Katalog Stron OAJ.pl - oryginalne, atrakcyjne, jedyne!
Wybierz język strony

Katalog OAJ.pl - best of the web directory!

Welcome in SEOKatalog - newest polish project SEO concerning professional web directory script. If you are an author of a web site, you can choose category and add your web site for free by submitting to this page and following the on-screen instructions.

New Listings Katalog OAJ.pl - choose category:

Biznes, finanse »

Banki (141), Biura rachunkowe (63), Biznes (1429), Doradztwo (74), Dotacje unijne (2)
See other subcategories »

Budownictwo »

Aranżacja wnętrz (70), Architektura (88), Artykuły metalowe (2), Baseny (3), Bramy, ogrodzenia (77)
See other subcategories »

Edukacja, nauka »

Angielski (13), Biologia (0), Biotechnologia (0), E-booki (1), E-learning (1)
See other subcategories »

Firmy wg branż »

Agencje ochrony (15), Chemia przemysłowa (52), Chłodnictwo (3), Drukarnie (20), Ekologia (19)
See other subcategories »

Flora i fauna »

Akcesoria zoologiczne (3), Hodowle (2), Koty (6), Psy (8), Rośliny ogrodowe (0)
See other subcategories »

Hobby, rozrywka »

Cytaty i aforyzmy (11), Fotografia (36), Gry (42), Humor (21), Kolekcjonerstwo (0)
See other subcategories »

Internet, komputery »

Agencja Reklamowa (21), Aliasy (7), Blogi (276), Fora dyskusyjne (20), Grafika (18)
See other subcategories »

Kultura, sztuka »

Aktorzy (0), Antyki (0), Czasopisma (0), Film (15), Fotografia (58)
See other subcategories »

Moda »

Agencje modelek (0), Bielizna (5), Biżuteria (5), Fotomodelki (5), Fryzury (0)
See other subcategories »

Motoryzacja »

Auto części (52), Badania kierowców (1), Fora motoryzacyjne (5), Motocykle, skutery (20), Nauka jazdy (14)
See other subcategories »

Serwisy regionalne »

Afryka (13), Bełchatów (0), Białystok (5), Bolesławiec (0), Brzeg (0)
See other subcategories »

Sklep i zakupy online »

Art. dekoracyjne (5), Art. do biura (5), Art. spożywcze (3), Art. zoologiczne (1), Aukcje internetowe (3)
See other subcategories »

sport, rekreacja »

Bilard (0), Fitness (23), Formuła 1 (0), Golf (2), Hokej (0)
See other subcategories »

Społeczeństwo »

Akcje Charytatywne (0), Blogi internetowe (13), Dla dzieci (19), Dla kobiet (11), Dla mężczyzn (2)
See other subcategories »

Turystyka, wypoczynek »

Agroturystyka (31), Apartamenty (19), Beskidy (2), Bieszczady (0), Bilety autokarowe (0)
See other subcategories »

Zdrowie i uroda »

Apteki (25), Chirurgia (2), Choroby (61), Ciąża (8), Fryzury (1)
See other subcategories »

Map provinces:

Tags: a · b · c · d · e · f · g · h · i · j · k · l · m · n · o · p · q · r · s · t · u · v · w · x · y · z

mieszkanie (160), strony (88), drzwi (72), baza stron (103), biurka (90), wrocław (73), ciekawe (86), projektowanie stron (61), wnętrza (136), TERMY GAZOWE (64), klik (76), usługi (84), USTERKA GAZOWA (61), reklama (69), fajne strony (70), szafy (91), kotły gazowe (127), SERWIS PIECY GAZOWYCH (62), szafki (81), polecane strony (71), biznes (111), NAPRAWA PIECY GAZOWYCH (63), tutaj (76), nasza strona (82), domki w dąbkach (60), strona www (93), ciekawa strona (85), fajna strona (80), blog (144), . (555), meble biurowe (67), HACCP W GASTRONOMII (105), zdrowie (101), tapety (99), tłumacz przysięgły (82), lepsze (71), super strona (88), szambo betonowe (83), Domeny za free (80), wasza strona (75)

Katalog OAJ.pl - new sites and updates:

 • rehabilitacja Gdańsk abrahama rehabilitacjaupacjenta.pl »

  Zajmujemy się rehabilitacją w mieszkania u pacjenta na terenie Gdańska. O ile ktoś z Twojej rodziny wymaga pomocy po przebytym udarze, wypadku komunikacyjnym lub po operacji, przyjedziemy, ażeby mu pomóc. Jeżeli już sporo czasu spędzasz przed komputerem i dokucza Wszyscy ból karku albo naciągnąłeś mięsień, użyjemy odpowiednie plastry, żeby złągodzić bóle. W sytuacji bóli kręgosłupa, a ponadto w razie skierowania od lekarza, przeprowadzamy adekwatny masaż, który także poprawia wygląd i samopoczucie. Przeprowadzamy też kinezyterapią, czyli pomagamy wykonywać pacjentowi odpowiednie ćwiczenia. Celem jest przywrócenie prawidłowego zakresu ruchów kończyn. Stosujemy terapię przeciwodleżynową, przeciwzakrzepową, pionizację i naukę chodu. Nasi specjaliści posiadają odpowiednią wiedzę z zakresu fizjoterapii, zdobytąna studiach ora na licznych kursach. Praktyka w pracy z pacjentem to kolejny dowód na naszą skuteczność. Nie spoczywamy na laurach i kontynuujemy szkolenia i zdobywanie wiedzy profesjonalnejZajmujemy się rehabilitacją w domu u pacjenta na terenie Gdańska. Jeżeli już ktoś z Twojej rodziny wymaga pomocy po przebytym udarze, wypadku komunikacyjnym albo po operacji, dojedziemy, ażeby mu pomóc. O ile niemało czasu spędzasz przed komputerem i dokucza Inni ludzie ból karku albo naciągnąłeś mięsień, zastosujemy specjalistyczne plastry, aby złągodzić bóle. W sytuacji bóli kręgosłupa, a dodatkowo w razie skierowania od lekarza, przeprowadzamy adekwatny masaż, który również poprawia wygląd i samopoczucie. Przeprowadzamy też kinezyterapią, czyli pomagamy wykonywać pacjentowi odpowiednie ćwiczenia. Celem jest przywrócenie prawidłowego zakresu ruchów kończyn. Stosujemy terapię przeciwodleżynową, przeciwzakrzepową, pionizację i naukę chodu.

  Date added: 26 04 2017 · details of site »
 • firma pest control insektpol-pestcontrol.blogspot.com »

  Insektpol to firma pest control zajmująca się dezynsekcją, dezynfekcją, a dodatkowo deratyzacją. Dla sektora spożywczego przeprowadzamy dezynfekcję "na mokro", a dodatkowo ozonowanie. Nasi profesjonaliści dobierają zawsze odpowiednie preparaty do hodowanej zwierzyny, żeby zagwarantować jej bezpieczeństwo. Odpowiednia higiena chowu pomaga zachować florę bakteryjną na odpowiednim poziomie.Insektpol to firma pest control zajmująca się dezynsekcją, dezynfekcją oraz dodatkowo deratyzacją. Dla sektora spożywczego przeprowadzamy dezynfekcję "na mokro" oraz ozonowanie. Nasi specjaliści dobierają w każdym momencie odpowiednie preparaty do hodowanej zwierzyny, by zagwarantować jej bezpieczeństwo. Odpowiednia higiena chowu pomaga zachować florę bakteryjną na odpowiednim poziomie. Jeśli jednakże pewien szczep bakterii szkodliwych dla hodowli rozwinie się w stopniu zagrażającym zdrowiu, powinno się podjąć funkcjonowania zwalczające insekty, a oprócz tego bakterie. W współzależności co jest przyczyną zagrożenia, nasi specjaliści wykrywają źródło problemów i eliminują je. Też w trosce o zdrowie klientów hoteli, restauracji, przychodni i przedszkol powinno się dokonywać przeglądów regularnie. Dla ośrodków wypoczynkowych usuwamy gniazda os, szerszeni. Zwalczamy uporczywe ptactwo instalując kolce. Zwalczamy szkodniki, usuwaniem nieprzyjemnych zapachów, osuszaniem pomieszczeń po zalaniu

  Date added: 25 04 2017 · details of site »
 • sekret-foll.pl - Folie dekoracyjne »

  Folie lustrzane dymione - seria: FASADA
  Folie lustrzane seria: FASADA dedykowane są do zabezpieczenia powierzchni szklanych, w celu blokady działania światła z promieniowaniem ultrafioletowym oraz promieniowaniem cieplnym. Produkowane metodą nano folie przeciwsłoneczne z serii: FASADA - w przeciwieństwie do większości oferowanych na rynku folii ultrafioletowych - działają w obszarze całego spektrum częstotliwości. Negatywne właściwości promieni słonecznych są znacznie redukowane. Folie lustrzane poprzez redukcję nagrzewania zmniejszają obciążenie systemów klimatyzacyjnych oraz stosowane są w celu zwiększenia efektywności energetycznej budynków. Folia przeciwsłoneczna z serii: FASADA jest znakomitym uzupełnieniem klimatyzacji budynków latem, a w okresie zimowym przeciwdziała utracie ciepła wewnątrz budynku. W zależności od strefy klimatycznej, pozwala ona na zmniejszenie kosztów zużywanej energii wręcz do 40 proc., tak więc koszt inwestycji montażu folii przeciwsłonecznych zwraca się w ciągu dwóch sezonów grzewczych.  Folie lustrzane redukują w dużym stopniu straty energii, odbijając energię cieplną na zewnątrz. Folie z serii: FASADA to folie lustrzane dymione, stworzone z myślą o zmianie koloru przeszkleń zewnętrznych w budynkach, w których większość elewacji wypełnia szkło. Folie lustrzane - dymione z serii: FASADA stosowanie są też do maskowania stropów kondygnacyjnych widocznych przez elewację szklaną budynku. Korzystnie wpływają na wygląd fasady budynku, dopasowując się do jego kształtu oraz wystroju i aranżacji.

  Date added: 24 04 2017 · details of site »
 • Chcesz schudnąć? Spróbuj naszej diety białkowej OXY »

  Dieta OXY to nowatowrska modyfikacja diety Dukana, w której pacjent zwiększął drastycznie ilość spożywanego białka. Natomiast takie podejście nie w każdym momencie było popierane przez wszystkich lekarzy. Niektórzy twierdzili nawet, że jest to szkodliwe działanie. OXY to wersja bardziej łagodna. Bezwzględnie nie powinna być stosowana poprzez dzieci, a dodatkowo mężczyźni i kobiety starsze, gdyż może doprowadzić do uszkodzenia nerek albo wątroby.Dieta OXY to nowatowrska modyfikacja diety Dukana, w której pacjent zwiększął drastycznie ilość spożywanego białka. Natomiast takie podejście nie za każdym razem było popierane poprzez wszystkich lekarzy. Niektórzy twierdzili nawet, że jest to szkodliwe działanie. OXY to wersja bardziej łagodna. Polega ona na stosowaniu shaków z otrębami przennymi, żurawiną, która pozytywnie działa na narządy. Zapoznaj się z etapami kuracji na mojej witrynie internetowej WWW, aby prawidłowo korzystać z dobrodziejstw tej diety. Podczas miesiąca diety można schudnąć 5 do 10 kg. Powinno się pamiętać, że każda dieta odchudzająca jest przeznaczona dla ludzi zdrowych, dlatego warto przebadać się przed jej zastosowaniem u specjalisty. Dieta nie nadaje się dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Też mężczyźni i kobiety uczulone na białko nie powinny jej stosować. Unikać jej powinni również cukrzycy. Bezwzględnie nie powinna być stosowana przez dzieci oraz dodatkowo osoby starsze, gdyż ma możliwość doprowadzić do uszkodzenia nerek albo wątroby.

  Date added: 23 04 2017 · details of site »
 • Kiwi Gifts, drukarnia, reklama, Katowice, Sosnowiec »

  Jesteśmy drukarnią zajmującą się materiałami reklamowymi. Proponujemy między innymi litery ze styrodruku i kasetony reklamowe, nadruki na balonach i torbach reklamowych, samochodowe folie samoprzylepne, billboardy i wiele więcej. Zapewniamy wysoką jakość i szybki termin realizacji zamówienia. Aby zapoznać się z naszą ofertą - zapraszamy na stronę internetową.

  Date added: 18 04 2017 · details of site »
 • maty dezynfekcyjne zobacz na stronie matydezynfekcyjne24.pl »

  Firma Insektpol jest wiodącym producentem mat dezynfekujących. Wykorzystuje się je jako środek zapobiegawczy przed szkodnikami. Zasady bezpieczeństwa w takich miejscach są bardzo rygorystyczne. W wielu ośrodkach tego rodzaju maty są obowiązkowe. żeby skutecznie bronić się przed mikrobami wystarczyprzetrzeć obuwie o matę dezynfekcyjną. Nasze dezynfekujące maty wejściowe są przygotowane z najwyższej klasy pianki poliuretanowej i są odporne na zniszczenia. Dla wymagających klientów oferujemy maty wjazdowe z dodatkowym zabezpieczeniem. Nasze maty polecane są dla szpitali, żeby stosować je w trakcie kwarantanny, gdzie konieczne jest utrzymanie sterylnych warunków. O ile szukasz maty odkażającej w dobrej cenie, zapraszamy do kontaktu na naszej stronie internetowejFirma Insektpol jest wiodącym producentem mat dezynfekujących. Wykorzystuje się je jako środek zapobiegawczy przed szkodnikami. Niszczy bakterie oraz zabezpiecza przed ich przenoszeniem. Każdy kto zajmuje się specjalistycznie hodowlą roślin albo zwierząt wie, jak niebezpieczne mogą być bakterie, które mogą zabić naszą hodowlę. Zasady bezpieczeństwa w takich miejscach są bardzo rygorystyczne. W wielu ośrodkach tego typu maty są obowiązkowe. By z dobrym skutkiem bronić się przed mikrobami wystarczyprzetrzeć obuwie o matę dezynfekcyjną. Nasze dezynfekujące maty wejściowe są zrobione z wypasioną pianki poliuretanowej i są odporne na zniszczenia. Dla wymagających klientów oferujemy maty wjazdowe z dodatkowym zabezpieczeniem. Nasze maty polecane są dla szpitali, ażeby stosować je w trakcie kwarantanny, gdzie konieczne jest utrzymanie sterylnych warunków. Jeżeli szukasz maty odkażającej w dobrej cenie, zapraszamy do kontaktu na naszej stronie internetowej

  Date added: 17 04 2017 · details of site »
 • pomoc w rozwodzie Warszawa sprawdź na blogu »

  Zapraszamy na blog kobiet - swoich detektyw, które zajmują się sprawami rozwodowymi w Łodzi. Na blogu pomagamy wybrać stosowny pakiet usług dla Państwa, którą agencję wybrać, by dostarczone dowody były przydatne w sądzie. Pomagamy kobietą odkryć prawdę o ich mężach, wykryć zdradę. Pomagamy przy sprawach rozwodowych, mamy zaprzyjaźnionych prawników, którzy współpracują razem z nami. Naszym klientkom polecamy też radę psychologiczną, by pomóc opanować nerwy, związane z wykryciem zdrady współmałżonka. Zapewniamy pełną opiekę klientki, my trudnimy się zbieraniem dowodów, by sąd mógł sprawiedliwie dokonać przyznania alimentów oraz podzielić majątek zgodnie z prawem, gdy za rozwód winę ponosi mąż. Mamy ponad 10 letnie praktykę w branży, zaufało nam kilka kobiet, których sprawy doprowadziliśmy do końca. Warto więc zaufać kobiecie detektyw, bardziej niż agencjom nastawionym tylko na zysk. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie bloga. Zapraszamy na blog kobiet - swoich detektyw, które zajmują się sprawami rozwodowymi w Łodzi. Na blogu pomagamy wybrać stosowny pakiet usług dla Państwa, którą agencję wybrać, by dostarczone dowody były przydatne w sądzie. Pomagamy kobietą odkryć prawdę o ich mężach, wykryć zdradę. Pomagamy przy sprawach rozwodowych, mamy zaprzyjaźnionych prawników, którzy współpracują razem z nami. Naszym klientkom polecamy też radę psychologiczną, by pomóc opanować nerwy, związane z wykryciem zdrady współmałżonka. Warto więc zaufać kobiecie detektyw, bardziej niż agencjom nastawionym tylko na zysk. Zapraszamy na blog kobiet - swoich detektyw, które zajmują się sprawami rozwodowymi w Łodzi.

  Date added: 15 04 2017 · details of site »
 • Zajmujemy się kampaniami Google AdWords w Białystoku www.ltr.pl »

  Trudnimy się fachowym projektowaniem stron internetowych WWW, pozycjonowaniem stron inernetowych w sieci Internet, budowaniem sklepów e-commerce. Naszym głownym obszarem działań jest Białystok.
  Kampanie Adwords przeprowadzamy także na rynkach zagranicznych. Nasze strony internetowe WWW są zoptymalizowane pod pozycjonowanie już z pudełka.
  Jeżeli już masz dość bumelantów, zamów u nas najlepszy towar spod lady.Zajmujemy się fachowym projektowaniem stron internetowych, SEO (ang. Search engine optimization) w globalnej sieci, budowaniem sklepów internetowych. Naszym głownym obszarem działań jest Białystok.
  U nas zawsze praca wre. Przeprowadzimy wypasioną optymalizację i rozpoczniemy katalogowanie. Non stop lustrujemy efekty mojej pracy. Kampanie Adwords przeprowadzamy też na rynkach zagranicznych. Nasze strony internetowe są zoptymalizowane pod pozycjonowanie już z pudełka.
  Jeżeli masz dość bumelantów, zamów u nas najlepszy towar spod lady.Zajmujemy się specjalistycznym projektowaniem stron www, pozycjonowaniem w globalnej sieci Internet, budowaniem sklepów ecommerce. Naszym głownym obszarem działań jest Białystok.
  Nasz zapalony do pracy zespół jest w każdej chwili gotowy, by pomagać Państwu rozwiązywać Państwa kłopoty i wypromować w Google Adwords Państwa korporację. Zwiększamy ilość wejść na stronę, poprawiamy pozycję nowych stron internetowych w wyszukiwarce, aby klientom było łatwiej ją odkryć. Na wyniki należy poczekać trochę dłużej niż w kolejce po masło, niemniej jednak warto z nami działać, gdyż nie jesteśmy flegmatyczni jak robotnicy na budowie. U nas zawsze praca wre.

  Date added: 15 04 2017 · details of site »
 • Acus wydawnictwo »

  Nowe Acus Wydawnictwo, zostało w ostatnim czasie założone przez właściciela Księgarni na Tarchominie. Jego debiut wydawniczy to kontrowersyjna publikacja Antymatki prof. Grzegorza Łęcickiego. Acus Wydawnictwo nie boi się takich książek, Antymatki to książka traktująca o ciężkich relacjach rodzinnych pomiędzy matką - która zawsze była stawiana na piedestale - a dziećmi, które niejednokrotnie nie umieją sobie poradzić w życiu, muszą się leczyć u psychologów i psychiatrów, a w skrajnych przypadkach mordują lub okaleczają swoje matki. Zagadnienie bardzo ciężkie, niemniej jednak w dotychczasowych czasach bardzo potrzebny, niestety coraz w ogromnej liczbie przypadków dorośli już kobiety i mężczyźni zdają sobie sprawę, że to w chwili obecnej ich matka jest Antymatką, że są od niej uzależnieni, że nie mogą stworzyć sami osobistej rodziny, że dosłownie jak stworzą rodzinę to ich mamusia i tak doprowadzi do rozpadu. Zachęcamy więc do zapoznania się z tą publikacją i odpowiedzmy sobie na postawione w niej pytania, ażeby przekonać się czy któraś z nas - czytelniczek - nie jest tą tytułową Antymatką.

  Date added: 15 04 2017 · details of site »
 • Wypożyczalnia aparatów Wrocław Notopstryk.pl »

  Notopstryk jest sklepem internetowym zajmującym się sprzedażą sprzętu fotograficznego. W naszej ofercie dysponujemy taki sprzęt, jak statywy do aparatu, monitory da fotografa. Zajmujemy się również wynajmem sprzętu fotograficznego. Aby zapoznać się z naszą ofertą, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Date added: 13 04 2017 · details of site »

Newest news:

 • Brud w Kościele

  Działania Kościoła wobec pedofilii idą w trzech kierunkach: zapobiegania, unikania nawet pozorów krycia winnych oraz pomocy ofiarom. Naiwnością byłoby sądzić, że problem nie dotyczy Polski.

  Read more »
 • Nigeria: orgia zabijania

  Somalia, Mali, Nigeria: o tych afrykańskich krajach przyjęło się mówić jako o „pasie dziesiątego równoleżnika”.

  Read more »
 • Dyskusja wokół tragedii w Smoleńsku wkroczyła w kolejną, dość żenującą fazę

  Zaczęło się ostre podważanie kompetencji ekspertów z jednej i drugiej strony: „Ten latał tylko jako pasażer i sklejał samolociki z tektury”. „A tamten napisał raport, a w Smoleńsku nigdy nie był”.

  Read more »