którym poznawanie tajników języka angielskiego jest czystą przyjemnością. Z nami osiągniesz znakomite rezultaty w niezbyt długim czasie, a język angielski stanie się Twoim hobby!Angielski Kielce z Best4you - Prowadzimy szkołę językową z dojazdem do kontrahenta pod wskazany adres, a naszą specjalnością są kursy i korepetycje z języka angielskiego. Własną ofertę kierujemy zarówno do spółek, jak również nabywców swoich - każdego, kto preferuje ze znakomitym skutkiem poznać język brytyjski albo podszlifować indywidualne kwalifikacji. Wykorzystujemy autorskie kody nauczania, oryginalną metodykę, a oprócz tego multimedia. Kładziemy szczególny nacisk na umiejętność komunikowania się w języku angielskim.

  Data dodania: 21 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kielce »

  Zapraszamy na warsztaty lub korepetycje angielski Kielce i okolica, realizowane osobiście, a ponadto według potrzeb kursantów. Pomagamy uczniom, a także osobom dorosłym. Prowadzimy zajęcia w nieznacznych grupach, co sprzyja szybkiej i efektywnej nauce. Zapraszamy na szkolenia albo korepetycje angielski Kielce i okolica, realizowane indywidualnie oraz według wymagań kursantów. Pomagamy uczniom szkół zasadniczych, gimnazjów i szkół średnich, a także osobom dorosłym. Prowadzimy zajęcia w małych grupach, co sprzyja szybkiej i efektywnej nauce. Zatrudniamy wykwalifikowanych lektorów, dzięki którym poznawanie tajników języka angielskiego jest czystą przyjemnością. Z nami osiągniesz znakomite rezultaty w niedługim czasie, a język brytyjski stanie się Twoim hobby!Angielski Kielce z Best4you - Prowadzimy szkołę językową z dojazdem do klienta pod wskazany adres, a naszą specjalnością są warsztaty i korepetycje z języka angielskiego. Własną propozycję kierujemy zarówno do firm, jak również kontrahentów indywidualnych - każdego, kto chce z ogromnym skutkiem poznać język angielski lub podszlifować spersonalizowane kwalifikacji. Wykorzystujemy autorskie programy nauczania, oryginalną metodykę oraz multimedia. Kładziemy szczególny nacisk na umiejętność komunikowania się w języku angielskim.

  Data dodania: 21 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kielce »

  Zapraszamy na warsztaty lub korepetycje angielski Kielce i okolica, realizowane indywidualnie, a dodatkowo według wymagań kursantów. Pomagamy uczniom szkół głównych, gimnazjów i szkół średnich, a też osobom dorosłym. Prowadzimy zajęcia w niewielkich grupach, co sprzyja szybkiej i efektywnej nauce. Zatrudniamy wykwalifikowanych lektorów, dzięki którym poznawanie tajników języka angielskiego jest czystą przyjemnością. Z nami osiągniesz znakomite rezultaty w niezbyt długim czasie, a język angielski stanie się Twoim hobby!Zapraszamy na szkolenia albo korepetycje angielski Kielce i okolica, realizowane indywidualnie oraz według potrzeb kursantów. Pomagamy uczniom, a także osobom dorosłym. Prowadzimy zajęcia w niedużych grupach, co sprzyja szybkiej i efektywnej nauce. Angielski Kielce - z Best4you - Prowadzimy szkołę językową z dojazdem do nabywcy pod wskazany adres, a naszą specjalnością są szkolenia i korepetycje z języka angielskiego. Wykorzystujemy autorskie skrypty nauczania, oryginalną metodykę oraz dodatkowo multimedia. Kładziemy szczególny nacisk na umiejętność komunikowania się w języku angielskim. Angielski Kielce z Best4you - Prowadzimy szkołę językową z dojazdem do nabywcy pod wskazany adres, a naszą specjalnością są szkolenia i korepetycje z języka angielskiego. Własną propozycję kierujemy zarówno do spółek, jak i kontrahentów własnych - każdego, kto woli z dobrym skutkiem poznać język angielski lub podszlifować prywatne kwalifikacji. Wykorzystujemy autorskie skrypty nauczania, oryginalną metodykę oraz dodatkowo multimedia. Kładziemy szczególny nacisk na umiejętność komunikowania się w języku angielskim.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Angielski

Angielski - nowa strona:

Adres: