Wybierz język strony

Biznes Podkategoria: Biznes

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Skup weksli Tel.535-867-180 »

  Kupię przejmę zadłużone spółki, Likwidacja-Upadłość, Pomoc prawna, Zarząd kryzysowy. Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm i firm Zainwestujemy albo kupimy korporację , korporację jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Mamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują lub Kupią spółki, firmy które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, licencji, patentów, zamówień lub posiada potencjał który ma możliwość po dofinansowaniu przerobić sytuacje w firmie/firmie ) Spółka, firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw może być zadłużona lecz nie ma możliwość być w trakcie upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA O ile Twoja Firma-Spółka ma zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, kontrahentów, kooperantów i tak dalej. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna jedynie dla korporacji i firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) . FINANSOWANIE DLA

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Idento system CMS, strony cms na codzień »

  sytem CMS (z języka angielskiego - Content Management System), system idento CMS to w tym momencie przydatne narzędzie przy tworzeniu stron internetowych. Każdy sytem CMS (z ang. Content Management System) internetowy system zarządzania treścią, strona cms jest odrobinę inna ale główne zadanie w każdej sytuacji pozostaje to samo. Z jednej strony najlepiej jest wybrać jeden z najpopularniejszych, a najpopularniejszym jest joomla. Największy z argumentów przemawiający za wybraniem zwyczajnego systemu administrowania tekstem jest ilość dodatków, pluginów i szablonów stron dostępnych w internecie.
  System do dodawania stroną www CMS ułatwia i przyspiesza wykonanie strony www. Jego główne zalety to prędkość oraz dodatkowo dynamika w działaniu - sprawna uaktualnienie treści, a ponadto codzienne administrowanie danymi zawartym na witrynie www. sytem CMS (z języka angielskiego - Content Management System) Fachowy system CMS to indywidualna szata graficzna i duża efektywność serwisy www, która daje wręcz nieograniczone możliwości w kontrukcji portalu internetowego, serwisu www, strony dla produktu czy tez poprostu strony cms wizerunkowej dla firmy. Przy pomocy systemu CMS możemy stworzyć kompleksowy serwis internetowy.
  Profesjonalny system CMS, z dużymi rokowaniami na przyszłość system zarządzania tekstem CMS. Dzięki tym  dodatkom (funkcjonale moduły do zarzadzania tekstem na stronie www)  możemy utworzyć indywidualną stronę. Prócz tego istnieje kilka poradników jak wykorzystywać i rozwijać strony cms na popularnych systemach zarządzania tekstem.
  sytem CMS (z języka angielskiego - Content Management System) Skuteczny systemy CMS i strona cms to przyszłe lata przy zaprojektowaniu innowacyjnych stron internetowych.
   

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Detektywistyczne »

  Biuro Detektywistyczne Horus świadczy usługi detektywistyczne w pełnym zakresie. tel 697702250 www.detektyw-horus.pl
  Biuro Detektywistyczne HORUS jest licencjonowanym biurem detektywistycznym działającym na podstawie zaświadczenia o wpisie do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr RD-25/2010 wydanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz licencji detektywa nr 0001409 wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Biuro Tłumaczeń ALPHA budują wyłącznie wykwalifikowani i kierunkowo wyszkoleni tłumacze, mający wieloletnie doświadczenie zawodowe, aktywnie udzielający się w rozmowach na tematy czystko związane z praktyczną stroną branży tłumacza, takie jak etyka pracy, oraz dysponujący szeroką wiedzą w dziedzinie szeroko pojętej teorii przekładu. Poza wieloma współpracującymi z nami wykwalifikowanych tłumaczy i native speakerów, nasz stały zespół wspierają specjaliści z konkretnych dziedzin, którzy współpracują z nami w charakterze konsultantów.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja-Flow.pl »

  Gdy tylko nadciąga wiosna, większa część spośród nas zabiera swoje dzieciaki na pikniki. Kraków jest miastem, w jakim sporo osób praktykuje tego typu rozrywkę. Ostatnimi czasy rosłą popularnością cieszą się duże imprezy plenerowe. Pośród nich prym wiodą oczywiście pikniki. Warszawa jest miastem, gdzie na tego typu spotkania przybywają tłumy. Duża w tym zasługa Agencji artystycznej FLOW, która wie, jak zorganizować udany festyn. Na witrynie internetowej agencja-flow.pl można przeczytać nieco wiadomości na ich temat. W razie konieczności wymieniono tam numer telefonu 723-596-204, za pomocą jakiego da się uzgodnić szczegóły z kierownictwem. Jest to jedna spośród niewielu firm w województwie, jaka aranżuje ponadto urodziny dla dzieci. Kraków to miasto, w jakim tego typu hulanki są dość częstokroć organizowane od dawna.gdy tylko nadciąga wiosna, większa część spośród nas zabiera swoje dzieciaki na pikniki. kraków jest miastem, w jakim sporo osób praktykuje tego typu rozrywkę. ostatnimi czasy rosłą popularnością cieszą się duże imprezy plenerowe. pośród nich prym wiodą oczywiście pikniki.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Forum IRN - OOBE, LD, Projekcja Astralna »

  Forum IRN - OOBE, LD, Projekcja Astralna - Założycielem Instytutu badającego doświadczenia oprócz ciałem (OBE) jest Robert Noble. To człowiek, który pod wpływem książek znanego amerykańskiego badacza Roberta Monroe, postanowił nauczyć się świadomie, w metodę testowany, opuszczać swoje ciało fizyczne. Po wieloletnich ćwiczeniach i doskonaleniu technik, osiągnął upragniony cel. Od tamtej pory jest jednym z przodujących ekspertów w Polsce w dziedzinie OBE. Roberta cechuje ogromna pasja w poznawaniu rzeczywistości innych światów. Tą pasją chętnie dzieli się z innymi, pragnącymi poszerzać indywidualne horyzonty poza fizycznym ciałem. "Przeżycia poza ciałem dają nam większy obraz tego, kim realnie jesteśmy. Dzięki umiejętności opuszczania ciała, poznajemy coraz nie gorzej naszą duchową naturę. Rozwijanie świadomości pozwala nam w pełni przeżywać każdą obecną chwilę, zarówno w ciele jak i poza nim. " Robert Noble INSTYTUT ROBERTA NOBLE zrzesza osób zainteresowanych własnym rozwojem świadomości, używając wgląd w niefizyczne światy. Rozszerzamy swoją świadomość duchową przez podróże astralne, świadome śnienie, pracę z energiami, a dodatkowo medytacje. Łączy nas wspólny cel jakim jest pogłębianie spersonalizowanej wiedzy dotyczącej naszego życia zarówno w świecie fizycznym jak również niefizycznym. Poznajemy prawa obowiązujące w innych wymiarach, a oprócz tego przekraczamy ograniczenia nakładane przez nasz umysł. Instytut Roberta Noble zaprasza wszystkich pasjonatów zjawiska OBE, Świadomego Śnienia, Projekcji Astralnej i innych zjawisk paranormalnych na Forum: --> ODWIEDŹ FORUM IRN Jesteś czymś więcej niż tylko ciałem fizycznym...

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ramy do obrazów warszawa »

  Większość miłośników dzieł sztuki, niezwykle entuzjastycznie wiesza poszczególne obrazy na ścianach pokojów. W wyniku tego wywołują przytulne oraz miłe wnętrze pomieszczenia. Część osób dyletancko realizuje różne kopie legendarnych artystów. Przy wyjątkowo udanym dziele, należałoby go oprawić i zawiesić w widocznym miejscu. Jak wygląda zawodowa oprawa obrazów? Warszawa posiada wielu profesjonalistów z tego kierunku, którzy frapują się oprawą m.in. malunków olejnych bądź grafik. Do doboru zwykle jest parę typów ram, m.in. drewniane, aluminiowe, blejtramy czy passe-partout. Amatorzy częstokroć mają problem z wyborem najlepszej ramy, jaka absolutnie będzie pasowała do malunku. Z tego względu fachowcy, przygotowują parę wzorników i wspólnie z interesantem, wybierają najmocniej odpowiadającą. Do tego wypada pamiętać o pasującej kolorystyce. Męczącą sztuką jest ergo oprawa obrazów. Warszawa słynie z tego, iż posiada wielu zawodowców, frapujących się tym przedmiotem. Malunek będzie akuratnie prezentował się na ścianie, pod warunkiem, że jego ramka będzie współgrać z całością.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rezerwa na odprawy emerytalne »

  Aktuariusz musi posiadać dużą wiedzę w zakresie matematyki ubezpieczeniowej, finansowej i ze statystyki. Jest profesjonalistą z dziedziny przewidywania ryzyka projektów finansowych. W większości wypadków aktuariusze należą do branży ubezpieczeniowej, reasekuracyjnej i funduszy emerytalnych. Coraz częściej zajmują się poza tym również wycenami przedsiębiorstw i doradztwem transakcyjnym.
  Biuro Aktuarialne Signum swoją praktykę zdobywa przez nieomal już 10 lat swojego istnienia. Nasza spora praktyka wpływa w sposób poważny na rangę proponowanych usług. Biuro zrobiło już ponad 2000 wycen. Obliczenia mogą być, specjalnie na życzenie nabywcy, wykonywane zgodnie ze standardem US GAAP. Mamy duże grono naszych odbiorców. Są nimi duże firmy, jak i niewielkie przedsiębiorstwa prywatne. Udzielamy fachowych porad nabywcom z naszego kraju, jak i zagranicznym. Posiadamy, wypracowaną przez długie lata praktyki bazę modeli. Dzięki niej możemy dostosować swoją ofertę do oczekiwań przypuszczalnych klientów.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis zmywarek Kraków tel. 508-803-962 »

  Naprawiamy sprzęt następujących marek 508-803-962 www.agd-krakow.pl Profesjonalny serwis wytwarza naprawy pralek w Krakowie a także inne usługi dotyczące urządzeń AGD. Robimy naprawy pralek, naprawy zmywarek w praktyce wszystkich producentów sprzętu AGD.Nasz serwis pralek dysponuje szerokim dostępem do części zamiennych. W przypadku braku danej części zamiennej na stanie, mamy możliwość szybkiego jej sprowadzenia. Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę, która gwarantuje wykonanie usług na bardzo wysokim poziomie. Dysponujemy najwyższej klasy aparaturą pomiarową potrzebną do naprawy pralek. Posiadamy również szerokie zaplecze techniczne. Naprawy wykonujemy w lokalu mieszkalnego u nabywcy. Przykładamy dużą wagę do terminowej realizacji wszystkich zamówień jak również rzetelnego i starannego ich wytworzania.Naprawiamy sprzęt następujących marek www.agd-krakow.pl Schludny serwis projektuje naprawy pralek w Krakowie a również inne usługi dotyczące urządzeń AGD. Wykonujemy naprawy pralek, naprawy zmywarek w praktyce wszystkich producentów sprzętu AGD.Nasz serwis pralek dysponuje szerokim dostępem do części zamiennych. W przypadku braku danej części zamiennej na stanie, posiadamy sposobność szybkiego jej sprowadzenia. Mamy wysoce wykwalifikowaną kadrę, która gwarantuje wykonanie usług na bardzo wysokim poziomie. Dysponujemy najwyższej klasy aparaturą pomiarową potrzebną do naprawy pralek. Posiadamy także szerokie zaplecze techniczne. Naprawy wykonujemy w lokalu u nabywcy. Przykładamy dużą wagę do terminowej realizacji wszystkich zleceń jak i rzetelnego i starannego ich zaprojektowania.
   

  Data dodania: 13 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep turystyczny »

  Internetowy Sklep Sportowy - posiada bogatą ofertę wielu produktów z wielu kategorii: plecaki szkolne, namioty, śpiwory, bielizna termoaktywna, polary, gogle narciarskie, okulary,  akcesoria kempingowe, odzież, kije trekkingowe, kije nordic walking, sakwy, t-shirty, skarpety, Firmy- Blizzard, 4Fun, Outhorn, Zeppelin.
  Sklep Presto od 2004 roku pojawił się w sieci Internet. Jedyną receptą na pomyślność jest pełne otwarcie na potrzeby i oczekiwania Klientów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, każdego dnia przekonuje się, iż wybrana droga okazała się słuszna. Wsłuchuje się starannie w każdą sugestię i opinię, analizuje działania i wyciąga wnioski. Dzięki opiniom Klientów systematycznie i harmonijnie rozwija działalność.
  Stawiamy na jakość oferowanych usług
  Reputację i uznanie, w tak wymagającej dziedzinie jak handel, rozwija się bazując o najwyższą wartość oferowanych usług. Starania sklepu Presto uzyskały cenne wyróżnienia. Szczególnym powodem do radości jest wydany przez Krajowy Rejestr Długów certyfikat, Rzetelna Firma". To wskazuje, jak dumnie są traktowane zagadnienia etyki w działalności. Sklep turystyczny prowadzi działalność, która jest klarowna i odpowiedzialna, rzetelnie reguluje swoje zobowiązania finansowe.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bet clic »

  Dlaczego warto obstawiać w betclick

  - dostępność całą dobę
  - bardzo prosta obsługa
  - niskie wpłaty na początek – 15 zł
  - duża ilość zawieranych zakładów
  - duża ilość zakładów Live w porównaniu z innymi firmami
  - transmisje niektórych spotkań
  - brak podatku od postawionej kwoty
  - automatyczny przekaz wygranych na konto gracza
  - statystyki, tabele i wyniki na bieżąco aktualizowane
  - kasyno zarówno za darmo, jak i za pieniądze
  - poker za darmo i za pieniądze
  - płatne i bezpłatne gry elektroniczne
  - pomoc w języku polskim

  Witryna Betclic jest bardzo przyjazna graczom i posiada wiele ułatwień, dlatego firmą tą powinny zainteresować się osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherstwem. Na stronie udostępnionych zostało wiele samouczków, które w sposób graficzny pokazują jak poruszać się po poszczególnych podstronach oraz jak zawierać zakłady.

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Torby foliowe »

  W ostatnim czasie na rynku opakowań niebywale modnym rozstrzygnięciem okazały się Worki foliowe. Początkowo zaprojektowane zostały one szczególnie z użyciem różnych tworzyw sztucznych. Ich kategorycznie najważniejszą wielką zaletą było wtedy nic innego jak szczególnie wysoka jakość i niezwykła wytrzymałość pozwalające na to, by z opakowań tego typu móc korzystać w różnorodnych sytuacjach i co istotne - wielokrotnie. Z jednej strony była to zatem ogromna oszczędność funduszy, z drugiej jednak wiązało się to z kwestią zanieczyszczenia otaczającego nas środowiska. Dzisiaj wielu producentów opakowań odchodzi jednakże sukcesywnie od tradycyjnych worków foliowych szkodliwych dla natury, na rzecz torebek produkowanych z użyciem materiałów biodegradowalnych.
   
  worki foliowe, niezależnie od tego czy projektowane z użyciem elementów sztucznych, czy też substancji szybko rozkładalnych, praktycznie okazują się bajecznie trwałe i precyzyjnie opracowane. W odróżnieniu od konkurujących z nimi torebek papierowych, nie przepuszczają one substancji, a dodatkowo zapachów, a także są odporne na działania wody. Nie ulegają równocześnie szybkim uszkodzeniom, a dodatkowo są szczególnie miłe dla oka. Ze względu na ich systematyczne zużycie, opakowania tego rodzaju są szeroko dostępne. Przy tym okazują się one także bardzo zróżnicowane zarówno pod kątem wielkości jak także pojemności. Nie ma zatem problemu z tym, ażeby wyselekcjonować taki rodzaj worka foliowego, który będzie stanowił solidne zabezpieczenie dla danego rodzaju artykułów.
   

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Unikanie odpowiedzialności członków Zarządu tel.535-867-180. »

  Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw Zainwestujemy lub kupimy spółkę, firmę jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Mamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują lub Kupią firmy, firmy które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, certyfikatów, patentów, zleceń albo posiada potencjał który ma możliwość po dofinansowaniu przerobić sytuacje w spółce/korporacji ) Spółka, korporacji może być zadłużona lecz nie może być w trakcie upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeśli Twoja Firma-Spółka ma zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, klientów, kooperantów itp. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - oferta jest dostępna tylko dla firm i firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) . FINANSOWANIE DLA Firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw I Firm Propozycja dofinansowania skierowana jest

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kupie zadłużoną spółkę tel.502-847-587 »

  HEXA-CORP www. hexa-corp. pl ma w swojej ofercie usługi oraz doradztwo w zakresieprawa gospodarczego. Spółki kupimy / sprzedamy (nawet zadłużone) Umarzamy długi firm-spółek do 70% istniejącego zadłużenia Likwidacje spółek i wykreślenia z KRS Zarząd Kryzysowy dla spółek z o. o i S. A Świadczymy usługi przejęcia spółek z o. o, akcyjnych oraz komandytowych w różnym stopniu zadłużenia: skutecznie odraczamy wszelkie zobowiązania zawieramy ugody z wierzycielami doprowadzamy do upadłości i likwidacji spółki skutecznie chronimy i uwalniamy zarząd od zobowiązań i odpowiedzialności występujemy w roli likwidatora spółki dokonujemy wszelkich niezbędnych zmian w KRS Przejmujemy zarząd kryzysowy w sytuacjach, kiedy obecny Zarząd złożył HEXA-CORP www. hexa-corp. pl ma w swojej ofercie usługi oraz doradztwo w zakresieprawa gospodarczego. Spółki kupimy / sprzedamy (nawet zadłużone) Umarzamy długi firm-spółek do 70% istniejącego zadłużenia Likwidacje spółek i wykreślenia z KRS Zarząd Kryzysowy dla spółek z o. o i S. A Świadczymy usługi przejęcia spółek z o. o, akcyjnych oraz komandytowych w różnym stopniu zadłużenia: skutecznie odraczamy wszelkie zobowiązania zawieramy ugody z wierzycielami doprowadzamy do upadłości i likwidacji spółki skutecznie chronimy i uwalniamy zarząd od zobowiązań i odpowiedzialności występujemy w roli likwidatora spółki dokonujemy wszelkich niezbędnych zmian w KRS Przejmujemy zarząd kryzysowy w sytuacjach, kiedy obecny Zarząd złożył rezygnację . Pomagamy przy restrukturyzacji spółki polegającej na zawieraniu HEXA-CORP www. hexa-corp. pl ma w swojej ofercie usługi oraz doradztwo w zakresieprawa gospodarczego. Spółki kupimy / sprzedamy ([url=http://chorzow. sprzedam-firme. 100pka.

  Data dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolne krzesła do komputera - czy obrotowe »

  Doskonałe krzesła do komputera, laptopa będą na nas idealny o ile poza ergonomii, zwrócimy uwagę na wygląd oraz efektywność. Nowe krzesła szkolne dają możliwość wybór kolorystycznego, kunszt, a również wygoda przekonują do tego. Istotne by krzesła do notebooka miały regulowana wysokość siedziska, jak i krzesła szkolne powinny mieć regulowane podłokietniki. Dobrym czynnikiem krzesła do notebooka jest też dynamiczne siedzisko na sprężynie, wtedy nie siedzisz statycznie. Nasze krzesła szkolne umożliwiają dynamiczne siedzenie, dzięki czemu unikniesz odrętwieniu nóg i odcinka lędźwiowego kręgosłupa przy siedzeniu bez ruchu. Wraz z rozwojem cywilizacyjnym i coraz większą świadomością rodziców są krzesła szkolne dla dzieci powinno nabyć się ażeby uniknąć wad postawy. To że w przedszkolu dzieci spędzają coraz więcej czasu przy stolikach, więc powinno zadać się o odpowiednie krzesła do komputera (laptopa), w trosce o zdrowe kręgosłupy naszych dzieci - najlepsze zdrowe krzesła szkolne to wybór na przyszłość. Krzesła do laptopa dla dzieci takie zdrowie i ergonomiczne to inwestycja w zdrowie naszych dzieci.
   Dzieci nie rosną równomiernie, wiec należy zakupić krzesła szkolne o różnej wielkości albo krzesła do laptopa o regulowanej wysokości. I choćby w jednej klasie różnica wieku między dziećmi wynosi maksymalnie 12 miesięcy, to różnice między tempem ich rozwoju mogą wynosić wręcz 15-20 cm. Dlatego błędem jest zakup do jednej klasy identycznych rozmiarowo krzesła do szkoły. W takim układzie można co najwyżej dopasować [url=http://www. entelo.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja czasu pracy »

  Przedsiębiorstwo Generix absorbuje się świadczeniem wysokiej jakości usług w aspekcie produkcji i sprzedawania innowacyjnych produktów dla przedsiębiorstw. Przede wszystkim oferuje ona systemy rejestracji czasu pracy, inspekcji dostępu, telewizji fabrycznej, inspekcji zamówień i produkcji. Dostarcza ona nowoczesne sprzęty, jakie zawsze są indywidualnie dopasowywane do zapotrzebowania klientów, a dodatkowo specjalistyczne oprogramowanie do jego banalnej obsługi. Obsłużyliśmy już dziesiątki prestiżowych przedsiębiorst na terenie całej Polski. Gwarantujemy absolutne zadowolenie z oferowanych przez nas produktów. Zapraszamy do poznania się z naszą ofertą na stronie www!

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pizzerie Kraków »

  O ile jesteś zainteresowany dobrym i tanim jadłem w Podwawelskim grodzie, pewnie interesować może Cię fascynujący lokal na ulicy Czarnowiejskiej w Krakowie. Ściśle mówiąc, to tutaj mieści się pizzeria Capri New, jaka swoim zachwycającym smakiem prześciga pozostałe pizzerie. Kraków jest miastem, w jakim znajdziesz ich naprawdę mnóstwo, lecz by sprzedawać pizzę nie wystarczy mieszać składniki, wysmażyć ciasto i udekorować składnikami. W naszej firmie pizza wyrabiana jest z polotem, tak aby każdorazowo smakowała całkowicie w ten sam sposób. Jednak dostępna u nas pizza to nie wszystko. W naszym asortymencie odszukasz także smakowite obiady domowe i generalnie dobre jedzenie. Kraków to miejscowość żaków, dlatego nasze wyjątkowe promocje i ceny dostosowane są do ich kieszeni. Potrzebujesz spożyć coś tanio i dobrze - złóż zamówienie w Capri New bądź zjedz w naszej firmie pyszny obiadek. Z pewnością wrócisz do nas jeszcze nie raz i nie dwa!o ile jesteś zainteresowany dobrym i tanim jadłem w podwawelskim grodzie, pewnie interesować może cię fascynujący lokal na ulicy czarnowiejskiej w krakowie. ściśle mówiąc, to tutaj mieści się pizzeria capri new, jaka swoim zachwycającym smakiem prześciga pozostałe pizzerie.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie w sieci »

  Wizytówka w sieci jest niezbędna w branży, wyjątkowo, jeżeli już firma, preferuje sprawiać wrażenie specjalistycznej. Strony internetowe WWW za darmo dostarczają wielu informacji o zakładzie produkcyjnym (z czego nie kobiety i mężczyźni zdają sobie sprawę) i wpływają na pierwsze wrażenie,  dlatego także warto zainwestować w kreator stron internetowych WWW, który stworzy estetyczne i estetyczne strony internetowe WWW firmy.
  Kreator stron internetowych WWW to intuicyjne narzędzie, wykorzystujące domeny za free i gotowe projekty graficzne do tworzenia strony www bezpłatnie. Zaprojektowanie stron z kreatorem jest bardzo łatwe i nie wymaga specjalistycznej edukacji. Kreator stron bezpłatnie posiada również jedną wielką zaletę - działa od razu, dzięki czemu tworzenie stron www nie zajmuje wiele czasu. Pierwsze efekty można podejrzeć już po kilkunastu minutach wpisując nazwę spersonalizowanej domeny. Bezpłatna strona (wizytówka korporacji) znajduje się na hostingu z którego korzysta kreator, dając użytkownikowi sposobność zarabiania w globalnej sieci Internet bez ponoszenia wstępnych kosztów.
   

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spółkę zadłużoną kupimy Tel.535-867-180 »

  Kupujemy weksle i wierzytelności - długi, Windykacja, Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 http://egdi-limited.com/  Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm Zainwestujemy lub kupimy firmę, firmę jednoosobową ZAINWESTUJEMY Posiadamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują albo Kupią spółki, firmy które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, licencji, patentów, zamówień albo posiada potencjał który może po dofinansowaniu wyedytować sytuacje w firmie/korporacji ) Spółka, spółek może być zadłużona lecz nie ma możliwość być podczas upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeżeli już Twoja Firma-Spółka ma zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, klientów, kooperantów itp. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna jedynie dla firm i spółek . FINANSOWANIE DLA Firm I Firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) Oferta dofinansowania skierowana jest jedynie do Spółek z ograniczoną odpowiedzialnością albo innych podmiotów które przekształcą się w sp z o.o . Spółka ma możliwość mieć zadłużenie lecz nie może być podczas likwidacji . Spółka otrzymuje środki inwestycyjne poprzez marketing udziałów poprzez Udziałowca/Udziałowców lecz w takiej ilości aby nadal sprawowali realną kontrole nad korporacją .

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe Domeny »

  Kreator stron www - dlaczego warto z niego skorzystać? Przede wszystkim to oszczędność pieniędzy i czasu. Kreator stron bezpłatnie stworzy dla ciebie witrynę (bez względu na to czy będzie to wizytówka spółki, czy hobbystyczny blog), a domeny za free pozwolą kobiety i mężczyźni umieścić własną stronę w sieci. Powstawanie stron internetowych przenigdy nie było takie intuicyjne! Nie musisz znać się na informatyce, by wykorzystać kreator stron internetowych WWW w biznesie i w życiu prywatnym. Jego zalety to prosta obsługa, a oprócz tego produkowanie stron w kilka minut z wykorzystaniem dostępnych szablonów do stron internetowcych. Darmowe domeny pozwolą kobiety i mężczyźni na powstawanie kolejnych stron internetowych WWW bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
  Bezpłatna strona to też bardzo dobry metodę na zarabianie w globalnej sieci Internet. Sprzedawaj indywidualne usługi, wykorzystuj bezpłatne domeny i twórz kolejne witryny wykorzystując kreator stron internetowych WWW. Wystarczy przeznaczyć kilkadziesiąt minut i twoja wizytówka w sieci będzie dostępna dla znacznie szerszego grona ludzi.
   

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: