Wybierz język strony

Dotacje unijne Podkategoria: Dotacje unijne

 • skutecznedotacje.pl »

  Dotacje unijne pozwalają przedsiębiorcom na postęp działalności, niemniej jednak pozyskiwanie funduszy unijnych nie jest łatwym misją. Prawidłowe wypełnienie wniosków, odpowiednie przygotowanie biznesplanu, a ponadto zaciekawienie urzędników swoim projektem- to czeka każdego wnioskodawcę. Jeżeli już nie jesteś bezsporny czy sam dasz radę, zdaj się na nasze wiedzę praktyczną. Od wielu lat pomagamy firmom pisać wnioski na dotacje unijne. W mojej katalogu usług/produktów znajdziesz również rozliczanie dotacji unijnych. Zapraszamy na stronę skutecznedotacje.pl.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze europejskie »

  "Niestety wciąż niewiele osób ma tego świadomość, iż z Unii Europejskiej możemy uzyskać dotacje na różnego rodzaju inwestycje.

  Unijne dotacje

  Warto wiedzieć, iż obecnie nasze członkostwo w Unii Europejskiej daje nam olbrzymie możliwości. Dzięki temu wiele osób, które posiadają własną działalność gospodarczą mogą starać się o unijne dotacje. Jest to często bardzo pomocne, zwłaszcza, jeżeli dopiero zaczynamy naszą działalność. Aby otrzymać odpowiednią dotację, powinniśmy złożyć właściwe wnioski i czekać na decyzję.

  Należy mieć świadomość, iż obecnie będąc członkami Unii Europejskiej możemy się ubiegać o dotację dla naszego przedsiębiorstwa."

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dotacje unijne

Dotacje unijne - nowa strona:

Adres: