Wybierz język strony

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Biuro księgowe Warszawa »

  Kontex-Iskra to licencjonowane biuro rachunkowe świadczące różne usługi księgowe a także rachunkowe na terenie Warszawy. Dużo ponad szesnastoletnie doświadczenie zawodowe, zapewnia każdemu klientowi pełen profesjonalizm. W skład świadczonych usług przez Kontex-Iskra wchodzi także doradztwo podatkowe, porady prawnicze czy też ekspertyza dokumentu. Tym samym klient już nie traci czasu na bieganie po pozostałych doradcach.Biuro rachunkowe Kontex-Iskra zapewnia odpowiednie ceny oraz usługi całkowicie dostosowanie do potrzeb klientów. Na stronie internetowej znajduje się pełen spis spis wszelkich oferowanych usług księgowych.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring płatności »

  Nasze biuro doradztwa prawnego funkcjonuje na terenie Białegostoku, ale często pojawiają się u nas zainteresowani z innych miejscowości Polski. Wszystko dlatego, że oferowane przez naszą firmę usługi – doradztwo prawne białystok czy odzyskiwanie długów – są na najlepszym poziomie, więc osoby liczące na rzetelną pomoc powinny korzystać z naszych usług. Posiadamy jedynie doskonałych specjalistów, którzy pomagają swoją wiedzą w nawet najtrudniejszych wypadkach. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm a także zadowolenie klientów.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Na przedstawianej witrynie internetowej jest umieszczona szczegółowa oferta w pełni profesjonalnego biura rachunkowego zlokalizowanego w stolicy. W w reklamowanym biurze pracują wyłącznie osoby licencjonowani z ogromnymi kwalifikacjami zawodowymi. Firma szczyci się się znakomitą współpracą zarówno z osobami prywatnymi jak też z rozmaitymi spółkami. Oferowane usługi posiadają charakter kompleksowy albo częściowy, w zależności od potrzeb klientów. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące konkretnej oferty są widoczne na stronie firmowej.

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Virum Properties & Finance - profesjonalny rzeczoznawca majątkowy z Warszawy »

  Nasze biuro rachunkowe Warszawa to idealna odpowiedź na Państwa potrzeby. To idealne rozwiązanie, aby zapewnić sobie i własnej firmie profesjonalną obsługę, pomagającą w kontrolowaniu i rozwoju sytuacji finansowej firmy. Specjalnością Virum Properties & Finance są fachowe usługi dla biznesu: pełna księgowość oraz wycena nieruchomości. Oprócz kompleksowej obsługi, gwarantujemy Państwu poczucie stałej opieki. Każdego dnia pozostajemy do Państwa dyspozycji, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie finansów, rachunkowości i księgowości. Rzeczoznawca majątkowy Virum prowadzi usługi na najwyższym poziomie. Dostarczamy usługi księgowe z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Prowadzimy księgi rachunkowe, sporządzamy miesięczne zeznania podatku dochodowego i VAT, ewidencjonujemy rozrachunki i sporządzamy miesięczny rachunek zysków i strat. Jako w pełni doświadczone biuro rachunkowe prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów. Sporządzamy również dokumentację kadrowo-płacową pracowników, sporządzamy listy płac, itp.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro111.pl »

  Świadczymy wysokiej jakości usługi rachunkowo-kadrowe dla przedsiębiorstw. Nasze biuro rachunkowe gwarantuje kompleksową obsługę w wielce przystępnych cenach. Absorbujemy się m.in. rozliczeniami podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu, ksiąg handlowych. Także zajmujemy się robieniem deklaracji VAT, sprawozdań finansowych, przygotowujemy rozliczenia podatków, bilanse. W charakterze kadr i płac fabrykujemy umowy, listy płat, rozliczenia, prowadzimy akty osobowe. I dopomagamy w zakładaniu działalności gospodarczej. Inwitujemy już w tej chwili do przetestowania bliżej naszej oferty na paginy internetowej!

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • GOLDEN TAX - biuro rachunkowe na Bemowie »

  Golden Tax - biuro rachunkowe ul. Bolkowska 6 lok. 27A, 01-466 Warszawa, świadczy wszechstronną obsługę kadrowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnej formie prawnej. Postępujemy starannie i w pełni profesjonalnie. Nasza księgowość na Bemowie to bez wątpliwości najlepsza oferta dla wszystkich, którzy chcą umożliwić sobie i swojej firmie profesjonalną obsługę. Sekret naszej firmy to wysokiej klasy zespół fachowców, władających bogatą wiedzą i jeszcze bogatszym doświadczeniem z zakresu księgowości. Wierzymy, że dostarczana przez nas księgowość zlokalizowana na Bemowie i usługi z nią związane przyczynią się do poprawienia wygody Państwa pracy. Dbając o Państwa dobro, nasze biuro rachunkowe mieszczące się na Bemowie gwarantuje wszechstronną pomoc w prowadzeniu przedsiębiorstw. Zapewniamy poczucie stałej opieki. Do naszych zadań należy m. in. prowadzenie ksiąg handlowych oraz prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Gorąco zapraszamy do zobaczenia rozbudowanego systemu pozwalającego na szybkie przypomnienie klientom o należnych należnościach. Na tej stronie www szczegółowo wyjaśniamy pełną funkcjonalność systemu a także możliwości informowania klientów. Windykacja poprzez naszą witrynę internetową znacznie poprawia możliwość uzyskania płatności. Zapewniamy, że bez żadnych problemów poznają i przystosują Państwo eWindykatora do własnych oczekiwań.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • ogólnopolskie internetowe biuro rachunkowe »

  Koniec nauczyć się na pamięć większą kwant delikwentów, masz mniej wolnego czasu, co rozporządzasz i mianowicie wnioskodawca, na rzecz którego wiele ludzi Free Lance. Porządny powrót do przejrzenia cały obraz rachunkowość zawodzie są w stanie zaoferować fenomenalne księgowość online kraków. Wszelka firma oczekuje służb księgowych, niezależnie od stanowiska zamieszkania na całej kuli ziemskiej. Otóż to odnajdziesz wyłączne prawdy w pozostałych umieszczeniach, jakkolwiek podwalina roli jest stale bliźniaczy nie licząc tego, gdzie jesteś. Różne możności pracy księgowych są zazwyczaj kolosalne, nie będziesz współczuć o podejmowaniu woli w celu tego w charakterze pierwocina egzystencji. Sieciowych Fit Rachunkowość gwoli Twej marki Co jest internet rachunkowość? Jest owe odmiana oprogramowania, jaki pozwala umeblowane źródłowe natomiast dokumenty znajdują się w programie przez netowej aplikację umożliwia daleki wejście na rzecz księgowych również księgowych. It? S proste gwoli korporacji, tak aby skanować pęki o ich twórczości oraz przekazać go do bezpieczniejszego oraz bezpieczne pomieszczenie bądź po prostu zaufać kompletne własne niekładzione internetowych stosowność programie księgowości w celu krajowej działalności, które są w stanie egzystować przeprowadzane codziennie. Księgowy umie zdalnie pracować na dokumentach, które znajdują się mu powierzone tudzież uprościć aktualizacje.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotele biurowe »

  Meble biurowe to w dobie bardzo prężnego rozwojufirmfantastycznieatrakcyjny i ciekawy w formie towar w meblarstwie i w handlu. Nastawienie na kontakty , a ponadto dbałość o kondycję i dobre uwarunkowania pracy personelu zatrudnionego donieprostych funkcji w korporacjach wymusiła potrzebę implementacji do wymagań ich pracy- wyposażenia i pomieszczeń biurowych. Meble metalowe to bogata propozycja mebli biurowych, medycznych, socjalnych, warsztatowych, ognioodpornych i pozostałychspecjalnego zastosowania iużycia. Przyzaprojektowaniu i produkcji mebli metalowych biurowych i warsztatowych brane są pod uwagę porządek, bezpieczeństwo, wszechstronność rozwiązań, efektywność, poprawę wydajności pracyoraz dodatkowo głównieczłowiek i jego potrzeby na stanowisku pracy. Ze względu na odrębną specyfikę każdego pomieszczenia jest możliwość ażeby regały i fotele obrotowe komponować i zestawiać dowolnie zależnie odwymagań użytkownika. Możliwe są też dozaprojektowania meble z blachy kwasoodpornej. Stanowiące wyposażenie sal obsługi klienta typowe fotele obrotowe i meble bankowe doskonale są uzupełniane przez biurka komputerowe, krzesła komputerowe, stoły konferencyjne, szafy biurowe, regały i inneszczegóły wyposażenia. W efekcie dbałości ogenialna jakość materiałów i wykonawstwa do rąkkontrahentów trafia produkt bardzo dobry jakościowo. Jeśli dodać do tego styl oferowanych mebli ichinnowacyjne wzornictwo takie wyposażenie biura czy bankuzapewnia konkretny prestiż. Ze względu na odrębną specyfikę każdego obiektu pomieszczenia fotele biurowe muszą być wybrane dorodzaju użycia, biurek czy stołów przy których użytkowane i do charakteru pracy osób, którzy będą ich użytkownikami.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biura Rachunkowe w Bielsku Białej »

  O ile szukasz dobrego Biura Rachunkowego owo poprawnie trafiłeś, zajmujemy się profesjonalnym prowadzeniem ksiąg handlowych, książek przychodów i rozchodów, kadr i płac. Poza tym na rzecz naszych klientów, oferujemy pełen zakres obsługi prawnej, począwszy od nakazów zapłaty po postępowania egzekucyjne. Dla nowych firm oferujemy korzystne rabaty plus promocje. Pomożemy ustanowić Ci jednoosobową działalność innymi słowy nawet Spółkę akcyjną, zależy czego potrzebujesz.
  Podejmujemy się prowadzenia firm których obsługa jest szczególnie skomplikowana, nie boimy się trudnych wyzwań - import/export (podobnie Państwo Środka), interesy wewnątrzwspólnotowe. Na bieżąco śledzimy zmiany w prawie podatkowym również związanym z prowadzeniem działalności gospodarczej. W momencie potrzeby możemy odciążyć w uzyskaniu potrzebnych koncesji czy licencji.
   
  Jesteśmy aż do dyspozycji naszych klientów, odpowiadamy na pytania zadane na mocy telefon, email, możemy też spotkać się w sytuacji nagłej potrzeby. Na terenie Bielska-Białej, możemy przyjmować dokumenty sam jeden, spośród innych w zastępstwie Nasz - dosyć tego aż do nas przesłać kiedyś w miesiącu dokumenty pocztą.

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • LIBRI - Biuro rachunkowe Anna Siepsiak ul. Kąty Grodziskie 111/9c Warszawa »

  Profesjonalizm na najwyższym poziomie, solidność, dyspozycyjność, spersonalizowane podejście do Klienta oraz bogate doświadczenie to atuty wyróżniające nasze biuro rachunkowe z Warszawy. LIBRI to biuro rachunkowe inne, niż wszystkie. To firma rodzinna, którą cechują niskie koszty prowadzenia działalności. Specjalnością Libri jest pełna obsługa księgowa i kadrowa dla podmiotów gospodarczych zarówno z Warszawy i okolic, jak i innych regionów Polski. Jako profesjonalne biuro rachunkowew Warszawie umożliwiamy obsługę księgową, która pomoże Państwu w rozwoju i kontrolowaniu sytuacji finansowej Waszej firmy. Znajomość aktualnie obowiązujących przepisów w zakresie podatków oraz bogate doświadczenie pozwalają nam zaoferować Państwu najwyższej jakości usługi księgowe w Warszawie. Poza fachową obsługą, zapewniamy naszym Klientom wrażenie stałej opieki.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • biuro rachunkowe kielce »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje pełny zakres usług księgowych - prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu oraz obsługę kadrowo-płacową. Swoją ofertę kierujemy do spółek kapitałowych, spółek osobowych oraz osób fizycznych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Swoich klientów obsługujemy w naszej siedzibie w Kielcach przy ul. Piotrkowskiej 12 lub na życzenie u zleceniodawcy. Biuro znajduje się w centrum Kielc obok Urzędu Miasta Kielce. Zlecenie obsługi księgowej zewnętrznej firmie będzie niosło dla Państwa działalności wiele korzyści.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieustanne zmiany księgowe »

  Utrzymanie własnej i niezależnej księgowej to niemały koszt dla korporacji, priorytetowo o ile pracy dla księgowości nie posiada zbyt wiele. Wyjściem jest outsourcing obsługi księgowej. Zlecane usługi księgowe wilanów na zewnątrz, firmom współpracującym w zakresie kompleksowej obsługi obniża znacząco koszty prowadzenia spółki, jak tez usprawnia cały proces kontrolowania. Coraz w wielu przypadkach biura rachunkowe świadczę usługi księgowe mokotów dla dużych firm/spółek/korporacji, nie tylko na zlecenie jednoosobowych działalności o nieznacznych obrotach. Outsourcing jest o tyle komfortowy, że przekazując określone prace i obowiązki firmom współpracującym zrzuca się też odpowiedzialność za wykonanie pracy, jej specjalistyczność i termin wytworzania. Prócz tego w ten sposób powstają korporacji ściśle profesjonalne np w księgowości określonej branży przemysłu świadczące usługi księgowe dla wielu klientów jednocześnie, zwiększając swą konkurencyjność na rynku przez wysoką jakość usług. Z wyliczeń analityków outsourcing księgowych ma jeszcze jedną zaletę, jaka są niższe koszty niż zatrudnienie własnego działu księgowego. W tym modelu łatwiejsze jest też administrowanie pełnym przedsiębiorstwem, kiedy można skupić się jedynie na skutecznym procesie produkcji, jakości usług i obsłudze klienta, nie martwiąc się o administrację, czy księgowość. Atutem obsługi zewnętrznej jest także obiektywizm i brak, a przynajmniej ograniczona możliwość matactwa i nadużyć majątkowych na którymkolwiek ze szczebli administrowania spółką.

  Data dodania: 21 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • biuro rachunkowe Wejherowo »

  Strona i serwis internetowy biuroankora.pl zaprasza do korzystania z usług. Nasza firma pracuje w dziedzinie prowadzania księgowości. Oferujemy usługi typu biuro podatkowe Gdynia, rachunkowość Rumia, usługi księgowe Wejherowo . Nasz internetowy portal Ankora funkcjonuje na pomorskim rynku. Każdy kupujący może liczyć na bonus przy zamówieniu naszych usług. Zadzwoń i poznaj szczegóły. Ankora to świetne biuro rachunkowe. rachunkowość Gdynia, usługi księgowe Rumia, biuro rachunkowe Kraków - biuroankora.pl. Jeśli Szukasz przedsiębiorstwa do prowadzenia ksiąg rachunkowych to zapraszamy na naszą stronę internetową

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe »

  Nasze nowo otwarte biuro księgowe w Gdańsku to nie tylko gwarancja należytej, profesjonalnej obsługi, ale także pewność pełnego zaangażowania ambitnego zespołu biegłych rewidentów. Oferujemy konkurencyjne ceny i bezpłatne wsparcie podczas zakładania nowej działalności gospodarczej. Doradzimy, jak najkorzystniej rozliczyć się z urzędem skarbowym, a także zakładem ubezpieczeń społecznych. Wypełnimy deklaracje, jak również zeznania. Przypomnimy o zbliżających się terminach składania deklaracji albo opłacania potrzebnych składek czy zaliczek na poczet obciążeń podatkowych. Gwarantujemy pełne zaangażowanie w realizację zleceń, jak również elastyczne podejście do oczekiwań klienta.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Biuro rachunkowe Poznań MK Consult zajmuje się prowadzeniem rachunkowości od 1997 roku.Działa na bazie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej oraz świadectwa kwalifikacyjnego Ministra Finansów.  Jest ewoluującą firmą, która stawia sobie za cel fachową i obowiązkową obsługę księgowo-podatkową dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Interesantów. Obecne kontakty zredukowane są do niezbędnego minimum. Wszelkie sprawy powiązane z instytucjami urzędowymi załatwiane są w imieniu klienta. Biuro oferuje punktualność, niezawodność, tajność oraz wszelką pomoc w obrębie prowadzonej aktywności. Kompetencja, a także porządna i wykwalifikowana kadra w połączeniu z miłą i przyjazną atmosferą czynią, że kooperują od wielu lat z rozległym gronem petentów. Usługi księgowe Poznań i rozliczenia dokonywane są za pomocą komputerowych aplikacji księgowych, co jest dodatkowym zabezpieczeniem jakości i bezpieczeństwa zleceń. Pełna komputeryzacja Biura umożliwia współpracę z Klientem za pomocą internetu. W ofercie biura rachunkowe Poznań jest: prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie i rozliczanie ryczałtu  ewidencjonowanego, prowadzenie ewidencji w zakresie podatku VAT, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych, kompleksowa obsługa rozliczeń ZUS, sporządzanie sprawozdań GUS, wsparcie przy rejestracji działalności gospodarczej, świadczenie innych usług zgodnie z pojedynczymi potrzebami Petenta. Do najogromniejszych atutów współpracy z biurem MK Consult należą: korzyści finansowe, nie ponosi się wydatków stworzenia i utrzymania stanowiska pracy dla księgowego, kosztów oprogramowania komputerowego, wydatków pracowniczych; oszczędność czasu. Biuro MK Consult oferuje Interesantom wszechstronną obsługę księgową oraz doradztwo w podejmowaniu skutecznych decyzji podatkowych.
   

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Londynie »

  Jesteśmy jednostką która na sektorze występuje już od niezmiernie niemało latek. Nasza kampania ugruntowuje się na poradzie z obszaru rachunkowości również księgowości. Nasz rząd ogromnie sprawnych profesjonalistów wywołuje, że wykonywane poprzez nas biuro księgowe będzie w stanie wyciągnąć zbiorczą obsługę rachunków, dokumentacji księgowej którejkolwiek korporacji. Na przełomie mnustwa latek odpowiednio kierowaliśmy oraz zarządzamy dużymi również małymi firmami a nasze biuro rachunkowe w Londynie daje radę sobie z choćby szalenie trudnymi sprawami. Jeżeli tylko twoja instytucja potrzebuje przydatnej porady spośród poziomu rachunkowości to będziemy w stanie dać Tobie obszerny wybór przysług, jakie z ufnością usatysfakcjonują każdego. Jeżeli chodzi o potrzeby księgowe to doskonale jest je przydzielić profesjonalistom żeby nie popełnić uchybu. Zapraszamy do nas, postaramy się posłużyć w jakiejś myśli.

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe BUCHALTERIA księgowość ul. Więckowskiego 3/1, Szczecin »

  Nasze biuro rachunkowe zlokalizowane w Szczecinie oferuje pomoc przedsiębiorcom w rozwijaniu przyszłościowego biznesu przez całkowicie profesjonalne doradztwo. Naszą specjalnością jest szeroko rozumiana księgowośćz lokalizacją w Szczecinie, rekrutacja pracowników oraz podatki ze Szczecina. Biuro Rachunkowe BUCHALTERIA kieruje swoją ofertę do spółek prawa handlowego oraz Klientów indywidualnych, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Celem naszej działalności jest świadczenie usług w sposób kompetentny, solidny i punktualny oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

  Data dodania: 29 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • http://www.audittax.pl/ »

  Dzięki wieloletniej działalności, biuro rachunkowe Audit Tax posiada wiedzę praktyczną w organizowaniu procesów księgowych, a dodatkowo prowadzeniu ksiąg rachunkowych, zarówno grup kapitałowych, jak również jednostek w likwidacji i upadłości. Nasze biuro księgowe para się też zagadnieniami z zakresu: wycena firm, przedsiębiorstw, badanie sprawozdań finansowych, a też audyt finansowy firmy. W naszej firmie pracują znakomici fachowcy: licencjonowany księgowy, biegły rewident, doradca podatkowy, a dodatkowo biegły sądowy w zakresie księgowości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie http://www.audittax.pl/.

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: